Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Napitki za zdravo vitkost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
135 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 00:30

Še nikoli, povej recept :8):

#27 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:55

AJA, surovo jajce :8):
(ne maram :xx!: ga)
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:58

Surovo jajce, seveda.
Ponavljam

Slan jajčni džus

2 surovi jajci
2gr zdrave soli
1/4 čilija
nekaj kapljic limone
3 kocke ledu
4dcl vode

Sestavine daš v posodo in zmiksaš.

Napitek je kot rumeno mleko, dobrega okusa in lepega izgleda.

Mmmmmmnnm x:px

#29 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 5. julij 2004, 11:47

Tile tvoji receptki za vitkost, pa niso tko slabi... Sam tale jajca me mal motjo :xx!:
sanci_cat

#30 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. november 2004, 09:01

ne vem ne vem....
spet se mi je na bolš poslabšal

#31 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 15. november 2004, 10:41

2 surovi jajci

salmonela :O:

#32 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 15. november 2004, 11:40

Edini napotek, ki je bil v mojem življenju uporaben je bil: MANJ ŽRI x:Dx

Moja teta (je ni več) je hujšala tako, da je pojedla normalen obrok in po njemu še dietni proizvod, se ne spomnim katerega, vem samo, da je imel okus po jagodah in ga je bilo treba zmešat v vodi ali mleku. In rezultati so bili več kot opazni.... x:Dx

#33 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. november 2004, 11:56

<{POST_SNAPBACK}>Edini napotek, ki je bil  v mojem življenju uporaben je bil: MANJ ŽRI x:Dx
x:Dx

To je tudi edino pravilno, jej malo a dobro. Toda, če je v tej hrani premalo elektrolitov, ne bo nikoli dobra, ali pa je s tvojim čutilom za okus nekaj narobe. In, če jih je dvakrat premalo, boš pač pojedla dve porciji namesto ene, kajti telesa se prevarati ne da, je pametnejše od glave x;)x

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. november 2004, 11:58

<{POST_SNAPBACK}>salmonela  :O:

Tudi salmonela nima rada soli x;)x

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. november 2004, 11:59

<{POST_SNAPBACK}>ne vem ne vem....

Kaj misliš, da so v tatarskem biftku kuhana jajca x:Dx

#36 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 15. november 2004, 12:14

joj stane ti mene povsod neki hecaš.... :vragec: x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. november 2004, 12:30

Zakaj bi te hecal, razlagam ti le dejstva. Tudi majoneze ne moreš narediti iz kuhanih jajc x;)x

#38 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 15. november 2004, 12:36

Ja, ta bi bila pa dobra! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#39 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. november 2004, 14:22

Ali pa jajčni liker xcivx x:Dx

#40 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 15. november 2004, 17:43

hehe! Jaz pa vsak dan pridno pijem sadne/zelenjavne sokove (posebej dopoldan), sem si zaj kupla tisti sokovnik Jack La'Lane x:Dx x:Ix in je kr super... sam pa sokovom ne dodajam zdrave soli :ermm: xrolleyesx ... pa morm si jo enkrat nabavit, sam govorim pa govorim pa nič!!! w:Iw

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. november 2004, 13:21

Marsa, enkrat piješ pač jajčni, drugič pa zelenjavni ali sadni napitek, da ni enolično. :o|o:
Saj tudi bluze ne nosiš vsak dan enake barve x:Dx

#42 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. november 2004, 18:59

Ravno pred eno uro me je poklicala gospa srednjih let, ki zdravo sol že ima nekaj časa in je vse drugo ok, le shujšati da ni mogla. Potem je na mojem forumu prebrala to o napitkih in danes se posti že četrti dan. Zmiksala si je pa pol kg jabolk, eno limono in eno banano, dodala malo cimeta, pol epruvete zdrave soli in razredčila vse z vodo na en litrer. Zanimivo je pa to, da to kašico je z žlico in ne pije in pravi, da ob dveh taki mešanicah, ki jih razdeli na štiri obroke, sploh ne čuti nobene lakote.
Pravi, da bo poskusila vzdržati čim dalje, računa pa na okoli 300 dkg manj teže dnevno, ker da je dve v štirih dneh že izgubila.
Računica je kar prava in v treh mesecih lahko resnično izgubi teh 20 kg, kolikor namerava, ker se ji bo že v enem želodec skrčil na pravo mero, potem pa lahko tudi kaj drugega začne jesti, ne le sadnih kaš.

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. november 2004, 20:15

Stane, prej sem mislila, da sva v temi Chat, pa videla, da je tu, pa izbrisala. zdaj pa vidim, da nekaj odgovarjas. Ja, thanx.

Se kaksen recept povej, nekje smo imeli ze to, pa se ne spomnim v kateri temi... neke izotonicne napitke in taksno...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 16. november 2004, 20:21

Ko ze omenjate napitke...pol litra vode, kapljica limone, pa dve veliki zlici maltodextrina...to jaz spijem pred kaksno aktivnostjo x8Dx

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. november 2004, 20:29

kaj je maltodextrin in kje se dobi in zakaj je dober in kolk stane? :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 16. november 2004, 20:33

<{POST_SNAPBACK}>kaj je maltodextrin in kje se dobi in zakaj je dober in kolk stane? :)


Kje se dobi ? Pod pultom v vsaki body-builder prodajalni x:Dx

Hecam se, je v prosti prodaji.

V bistvu je to zelo kompleksen ogljikohidrat, zelo pocasi se sprosca.Primeren celo za sladkorne bolnike.
To pijejo triatlonci , da zdrzijo.
http://www.nutriline...altodextrin.htm

Pa psi, huskyji tudi, tekomovalni....ce je dobro za pse, je tudi zame :vio: x:Dx
http://www.howlingdo...m/maltodex.html


Jaz nabavljam v ZDA je ceneje, sem vzel 5kg, bo dosti do naslednjega bozica :vio:

#47 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. november 2004, 20:40

<{POST_SNAPBACK}>Stane, prej sem mislila, da sva v temi Chat, pa videla, da je tu, pa izbrisala. zdaj pa vidim, da nekaj odgovarjas. Ja, thanx.

Se kaksen recept povej, nekje smo imeli ze to, pa se ne spomnim v kateri temi... neke izotonicne napitke in taksno...

Vidiš, ti se sama ne držiš teme, pa pričakuješ, da se je bodo držali drugi. :o|o:
Poglej krokodila, iz naravnik napitkov je udaril kar na sintetiko x:Dx

#48 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 16. november 2004, 20:41

Poglej krokodila, iz naravnik napitkov je udaril kar na sintetiko x:Dx


Ce pa vegiji pravijo, da je sintetika in, ne pa usnje x:Ix x:Dx

Ok, sem ze nehal :inocent:

#49 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. november 2004, 21:13

<{POST_SNAPBACK}>Ce pa vegiji pravijo, da je sintetika in, ne pa usnje  x:Ix  x:Dx

Ok, sem ze nehal  :inocent:

O, kako ti je pa tam ime :8):
ok, sem jaz tudi že nehal x;)x

#50 pipika

pipika
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 150

Objavljeno: 16. november 2004, 21:44

berem in berem pa vsi pišete o hujšanju, manj jesti, zdravo jesti...
jaz imam pa drug problem: npr. danes sem že pojedla celo milko z lešniki, 3 skodele mlečnega riža (s polnomastnim mlekom) z veliko pocukranega kakava, dve porciji makaronov s piščančjo omako, 2 debela kosa kruha z veliko masla in marmelade in še in še in še- same kalorične, večinoma ogljikohidratne stvari, no tud nekaj zdravih je blo vmes...ampak že od nekdaj jem take stvari in kljub temu mi vsi pravijo "a ti sploh kaj ješ?" xrolleyesx . Mi ne rata se zredit!! :ermm: A ve kdo v čem je problem?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0