Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pričevanja iz fenomenalizma in shen-qija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
182 komentarjev na to temo

#26 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 15:36

ok.. nisem vsega prebrala.. vendar lahko povem tole.. podobno tehniko terniram že 4 leta..prvi pogoj je da imaš odličnega inštruktorja..takega, ki ti bo ego rezal in ne podpiral..drugo. za to tehniko moraš biti zainteresiran..zapufali so se ljudje, ki so kalkulirali in mislili, da bodo na hitro dobili dobre rezultate..zato niso imeli podpore energije..in zato so izpadli iz igre..tukaj ne gre za "kr neki"..to je zelo resen trening..gre za to, da energije ne moreš zblefirat..moraš bit pri stvari..to ni joga ali meditacija..to je proces..to postane način življenja..in pri vsem tem moraš bit zainteresiran, iskren..etc..ko to si imaš maksimalno podporo..
kot jaz maksimalno zagovarjam to tehniko zato, ker imam lastne izkušnje..4 leta tudi ni tako kratka doba..vem kakšne razultate imam..vem kak lajf sem imela prej in kakega imam zdaj..niti v sanjah ne pomislim, da bi s tem treningom prenehala..to je najboljša stvar ki se mi je zgodila..
jasno, tisti, ki so se zapufali in potem izapdli, bodo negativni.. in vsi ostali, ki jim ni šlo..vendar vsaka stvari ima dve plati..a ne x:)x
zakaj pišete stvari o katerih ne veste točno kako izgledajo.. še posebej tisti, ki ste nekaj slišali ali prebrali..tega res ne razumem..
in...shen-qui--sekta..hahahaha.. dajte se malo pozanimat kaj pomeni pojem sekta..kriza..
vem, da sem s tem komentarjem zdaj ful izpostavila.. da boste tolkli po meni in "pametovali"..pa nič hudega. dajte si duška.. xDDx
jaz itak vem za kaj gre in se niti malo ne bom obremenjevala in setudi zdaj ne..pa pa x;)x

#27 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 16:05

Osnove Zdravilne dihalne vadbe so v:
Dihanje - Pot k Zdravju (by K.K. Wu)
Knjigica o Zdravilni dihalni vadbi (dihanje, relaksacija, afirmacije, ...) se
dobi v knjižnicah. Kdor je individualist.
Vaje so enostavne, učinkovite, za nekje začet. -)

#28 Samson435

Samson435
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 1. februar 2009, 16:46

Hehe...



Hoho.




Uh...



Dokler boš potreboval nekoga, da ti pove, kako to je, boš tako ali tako izgubljen.
Saj si naredil pravi korak in zapustil omenjeno leglo kač...

ta guru je pač mojster svoje vrste, saj je sposoben izcediti keš iz naivnih dušic, katere po manipulaciji takorekoč kričijo...
očitno jim je denar dejansko manj pomemben kot prisotnost in navodila tega guruja...
konec koncev se pa sami odločajo, kolikor so tega sposobni, a ne ?


Ja res je sami se odločajo. Jaz sem hotel samo opozorit ostale naivne dušice, če se bodo hotele pridružiti tem "članom" ,naj rajši malo premislijo. Ni vse tako kot je videti in vsi tisti malenkostni rezultati,ki jih imajo so samo prepričanje guruja,da jim je uspelo s tem treningom. Seveda on bo vedno zadovoljen,če se bodo vračali k njemu in mu nosili denar. Itak pa večinoma vse on pokasira na roko seveda.

#29 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 1. februar 2009, 16:57

Ja res je sami se odločajo. Jaz sem hotel samo opozorit ostale naivne dušice, če se bodo hotele pridružiti tem "članom" ,naj rajši malo premislijo. Ni vse tako kot je videti in vsi tisti malenkostni rezultati,ki jih imajo so samo prepričanje guruja,da jim je uspelo s tem treningom. Seveda on bo vedno zadovoljen,če se bodo vračali k njemu in mu nosili denar. Itak pa večinoma vse on pokasira na roko seveda.


Saj je super, da napišeš kritiko, še posebej, če si šel sam skozi ta proces.

Je pa to tudi tako, da včasih ljudje nečesa ne znajo ceniti, če niso za to plačali neizmerne vsote denarja...
hecno, nekako.

#30 Samson435

Samson435
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 1. februar 2009, 17:29

Saj je super, da napišeš kritiko, še posebej, če si šel sam skozi ta proces.

Je pa to tudi tako, da včasih ljudje nečesa ne znajo ceniti, če niso za to plačali neizmerne vsote denarja...
hecno, nekako.


Verjetno res x:)x Je pa tudi res ,da bi pri kakem drugem boljšem mojstru dobili več,za 10krat manjšo ceno.

#31 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 17:43

če lahko pristavim.. x;)x

ti treningi so res dragi zato, da znaš ceniti to. namreč, če več plačaš potem se vsaj potrudiš..a ne x:)x v resnici gre za to, da s tem dokažeš vero..v energijo..v tem je bistvo..
po drugi strani pa, če se vprašamo kakšno ceno ima naše življenje? je nima.. s tem trningom si namreč radikalno spremniš življenje, na bolje seveda.. tako , da ta denar v primerjavi z boljšim življenjem ni omembe vreden.. itak ga dobiš povrnjenega..

vendar je res zelo pomembno, kakšen je inštruktor..mora te znat vodit..mora ti znat porezat ego..večina inštruktorjev pa to ne upa, ker se bojijo, da ne bodo imeli ljudi.. namreč te "operacije" ega niso enostavne..lahko te v nulo sesuje..potem se cel dan sestavljaš..vendar je to edini način..sicer ni rezultatov...in ker ogoromno ljudi tega ne bi preneslo, se ne bi več vrnili nazaj..v tem je fora. zato pa ljudje nimajo rezultatov..
inštruktorji, ki imajo to prečiščeno, "operirajo" brez obremenitve, da ne bo ljudi.. taka je moja inštruktorica..ona ima zato blazne rezultate. mi pa tudi..
res super tehnika.. vsaj zame.. sicer zelo težka..vendar se splača..

mene najbolj veslijo rezultati, ki jih vidm na sebi..in to me vleče naprej. če sem se lahko "toliko" spremenila, se lahko še bolj.. xDDx

#32 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 18:05

"Ego" je treba vsekakor "porezat", da se "ovce" lažje ostriže/striže,
da se jih na čimbolj "easy" način "upravlja". -)
Da bo "ovca strižena", se odloči vsak sam.
Nihče ga ne sili. -)

#33 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 1. februar 2009, 18:18

Ja, odločitev je na posamezniku.

Guru je seveda perfekten, ko te z njegovim laganjem dokončno prepriča.
Takrat zamenja njegova laž tvojo in ti spoznaš (če je operacija uspešna), da je laž zamenljiva. Nato jo po potrebi zamenjaš.

#34 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 1. februar 2009, 18:24

ok.. nisem vsega prebrala.. vendar lahko povem tole.. podobno tehniko terniram že 4 leta..prvi pogoj je da imaš odličnega inštruktorja..takega, ki ti bo ego rezal in ne podpiral..drugo. za to tehniko moraš biti zainteresiran..zapufali so se ljudje, ki so kalkulirali in mislili, da bodo na hitro dobili dobre rezultate..zato niso imeli podpore energije..in zato so izpadli iz igre..tukaj ne gre za "kr neki"..to je zelo resen trening..gre za to, da energije ne moreš zblefirat..moraš bit pri stvari..to ni joga ali meditacija..to je proces..to postane način življenja..in pri vsem tem moraš bit zainteresiran, iskren..etc..ko to si imaš maksimalno podporo..
kot jaz maksimalno zagovarjam to tehniko zato, ker imam lastne izkušnje..4 leta tudi ni tako kratka doba..vem kakšne razultate imam..vem kak lajf sem imela prej in kakega imam zdaj..niti v sanjah ne pomislim, da bi s tem treningom prenehala..to je najboljša stvar ki se mi je zgodila..
jasno, tisti, ki so se zapufali in potem izapdli, bodo negativni.. in vsi ostali, ki jim ni šlo..vendar vsaka stvari ima dve plati..a ne x:)x
zakaj pišete stvari o katerih ne veste točno kako izgledajo.. še posebej tisti, ki ste nekaj slišali ali prebrali..tega res ne razumem..
in...shen-qui--sekta..hahahaha.. dajte se malo pozanimat kaj pomeni pojem sekta..kriza..
vem, da sem s tem komentarjem zdaj ful izpostavila.. da boste tolkli po meni in "pametovali"..pa nič hudega. dajte si duška.. xDDx
jaz itak vem za kaj gre in se niti malo ne bom obremenjevala in setudi zdaj ne..pa pa x;)x

Se moram kar strinjati z napisanim. Vedno se da malce udrihati po stvareh, ki jih ne poznamo. Posebno če je zraven denar in duhovno učenje. V kolektivni predstavi imamo, da so sekte nekaj slabega, čeprav je konkretnih dokumentiranih primerov le 6 ali 8 na svetu, če se ne motim, vse ostalo pa so strani po internetu, osebne izpovedi in podobno. Tudi poznam nekoga, ki občasno hodi na tole zadevo, pa je povsem pri zdravi pameti in tudi nekaj denarja še ima. Na koncu izpade vse tako, da moraš imeti pač lastno izkušnjo. Nekaj izkušenj imam tudi jaz (pa ne s shenqijem) in pri njih vztrajam, četudi se na internetu prikazuje v povsem drugačni luči. Komu bomo verjeli, je tu vprašanje in ne kaj vemo..vsaj dokler nimamo lastne izkušnje. Good luck.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#35 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 18:29

lara7, bodi konkretna.
Kolk okvirno/nekje Te je do zdaj vse skupaj denarno stalo v €
in v koliko časa približen?

#36 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 18:57

Se moram kar strinjati z napisanim. Vedno se da malce udrihati po stvareh, ki jih ne poznamo. Posebno če je zraven denar in duhovno učenje. V kolektivni predstavi imamo, da so sekte nekaj slabega, čeprav je konkretnih dokumentiranih primerov le 6 ali 8 na svetu, če se ne motim, vse ostalo pa so strani po internetu, osebne izpovedi in podobno. Tudi poznam nekoga, ki občasno hodi na tole zadevo, pa je povsem pri zdravi pameti in tudi nekaj denarja še ima. Na koncu izpade vse tako, da moraš imeti pač lastno izkušnjo. Nekaj izkušenj imam tudi jaz (pa ne s shenqijem) in pri njih vztrajam, četudi se na internetu prikazuje v povsem drugačni luči. Komu bomo verjeli, je tu vprašanje in ne kaj vemo..vsaj dokler nimamo lastne izkušnje. Good luck.


hvala..

No, tudi jaz sem pri zdravi pameti. vedno bolj..denarja pa imam tudi vedno več in ne vedno manj....resnica je popolnoma drugačna od vsega pisanja.. na srečo.. xDDx

ja, res je.. doživel boš takšno izukušnjo kot jo potrebuješ..tehnika res obljublja fenomenalne razultate..vendar pod določenimi pogoji..(drobni tisk)..ki pa niso enstavni..in ker nekateri ta drobni tisk spregledajo, kalkulirajo in ostanejo brez vsega.. ta kalkulacija je v resnici manipulacija z energijo..to pa ne gre..ampak očitno so to potrebovali..
zato še enkrat; zelo pomemben je inštruktor..ali po vaše guru..hi hi..kakšno povezavo ima on. namreč višje je, višjo povezavo ima, bolje te lahko vodi..ker je tudi on voden.. njega vodi energija.. saj on nič ne dela na lastno pest. no, vsaj smel ne bi. tak, ki pa dela, bo pa slej ko prej dobil svojo lekcijo..

vendar ko se lotiš nekaj takega in vidiš za kaj v resnici gre in ,da zadeva noro dobro deluje, če seveda upoštevaš navodila inštruktorja in maksimalno delaš na sebi in se trudiš.. ti je vseeno za mnenja ostalih.. ostajaš straight.. ne daš se motit , ker razumeš..
čas bo pa dal odgovor vsem, ki se sedaj nasmihajo, ki so skeptiki, ki so totalno negativno nastrojeni in , ki ne dopuščajo še drugih možnosti in mnenj kot svojih..ampak ok.. to je pač v človeški naravi..je ža prav tako.. x:)x

kolektivno udrihanje pa je še posebej dobrodošlo ravno na duhovnosti in denarju..ampak to je nizka zavest.. pa spet nič hudega..kdor ima visoko zavest dopušča.. x:)x

joj.. saj niti sama ne vem točno..približno..hm..cca. 40.000 eur.. v 4 letih..za vsak dan treninga, razne intenzive, ki so trajali po cel teden ali več, ali kje na morju..ipd..
ni dost denarja.. jaz imam od tega treninga mnogo večjo korist..o tem govorim. to nima cene..

#37 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:06

Verjetno res x:)x Je pa tudi res ,da bi pri kakem drugem boljšem mojstru dobili več,za 10krat manjšo ceno.


za 10x nižjo ceno, ne moreš dobiti takega znanja.. ker mojster, ki ima toliko nižjo ceno nima takega znanja..je na nižjem nivoju..cena je v resnici ocena kje kdo je..

"mojster", ki pa deluje iz ega in si nabije višjo ceno kot si v resnici zasluži, pa slej ko prej preneha..energija mu tega ne dopusti..posel se mu ustavi..energija na ta način zaščiti ljudi judi, ki pri njem trenirajo..razen tistih, ki to izkušnjo potrebujejo.. ampak spet zaradi svojega lastnega razvoja..

zakaj se vse odraža v denarju..ker trenutno še živimo v dobi kapitalizma.. a se naj gremo blagovno menjavo..ti meni klobase jaz tebi znanje?? x;)x

tukaj ne gre za denar kot plačilno sredstvo.. vse to ima globlji pomen..res .. x:)x

#38 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:12

joj.. saj niti sama ne vem točno..približno..hm..cca. 40.000 eur.. v 4 letih..za vsak dan treninga, razne intenzive, ki so trajali po cel teden ali več, ali kje na morju..ipd..
ni dost denarja.. jaz imam od tega treninga mnogo večjo korist..o tem govorim. to nima cene..



Saj, nima cene. Jaz imam ves trening popolnoma brezplačno, obenem pa je neprecenljiv.
Par knjig, par obiskanih društev, par ljudi, ki so se poučili v tem in onem...
povrh pa še internet...

pa je.

In čeprav je vse to brezplačno (kri se seveda ne upošteva kot plačilo?), je meni jasno, da je od esencialnega pomena.


***


Hecni sta tiledve izjavi, še posebej v kombinaciji:

tukaj ne gre za denar kot plačilno sredstvo.. vse to ima globlji pomen..res .. x:)x


+

za 10x nižjo ceno, ne moreš dobiti takega znanja.. ker mojster, ki ima toliko nižjo ceno nima takega znanja..je na nižjem nivoju..cena je v resnici ocena kje kdo je..


Halo ?

Se pravi da vsi raznorazni učitelji, ki nekoga poučujejo brez denarnega plačila, v bistvu niso učitelji ? Znanje, ki ga predajajo, je po tvoji logiki na najnižjem nivoju ?

Vidiš, zato ljubim internet, ker na forumih prebiram tovrstne izjave.

#39 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:39

ja, tudi jaz sem prebirala knjige, obiskovala društva..vendar to ni isto.. saj to ni trening.. to je samo lajšanje "bolečin".. vem, to sem jaz počela prej.. oprosti, po vsem tem se mni ni žal nič spremenilo življenje..ostalo je isto, samo lažje sem vse prenašala..ok.. tudi to je super ..pravi balzam..ampak tukaj govorimo o fenomenalni tehniki, ki daje fenomenalne rezultate..
ko sem našla to tehniko sem ugotovila, da je to to.. to je za tiste, ki hočejo radikalne spremembe..in mene to zanima..mene zanima moj osebnostni razvoj, zanima me do kam "sežem", če odpravim vse svoje blokade, če presesžem genetiko, če presegam ego, samo sebe na koncu..

kaj je trening.. ves čas pišem, da je ta tehnika zahtevna..zakaj se imenuje trening..ker treniraš vse, kar se naučiš, po cele dneve.. v realnem življenju..nabiraš spiritualno kondicijo..treniraš kontrolo samega sebe..etc.
saj branje knjig, internet, društva niso trening..to je samo načitanost..trening je nekaj kar ponavljaš, treniraš redno..saj športniki tudi trenirajo cele dneve kot nori..ne berejo knjig o nogometu npr, ne gredo na nogometno igrišče in gledajo tekme, in ne igrajo nogometnih igric na pc in s tem mislijo da tenirajo..trening zahteva mnogo več kot to..

za tem kar sem napisala stojim 1000%..

ok. pri teh dveh izjavah, ki si u ti pokombiniral, pri prvi manjka "samo"..verjetno veš kam ga boš postavil.. x:)x

pri drugi pa je žal res.. učitelji, ki imajo nižjo ceno so žal na nižjem nivoju(nikoli pa nisem napisala, da tak učitelj ni učitelj.. kje si to pobral) kot tisti, ki imajo višjo..ker tak učitelj ima močnejšo, višjo povezavo torej tudi več znanja in večje sposobnosti..saj je logično a ne..če pomisliš..

kdor to lahko sprejme ok.. kdor pa ne ..pa tudi ok.. x:)x

saj sem že prej napisala.. poglej zgoraj nekje.. na dnu komentarja.. aha. prilepila sem ga h komentarju za antoninusa..spodaj.. sorry.. x;)x

#40 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:42

ja, tudi jaz sem prebirala knjige, obiskovala društva..vendar to ni isto.. saj to ni trening.. to je samo lajšanje "bolečin".. vem, to sem jaz počela prej.. oprosti, po vsem tem se mni ni žal nič spremenilo življenje..ostalo je isto, samo lažje sem vse prenašala..ok.. tudi to je super ..pravi balzam..ampak tukaj govorimo o fenomenalni tehniki, ki daje fenomenalne rezultate..
ko sem našla to tehniko sem ugotovila, da je to to.. to je za tiste, ki hočejo radikalne spremembe..in mene to zanima..mene zanima moj osebnostni razvoj, zanima me do kam "sežem", če odpravim vse svoje blokade, če presesžem genetiko, če presegam ego, samo sebe na koncu..

kaj je trening.. ves čas pišem, da je ta tehnika zahtevna..zakaj se imenuje trening..ker treniraš vse, kar se naučiš, po cele dneve.. v realnem življenju..nabiraš spiritualno kondicijo..treniraš kontrolo samega sebe..etc.
saj branje knjig, internet, društva niso trening..to je samo načitanost..trening je nekaj kar ponavljaš, treniraš redno..saj športniki tudi trenirajo cele dneve kot nori..ne berejo knjig o nogometu npr, ne gredo na nogometno igrišče in gledajo tekme, in ne igrajo nogometnih igric na pc in s tem mislijo da tenirajo..trening zahteva mnogo več kot to..


Jaz treniram formo vsak dan, predvsem pozornost.
Pri temu mi služi za zgled izjava: "Ko hodiš hodi, ko kakaš, kakaj." (itd.).

Na kakšen način ti treniraš kontrolo same sebe ? Kako nabiraš to, kar poimenuješ spiritualno kondicijo ?

učitelji, ki imajo nižjo ceno so žal na nižjem nivoju(nikoli pa nisem napisala, da tak učitelj ni učitelj.. kje si to pobral) kot tisti, ki imajo višjo..ker tak učitelj ima močnejšo, višjo povezavo torej tudi več znanja in večje sposobnosti..saj je logično a ne..če pomisliš..

kdor to lahko sprejme ok.. kdor pa ne ..pa tudi ok.. x:)x


Jaz to vsekakor sprejmem, kot tvoje mnenje.

Z vsem spoštovanjem, ampak prav ta zgornji citat se sliši kot produkt načitanega.
Obstajajo namreč ljudje, katerim je jasno, da nič od tega, kar dajo, ni njihovo
in da je vsak trenutek, v katerem poučujejo, trenutek, v katerem so poučeni oni sami
in s tem svojim dejanjem primerno "poplačani".

#41 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:44

Na kateri internetni strani se da prebrat/dobit več informacij.
Nalep kakšen link. -)
Denar je Tvoj, v kolker si zadovoljna - ok. -)

joj.. saj niti sama ne vem točno..približno..hm..cca. 40.000 eur.. v 4 letih..za vsak dan treninga, razne intenzive, ki so trajali po cel teden ali več, ali kje na morju...ipd..
ni dost denarja.. jaz imam od tega treninga mnogo večjo korist..o tem govorim. to nima cene..

lara7, bodi konkretna.
Kolk okvirno/nekje Te je do zdaj vse skupaj denarno stalo v €
in v koliko časa približen?



#42 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:53

Jaz treniram formo vsak dan, predvsem pozornost.
Pri temu mi služi za zgled izjava: "Ko hodiš hodi, ko kakaš, kakaj." (itd.).

Na kakšen način ti treniraš kontrolo same sebe ? Kako nabiraš to, kar poimenuješ spiritualno kondicijo ?



Jaz to vsekakor sprejmem, kot tvoje mnenje.

Z vsem spoštovanjem, ampak prav ta zgornji citat se sliši kot produkt načitanega.
Obstajajo namreč ljudje, katerim je jasno, da nič od tega, kar dajo, ni njihovo
in da je vsak trenutek, v katerem poučujejo, trenutek, v katerem so poučeni oni sami
in s tem svojim dejanjem primerno "poplačani".


hvala..
vendar to ne spada med načitanost.. tega nisem nikjer prebrala..pravzaprav, od kar treniram to tehniko teh knjig ne berem več.. vse dobim tukaj..

še kako drži.. nič od tega kar dajo ni njihovo..to vemo vsi..vendar, ljudje, ki se ukvarjajo samo s tem, morajo od nečesa živeti..zato jih energija nagradi z denarjem.. kapitalizm..remember..saj je vse vodeno od energije.. oz. Boga..kakorkoli poimenujemo..vse je pod nadzorom..
plačilo je pa spet odvisno od nivoja, od tega koliko se je nekk učitelj resnično pripravljen predati energiji in pomagati veliko drugim ljudem.. x:)x

#43 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:55

Lara, kakšen link? -)

Na kateri internetni strani se da prebrat/dobit več informacij.
Nalep kakšen link. -)
Denar je Tvoj, v kolker si zadovoljna - ok. -)



#44 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 19:59

aja.. zakaj pa treniraš pozornost? v kakšnem smislu pravzaprav..

za kontrolo same sebe uporabljam zavest.. tko,da se v vsakem trenutku zavedam kaj delam..ne msilim fizično..spiritualno..s tem v bistvu nabiraš spiritulano kondicijo..ko se popravljaš.. to pomeni, da ko nastane neka negativna situacija, takrat, če imaš dobro kondicijo v spiritu, ne zapadeš v to negativo ampak takoj obrneš v pozitivo. ravno s spiritom..

#45 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:02

Citiraj drugič, to ti verjeten sprašuješ XYZ. -)

#46 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:04

oprosti... x:)x

linke sem videla na prvi strani tega foruma.. jih je nekaj podal water ali kakšen nick ima že....

Citiraj drugič, to ti verjeten sprašuješ XYZ. -)


bom. obljubim.. ne bo se več zgodilo.. x:Ix

#47 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:10

Nalep enga konkretnega. -)


hm. trenutni nimam...poišči Aipin Wang..saj ti rad brskaš po netu.. x;)x ona je kitajska mojstrica, ki je začela s to tehniko..ona je s to tehniko kot otrok pramagala raka..mislim, da je bila stara 13 let ali nekaj takega..

#48 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:11

Gre za Shen-qi Kitajke Aiping Wang
[gospe iz ex kino Šiške]
Zdaj "fenomenalizem in shen-qi",
v ex kinu Šiška pred leti je bil chi qong.
Stare zgodbe v novi embalaži, z drugimi ljudmi. -)

#49 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:15

aja.. zakaj pa treniraš pozornost? v kakšnem smislu pravzaprav..

za kontrolo same sebe uporabljam zavest.. tko,da se v vsakem trenutku zavedam kaj delam..


Ja no, saj to bi bilo ne glede na dva navidezno različna pojma eno in isto.

Pozornost kot prisotnost, kot usmerjenost in doslednost.

V kakšnem smislu ? Kot sem napisal: "Ko plavaš plavaj, ko karaš, karaj." (itd.)

to pomeni, da ko nastane neka negativna situacija, takrat, če imaš dobro kondicijo v spiritu, ne zapadeš v to negativo ampak takoj obrneš v pozitivo. ravno s spiritom..


Saj to je verjetno evolucijski program, ki nas bo vse popeljal v "nebesa"....
menim, da je tovrstna miselnost dandanes zelo razširjena med določenimi množicami.

Sicer pa vse to marsikatera ostarela kmetica že ve, pa čeprav so bile njene učiteljice zgolj krave in raznorazni gomolji.

plačilo je pa spet odvisno od nivoja, od tega koliko se je nekk učitelj resnično pripravljen predati energiji in pomagati veliko drugim ljudem.. x:)x


A ker vsakemu denar ni primerno plačilo, je tovrstno vrednotenje obsoletno...

obstajajo npr. celotne skupnosti, v katerih se namesto denarja uporablja talent...
npr. ti mi popraviš računalnik, jaz pa bom pozdravil tvojega obolelega psa.

Se ti ne zdi, da si s tvojo izjavo kljub vsemu šla predaleč ?

#50 Gost_lara7_*

Gost_lara7_*
  • Gost

Objavljeno: 1. februar 2009, 20:23

Ja no, saj to bi bilo ne glede na dva navidezno različna pojma eno in isto.

Pozornost kot prisotnost, kot usmerjenost in doslednost.

V kakšnem smislu ? Kot sem napisal: "Ko plavaš plavaj, ko karaš, karaj." (itd.)



Saj to je verjetno evolucijski program, ki nas bo vse popeljal v "nebesa"....
menim, da je tovrstna miselnost dandanes zelo razširjena med določenimi množicami.

Sicer pa vse to marsikatera ostarela kmetica že ve, pa čeprav so bile njene učiteljice zgolj krave in raznorazni gomolji.



A ker vsakemu denar ni primerno plačilo, je tovrstno vrednotenje obsoletno...

obstajajo npr. celotne skupnosti, v katerih se namesto denarja uporablja talent...
npr. ti mi popraviš računalnik, jaz pa bom pozdravil tvojega obolelega psa.

Se ti ne zdi, da si s tvojo izjavo kljub vsemu šla predaleč ?



predaleč? zakaj? jaz še zmeraj govorim o tej tehniki..tukaj je tako.. kako pa imajo razne skupnsoti o katerih pišeš pa ne vem.. pa zakaj toliko govora o denarju..
vse vodeno od energije..energija tako ureja..nekaterim tako prav drugim ne.. tisti, ki se z mano ali s komerkoli drugim istega mišljenja ne strinjajo, se v resnici ne strinjajo z energijo oz. Bogom..
torej so vse te naše debate zastonj x:)x Bog je rekel, da tako bo in tako ttudi je.. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0