Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Namazi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
125 komentarjev na to temo

#51 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 19. januar 2005, 21:40

Tatarski biftek:
1/2 kg pljučne pečenke
1 čebula
1 kisla kumarica
3 stroki česna
1 kom. ribjih filetov
sol
poper
1 celo jajce
5 kom. kaper
žlica mlete paprike
za oreh masla
1 feferon
jedilna žlica majoneze
jedilna žlica gorčice
Takole izgleda "moj osnovni recept za biftek", držim se ga samo toliko, da česa ne pozabim dodat.....vedno dam česa več...skratka okus "popravljam".Sama uporabim telečje meso(ker ga trenutno pač imam v skrinji) in ni nujno, da je pljučna pečenka.....
Finančno gledano, je ceneje kupiti 30 dkg že narejenega biftka.........

#52 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2005, 22:06

Sem danes kupla kikirikijevo maslo, ki ga americani tako opevajo. FUJ FEJ :O: :xx!:

x:px Namaz iz sojine skute
2 trdo kuhani jajci
12 dag sojine skute (tofuja)
sol po okusu
2 žlici soka limone
1 žlica majoneze


Sestavine zmešamo v dobrem mešalcu. Z dobljenim namazom namažemo opečene kruhke, krekerje ali kruh. Lahko pa naredimo sendviče s solato in jih imamo za zdravo malico ali večerjo.

x:px Namaz s skuto

skuta
čebula
sol
poper
rdeča sladka paprika


Čebulo narežemo na drobne koščke in jo dodamo skuti. Vse ostale sestavine dodamo po okusu in dobro zmešamo.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#53 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:14

Heh Michelle, kikirikejevo maslo je res bljak, čeprav ga tako opevajo....in če pomisliš, koliko kalorij.....

#54 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:28

<{POST_SNAPBACK}>Heh Michelle, kikirikejevo maslo je res bljak, čeprav ga tako opevajo....in če pomisliš, koliko kalorij.....


Ja sem pogledala...ful kcal, cukra...ma vsega :eek: Pa brezvezen okus. Skoda denarja...bi si raje kupila Philadelphijo namaz :yumy: xyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#55 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:32

Pametna punca :palec: .....pa saj smo ga vsi najbrž že kupili in poskusili peanutbutter...se človek sploh ne čudi, zakaj so v povprečju zelo "zamaščeni"..

#56 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. januar 2005, 08:13

:D kikirikijevo maslo ja :P hehe je deda kupil pred kakim letom, pred kake tremi meseci smo ga vrgli stran, gor na vrhu ga je mankalo mrbit za pol žličke (čajne) vsak ki je sam mal probal, ga je minilo... nimam pojma kak lohk folk to je... ampak i guess če maš zjebano državo, in po platonu je država samo unija vseh državljanov, si zjeban tud sam... :P hehe sicer pa od kar sm vidu tisti filmič "Super veliki jaz..." mi je čist jasno... kikirikijevo maslo je še kul :D v primerjavi z ostalimi oslarijami...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#57 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 20. januar 2005, 09:49

o recept za tatarca! :2src:
men je pa arašidovo maslo full dober! x;)x Na žalost... ko kalorije pa ne morš šparat.. pr njem se kr potencirajo.. pa kilce pol tud.. Zato pa tu in tam ga mal napadem.. x:Dx
Mushi

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 10:33

O! :palec:
Ja, ravno zadnjic je nekdo spraseval za tatarca (in kljub temu da imamo ze nekje recept, sem ziher, morda ga je contesa podala), thanx Enja! :palec: :vio:

Fino ko ste osvezili, ker sem ravno hotela.
Zanima me, ob vseh namazih, kaj menite, zakaj ni orehovega?
Saj so mastni orehi in vse....
Ker imam ene orehe, pa sem mislila, da bi naredila namaz, pa se spomnila, da cudno, da 'ne obstaja' (kolikor sem pac seznanjena)...
In ali so potem orehi sploh 'primerni' za tole?
Ceprav ne vem, zakaj ne bi bili, saj ce si ces krompir mazat na kruh, je to tvoja stvar - hocem reci, iz vsake stvari se skoraj da naredit nekaksen namaz. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 20. januar 2005, 10:39

na tule eno idejo...sem enkrat mal eksperimentirala....

orehe drobno sesekljaš, dodaš skuto in drobno narezan žajbelj...

Astra
Per aspera ad astra

#60 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 20. januar 2005, 10:45

Ali pa šetraj....tudi dobro. :palec:

Lahko pa orehom primešaš še sončnična semena, primešaš pusti pasirani skuti in dodaš listke materine dušice. Preizkušeno in dobro :palec:

* p.s. valjda veš, da je treba soliti zadevo.... x;)x

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 10:48

Zajblja ne smem, sploh pa ne zdaj. :|||
na skuto sem pa tud sama pomislila in se spomnila, da imamo na trznici eno fajn neslano in taksno... ker orehi so precej tezki, po mojem...

Vcasih so verjeli, da so dobri za mozgane, ker so takega videza..,. po isti logiki so za pljucnik ocenili, da je dober za pljuca in za srce paradajz (poleg srcnika ali srcne moci, nisem ziher, mesam to dvoje) - bo nekaj na tem, ker je zelo bogat s kalijem (med drugim). x8Dx

Moram si spomnit kako zacimbo, ki hkrati tudi kulira, recimo....

Thanx Astra, torej si delala ze tole tud ti, je ze tud tebi prislo pol na misl, no saj jasno... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 10:50

SEEETTTRAAAAAAAJJJJJ, saj res, moja najljubsa zacimba, saj bi slej ko prej pomislila, zdajle sem bila sele pri baziliki v glavi. :)

:palec: :palec: ofkors! xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. januar 2005, 11:40

Kremni sir z orehi

2 trikotnika sira Roquefort
1 sladka smetana
peščica grobo narezanih orehov
nekaj celih orehov za okras


Sir stopimo na blagem ognju s polovico količine smetane, drugo polovico smetane stepemo. Malo ohlajeni omaki primešamo stepeno smetano in vmešamo orehe. Ohladimo, okrasimo s celimi orehi.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 11:43

xokx seveda, to pase!!!

Thanx!! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 20. januar 2005, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>Mene bolj zanima kak avokadov namaz...nic ne poznam. V mehiski je mnjami.
Kaka ideja? Pa samo iz zelenjave!


guacamole:

avokado prerežeš na pol, izkoščičiš, izdolbeš meso. takoj poliješ s sokom pol limone (sicer meso oksidira in potemni). dodaš majhen zrel paradižnik, majhen strok česna, majhen košček čebule, čili (ali brizg tabasca), sol in poper... vse skupaj zmiksaš in to je guacamole.

za pol ure daš v hladilnik, da se okusi prepojijo. odlično s koruznim čipsom, tortiljami, toastom...

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 11:52

xokx x8Dx

Hudo! :palec:

*Enja zate imam eno vprasanje v zvezi s tat. biftkom:
ali so vedno incuni not? x?x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. januar 2005, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>guacamole:

avokado prerežeš na pol, izkoščičiš, izdolbeš meso. takoj poliješ s sokom pol limone (sicer meso oksidira in potemni). dodaš majhen zrel paradižnik, majhen strok česna, majhen košček čebule, čili (ali brizg tabasca), sol in poper... vse skupaj zmiksaš in to je guacamole.

za pol ure daš v hladilnik, da se okusi prepojijo. odlično s koruznim čipsom, tortiljami, toastom...



mmmmmmmmmmmmm :yumy: :yumy: :yumy: xyesx xyesx
Pa same take fajn stvari so notri. Probam cez kak teden, zdaj se malce "postim" x;)x

Hvala!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#68 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 20. januar 2005, 12:44

<{POST_SNAPBACK}>xokx x8Dx

Hudo! :palec:

*Enja zate imam eno vprasanje v zvezi s tat. biftkom:
ali so vedno incuni not? x?x

Marsa ja, vedno so inčuni( slani ribji fileti notri).Kot sem že napisala, okus malo prilagodim svoji družini- ne marajo kaper, pa dam notri samo eno ali dve....
Če boš vse sestavine kupovala samo za ta namen, lahko tudi narediš takole: vse začimbe (razen jajca) zmiksaš , daš v kozarček in v hladilnik.Tako imaš pripravljeno maso , meso pa kupiš in narediš biftek kadar se vam zljubi...se pravi, če že kupiš škatlico filetov, pa kozarček kaper,kumar..lahko iz celotne količine kar nekajkrat narediš biftek...V receptu je meso pljučna pečenka...preverjeno je biftek dober tudi iz stegna mlade govedine ali teletine...

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. januar 2005, 14:17

A ves da nisem vedela tega, hvala, Enja! :palec:
Se nikoli nisem sama delala biftka.
V bistvu mesa skorajda ne jemo, no zelo malo, a ce ze, mi pase samo kaksen prsut ali biftek, ki pa ni vsak dober.
Zanimivo. Morda se pa res kdaj lotim......
Pa hvala za tele prakticne nasvete (shranjevanje in tole). :vio: :palec:

p.s. he, zato meni tolk pasejo kapre zraven, ce jem biftek, jaz jih ne bi dala sam 5, to ni nic. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 21. januar 2005, 20:57

Ja, kapre imam tudi jaz zelo rada...sem opazila kaprin namaz..prav gotovo ga preiskusim...
No, če se lotiš biftka, naj ti uspe :palec: , pa dober tek!

#71 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 11. januar 2006, 15:31

Nism našla nobene ustrezne teme, pa da ne bi odpirala novo, vas tukej sprašujem... x:Ix
Pod roke mi je prišel sezamov namaz (sezamovo maslo)- zelo podoben okus kot arašidovo maslo. Kaj kej veste o tem? Je res bolj zdrav kot arašidov namaz? Jz ga zdej jem s polnozrnatim kruhom za zajtrk. A je kul? Mislm, da ni preveč redilno, pa to... :inocent: x:Dx
Scio mi nihil scire

#72 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 5. avgust 2006, 20:29

Enkrat mi je ratal tako dober tunin namaz, da je šel skoraj v sekundi. Ampak jaz, trot, sem si pozabila zapisati recept, zdaj pa ne vem več, kaj vse sem dala not. Vem samo, da je bila ena ful dobra kombinacija, pa taprave količine vsega skup zmiksane. A ma kera kak dober recept za to reč?

Če se ne motim, sem zmiksala:
sir Tamar,
čebulo,
malo paradižnika,
kakšno olivo ali dve (brez koščice seveda),
najbrž tudi majonezo,
mogoče gorgonzolo, ...
... in seveda tuno iz konzerve.

#73 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 5. avgust 2006, 22:13

tega recepta, ki ga omenjaš ne vem.

čisto tak enostaven recept za tunin namaz naredim zmešam skuto pa tune iz konzerve , pa dodam česen, pa drobnjak pa peterišilj, pa sol. Česen drobnjak pa peteršilj na drobno naseckaš...
Pa fino vse skupaj zmešam ...

xsrcx

#74 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 5. avgust 2006, 22:21

Hvala, strelka!
Aha, s skuto zna biti tudi fajn, bolj light... Pa seveda začimbe naredijo svoje. x;)x :palec:
Je za probat tudi po tem tvojem receptu. x:px

#75 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 5. avgust 2006, 22:30

Ja meni je dobro pa čist enostavno...brez jajc....pa tako naprej..pa še za dalj časa je lahko.

drugače sem pa mal po netu poiskala tale receptek...hm nimam pojma kako tole izgleda, mislim če je dobro.

Lahko pa poskusite, je pa podobno tistemu tam zgoraj...tvojemu receptu Tamburin :vio:


SESTAVINE
konzerva tune
2 kuhani jajci
1 navadni jugurt
1 rdeča paprika
1 čebula
2 - 3 kisle kumarice
žlica kaper
2 žlici majoneze
mala konzerva koruze
sol
malo mlete paprike
po želji dodamo kakšen paradižnik ali pa tudi kakšno žlico kikirikijevega masla

Postopek POSTOPEK

Tuno malo pretlačimo, ostale sestavine - vsako posebej drobno nasekljamo (tako drobno, da še vedno zahrusta, ko ugriznemo). Vse skupaj premešamo in že je pripravljeno - če dodamo več jogurta, lahko uporabimo tudi kot preliv za solato.

xsrcx

Tunin namaz z mlado čebulo

Količina:
Za 4 osebe

Sestavine:
3 ali 4 male pločevinke tunine (skupaj približno 25 dag), limona, 2 mladi čebulici, pol šopka peteršilja, pol šopka mete, 10 dag zeliščnega sirnega namaza, 2 žlici kaper, sol, poper

Postopek priprave:
Limono ožamemo. Tunino odcedimo, pretlačimo z vilicami in pokapamo z limoninim sokom. Mladi čebulici očistimo in nasekljamo ali narežemo na tanka kolesca. Peteršilj in meto oplaknemo, osušimo in nasekljamo. Kapre nasekljamo. Tunino, mlado čebulico, peteršilj, meto, sirni namaz in kapre zmešamo. Po okusu dosolimo in popramo. Če želimo, v namaz vmešamo še pretlačeno trdo kuhano jajce. Postrežemo z opečenimi kruhki.

xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0