Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezvestoba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
261 komentarjev na to temo

#1 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:38

A je mozno predvideti potencialnega skakalca cez plot v astroloski karti? Kaj kaze na to, kdo je zvest in kdo ne? Sama astroloska znamenja (sonce, asc, luna itd) verjetno ne, vsaj po mojih izkusnjah. Ne bi mogla oznaciti, da dvojcki varajo, rakci so pa zvesti (kot bi bilo pricakovati), ker poznam primere, ko ni tako. Kaj potem steje?

#2 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:46

Verjetno to sploh ni v astrologiji zajeto, ker ne pozna tega pojma "skakalec, skakalka čez plot". :vragec: Nima v programu kvalifikacije ljudi po tej lastnosti x;)x x:o)x .......je naprednejša x;)x ......ali pač? :inocent: Se hecam. Mal. Mal pa tud ne. Mislim pa da je nešteto pomembnejših razlogov za skoke poleg eventuelno tud astro nagnjenja k temu...... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:49

Slavi, o mnogih splosno zanimivih temah in vidikih smo seveda ze vsepovsod govorili, mislim pa da o doticni ne prav takole in tako naslovljeno.
Vseeno menim, da imamo pri 17 ali koliko straneh tem v forumu astrologija ze zacetih ogromno debat, h katerim se lahko prikljucimo in posvecati se tako podrobno horoskopu je smiselno, ko smo osnove ze osvojili, kot smo veckrat ze poudarili.

Takole zastavljena tema oz. vprasanje zahteva posvetitev v odgovor, ne mores zgolj napisati - dvojcki...
Tudi ne mroes zgolj napisati mars ali venera v 12. hisi, kar napisem jaz pod tvoje vprasanje.
Pa se merkur v kvadratu z neptunom, sploh ce je merkur v 12. hisi ali pa je njen vladar in je kateri med njima v opoziciji z Luno.
Cim pa odgovoris, tvegas nova in nova vprasanja, na katera morda ne bos imel casa odgovarjati....

Sploh imam obcutek, da smo o tem ze govorili, ja raki naj bi kao bili zvesti, zal poznam precej vec nezvestih, tudi tezkih mutichev poznam dosti med raki, ceprav tega od njih v bi8stvu ne pricakujes, rak naj bi kao dal ful na cast in to, a res znajo bit med njimi varalice...
Tudi Biki so zvestezi, pa poznam veliko 'varalic'.- ... ... ... ... ... ...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:56

aaaa :wOOt: ka to misliš merkur op luna, merkur kvadrat neptun.... počas tle freakam out... :D moji aspekti, hehe, še dobr da je mal opravičljiv ton tukaj ala to še zmer nič ne pomeni... :switz:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 11:58

ko smo ze pri tebi, Nino - Tehtnice pravzaprav niso med najzvestejsimi znaki, tjale nekam k Rakom jih sama v tem kontekstu postavim...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Tomaž

Tomaž
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:01

[B] :sori: VARANJE!
Sto ljudi, sto čudi. Ena rakica mi je pred nosom šla z drugim. Vsa njena žlahta pa nosove dol. Nekaj časa sem letal po hodniku, potem sem pa šel domov. Ona mi pa čez tri dni piše, kakor, da se ne bi nič zgodilo. Škorpjonke so nevarne, pa one z Marsom v ascendentu ali 7. hiši. Gre pa se ti poseksa.
lep pozdrav.

#7 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:02

Gre  pa se ti poseksa.
lep pozdrav.

Gre, se poseksa in ti pošlje lep pozdrav? x:o)x :vragec: A tko? x:Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:03

Ja, Tomaz, zivjo, kul ker si se pridruzil, strinjam se, tudi Mars v 7. in ne samo v 12. lahko da tole...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:03

ko smo ze pri tebi, Nino - Tehtnice pravzaprav niso med najzvestejsimi znaki, tjale nekam k Rakom jih sama v tem kontekstu postavim...

mogoče gre bolj za užitek zapeljevanja... :inocent:

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:05

, ja, pa 'bolj' za neodlocnost, pa bolj za zeljo po sedet na dveh stolckih, pa 'bolj' za neizjasnit se nikoli, pa 'bolj' za - raje spiz*** kot v faco povedat... ipd...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:08

Tako ali tako je dosti brez veze zgolj po soncevem znamenju: seveda nek splosni vtis lahko daje soncev polozaj, in dejansko na toliko in toliko ljudi so levi in skorpijoni... bili bolj zvesti kot tehtnice in dvojcki, recimo, pa najbrz tudi ribe, zanje tudi sodim, da pravzaprav niso med najzvestejsimi, je pa pri ribah bolj vprassanje, kaj pomeni nezvestoba - kajti riba v bistvu najveckrat samo koketira, saj pravim, ribe imajo potencial za nezvestobo, nenazadnje ze zaradi nestalnosti, vendar recimo osebno kot poznam ribe, so v glavnem zveste. Sploh bejbe, za tipe moram pa se malo razmislit. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:09

Meni se pa vseen ne zdi, da gre to kar tak........sonce tam, hiša tam, Mars tam.......in.....glej ga, skakavčka. :o|o: :eek: Verjetn so za vsak posamezen znak oz. za vsako posamezno osebo značilne različne potrebe....tudi v vezi....in z njihovimi neizpolnjevanji se pojavi želja po skoku. Al to mislite kar tko......ta je skakalec ne glede na kvaliteto veze, zadovolj(e)nost v njej itd......in pika. Al kva? Ah, kaj se vpletam tja kjer pojma nimam..... xrolleyesx x:Ix :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:14

Seveda, ravno razmisljam...
Najslabse je nekaj takole malo vedeti, ravno toliko da se ustvari predsodke, potem pa se dejansko rece - oh, imam vodnarje in so mimo (pozna pa dva vodnarja - svojo mamo in sosolca xrolleyesx)...
Predstavljaj si zdaj, Slavi, vse zenske, katerih TIP ima tele polozaje, ali se ne bo morda vsaj majckena skepsica prebudila?
Ni pametno vrtati NA TAK NACIN po tem...
.... toliko je dejavnikov..
... recimo da so trije moski z venero v 12. bili nezvestezi, recimo pa da sploh nismo upostevali drugih polozajev, torej morda so nakljucno ravno ti trije imeli tak polozaj, vendar pa imajo recimo tudi kakega drugega, na katerega nismo pozorni, in ptoem bi ta clovek padel tudi v kategorijo recimo merkur kvadrat neptun, kjer pa bi bila cisto druga mnozica ljudi... recimo samo mutichi s cashem... in torej taksne 'varalice'.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:26

Jaz pa mislim, da smo mi vsi potencialni skakavčki......... x^x Prav-a tip-ica na pravem mestu ob pravem času.......pa smo pečenka. x;)x x:o)x x:Dx Ko se vse te postavke poklopijo..... :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#15 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:43

Najslabse je nekaj takole malo vedeti, ...

Ja....

Najbolj nevarni so ljudje, ki vedo o vsaki stvari malo...pa se tisto narobe.


x:Dx x:Dx x:Dx

#16 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 11. julij 2004, 12:56

Ok, hvala vam, samo moja vprasanja vedno kaj sprozi. Astrolog z radia pogosto "pod etrom" rad rece, ta pa vara svojo zeno ali moza. Ta je pa prevaran/a itd. In mi potem ne razlaga kaj dosti naprej, meni pa se porajajo dodatna vprasanja. On pravi, da se to zelo dobro vidi. Pa smo spet tam, ko ga boste verjetno vsi napadli. Ni treba, ima pac svoje mnenje!
Aja, neka druga astrologinja pa stalno poudarja, da je uran ali jupiter v 5. hisi skoraj stoodstotno varanje. Ne vem, kdo potem izvorno siri take informacije oz. tako uci. Sej konec koncev je na enem zelniku to moglo zrasti! :o|o:

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 13:05

Slavi, najverjetneje nekdo, ki je imel dva taka primera... ali kaj podobnega... xDDx xcivx
Saj stekam, saj radovednost je v bistvu kul lastnost, samo pretirano posplosevanje in subjektiviziranje pa je tu zazeleno in primerno se manj kot kje drugje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 11. julij 2004, 13:07

..menim ,če človeka postaviš nekam v oazo s samim seboj v bilo katerem znamenju je, bo prec postal lačen vseh človeških občutkov...Pa brez tekmovanja, seveda x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. julij 2004, 13:12

Astrolog z radia pogosto "pod etrom" rad rece, ta pa vara svojo zeno ali moza. ...

Hmm, meni se zdi to precej neodgovorno, v bistvu... jaz pa npr. se ce me vprasajo, tega ne maram govorit, ker v to so potem vpletene tudi druge osebe, ki s sprasevalcem nimajo nobene zveze in se mi v bistvu ne zdi niti eticno.
Predvsem pa so to delikatne zadeve in ze zato, ker je to na radiu, je to vse prevec nediskretno...
Zbujanje dvomov in skeps, ustvarjanje predsodkov... postane s tem to - in ne pomoc, vpogled v cloveka in situacijo, kar bi pa 'moralo biti' oz. kot naj bi pravzaprav bilo...
Vtikanje v druge oz. vmesavanje v lajf drugih na tak nacin se mi torej ne zdi fer.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 13:48

Vredi si to povedala. :palec: x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#21 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:19

jst bi reku, da so najmanj zveste ribice............ :o|o:

tudi sam sem ribak in se mi zdi, da bi lahko imel 1000 žena, pa bi še kdaj kero pogledu x:Dx x;)x

#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:25

uran v 5. hisi skoraj stoodstotno varanje.

:palec:

sej astrolog reče to, v bistvu pa zraven z očki pogleda še pet drugih stvari... ki se tud ujemajo... pol pa češ niima pojma
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:26

bi lahko imel 1000 žena, pa bi še kdaj kero pogledu x:Dx  x;)x

kam in s čim? x:px :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#24 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:30

ti že veš x;)x x8Dx

#25 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 15:32

Aaaaaa....bi vi2 bil-a še vedn zlo radovedn-a torej? x;)x :vragec: x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0