Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezvestoba


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
261 komentarjev na to temo

#51 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. julij 2004, 20:56

imamo pa nekje tudi temo VARANJE, pisanja nekaj strani-če maraš moraliziranje, iskanje opravičil, mnenja :o|o: -pih, jaz imam že raje temo PRDETI x;)x  x:Dx  x:Dx  x:o)x

x:Dx x:Dx......no, jaz je glih nimam raje, sam prispodoba pa je x:o)x :palec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#52 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 11. julij 2004, 23:59

Se ne vtikam v teme o astrologiji, ker nimam blage veze... :8): Ampak nekaj bi pa rada rekla. x:)x
Ne vem sicer, kaj gledate pri varanju (katere lastnosti človeka ali katere planete, hiše, položaje... al kar že je na natalnih kartah), ampak se mi zdi, da varanje ne more biti kar neka LASTNOST ČLOVEKA.
Eden je mogoče zelo spogledljiv, a ni nujno, da bi kar skakal čez plote in vsevprek. Drugi pa ima mogoče rad neke trdne zveze, a ker take zveze nima n.pr. s svojo soprogo, išče še naprej in poskuša najti tudi kaj tam čez - za plotom. Tretji je mogoče nagnjen k prevarantskim poslom, vendar kar se odnosa z ljubezenskim partnerjem tiče, je pa mogoče zelo predan in zvest...
Tako da dvomim, da bi se dalo iz nekih človekovih lastnosti sklepati, kdo "nabija rogove" in kdo ne.

Mick pravi:
[/QUOTE] Jaz pa mislim, da smo mi vsi potencialni skakavčki......... Prav-a tip-ica na pravem mestu ob pravem času.......pa smo pečenka. Ko se vse te postavke poklopijo..... [QUOTE]
Meni pa se zdi, da tudi priliko si sami ustvarimo - ne pride sama od sebe. Če si nekaj v sebi želimo, se stvari tako odvijejo, da to res tudi dobimo. Kar iščemo, najdemo, pa naj imamo kakršnokoli natalno karto. x;)x

#53 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 12. julij 2004, 07:11

spogledovanje... uf... tega ne prenesem... razen takega za foro, ko itak vsak ve, kje mu je mesto. :inocent:
in pa nezvestoba, pri tem si prvo nezvest sebi, da živiš nek lajf, ki ti ni pisan na kožo, zakaj taki nimajo jajc pol živet ko nek freelender.. ampak ne, enga mora imet doma, da ga "nateguje", vleče za nos, mogoč je pa v tem čar.. :inocent:
Pa tud če bi vsak bil čist odkrit do drugih, ej, jst sam sex hočem s tabo, bi ga tud 50% manj dobil, ljudje imajo radi da so občudovani, oboževani, kao da so full seksipilni, sploh ženske nekatere, pa ni težko dat noge narazen, če pa bi videle ono golo mišljenje dotičnega, da je sicer zanimivo pogledat in probat kakšno ima, pa joške in kok se dere zraven, pol je pa ena cifra več, in tist da se lahk pol deci med sabo menijo kakšna je ktera, bi se pa mogoč majčken zamislile, sicer pa ženske tud niso daleč več od tega gledanja, sem bla že tud v družbi, ko je bla vloga zamenjana, in so se razpričale nekatere pijane, v vseh podrobnostih v celotni zgodovini njenih tipov.. če že, se take podrobnosti obdržijo zase.
Mushi

#54 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 12. julij 2004, 07:18

Spogledovanje.....ena najbolj simpatičnih stvari. x;)x x:)x :2src:

Tamara........seveda si jo sami ustvarimo. S soustvarjalci. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#55 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 12. julij 2004, 07:26

Oh, saj se šalite na to temo x:Ix  x:Ix  x:Ix

Pred leti je šla moja draga in neomajna prijateljica k astrologu :palec: . Tik preden je vstopila, jo je zvilo od strahu :eek: , pa je možakarju dala kar moje podatke :eek:  :eek:  x:Dx

Astrolog ni bil od muh, pa jo je na 5 minut zasliševal, če je sigurna, kar se tiče podatkov. Recimo, ni mu šel v račun videz, pa mutavost prijateljice(iz moje natalne pa kar bode jezičnost x:Dx ).

Od astrologa pa je primahala kar k meni. Ljuta kot puška zaradi lastne neumnosti x:Dx  x:Dx . In  se znesla nad mano :eek:  :eek:

'Tako da veš: večje varalice kot si ti, ti, ti, ne jaz, uni tip še ni videl!!!'' :eek:  x:Dx  x:o)x  x:Ix

No, moja 12. hiška je prazna, sem pa nekje prebrala, da je za rogove zaslužen Uran v 7. hiši. Moj je prav tam, v konjunkciji z Marsom, oba v Tehtnici :eek:  :eek: .


Ej, tale ti je pa tanajboljša, Ruby! x:Dx x:Dx x:Dx

#56 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 13. julij 2004, 10:54

Hmmmm...

A ni to hecno, kako bi ljudje radi vedeli že vse vnaprej, a obenem nič? :inocent: x:Dx x:Ix

#57 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:02

ko smo ze pri tebi, Nino - Tehtnice pravzaprav niso med najzvestejsimi znaki, tjale nekam k Rakom jih sama v tem kontekstu postavim...

uf tehnice pa nasploh niso zveste,vse kar jih poznam samo iscejo kam bi lahko kej skocile,kaksni sosedi mogoce?? x;)x

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:09

ja, jaz imam tudi osebno take izkusnje z njimi, pa tudi nekako 'znano' je, hocem reci, vec ljudi to pripoveduje, no saj je jasno, zracna venera...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:14

poznam dost ribic,rade koketirajo kar se pa nezvestobe tice pa imajo kr trdo kozo..kar pa se ribakov tice..bivsi in sedanji oba ribaka pa oba zvesta..seveda pa poznam tudi taksne ki jim zvstoba ni priljubljena...Mislim,da v vsakem z namenju najdes prvo in drugo x:)x

#60 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:38

o saj tudi jaz osebno imam...saj sem napisala MOGOCE H KAKSNI SOSEDI

#61 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 13. julij 2004, 12:43

Zračne Venere...

Hmm, to so potem tudi Vodnarčki in Dvojčki, a... x:)x

Meni so face, ker so tako odprti, samo pa rabijo precej časa, da se navežejo oz. ustalijo. Imajo pa domišljijo in z njimi ni skoraj nikoli dolgčas, tako da o kakšni monotoniji v razmerju ni govora... To je lepa stran zračne Venere x:)x

Kaj pa Venera v Ribicah... Kaj pravite... Jo ima kdo...?

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:16

ojla, z 'zracno venero' sem v bistvu mislila venero, ki je v domacem znaku, a v zracni varianti (potem imamo pa se zemeljsko). venrea namrec domuje v biku (zemlja) in v tehtnici (zrak)..
Vendar pa bi res morda rekla za polozaj venere v Dvojckih zracna venera, tako je prav, da si tole rekla, da ne bom povrsna oz. da je zdaj jasno, kaj sem prej mislila. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:26

sem pa nekje prebrala, da je za rogove zaslužen Uran v 7. hiši.

...da rogove dobiš ali jih ti nabijaš? x:Dx :eek: x:o)x x8Dx
Dum spiro, spero.

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:31

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:33

to pa 1x morave obdelat Marsa....a sem nezvesta (v glavnem samo v mislih :vragec: x;)x ) zaradi planetov ali pa zaradi nemirne krvi ki se mi pretaka po žilah...

no..., v obeh primerih...nisem si jaz kriva.... x:Dx x^x x;)x

#66 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:35

Aj, ja,
jaz imam tehtnico doma, pa se me drži kot klop!
Svakinja je tudi tehtnica pa se brata tudi drži kot klop!
Že traja pri vseh enih šest let, jaz sem se že naveličala. :sori:

LP!

#67 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:38

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx vanja, vanja..... x:Dx x:Dx x:Dx
Mushi

#68 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:39

A tud zdaj, ko je šel Uran čez Vodnarja? :eek: :vragec: Eh, pol pa niste ta prave tehtnice... xrolleyesx x:Dx x:px
Dum spiro, spero.

#69 Dolmark

Dolmark
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:20

Zvestoba? Kaj je že to? x;)x

#70 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:27

Zvestoba je, če si čist priden, pa nič na druge bejbe ne pomisliš, kaj šele da bi gledal.... :eek:

xnckrivx xyesx
Dum spiro, spero.

#71 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:29

če je to zvestoba, definitivno nisem zvesta x:px :vragec:

#72 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:37

Hm....nezvestobnice.. xg:Dx xg:Dx xg:Dx
Dum spiro, spero.

#73 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:39

Tu tud neka čudna tema, sploh ne vem o čem je govora.....že v štartu nič jasn..... :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#74 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:40

aja ups, sej bejbe nimam nikoli v mislih, pa sanjam jo tud ne... a sem zvesta :sori: po tej definiciji niti ne ane... pismo pa v sanjah se tud kdaj kateri drug pojavi, pa v mislih je ravno sedaj... pismo sigurno kaki planet tole kriv x:Dx

#75 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. julij 2004, 15:46

ja in ko bo moj rekel nezvesta si, misliš na drugega bom rekla ej mali ohladi se moji planeti so takšni že od rojstva prej bi se pozanimal x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0