Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Roževec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#26 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. september 2006, 19:36

Iščem en nebrušen roževec velikosti cca. 10x10x5cm, Nosorog je kakšen na zalogi ? :inocent:


Je.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#27 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 00:48

Kul..
9.9. grem proti večeru iz MB v NG. Bi bilo možno da bi se kje dobila ?
Kakšne so kaj cene/g ?



9.9. bom jaz v Mb. Bom meu s seboj dva roževca različnih kvalitet. O ceni še nisem razmišljal, o teži pa dobiš info jutri - mam vago v avtu.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#28 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2006, 00:51

pa saj ne morem verjet ... nisem nosila zapestnice z roževcem dva mesca že ... ker me ni marala, kar bleda je bila, pa sem hotla, da je roza, a ni šlo. ko me končno spet pritegne in celo postane roza, pa se mi strga. :V: povsod vidim ena znamenja ali kaj. ko se mam rada, je roza, ko se nimam, je bela. kaj je zdaj to, a bom razpadla na prafaktorje? :C: krneki, bolje da grem spat.

#29 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 00:55

: krneki, bolje da grem spat.


xyesx

Nočko. xg:Dx xg:Dx xg:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#30 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2006, 01:01

ne, hočem razpast na prafaktorje - razdelt vso ljubezen vsem ljudem po svetu, k je povsod neko sovraštvo, zavist, pokol, pohlep ... :xx!:

ajde oladi, k si smotana in tumpasta. x:Dx

pa da sem sebi smešna ... x:Dx to je že neki hudo narobe. bom vprašala mamo za vsak slučaj, če sem kdaj kot dojenček po nesreči padla na glavo. xscratchx xideax zakaj mi Diana hodi po glavi? :eek: :sori:

#31 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 01:05

pa da sem sebi smešna ... x:Dx


Fantastično!!! Ker Pavliha več ne izhaja, je to strahotna prednost. Sam v špegu se pogledaš al pa pomisliš nase, pa se začneš režat.
Jst sm tud sam seb smešen. x^x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#32 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2006, 01:06

veš kaj Nosko, TO je TO! KARMA! reči mi, da sem hempasta, da bluzim, sam to je to! zdej sem skapirala! roževec je začutil, da se je končno moja karma aktivirala tudi v smislu dejanj (ne le razmišljanj in čustvovanj) in to se je moralo zgoditi! kako osvobojujoče! xDDx ampak jo bom spet popravila nazaj, čeprav to pa ne smem jemat simbolično. :o|o:

#33 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 01:22

veš kaj Nosko, TO je TO! KARMA! reči mi, da sem hempasta, da bluzim, sam to je to! zdej sem skapirala! roževec je začutil, da se je končno moja karma aktivirala tudi v smislu dejanj (ne le razmišljanj in čustvovanj) in to se je moralo zgoditi! kako osvobojujoče! xDDx ampak jo bom spet popravila nazaj, čeprav to pa ne smem jemat simbolično. :o|o:


Mam en svoj pogled na karmo.
Moja astrološka karta pokaže cel kup sposobnosti, a povsod tudi zelo veliko ovir. Ampak prišel sem do tega, da ovire v bistvu izhajajo iz vedenjskih vzorcev, katere deloma fašemo od staršev (morfogenetska polja), deloma pa se formirajo v zgodnjem otroštvu. Kasneje nam ti vzorci preprečujejo, da bi znali živeti enostavno, da bi začutili, kaj je resnično dobro za nas ... Kompliciramo in jebemo sami sebe. Zato me v lajfu najbolj fascinira enostavnost.
Ena anekdota o kompliciranju in enostavnosti:

- Bil sem na predstavitvi pesniške zbirke enga mojga frenda. Novinarka ga je med drugim vprašala, zakaj in kako je prišlo do tega, da je sploh začel pisati pesmi. Tip pa je izvalil: "Bil sem totalno zaljubljen v eno bejbo. Hotel sem napisati pesniško zbirko, od katere bo totalka dol padla - namesto da bi jo poklical in ji povedal, da jo imam rad."

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#34 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 2. september 2006, 01:25

Mam en svoj pogled na karmo.
Moja astrološka karta pokaže cel kup sposobnosti, a povsod tudi zelo veliko ovir. Ampak prišel sem do tega, da ovire v bistvu izhajajo iz vedenjskih vzorcev, katere deloma fašemo od staršev (morfogenetska polja), deloma pa se formirajo v zgodnjem otroštvu. Kasneje nam ti vzorci preprečujejo, da bi znali živeti enostavno, da bi začutili, kaj je resnično dobro za nas ... Kompliciramo in jebemo sami sebe. Zato me v lajfu najbolj fascinira enostavnost.
Ena anekdota o kompliciranju in enostavnosti:

- Bil sem na predstavitvi pesniške zbirke enga mojga frenda. Novinarka ga je med drugim vprašala, zakaj in kako je prišlo do tega, da je sploh začel pisati pesmi. Tip pa je izvalil: "Bil sem totalno zaljubljen v eno bejbo. Hotel sem napisati pesniško zbirko, od katere bo totalka dol padla - namesto da bi jo poklical in ji povedal, da jo imam rad."
lalala



:palec: :palec: :palec: :palec:

#35 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2006, 01:25

kompliciram? :sori: :V: če je pa res? ali si vse umišljam, delam iluzije? ampak vem .. eh, ... :C:

#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 01:36

kompliciram? :sori: :V: če je pa res? ali si vse umišljam, delam iluzije? ampak vem .. eh, ... :C:


Ne cmeri se, no. Saj si že velka punca. Sčasoma se vse nekak zrihta. Tudi zgrešena smer študija. To se je zgodilo tudi meni, pa danes vseeno nekak počnem tisto, kar mi paše. Ene faze v lajfu, ko nam ni najboljš, je pač treba vzet kot vmesno stopnico do tam, kjer nam bo boljš. Kujat se in cvilit je najslabš - izguba časa, poleg tega pa še na tovrstni energijski ravni enako privlači enako. Stvari se ti dogajajo v odvisnosti od tvoje naravnanosti. To potrjujejo tudi nekateri pregovori; npr.: "Hudič gre vedno na kup srat!" al pa "Sreča je kot krava, ki enim skoz kaže ksiht, drugim pa rit."

lalala

zdj pa res nočko

lalala No2
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 orgonsi

orgonsi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 2. september 2006, 01:38

hm, a se eliksir vedno dela iz enega kristalčka? al lahko npr v kozarec vtakneš roževec in ametist?...........oz se to lahko kako kombinira ali ne x:)x x?x


jaz sem najprej za popit uporabljal le vodo, ki se je nalezla kristala kamene strele. Preveč rezek občutek,
zdaj sem dal noter še rosenkvarc & kos ametista, ki naj bi tudi pomagala pri čiščenju vode. Občutek je drugačen, bolj prijeten, čist. Ni več nabijanja v čelu.
lep pozdrav,
Boštjan

www.orgon.si

orgon.si na: Facebook | Youtube | Flickr | Google Reader | Twitter |


#38 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 2. september 2006, 01:47

Ne cmeri se, no. Saj si že velka punca. Sčasoma se vse nekak zrihta. Tudi zgrešena smer študija. To se je zgodilo tudi meni, pa danes vseeno nekak počnem tisto, kar mi paše. Ene faze v lajfu, ko nam ni najboljš, je pač treba vzet kot vmesno stopnico do tam, kjer nam bo boljš. Kujat se in cvilit je najslabš - izguba časa, poleg tega pa še na tovrstni energijski ravni enako privlači enako. Stvari se ti dogajajo v odvisnosti od tvoje naravnanosti. To potrjujejo tudi nekateri pregovori; npr.: "Hudič gre vedno na kup srat!" al pa "Sreča je kot krava, ki enim skoz kaže ksiht, drugim pa rit."

lalala

zdj pa res nočko

lalala No2


kaj še nisi pošteku, da nalašč cmizdrim, ker hočem bit smešna, ker hočem druge zabavat? x:Dx sploh mi ni tok hudo, itak vem, da bom počela miljavžnt stvari, ki me zanimajo ... saj tudi študij je po svoje zanimiv. sam a veš, jaz bi vse naenkrat .... to ne gre. rabim malo globine ...

#39 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. september 2006, 05:44

js sem tud končno naredla mir z roževcem xsuperx in zdej mi veselo okoli vrata bingja kuglca v spirali z premerom 2 cm :2src:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#40 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. september 2006, 10:10

S O B O T A, 9. september 2006

OD 9. ure DO 16. ure


KJE? V Mariboru

DIJAŠKI DOM TEZNO
Zolajeva ulica 13


tu ga al pa na najdeš x;)x x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#41 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. september 2006, 10:33

tečaj holistične radiestezije :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#42 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. september 2006, 10:53

baje ja x^x x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#43 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. september 2006, 17:01

9.9. bom jaz v Mb. Bom meu s seboj dva roževca različnih kvalitet. O ceni še nisem razmišljal, o teži pa dobiš info jutri - mam vago v avtu.

lalala


Manjši ma 1,185 kg in je najvišje kvalitete. Tega pravzaprav raje ne bi prodal.

Teže večjega ne vem. Moja vaga kaže do 3 kg in "ne potegne". Verjetno ma okol 4 kg. Prodam ga za 8 tipov od sove*.

Lahko dobiš tudi kroglo iz roževca z optičnim učinkom šestkrake zvezde (totalna redkost). Ima 412 g - 15 tipov od sove.

Legenda
*tipi od sove: čuki, jurji, tisočaki ...

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#44 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. september 2006, 17:23

x:Dx
Nosorog še mal počaki z odgovorom

#45 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. september 2006, 18:00

kdo vodi?

#46 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. september 2006, 18:25

Jst kupim tega kilskega :vio: ... kdaj si v Ljubljani... sej veš - vabim na pir... pa še zdilala bi se za roževca x:px


V Lj bom jutri. Sam, če me spomin ne vara, maš do popoldne službo. Jaz sem pa ob štirih že zmenjen na Pšati.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#47 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. september 2006, 19:03

xscratchx lahko vzamem kompenzacijo ur, sam bosice, ki mi to podpisuje jutri ni... tko da ne vem :sori: ... kje je pa Pšata :o|o:
... za kok daš kilskega x:px


Ma nisem preveč navdušen nad prodajo tega kamna - bom zdele preveru, kwa mam še od roževcev.
Drgač pa - okol dveh bom v BTCju. Na Pšato(širša okolica Lj) grem pa eno stavbo energijsko uredit, tko, da nau najbolj primerno, da se tam dobiva, med delom bom meu pa tudi izklopljen GSM.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#48 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. september 2006, 19:11

:sori:
Mam en tak filing, da je Pšata, zlo blizu mene x;)x x:Dx
Ej, če bom lahko vzela kompenzacijo te pokličem in se ob 2h dobiva v BTCju x:Dx

O.K. Kak večji roževec bom že poiskal in ga tresnu v avto.

lalala

P.S. - Pšata je relativno blizu inštituta J. Stefan; torej relativno blizu Šentjakobskega križišča.

lalala No2
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#49 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 4. september 2006, 07:58

Lahko dobiš tudi kroglo iz roževca z optičnim učinkom šestkrake zvezde (totalna redkost). Ima 412 g - 15 tipov od sove.


Tole mene zanima, a lahko kej več poveš pliiiis?
Aja, pa za kupit se tud zanimam.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#50 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 4. september 2006, 09:19

Tole mene zanima, a lahko kej več poveš pliiiis?
Aja, pa za kupit se tud zanimam.


Ko nekatere zbrušene kamne obsvetiš s točkasto svetlobo ali daš na sonce, se nad njimi pojavi svetlobna štirikraka (diopsid) ali šestkraka zvezda (predvsem rubin, tudi safir, morion, granat, rožnati kremen). Bolj je kamen temen, bolj izrazita je. Ker je rožnati kremen svetel, jo zato komaj opaziš. Do tega pride zaradi cevastih vključkov rutila v mineralu.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0