Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preboleti ljubljeno osebo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
50 komentarjev na to temo

#26 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 28. avgust 2004, 07:18

če smo se razšli zljubljeno osebo to pomeni, da smo se od nje naučili vse kar smo se imeli za naučiti... čas je da gremo naprej.
spet se mi je na bolš poslabšal

#27 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 11:04

Jaz sem imela eno daljšo vezo, razšla sva se spontano, na obojestransko zadovoljstvo x:Dx , brez kakšnih težkih scen ali prepirov. Kar razšla sva se. Nikoli mi še ni bilo žal za to odločitev, po mojem je moja ljubezen (če je sploh kdaj bila prava ljubezen, če ni bilo bolj sredstvo za pobeg od doma) že zdavnaj prej neopazno umrla.

Moram pa reči, da sem tudi od te veze marsikaj odnesla, naučila sem se, kar sem imela priliko tam naučiti, pa asta la vista x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#28 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 30. avgust 2004, 19:09

ljubljena pa ni glih ni bla več, anede x:Dx

#29 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:23

prebolevanje........ufffffff....kako je to grozna stvar.....

že celo življenje prebolevam.....edino zdravilo pa je ČAS.......
potem pa še kup dodatnih "zdravil"....prijatelji,moja kužka,mama,oče,brat......

dve polomljeni zvezi sta za mano...ena po 9h letih,druga po 5h.....
vsakič sem se nekako pobrala......zelo hitro.....

zdaj sem spet v zvezi,ki se po nekaj mesecih resnično prelepega,ampak res prelepega....podira!

ne vem,če sem še zmožna prebolevati.......

#30 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:29

zakaj se pa podira? Oz. kje se je zalomilo? :C:

#31 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:38

dolci....

problemi na njegovi strani......
čisto je padel v to in se umaknil od mene....pa čeprav sem mu bila prav jaz vedno tista,ki mu je bila opora in zatočišče.
tako se podira.....nekaj najlepega,kar sem doživela s kom v zvezi.....najini načrti o poroki,otroku....vse

tako,da že sedaj nekako prebolevam,čeprav (še) ni tistega pravega konca..... :sori:

a kdo ve,koliko prebolevanj je sposoben človek???

#32 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:44

dolci....

problemi na njegovi strani......z bivšo ženo,ki teži in grozi preko otrok.....
pa nerešene zadeve na sodišč s premoženjem.....že dve leti skoraj.....
čisto je padel v to in se umaknil od mene....pa čeprav sem mu bila prav jaz vedno tista,ki mu je bila opora in zatočišče.
tako se podira.....nekaj najlepega,kar sem doživela s kom v zvezi.....najini načrti o poroki,otroku....vse

tako,da že sedaj nekako prebolevam,čeprav (še) ni tistega pravega konca..... :sori:

točno to se je meni pred leti dogajalo. Izsiljevanje. In ko njej ni uspelo direktno priti v kontakt z njim je pošiljala otroke in mene izločala preko njh, v smislu da me nočejo videt itd. No, moj je bil bolj pameten. In sva poročena in imava otročka, otroci pa ga itak poiščejo takrat, ko ga rabijo (ve se zakaj $).
Ampak, draga moja, če je padel v to njeno igro še ne pomeni, da je vse izgubljeno. Času ni vedno dobro dati čas. Poskušaj ohraniti stike z njim.
Njo lahko zadrži samo s tem, da jo finančno zadrži. Na žalost je to velikokrat edini jezik, ki v praksi funkcionira. Pa tu sploh ne govorim samo iz lastnih izkušenj...

#33 toby

toby
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:50

dolci.....

saj jaz še vedno upam,da bo šlo....in se bo stvar postavila nazaj na mesto......

da ne bova zašli iz konteksta....

#34 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 31. avgust 2004, 18:58

Rad te ima. To je dovolj dobra podlaga. Odločitev bo pa težka. Za oba najbrž. Ampak, verjamem, da bosta zdržala. Mogoče bi mu bilo smiselno priskrbet informacije o tem, kako v večini primerov odreagirajo ženske ob ločitvah. Če bi razpoznal vzorce, bi mu mogoče bilo lažje.... :o|o:

#35 Tamara01

Tamara01
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. februar 2010, 17:23

zdravo. ne vem kje naj zacnem..ampak am zanimajo me vasa mnenja,nasveti..karkol..pred 14 dnevi sma koncala s partnerjem...bila sva 8 mesecev v zvezi..saj vem da to ni ne veliko ne malo..ampak je kar dovolj..in ga ne morem preboleti..vsak dan mi je bolj hudo..vse me spominja na njega..vsak dan jocem..ker mi je zelo hudo..prosim za kakrsnkoli nasvet.



lp

#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. februar 2010, 18:27

zdravo. ne vem kje naj zacnem..ampak am zanimajo me vasa mnenja,nasveti..karkol..pred 14 dnevi sma koncala s partnerjem...bila sva 8 mesecev v zvezi..saj vem da to ni ne veliko ne malo..ampak je kar dovolj..in ga ne morem preboleti..vsak dan mi je bolj hudo..vse me spominja na njega..vsak dan jocem..ker mi je zelo hudo..prosim za kakrsnkoli nasvet.


Nekateri začnejo jemat tabletke, alko, cigarete....Tisti pametni pa poiščejo kakšno dobro duhovno knjigico....Je pa o tem več napisat nekje na forumu pod odpuščanje al pa trganje oz. odstranjevanje vezi. Mislim govorim na blef. x:Dx

Drugače pa razni psihoterapevti in bioterapevti računajo za eno urco reševanja takih problemov 60-100. evrov. x:Dx

In kaj je vzrok da jokaš??? Podzavestni vzorci, čustva....in če sem še bolj natančen vzroki so v 3. čakri, če je bila pa ljubezen malo dolgotrajna in s spolnimi odnosi sta pa vključeni še 2. in 4. čakra. In rešitev je simpl- prekinit energijske povezave z bivšim, malo počistit čakre, jih zaflikat....in život ide dalje. In kot sem rekel vse to piše v ta boljših duhovnih bukvicah. Obstaja pa en hakeljc, spremembe je treba narest tudi na drugih področjih, tega pa marsikdo ni pripravljen. Torej vprašanje se pojavlja ali hočeš kratkotrajno instant rešitev ali počasno dolgoročno. Itak moraš pa vse narest sama....višjih sil pa zaenkrat ne bom vpletal v to, bi bilo too much. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 Tamara01

Tamara01
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. februar 2010, 18:53

vzrok da jokam je to..da ga imam se vedno rada...ljubim ga iz dna srca..ljubosumna sm..jezna use..teh 14 dni prezivljam pravi pekel..:S...ne vem vec kaj bi naredila..kako ga naj pozabim..kako naj odpisem ljubosumje..jezo..??

#38 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:08

Sve je to samo pitanje vremena.

#39 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:10

Tamara... brez zamere ... kolko si stara xsrcx

#40 Tamara01

Tamara01
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:24

17 sem stara..zakaj?

#41 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:53

Preboleti ljubljeno osebo ... Po moje je to napačen pristop. Preboleti je treba svoje bolečine, ugotoviti izvor in jih odstraniti. T.i. ljubljena oseba je samo subjekt na katerega projiciramo te bolečine. Skratka, sploh ni pomembna.
Possible—but highly unlikely.

#42 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. februar 2010, 19:53

To sem hotel tudi jaz vprašat- leta namreč, pa me je nekdo že prehitel.

Bom bioterapevte malo preskočil, pa bom šel kar na višji nivo. Preteklo karmo bom zaenkrat še spustil. Za podzavestne vzorce se je treba vprašat kakšen je bil odnos očeta-matere do tebe in obratno. Ponavadi tak odnos vpliva tudi na komunikacijo z ženskim in moškim spolom....Koliko tipov si že imela pred tem, a se pojavljajo kakšni isti vzorci...a si s prejšnjimi razčistila tudi na subtilnih energijskih nivojih, si vrgla stran vse stvari, ki te spominjajo na ex...koliko časa si bila sama od prejšnjega razmerja, a si se takoj zapletla z novim.....

Najbolj idealno bi seveda bilo če bi bil ta tip tvoj prvi. Sicer ti pa tukaj ni treba dajat odgovorov. Čas res celi rane, ne odpravi pa vzroka. :xx!: Vzrokov se pa ponavadi loti takrat ko se notranjost ojača in se je človeček pripravljen s tem spopast in razčistit.

Jeza ima pa po kitajski medicini veze z jetri, ta so povezana z žolčem....in 3. čakro. Ko se pa transformira te negativne sile se pa pojavijo prijaznost, fantazija, odločnost, odprtost.....

Za začetek pa priporočam meditacijo na svetlobo, prebiranje psiho bukvic.....potem se pa samo nadgrajuje. Meditacija je pa opisana pod alternativno zdravljenje---zdravljenje s svetlobo. Toliko zaenkrat. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#43 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 27. februar 2010, 20:14

17 sem stara..zakaj?

dekle xsrcx ... še kar nekaj jih bo :inocent: ( ok ... moje izkušnje), da boš našla pravega ... eh ... včasih ... tudi , ko si starejši ... zelo boli razhajanje x^x ... zavedaj se taga, da v odnosu nisi samo ti in tvoje želje in pričakovanja ... oba partnerja se morata za trdno zvezo velikokrat odpovedati marsičemu ... težko verjamem, da znaš pri teh letih ... pa brez zamere ... sprejeti vse odgovornodti skupnega živjenja in posledićno tudi materinstva

je pa res ... biti zaljubljen, je ena izmed najlepših stvari na svetu ... ne glede,koliko let imaš ... in lahko si še toliko "zrel"... boš počel neumnosti x:o)x

predlagam, da se pogovoriš z mamico :palec:

#44 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 28. februar 2010, 10:28

vzrok da jokam je to..da ga imam se vedno rada...ljubim ga iz dna srca..ljubosumna sm..jezna use..teh 14 dni prezivljam pravi pekel..:S...ne vem vec kaj bi naredila..kako ga naj pozabim..kako naj odpisem ljubosumje..jezo..??


Jok je OK. Čustev ne moreš kar odpisat, take stvari (sploh pri 17) se čist preprost izjoka. Po dežju pride sonce. Poznam pa eno fajno indijansko žensko pesem, ki gre takole (poskušam prevajati po spominu):

"Sedim sama v svoji koči
in jokam
ker je me je moj ljubi
kar na lepem zapustil.

Sedim sama v svoji koči
spominjam se najinih lepih dni
in jokam
ker me je moj ljubi
kar na lepem zapustil.

Sedim sama v svoji koči
in sem jezna
ker me je moj ljubi
kar na lepem zapustil.

Sedim sama v svoji koči
spominjam se slabih časov z njim
in sem vesela
ker me je moj ljubi
kar na lepem zapustil.

Sedim sama v svoji koči
in sem vesela."


Sam škoda ker ti je ne morem poslat - to je pravzaprav chant in jo je treba pet do onemoglosti in je res zdravilna, v enem trenutku ter kar nekako potegne ven iz situacije in sebe in situacijo uzreš in tud začutiš na enem drugem nivoju. Čeprav zgleda skoraj trapasto primitivna, ima kot chant v sebi eno transformativno moč. No, mogoče bo tud sam besedilo mal pomagalo. x:)x

#45 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. marec 2010, 03:38

Mogoce spet malce posplosujes.
Odvisno. Ce clovek meditira (e poglablja, razmislja; kar ponavadi da v primeru vecjih custvenih dozivetij), lahko tudi ozavesti nakatere zadeve odnosa, odnos oziroma tisto, kar se je moral nauciti. Pomeni, da cas lahko pomaga v tem, da nudi dovolj prostora ozavestiti, kar v koncni fazi lahko pomeni, da odpravi vzrok oz. nudi to moznost, ce si ga le vzamemo in se potrudimo razumeti nauk, sporocilo.
Vcasih pa je potrebno pac vec lekcij in pa oseba nima dovolj znanja, niti ne volje ozavestiti. Zato torej odvisno.
Sicer pa se mi zdi vredu, da dajes poudarek oz. vspodbujas k iskanju vzroka! :palec:

:palec:

... Čas res celi rane, ne odpravi pa vzroka. :xx!: Vzrokov se pa ponavadi loti takrat ko se notranjost ojača in se je človeček pripravljen s tem spopast in razčistit.

Za začetek pa priporočam meditacijo na svetlobo, prebiranje psiho bukvic.....potem se pa samo nadgrajuje. Meditacija je pa opisana pod alternativno zdravljenje---zdravljenje s svetlobo. Toliko zaenkrat. xDDx



#46 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. marec 2010, 09:34

Mogoce spet malce posplosujes.
Odvisno. Ce clovek meditira (e poglablja, razmislja; kar ponavadi da v primeru vecjih custvenih dozivetij), lahko tudi ozavesti nakatere zadeve odnosa, odnos oziroma tisto, kar se je moral nauciti. Pomeni, da cas lahko pomaga v tem, da nudi dovolj prostora ozavestiti, kar v koncni fazi lahko pomeni, da odpravi vzrok oz. nudi to moznost, ce si ga le vzamemo in se potrudimo razumeti nauk, sporocilo.
Vcasih pa je potrebno pac vec lekcij in pa oseba nima dovolj znanja, niti ne volje ozavestiti. Zato torej odvisno.
Sicer pa se mi zdi vredu, da dajes poudarek oz. vspodbujas k iskanju vzroka! :palec:

:palec:


Valjda da malo posplošujem. V detajle se pa ne spuščam, ker večina niti osnov ne pozna. Jaz pač omenjam stvari katere poznajo res dobri bioterapevti oz. bioenergetiki.

Seveda človeček lahko razreši zadeve samo z razmišljanjem....gre se zato da moraš pri tem uporabiti moč svojega notranjega izvora, če res želiš razčistit zadevce 100%, ne samo površinsko. Jaz sem napisal da je treba odpravljat vzrok, ta je pa lahko daleč daleč v preteklosti in včasih sploh nima veze z trenutnim partnerskim odnosom....ampak z odnosom s starši.....

Recimo Barbara Brennan je v njeni bukvici kar dobro opisala kako približno to poteka...Jaz sem tudi mislil da sem nekaj prebolel, dokler me ni ena ženska malo preskenirala v notranjost aure in mi omenjala dogodke izpred 10. let.....šele potem se je zares začel....sloj za slojem dokler se ni prišlo do vzroka. Najprej razčistiš zadnje zadevce in sprostiš te sile, ki recimo predstavljajo samo 5.% vsega problema. In ko tako luščiš sloje sproščaš zastalo energijo in se jačaš, šele potem se lahko lotiš vzroka. In tako nekak gre pri vseh zadevicah, ne samo za partnerske odnose.

Če dam primer za partnerske odnose---razčistimo zadeve z zadnjim partnerjem, gremo na prejšnje....ugotovimo da so nam nek negativen programček vstavili starši (spolnost je greh, spolnost je slaba....)....in nazadnje lahko celo pridemo tudi do vzroka v preteklem življenju....

Zato jaz bolj posplošujem vse. Te zadeve so za nekatere ljudi too much in že bolj ličijo na SCI-FI. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#47 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. marec 2010, 12:52

Tamara, nobene knjige ne rabiš.
Meni je tako zanimivo, da jaz živim polno življenje, imam srečno zvezo, resnično vrhunske prijatelje in v redu družinske odnose in nasplošno sem srečna (razen pač enga problema, ki ga bomo pa rešili) in nisem prebrala praktično nobene prav zelo duhovne knjige (razen A new earth, če sploh šteje)... Sem pa prebrala veliko drugega in se mogoče učila tudi na napakah drugih.

Tamara, vem da je bedno, da te drugače obravnavajo, ker si stara 17 let. Sigurno nič ne pomaga, če ti nekdo reče, da je vse še pred tabo, da je to "puppy love" in da namigujejo, da to ni nič resnega... Meni bi šlo to blazno na živce. Tudi pri 40 in 50 imaš še veliko pred s sabo, tudi takrat lahko veliko še doživiš in tudi če zveza traja več let, ni nujno, da intenzivna... Madona, moja babica si je novo ljubezen najdla pri 66ih.

Jaz ti ne morem predlagati nobene knjige in tudi ne univerzalenga recepta za lažje prebolevanje.
Pri 21. sem se razšla s prvim resnim tipom (po 4ih letih) in je bilo zelo hudo. Bila sem žalostna, jezna, ljubosumna...čez vse te procese sem šla. Naprej žalost in jokanje, potem sem bila jezna nanj in sem celo mislila, da ga malo sovražim, potem sem prišla do tega, da je bilo tako bolje pa da bolj ali manj trpel moj ego...
Vsak ima pa drugače... nekaj časa je že v redu (pač po mojiih izkušnjah) jokat doma in se smilit sama sebi, ampak potem se pa pač kolikor toliko spraviš k seb, hodiš ven, spoznavaš svet... uživaš v samskoti in imaš čas premisliti o vsem.
Aja, pa jaz ne bi bila več tisto, kar sem bila pri 21ih...in tudi ne bi bila več s tistim tipom... ful sem lepega doživela od takrat... ne vem no, moraš si pač pustiti.

Mislim tvoja stvar je, če boš zdaj prečitala duhovne in ne vem kakšne knjige. Če ti to pomaga, potem izvoli.
Ne pa nasedat ljudem, ki imajo dejansko nek občutek večvrednosti, ker imajo sami sebe za poduhovljene.
Jaz nisem...pa mi je ful fajn v življenju.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#48 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 1. marec 2010, 13:19

Tamara, vem da je bedno, da te drugače obravnavajo, ker si stara 17 let.

Mislim tvoja stvar je, če boš zdaj prečitala duhovne in ne vem kakšne knjige. Če ti to pomaga, potem izvoli. Ne pa nasedat ljudem, ki imajo dejansko nek občutek večvrednosti, ker imajo sami sebe za poduhovljene. Jaz nisem...pa mi je ful fajn v življenju.


A to slučajno leti name. xrolleyesx

Leta niso pomembna, odvisno kakšna je dušica---mlada, stara, nešto između. Knjige tudi niso pomembne, če je človeček sposoben priodobit znanje na drugačen način. Žal pa večina človečkov tega ni sposobna. Energija duše se pa začne izražat šele preko ljubezni. Ljubezen v partnerskih odnosih je pa šele začetek vzpenjanja po stopničkah....Ali pa če povem drugače, to je izražanje duše oz. notranjega Jaza na nižjih nivojih... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#49 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. marec 2010, 13:31

Tamara, nobene knjige ne rabiš.
Meni je tako zanimivo, da jaz živim polno življenje, imam srečno zvezo, resnično vrhunske prijatelje in v redu družinske odnose in nasplošno sem srečna (razen pač enga problema, ki ga bomo pa rešili) in nisem prebrala praktično nobene prav zelo duhovne knjige (razen A new earth, če sploh šteje)... Sem pa prebrala veliko drugega in se mogoče učila tudi na napakah drugih.

Tamara, vem da je bedno, da te drugače obravnavajo, ker si stara 17 let. Sigurno nič ne pomaga, če ti nekdo reče, da je vse še pred tabo, da je to "puppy love" in da namigujejo, da to ni nič resnega... Meni bi šlo to blazno na živce. Tudi pri 40 in 50 imaš še veliko pred s sabo, tudi takrat lahko veliko še doživiš in tudi če zveza traja več let, ni nujno, da intenzivna... Madona, moja babica si je novo ljubezen najdla pri 66ih.

Jaz ti ne morem predlagati nobene knjige in tudi ne univerzalenga recepta za lažje prebolevanje.
Pri 21. sem se razšla s prvim resnim tipom (po 4ih letih) in je bilo zelo hudo. Bila sem žalostna, jezna, ljubosumna...čez vse te procese sem šla. Naprej žalost in jokanje, potem sem bila jezna nanj in sem celo mislila, da ga malo sovražim, potem sem prišla do tega, da je bilo tako bolje pa da bolj ali manj trpel moj ego...
Vsak ima pa drugače... nekaj časa je že v redu (pač po mojiih izkušnjah) jokat doma in se smilit sama sebi, ampak potem se pa pač kolikor toliko spraviš k seb, hodiš ven, spoznavaš svet... uživaš v samskoti in imaš čas premisliti o vsem.
Aja, pa jaz ne bi bila več tisto, kar sem bila pri 21ih...in tudi ne bi bila več s tistim tipom... ful sem lepega doživela od takrat... ne vem no, moraš si pač pustiti.

Mislim tvoja stvar je, če boš zdaj prečitala duhovne in ne vem kakšne knjige. Če ti to pomaga, potem izvoli.
Ne pa nasedat ljudem, ki imajo dejansko nek občutek večvrednosti, ker imajo sami sebe za poduhovljene.
Jaz nisem...pa mi je ful fajn v življenju.


:palec:

Bravo Michelle

xsrcx

Tamara, ti kr u miru izjezi, izjokaj, izžalostini, izdepresirej to zvezo. K boš pa začutila da je cajt, pa pejt ven, med ljudi.
xsrcbumx xvrtcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#50 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 1. marec 2010, 17:24

Sebe ne štejem za ne vem kako duhovno, ampak čist na ignor pa tud ne dam teh zadev. Dopuščam, da so in da nekaterim zelo ustrezajo.


Napisala sem, da naj bere, če ji pomaga.
Prav tako pa sem napisala, da sem v življenju prebrala ogromno knjig in sem se mimogrede kaj naučila, četudi ni šlo za neko hudo filozofiranje.
Tudi sama ne zavračam duhovnosti, ker je del vsakdanjega življenja, čeprav se niti ne zavedam.
Ne škodim drugim, ne privoščim jim slabega, poskušam živeti po lastnih vrednotah, ki mimogrede ne škodujejo nobenmu. To je pa vsa filozofija. Pa zdrava pamet.
Nisem pa oseba, ki bi nekaj prebrala, vzela kot življenjska dejstva in se po tem ravnala. TOČNO TO pa je problem nekaterih blaznih "poduhovljenih" ljudi - pomankanje zdrave pameti in logike.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0