Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Kaj bomo dons jedl

• Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
14654 komentarjev na to temo

#14651 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 855

Objavljeno: 2. december 2018, 14:07

...  Evo, sam da mal zahladi mi že paše  jota ... icon25.gif

... Od naše babi ... ta je prav posebna ... brez mesa  ... ampak kukrkoli poskušam splonkat recept ... no ja - no go  icon21.gif

Potem domač skutino - jabolčni - rozinov sočni zavitek. yuma.gif

Eni kavico ... drugi deci domačega refoška .

... in mega žgečkljivi ščebet naše hčerinčke ... ki s svojimi zapopranimi študentskimi nardi še extra sladico   ...

Šibam .... music336.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

#14652 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 376

Objavljeno: 3. december 2018, 18:53

Meni pa sveže domače zelje paše kot še nikoli prej. Naribano in dobro premučkano s kisom in soljo, nato dodan še fižol.

Se mi kar sline cedijo, ko pišem o tem biggrin.png

Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg

#14653 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik

Objavljeno: 27. februar 2019, 13:43

Paše kdaj bolniška in domača rinka ... huwala ... cool.png 

Na kokosovi maščobi zapenjena kurkuma in kajenski poper ... na hitro popečena zelenjava ( brokuli, brstični ohrovt, korenček) ...

skupaj z ajdovimi testeninami s čemažem v olivnem olju ... pa skleda rdeče pese s fižolom in bučnim oljem ...

Tik- tak niti pol urce ...yuma.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

#14654 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 882

Objavljeno: 27. februar 2019, 15:31

omg, rabim konkreten šnicel sleepy.gif

danes jagnjetina z medom, skupaj z oreškasto bučo (pečeno v Rdeči lepotici, v pečici), predtem grahova juha (na žalost tokrat brez metkmellow.png  in janka)

Pride obisk, se meniva že mesec dni in ko povem meni, dobim: "omg, a vi to kar naprej jeste?"

? Kako kar naprej, nazadnje smo to jedli decembra, ko sta bila vidva na obisku em45.gif

sicer pa štrajkam nekaj, so me fino razpyzdili doma, tako da,... vračam nazaj vse obveznosti, ki sem si jih tekom let nagrbala sama. Od sad - nema više tog!

Bom še jaz počivala, flankirala, se fino imela, okol pohajala, pa druge zayebavala party.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14655 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik

Objavljeno: 27. februar 2019, 20:34

icon_smile_big.gif  Cookie - ti kuhaš kt v delux hotelu  ... pa ne zdej, ko prihaja to sonce ... ne boš menda zamujala večno ...

... na levo ti rečem ... ti sm vse na levo ... vsi ovivnki, ki člowka relaxirajo guncajo v levo ... wizard.gif

... jst pa iz ptičjega koncerta in obronka gozda  - direkt na rižev narastek in hruškov kompot ...

Zdej po dveh urah in pol ... pa že razmišljam zakaj nisem najprej sojinih polpetov  ...  post antibiotični apetit kt zgleda  ... rolleyes.gif

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0