Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tek, jogging :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
458 komentarjev na to temo

#101 devetka

devetka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 30. oktober 2006, 10:54

5 kilometrov na dan odpelje zdravnika stran! x:)x

#102 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 4. januar 2007, 15:09

kukuc!

mene zanima kako je s tistom kao obleko proti potenju (???) za laufanje. a to kaj pomaga? predvceraj sem v bistvu laufala 2 km in potem sem vceraj imela vse simptome prehlada (problem potenja), gripe ali nečesa podobnega. problem je tudi v tem, da še vedno diham proti koncu skoz usta. brrr.. mrzel zrak in moja dihala.

drugače pa, da se pohvalim imam novo telovadno žogo. JUPI!!! akcija. :hepko: :hepko: :hepko: :hepko:

Objavljena slika

#103 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 5. januar 2007, 14:41

kukuc!

mene zanima kako je s tistom kao obleko proti potenju (???) za laufanje. a to kaj pomaga? predvceraj sem v bistvu laufala 2 km in potem sem vceraj imela vse simptome prehlada (problem potenja), gripe ali nečesa podobnega. problem je tudi v tem, da še vedno diham proti koncu skoz usta. brrr.. mrzel zrak in moja dihala.

drugače pa, da se pohvalim imam novo telovadno žogo. JUPI!!! akcija. :hepko: :hepko: :hepko: :hepko:


ne bi govoril glih o obleki :inocent:, so pa razne švic majice, pa spodnje hlače tut x;)x, pa še kej bi se našlo. Jst sem iz svojih izkušenj zelo zadovoljen, prav tak občutek toplote maš, ki ga pri navadnih bombažnih zadevah nimaš xnckrivx, takrat sem si dal za mejo za laufat 10 stopinj, zdaj mi pa ni problem laufat do nule, jst se recimo še zunaj raztegujem po teku, pa vzdigujem na štangi, pa ni krize. Diham pa res vdih skozi nos, izdih skozi usta, ker tolk pa ne forsiram pri treningu, grem pa pozimi mal počasneje, tut zaradi tega, ker sem več oblečen, tako da tempo pade tudi tja do 6.20 minut/km, kar je za nekatere zelo počasi, za druge pa zelo soliden tempo, pa vsaj 5 km prelaufam x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#104 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 8. januar 2007, 15:56

ne bi govoril glih o obleki :inocent:, so pa razne švic majice, pa spodnje hlače tut x;)x, pa še kej bi se našlo. Jst sem iz svojih izkušenj zelo zadovoljen, prav tak občutek toplote maš, ki ga pri navadnih bombažnih zadevah nimaš xnckrivx, takrat sem si dal za mejo za laufat 10 stopinj, zdaj mi pa ni problem laufat do nule, jst se recimo še zunaj raztegujem po teku, pa vzdigujem na štangi, pa ni krize. Diham pa res vdih skozi nos, izdih skozi usta, ker tolk pa ne forsiram pri treningu, grem pa pozimi mal počasneje, tut zaradi tega, ker sem več oblečen, tako da tempo pade tudi tja do 6.20 minut/km, kar je za nekatere zelo počasi, za druge pa zelo soliden tempo, pa vsaj 5 km prelaufam x;)x


kukuc, si pa priden -> 5 km na dan.


a mi lahko kaj več napišeš o teh švic oblekah?
- kok to sploh stane?
- potenje obleka "posrka" vase in ti nisi moker? (ali kako?)
- (se malo za foro), na kok cajta jo pereš, mislim, če jo treba vsak dan prat ali vsak drugi. 1x sem imela nekaj en enega čudnega materala kao za laufanje, si ful zašvical, samo to je drugi dan smrdelo xrolleyesx . tisto je trebalo prati vsak dan.

Objavljena slika

#105 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. januar 2007, 16:35

Včasih sem tko rada tekla da sem se skoraj na ljubljanski mali maraton spravila, zdej pa xrolleyesx :xx!: lena sem, nimam motivacije, sploh ne vem kako naj se spravim...ne morem, nimam več feelinga, vse je šlo narobe :C: pa idealna zima je letos za tek, mah :vragec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#106 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 8. januar 2007, 19:22

Grem eno petnajstko ven zbezat... ne morem bit na mir...

OooooooooMmmmmmmmmmmm...

x:Dx x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#107 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. januar 2007, 20:33

k je moja babica zvedla za joging... no, pravzaprou se zdej ne vemo kje je x:o)x

#108 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 16. januar 2007, 15:20

kukuc, si pa priden -> 5 km na dan.
a mi lahko kaj več napišeš o teh švic oblekah?
- kok to sploh stane?
- potenje obleka "posrka" vase in ti nisi moker? (ali kako?)
- (se malo za foro), na kok cajta jo pereš, mislim, če jo treba vsak dan prat ali vsak drugi. 1x sem imela nekaj en enega čudnega materala kao za laufanje, si ful zašvical, samo to je drugi dan smrdelo xrolleyesx . tisto je trebalo prati vsak dan.


:inocent: nisem tolk priden, vsak dan sploh ne, 3 do 4 krat na teden, včasih pa še manj, odvisno od cajta in volje, zdejle pozimi, ko je tema že, ko dobro pridem iz službe x;)x

Švic "obleke", no prav poceni niso, zdaj v Euro cajtu še nisem bil v trgovini :inocent:, meni so najbolj pri srcu Craft zadeve za majice, te so recimo okoli 22 Eurov, maš pa vse variante, brez rokavov, kratki in dolgi rokav, imaš pa še druge firme, sam nobena pa ni prav poceni x;)x, spodnje hlače stanejo manj okoli 14 Eurov, recimo, mal preračunavam po spominu x;)x To vse mora biti oprijeto, vsaj majica se mi zdi najbolj važna, čez njo lahko že kaj kombiniraš :vio:

Te stvari so iz takih materialov, ki se hitro sušijo, v bistvu se potiš ravno tako ali pa še bolj, le da nimaš takega občutka na koži in recimo, če greš v hribe, pa se pri kakšni koči ustaviš in daš tako majico sušit, se zelo hitro posuši, v 45 minutah sigurno, če je le vreme kolikor toliko, če si pa notri, pa še prej.

Pere se lahko dokaj pogosto, no jst nisem tolk natančen :inocent:, v bistvu pa res mal smrdi, pa saj tako imam samo za laufat, drugače vzamem svežo x:px, pa saj se hitro posuši, ko jo opereš x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#109 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:26

:inocent: nisem tolk priden, vsak dan sploh ne, 3 do 4 krat na teden, včasih pa še manj, odvisno od cajta in volje, zdejle pozimi, ko je tema že, ko dobro pridem iz službe x;)x


ma, meni se zdiš vseeno ful priden. v primerjavi z mami. saj to je cool, vsak dan itak naj ne bi laufal..

Švic "obleke", no prav poceni niso, zdaj v Euro cajtu še nisem bil v trgovini :inocent:, meni so najbolj pri srcu Craft zadeve za majice, te so recimo okoli 22 Eurov, maš pa vse variante, brez rokavov, kratki in dolgi rokav, imaš pa še druge firme, sam nobena pa ni prav poceni x;)x, spodnje hlače stanejo manj okoli 14 Eurov, recimo, mal preračunavam po spominu x;)x To vse mora biti oprijeto, vsaj majica se mi zdi najbolj važna, čez njo lahko že kaj kombiniraš :vio:

Te stvari so iz takih materialov, ki se hitro sušijo, v bistvu se potiš ravno tako ali pa še bolj, le da nimaš takega občutka na koži in recimo, če greš v hribe, pa se pri kakšni koči ustaviš in daš tako majico sušit, se zelo hitro posuši, v 45 minutah sigurno, če je le vreme kolikor toliko, če si pa notri, pa še prej.

ma, zdaj ta mesec ne bo ništa s to mojo obleko. sem imela ful šoping (razprodaje), pa še eno dodatno telovadno žogo sem si nabavila, premer 85 cm-zdaj imam 2. (eno doma, eno v LJ). tak da ostalo pa gre za varčevanje za potencialni flet (fuck, rabim samo eno 20 milijonov SIT. uff, mi je kar malo vroče.. xrolleyesx ).

Pere se lahko dokaj pogosto, no jst nisem tolk natančen :inocent:, v bistvu pa res mal smrdi, pa saj tako imam samo za laufat, drugače vzamem svežo x:px, pa saj se hitro posuši, ko jo opereš x;)x



ha, ha.. a zdaj bi pa rad, da še smrdim?! x:Dx

Objavljena slika

#110 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 19. januar 2007, 14:56


ha, ha.. a zdaj bi pa rad, da še smrdim?! x:Dx


:inocent: x:Dx ja, no, sej jo lohk pereš vsakič po laufanju x;)x, pol pa čist fajn diši :vio:
Glede stanovanja, lahko kaj probaš preko razpisov stanovanjskega sklada, saj vem, da je bolj loterija, sam pride ceneje :vio: Odvisno sicer, kje
kupuješ stanovanje x:)x

Pa hvala za pohvalo, se bom probal držat te moje pridnosti :inocent: x;)x, ta teden sem sam enkrat laufal, sem imel druge obveznosti xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#111 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 19. januar 2007, 16:10

ma, saj varčujem preko te Nacionalne stanovanjske varčevalne sheme. upam, da bo kaj s tega fleta in še prej seveda keša. (drugače brez neke organizacije res težko kaj prišparaš, sploh par milijonov). v bistvu res večina folka zasluži ravno toliko, da dostojno živi. sploh se mi zdi, da je bolj ali manj finančna kriza za večino populacije v državi, ki dela - seveda.
razen eno par bogatašeš..


ajdi, veselo razgibavanje še naprej!

Objavljena slika

#112 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 22. januar 2007, 10:11

ma, saj varčujem preko te Nacionalne stanovanjske varčevalne sheme. upam, da bo kaj s tega fleta in še prej seveda keša. (drugače brez neke organizacije res težko kaj prišparaš, sploh par milijonov). v bistvu res večina folka zasluži ravno toliko, da dostojno živi. sploh se mi zdi, da je bolj ali manj finančna kriza za večino populacije v državi, ki dela - seveda.
razen eno par bogatašeš..
ajdi, veselo razgibavanje še naprej!


hvala, sem bil priden čez vikend x:px :hepko: :hepko:

Za tvoj flet pa xwizardx xwizardx, meni je tako ratal, pol sem pa nekak naklepal dnar, no brez posojila ni šlo, sam sem ga dobil v firmi bolj ugodno kakor bi ga v banki x:)x, drugač pa ni glih za hvalit naše plače x:o)x, če jih primerjamo s starimi članicami EU xcivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#113 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 22. januar 2007, 14:22

Janif, ker si me ravno na šport spomnil x;)x zadnjič sem šla spet tečt --- zdaj že 3x zapored :flowerface: vmes ko pa nisem laufala sem pa naredila par 20-minutnih vaj pilatesa :flowerface: jeeeej!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#114 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 23. januar 2007, 11:17

Janif, ker si me ravno na šport spomnil x;)x zadnjič sem šla spet tečt --- zdaj že 3x zapored :flowerface: vmes ko pa nisem laufala sem pa naredila par 20-minutnih vaj pilatesa :flowerface: jeeeej!


pridna :palec:, le tako naprej x:px, sej te bomo še pri badmintonu kej zgonili, če le nisi predobra xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#115 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 28. januar 2007, 20:49

Pri telovadbi so padli čist v fitnes xcivx, jst pa raje laufam x:px, bolj zanimivo je, pa še na zraku si x;)x, tako da čez vikend naredil približno 15km v dveh dneh, včeraj je blo mal bolj mraz, no sonček je prijetno grel x:px, dons je blo pa čist prijetno x:)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#116 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 29. januar 2007, 13:14

Pri telovadbi so padli čist v fitnes xcivx, jst pa raje laufam x:px, bolj zanimivo je, pa še na zraku si x;)x, tako da čez vikend naredil približno 15km v dveh dneh, včeraj je blo mal bolj mraz, no sonček je prijetno grel x:px, dons je blo pa čist prijetno x:)x



Janif,

priden.. :palec:

jaz pa ništa. xrolleyesx

Objavljena slika

#117 maticml

maticml
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 1. februar 2007, 02:44

Uf bi šel laufat pa sem uničil superge. :) Kaj mi priporočate tekači, katere superge za tek in tko za telovadbo na splošno?
Sem takšen, ker sem živ.

#118 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 1. februar 2007, 11:51

men so mizuno zakon, drugč pa zej za vlažen teren uporabljam adidas..

vreme mamo pa letos res naklonjeno tekačem x:)x za tečt je idealno, js grem skoraj vsak dan vsaj okol jezera enkrat pretečt 7km xDDx
honor and respect

#119 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 1. februar 2007, 21:36

men so mizuno zakon, drugč pa zej za vlažen teren uporabljam adidas..

vreme mamo pa letos res naklonjeno tekačem x:)x za tečt je idealno, js grem skoraj vsak dan vsaj okol jezera enkrat pretečt 7km xDDx


imaš fajn teren :palec:, si pa priden x:px

Janif,

priden.. :palec:

jaz pa ništa. xrolleyesx


hvala x:Xx, vsaj na zrak si pa verjetno šla :inocent:

Čez teden pa nisem tolk priden, zadnja dva dneva preveč poležavam zvečer, pol se mi pa ni dal laufat, oz. je bilo mal prepozno za čez teden x:o)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#120 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 24. februar 2007, 23:17

men so mizuno zakon, drugč pa zej za vlažen teren uporabljam adidas..

vreme mamo pa letos res naklonjeno tekačem x:)x za tečt je idealno, js grem skoraj vsak dan vsaj okol jezera enkrat pretečt 7km xDDx

kak fajn, da imaš tako disciplino. :palec:

Nič, od zdaj naprej pa vstanem zjutraj, se najprej ogrejem z vajami potem pa laufat. to je zdaj moj cilj. Jutri pa zares. x!x
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#121 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 24. februar 2007, 23:55

Uf bi šel laufat pa sem uničil superge. :) Kaj mi priporočate tekači, katere superge za tek in tko za telovadbo na splošno?


Priporočam, da greš npr. v Thomas sport in zahaklaš kakega fajn prodajalca. Meni je en tam zelo lepo razložil, kako in kaj, ko sem rabila superge za mrzlo, mokro vreme (=lansko zimo). Fajn je, da premisliš, kdaj (letni čas) največ tečeš in kje - predvsem od tekaške podlage je odvisno kakše superge rabiš - trda ali mehka podlaga (asfalt, utrjene poti/ gozd, blato...) Sicer pa ni neumno imeti 2 parov - če veliko tečeš. Jaz imam ene za poleti, druge za pozimi, oboje za asvalt, pa tudi če grem kdaj tečt po gozdnih stezicah :D Kul so mi, ker me v njih nič ne bolijo podplati.
Nike.
So pa tudi druge znamke prav ok. Meni so bile fajn tudi adidasove - te imajo sploh super oblikovano ležišče!
Vprašaj malo prodajalce, saj dosti vedo. Predvsem ti bo pa sam občutek na nogi povedal kako in kaj.
Pa za prve ne kupuj predragih, da se ne ušteješ. Sčasoma potem vidiš, kaj res rabiš.
Aja, predvsem pa naj ne bodo premajhne! Za tek čez drn in strn je še bolje, če so bolj na komot, čene ti samo prste nabija in potem je auč! :mad2:
To bi bilo na hitro to. :D
Lp
... Say what you mean
And mean what you say ...

#122 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 4. marec 2007, 23:26

Evo, oba dneva čez vikend pridno laufal x:px, v soboto po polni luni :inocent:, v nedeljo pa po sončku :switz:, je blo kr vroče xnckrivx,
dobr že greje sonček :2src:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#123 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. marec 2007, 19:03

Tekači... a ma kdo napisan trening za maraton. Mislem, da je na začetku maja v Radencih, pa bi blo fajn mal potrenirat. Če ma kdo kakšne izkušnje al pa celo napisan trening, bi blo zelo priporočljivo. x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#124 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 5. marec 2007, 21:22

kak fajn, da imaš tako disciplino. :palec:


ja res je :palec: disciplina je ena od ključev uspeha! Sicer sem pa tko bolj špartansko vzgojen, tako da mi je disciplina že v krvi x:o)x
honor and respect

#125 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 8. marec 2007, 18:17

Tekači... a ma kdo napisan trening za maraton. Mislem, da je na začetku maja v Radencih, pa bi blo fajn mal potrenirat. Če ma kdo kakšne izkušnje al pa celo napisan trening, bi blo zelo priporočljivo. x;)x

Da ne boš še maratona zamudil, če boš nas čakal, da napišemo kaj uporabnega! :D x;)x
Jaz se kot rekreativka namreč umikam iz tega modrovanja.
Poskusi srečo še v Duhovnost in osebna rast in vprašaj za svet Arturja, ki piše v temi Osebna rast skozi šport (mi se zdi da je tak naslov). Mislim, da se bavi z maratonom.
Ali pa če hočeš še kakšne bolj profesionalne nasvete -tekaški forum.
Good luck!
... Say what you mean
And mean what you say ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0