Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tek, jogging :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
458 komentarjev na to temo

#126 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 8. marec 2007, 21:27

Ja... sej... sem probal pa vidim, da ni... ampak sem se itak nekako premislil... mogoče grem na ljubljanskega potem... drugače kolesarim... pa že tko al tko zamujam s treningi... enostavno ni časa... edin če ga začnem ponoč tišat x:Dx ... tko, da oboje ne bom sfolgal... tko, da se počasi posljavljam od teka x;)x
Thx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#127 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 8. marec 2007, 21:48

Ja... sej... sem probal pa vidim, da ni... ampak sem se itak nekako premislil... mogoče grem na ljubljanskega potem... drugače kolesarim... pa že tko al tko zamujam s treningi... enostavno ni časa... edin če ga začnem ponoč tišat x:Dx ... tko, da oboje ne bom sfolgal... tko, da se počasi posljavljam od teka x;)x
Thx


To je bilo pa dolgotrajno navdušenje! :D x;)x

Pa da boš imel za izgovor:
ko sem še hodila na tekaške treninge mi trener ni dovolil, da se z biciklom furam...Kao da se razvijajo za tek neprave mišice...
Po moji logiki, bi torej morala držati tudi obratna varianta.
Tako da ti itak ne bi smel laufat! Ne za busom, ne za tatovi damskih torbic, kaj šele za maratonci! :D
Sorči na moji momentalni prešerni volji x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#128 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 9. marec 2007, 22:14

To je bilo pa dolgotrajno navdušenje! :D x;)x

Pa da boš imel za izgovor:
ko sem še hodila na tekaške treninge mi trener ni dovolil, da se z biciklom furam...Kao da se razvijajo za tek neprave mišice...
Po moji logiki, bi torej morala držati tudi obratna varianta.
Tako da ti itak ne bi smel laufat! Ne za busom, ne za tatovi damskih torbic, kaj šele za maratonci! :D
Sorči na moji momentalni prešerni volji x;)x


Ja sej je blo :P Od decembra do konca februarja rečmo, da je blo okol 40-50 km na teden. Sicer je to kar praviš čist res, je pa tut res, da je oboje fajn za kardiovaskularni sistem zato uporabljam tek kot crosstraining za bicikel, da mi ni treba bit na trenažerju in buljit v steno, ker sem totalno outdoor man x;)x

Za tatovi damskih torbic x:Dx ... zdej letim sam še za tatovi mladih deklet x:Dx x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#129 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. marec 2007, 06:55

Za tatovi damskih torbic x:Dx ... zdej letim sam še za tatovi mladih deklet x:Dx x:px x;)x



:inocent: se je men zdel, volk dlako spremeni, a narave nikdar x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#130 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 10. marec 2007, 09:38

:inocent: se je men zdel, volk dlako spremeni, a narave nikdar x:o)x


x:Dx x:Dx x:Dx gilti as čarčd
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#131 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. marec 2007, 16:53

:vragec:

jst sm bl pristash FUCKINGA kokr JOGINGA... x:px

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#132 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 10. marec 2007, 17:34

boš vidu k boš dobu eno natrenirano pa boš biu takoj zadihan... x:Dx

ti bo rekla najprej joging pol pa fuking xcivx x:Dx x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#133 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. marec 2007, 23:46

x:Dx x:Dx x:Dx pride cajt k tut jogging več ne nuca x:o)x

sam še dreaming xcivx :vragec:

sicer je pa itak vse v glavi, sam vprašanje je v kateri :fool:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#134 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 11. marec 2007, 00:33

Bom zdejle tale dreaming jst mal potreniru... pršu s terena... sam... x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#135 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 12. marec 2007, 01:42

Ej...mam jst filing, da se tle gor kilometrina le bl z jezikom nabira, kkr pa s teniskami na asfaltu! x:Dx x:Dx x:Dx
Se mi pa že kar trga od čakanja, da bom tud jst Ok za v teniske!
Hja, je kar nerodno, če je človek nerodne sorte! x:Dx x:Dx
(Malčk se mi trže ja - sej ura je za it spat, ne pa za afne na svetovnem spletu guncat! x:Dx )
... Say what you mean
And mean what you say ...

#136 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 12. marec 2007, 13:40

:inocent: eni se trudimo za oboje x:px, čez vikend sem pa naklepal več kot 11 km, pa ni šlo tolk počas x;)x

Kaj te pa matra, da ne smeš laufat :inocent:

Ja... sej... sem probal pa vidim, da ni... ampak sem se itak nekako premislil... mogoče grem na ljubljanskega potem... drugače kolesarim... pa že tko al tko zamujam s treningi... enostavno ni časa... edin če ga začnem ponoč tišat x:Dx ... tko, da oboje ne bom sfolgal... tko, da se počasi posljavljam od teka x;)x
Thx


ma ti si itak profesionalec za nas tukile, tko da če bi ti jst svoj trening napisal, bi ti lohk to imel za aktivni počitek x;)x Pa ti misliš kr na ta prav maraton, jst sem se odločil, da čez polovičko ne grem, ni več užitka xnckrivx x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#137 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 12. marec 2007, 14:46

Kaj te pa matra, da ne smeš laufat :inocent:

Pa saj nejraje kar ne bi povedala, ker... x:Ix Mater, da je lahko človek tok neroden! x:Dx x:Dx
Ok, bom povedala, samo ne se preveč (naglas) smejat x!x

Gre se v bistvu za to, da...
voda še za v čevelj ni dobra,
juha pa še za na nogo ne!


Brez duhovičenja bi to zvenelo tako, da sem si po moji nerodnosti vrelo juho na taco zlila!
In ja, se full opekla! Ko rečem full, mislim fuuuul!

Je pa bila prva reakcija zelo zanimiva:
v mislih: "Au!"
Druga pa še bolj:
(na srečo sostanovalcev še vedno le v mislih) "Auuuuuaaaaa!!!!" Po pa ko človek ugotovi, da se je tok opeku, da se je tkanina že fajn prijela na rano pa od bolečinskega šoka v smeeeeeh?! in na telefon mamo klicat :D
"Mama, veš me nič več sinusi ne bolijo!"
"Aja, a so tablete prijele?"
"Ne sem se po taci z vrelo juho polila in me sedaj to boli!"

Jao, je bil tist večer še zanimiv!
Sedaj se pa že precej časa celi vse skupaj. Opeklina je le opeklina. Pa še na nartu, da ja ne morem tenisk zavezat :(
To je blo to, na široko povedano.

In ne pozabite: juha ni vedno zdrava! x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#138 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 12. marec 2007, 15:35

O, ti smola :inocent:, ampak fajn napisan x:Dx x;)x, se sploh ne sliš tko hudo xnckrivx, kot je v resnici x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#139 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 12. marec 2007, 15:52

Pa ja, človek se mora znat nasmejat tudi na svoj račun! :) x;)x
Če stvari sprejmeš z nasmeškom na obrazu in ne delaš prevelikega haloja res zgledajo manj hude!
Pa sej bo kaj kamlu ok! :) Potem bom pa lahko tu poročala kako mi je šla kondicija po gobe, me stare ženičke prehitevajo in gredo polži v štric z mano! xpolzx :lol:
Ajde, grem še malo h knjigam x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#140 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 12. marec 2007, 16:14

Pridna :palec:, mene se pa še kr izogibajo :inocent:, knjige namreč x;)x

Tolk hiter pa ne gre kondicija x;)x, sem pa opazil, ko me v začetku leta trebušna matrala, pa sem šel mal na luft, kako
počasen znam bit :inocent:, vse živo me je prehiteval, jst pa tko previdno počasi xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#141 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 12. marec 2007, 19:30

Ajde, grem še malo h knjigam x;)x


me rajcaš... jest pa glih tuhtam a bi šou brat al laufat... najraje bi kar bral vmes, ko bi laufal... x:Dx

no, ampak medtem ko pa tkole razmišljam kaj bi, se pa s krofi filam x:Dx

viijjjuuuu xrainbowx

:inocent: eni se trudimo za oboje x:px, čez vikend sem pa naklepal več kot 11 km, pa ni šlo tolk počas x;)x

Kaj te pa matra, da ne smeš laufat :inocent:
ma ti si itak profesionalec za nas tukile, tko da če bi ti jst svoj trening napisal, bi ti lohk to imel za aktivni počitek x;)x Pa ti misliš kr na ta prav maraton, jst sem se odločil, da čez polovičko ne grem, ni več užitka xnckrivx x;)x


ma u laufajni nisem ne vem kaj... itak gremo celi maraton... tist se že grozn sliš... kao, polmaraton... gremo celga... neka bude šta bude

sam bicikl bul leti... sem ko delfin u vod x:px x8Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#142 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 13. marec 2007, 00:26

me rajcaš... jest pa glih tuhtam a bi šou brat al laufat... najraje bi kar bral vmes, ko bi laufal... x:Dx

no, ampak medtem ko pa tkole razmišljam kaj bi, se pa s krofi filam x:Dx

Se kar zgodi, da človek ne ve, kako bi vse hkrati izpelju pa popedenu, po pa tok cajta tuhta, da gre kakšna stvar skoraj mimo...
...hja, tud krofi morajo bit v življenju! x;)x

Si me pa spomnu, da si moram kakšen becikl za po Lj nabavit, ker se bo počasi začela sezona x!x :hepko: :hepko:
He he, komaj čakam, da bomo spet farbal stare bajke, si WD 40 sposojal, pa kako bo spet en bolj pametn kot drug, kako se žlajfe popravi...
:D :D
... Say what you mean
And mean what you say ...

#143 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 13. marec 2007, 07:30

Se kar zgodi, da človek ne ve, kako bi vse hkrati izpelju pa popedenu, po pa tok cajta tuhta, da gre kakšna stvar skoraj mimo...
...hja, tud krofi morajo bit v življenju! x;)x

Si me pa spomnu, da si moram kakšen becikl za po Lj nabavit, ker se bo počasi začela sezona x!x :hepko: :hepko:
He he, komaj čakam, da bomo spet farbal stare bajke, si WD 40 sposojal, pa kako bo spet en bolj pametn kot drug, kako se žlajfe popravi...
:D :D


jaz sem dobu enga oldtimerja od kolega, ko je nehal študirat, pa je rekel na pelji... prav tisti s tisto široko balanco, strehcami, lučko, bremze na pedale, zic s fedri, črn... prav tisto carski je biu... ga spucam, si nabavim kljulčavnico... vesel pridobitve

no, pol pa ponoč uletim u študenta, pa se mi ga ni dal u četrt štuk ulečt, pa ga zaklenem pred vhodom... itak sem imeu zjutraj plan takoj auf... uletim ven... gledam okol... zvizzz... tri dni sem ga meu... easy come, easy go :xx!:

spet drugega sem meu pa sposojenga, pa so mi ga u rožni odpelal... :xx!: tut čez noč, pa je biu zaklenjen in vse

nauk zgodbe: pazi na bicikleto x;)x

P.S: te že kar vidim ko špricaš wd40 po ketn... ona pa tuli "puuuuuuuuuuuuusstiiiiiiiiiiiiiiii meeeeeeeeeeeeeeeeee" x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#144 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 13. marec 2007, 15:05

P.S: te že kar vidim ko špricaš wd40 po ketn... ona pa tuli "puuuuuuuuuuuuusstiiiiiiiiiiiiiiii meeeeeeeeeeeeeeeeee" x:Dx

Hi hi hi :D :D :D
Ja lani je bilo prav pestro! Mi je uspelo poleg becikla še pol hodnika, pa del sebe prefarbat, pa po tistem spreju je tok smrdelo, da je bilo ziher še pol bloka zadet`ga zraven! x:Dx x:Dx
Sicer je pa itak najboljši kakšen oldtimer, samo kaj ko se res še tudi najhujše kripe krade! :(
Še najbolje je, če ga fajn prebarvaš, da je čimbolj markanetn, ampak kaj ko te potem kar mine, da bi se gor usedu! :xx!: B
ajk mora bit lep! :) Moj lanski je bil super, samo kaj ko ti oldtimerji ne zdržijo dolgo. :( Se ti mudi, skočiš čez par robnikov (le kdo je meni dal izpit za bajk?! xscratchx xg:Dx ), pa zihr gre kaj falit, ko je vse tok zmajano...

Aja, kaj je že tu tema?? Jogging? :P
Še kakšen dan počakam, potem pa grem! :onfire: :onfire:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#145 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 13. marec 2007, 16:10

A pol ti praviš, da če vidim v lj simpatično mlado dekle na šekastem bajki, lahko začnem tvoj nick kričat x?x

x:Dx x:px x;)x

Sicer še ne vem kako bi to glasovno izvedel, ampak bi se že znajdu... xcivx x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#146 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 13. marec 2007, 16:37

A pol ti praviš, da če vidim v lj simpatično mlado dekle na šekastem bajki, lahko začnem tvoj nick kričat x?x

x:Dx x:px x;)x

Sicer še ne vem kako bi to glasovno izvedel, ampak bi se že znajdu... xcivx x:px x;)x

:lol: :lol:

Poskusi! x;)x
Tista, ki se bo od smeha zvrnila z bajka, sem zihr jaz! x:Dx x:Dx
... Say what you mean
And mean what you say ...

#147 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 13. marec 2007, 22:59

:lol: :lol:

Poskusi! x;)x
Tista, ki se bo od smeha zvrnila z bajka, sem zihr jaz! x:Dx x:Dx


I will... x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#148 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 14. marec 2007, 02:30

I will... x:Dx

Samo da ne bom potem slučajno jaz kaj kriva, če te bo pol Lj postrani gledalo in ti bo kdo kaj lepega glede obnašanja na javnem mestu pripomnil, če boš ti kričal na vse kar bo šlo nad 15 in pod 70 na čudnem bajku mimo! :D x;)x
Sicer pa če bolje pomislim, je v Lj že težko narediti kaj, kar bi zbudilo zanimanje&dregnilo v apatičnost...
Sem pa še nekaj dni peš. Da ti prihranim glas. :P Pa saj slučajno ne boš sedaj na vse živo kričal?? :huh: x:Dx x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#149 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:08

ja, če bi šla pa 70 mim pol si pa za ožent x:Dx

ammm... (tuhtajoči ammmm x:Dx )... nič ne joggam drugač (to stick with the thread x:px )
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#150 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 14. marec 2007, 09:11

:vragec:

dons nism shou techt.... x^x
sej sicer she nkol nism shou....ampak:
dons prou posebi nism.... x^x

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0