Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tek, jogging :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
458 komentarjev na to temo

#151 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 14. marec 2007, 18:50

ja, če bi šla pa 70 mim pol si pa za ožent x:Dx

ammm... (tuhtajoči ammmm x:Dx )... nič ne joggam drugač (to stick with the thread x:px )


Odpade! :P

Sicer teoretično bi se dalo tudi za kakšen avto, kasonar prijet in se švercat... :D :D
...pa saj ne, da nisem za adrenalin, ampak...
...bajk ne bi zdržal, to je to! xyesx x:Dx x:Dx x:Dx

Pa da še sama poprimem za rdeč konopec x;)x
....
Jutri me nič več ne zadrži not - grem joggat! :D
Edino...če me ne bodo naši zaj****, pa žur uštimal takoj, ko se bom s šihta privlekla... Sej ne rečem, da me ne tudi že malo žurerska kondicija skrbi, samo...Oboje ne bo šlo! xscratchx
... Say what you mean
And mean what you say ...

#152 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 18. marec 2007, 00:34

včeraj bil po sredi spet priden x:px, sam nekam težko je šlo, do cerkve na Rožniku pa nazaj, dobrih 41 minut, po cajtu sodeč ni blo tko počas x;)x, čeprav se mi je v klancu zdel, da mam prav svinčene noge xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#153 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 9. april 2007, 21:56

:inocent: sam še jest laufam, al kako x:)x Da mal osvežim tole, dons je blo razgibano, slabih 55 minut, nisem pretiraval, za tek trojk glih ta prav tempo x;)x, sam začet mi je blo nekam težko, sem se mal polenil čez praznike, potica se pa tut prileže x:px
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#154 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 10. april 2007, 05:58

:palec:
jst pa počas s hojo nabiram kondicijo. včeraj bil prekrasen dan :2src:

#155 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. april 2007, 13:49

:palec:
jst pa počas s hojo nabiram kondicijo. včeraj bil prekrasen dan :2src:


To je pa dobr. Enim se mudi npr. shujšat pa hitijo pa so živčni ... bolš je, če greš pooočaaaassss. Mimgrede, obožujem tek x:Dx x;)x

včeraj bil po sredi spet priden x:px, sam nekam težko je šlo, do cerkve na Rožniku pa nazaj, dobrih 41 minut, po cajtu sodeč ni blo tko počas x;)x, čeprav se mi je v klancu zdel, da mam prav svinčene noge xnckrivx


Cerkev na Rožniku?? Tam sm jst živela do svojega petega leta (s starši v študentskem domu, ki je malo nižje). Lepo. x;)x
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#156 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. april 2007, 20:27

Cerkev na Rožniku?? Tam sm jst živela do svojega petega leta (s starši v študentskem domu, ki je malo nižje). Lepo. x;)x


xyesx ja, ta, glih prav klanca za mene, ki nisem glih ljubitelj laufanja v klance x;)x Imaš pa mlade starše :inocent:

Dons sem mel tut namen laufat, pa sem šel mal zalegnit za pol urce, pol je blo pa skor 2 uri :inocent:, je že za kej dobr,
nisem čist 100 % zdrav, se mi že neki cajta vleče, par dni je dobr, par dni slabš xcivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#157 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 12. april 2007, 09:09

xyesx ja, ta, glih prav klanca za mene, ki nisem glih ljubitelj laufanja v klance x;)x Imaš pa mlade starše :inocent:

Dons sem mel tut namen laufat, pa sem šel mal zalegnit za pol urce, pol je blo pa skor 2 uri :inocent:, je že za kej dobr,
nisem čist 100 % zdrav, se mi že neki cajta vleče, par dni je dobr, par dni slabš xcivx


Klanci :xx!:
x:Dx x:Dx

Grem že raje okoli... do Mosteca :P
Imam pa trenutno pavzo z đoganjem - sem odkrila bicikl! x:px :D

Pa hitro ozdravi! Je škoda bit notri, ko je pa zunaj tako lepo vreme!
... Say what you mean
And mean what you say ...

#158 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 12. april 2007, 13:43

Klanci :xx!:
x:Dx x:Dx

Grem že raje okoli... do Mosteca :P
Imam pa trenutno pavzo z đoganjem - sem odkrila bicikl! x:px :D

Pa hitro ozdravi! Je škoda bit notri, ko je pa zunaj tako lepo vreme!


Hvala x:Xx, sej ni tko hudo, da bi sam notri ležal, čist kul pa ni :vio:,
dons se bom po moje spravil laufat, jutr je itak petek, pa sem že po
defaultu boljš x:px

A tako, pa smo zgubili še eno sotrpinko :V: x:Dx, no tut kolo je fajn x;)x,
naj ti bo x:Dx

Pa saj ni tko hudo do Rožnika :inocent:, dol gre pa še lažje x;)x, do Mosteca
mam jst tolk blizu, da bi moral pol ene petkrat okol xnckrivx
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#159 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 20:44

bože moj. danes sem zlaufala pb. 10 km. seveda tudi vmes hodila....pa še to v klanec. tako, da mi bodo zdaj noge odpadle. ni pomagalo 5 minutno raztezanje.. :sori: ko pretečem krajšo razdaljo, je vse ok. po dolgih pa me še kosti bolijo. :8):

kako se vi na koncu teka, jogginga "odgrevate", raztezate? x:)x prosim za nasvet. x:)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#160 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 12. april 2007, 23:03

A tako, pa smo zgubili še eno sotrpinko :V: x:Dx, no tut kolo je fajn x;)x,
naj ti bo x:Dx

Naa, tako hitro se pa ne dam! Tek je za v Lj, ko sem doma, raje dam sončne špegle na nos in zvizzzz mimo vseh firbčnih tetk v okolici! x:Dx x:Dx

P. S.: Ni tako hudo! x:Dx x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#161 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 13. april 2007, 13:43

Naa, tako hitro se pa ne dam! Tek je za v Lj, ko sem doma, raje dam sončne špegle na nos in zvizzzz mimo vseh firbčnih tetk v okolici! x:Dx x:Dx

P. S.: Ni tako hudo! x:Dx x;)x


Za to pa takoj mal poskočit :hepko: :hepko:, pol te pa lohk še kje srečam :inocent:, če ne bom preveč crknjen in poležaval kot zadnja dva popoldneva,
no dons sem boljši, petek xnckrivx x;)x Firbčne tete si pa kar predstavljam :lol:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#162 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 13. april 2007, 13:53

bože moj. danes sem zlaufala pb. 10 km. seveda tudi vmes hodila....pa še to v klanec. tako, da mi bodo zdaj noge odpadle. ni pomagalo 5 minutno raztezanje.. :sori: ko pretečem krajšo razdaljo, je vse ok. po dolgih pa me še kosti bolijo. :8):

kako se vi na koncu teka, jogginga "odgrevate", raztezate? x:)x prosim za nasvet. x:)x


Jst se ogrevam pred tekom, dobrih 5 minut in to po vrsti, standardne vaje, najprej gležnji, potem kolena, meča, stegna, pa še mal z boki zaokrožim, pa grem x;)x Na koncu teka pa ponovim vse skupaj, le v daljši izvedbi, pa še štango se grem vzdigovat x:)x

Ne vem kaj ti smatraš kot krajšo razdaljo, glede na posledice :inocent:, bi rekel, da je blo to mal preveč zate trenutno, drugič bo šlo zihr lažje. Jst redko tolk laufam, mogoče kdaj čez vikend, več sem pa laufal samo kot pripravo na 21 km.
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#163 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 13. april 2007, 14:13

Jst se ogrevam pred tekom, dobrih 5 minut in to po vrsti, standardne vaje, najprej gležnji, potem kolena, meča, stegna, pa še mal z boki zaokrožim, pa grem x;)x Na koncu teka pa ponovim vse skupaj, le v daljši izvedbi, pa še štango se grem vzdigovat x:)x

Ne vem kaj ti smatraš kot krajšo razdaljo, glede na posledice :inocent:, bi rekel, da je blo to mal preveč zate trenutno, drugič bo šlo zihr lažje. Jst redko tolk laufam, mogoče kdaj čez vikend, več sem pa laufal samo kot pripravo na 21 km.



hvala! x:)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#164 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 13. april 2007, 14:37

stoja na glavi...v zaupanju samemu sebi...ti sprosti vse mišice...samo z dihanjem x:)x

#165 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 13. april 2007, 15:05

stoja na glavi...v zaupanju samemu sebi...ti sprosti vse mišice...samo z dihanjem x:)x



tudi to. hvala! x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#166 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 13. april 2007, 16:03

Imam pa trenutno pavzo z đoganjem - sem odkrila bicikl! x:px :D


Kolesarjenje ... jst obožujem kolesarjenje x:Dx x:Ix x8Dx :palec:
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#167 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 13. april 2007, 16:50

Za to pa takoj mal poskočit :hepko: :hepko:, pol te pa lohk še kje srečam :inocent:, če ne bom preveč crknjen in poležaval kot zadnja dva popoldneva,
no dons sem boljši, petek xnckrivx x;)x Firbčne tete si pa kar predstavljam :lol:

Hi hi, saj prav množno, da smo se že kdaj srečal x;)x
Sicer pa se mi na trenutke zazdi, kot da vsa Lj teka po Rožniku in v bližini. Da niti ne omenim zasičenega Tivolija. Hm...šment je, če si bolj bad volje in hočeš imeti trenutek zase, se nekam umaknit v naturo...pa se ne moreš :vragec: Včasih se mi ljubljančani/ke kar zasmilijo.

bože moj. danes sem zlaufala pb. 10 km. seveda tudi vmes hodila....pa še to v klanec. tako, da mi bodo zdaj noge odpadle. ni pomagalo 5 minutno raztezanje.. :sori: ko pretečem krajšo razdaljo, je vse ok. po dolgih pa me še kosti bolijo. :8):

kako se vi na koncu teka, jogginga "odgrevate", raztezate? x:)x prosim za nasvet. x:)x


Hm...sicer jaz športam samo še v veselje svoji dušici, na resne treninge, tekmovanja sem že popolnoma pozabila (s tem vred pa na žalost tudi cel kup napotkov, nasvetov...stvari ki sem se jih takrat naučila).
Samo...raje malo pazi. Sicer ne vem kako kaj tvoja kondicija (sicer gl. na pretečeno kilometrino kaže super :palec: x;)x ), ampak ne boš verjela, kako hitro lahko pride do vnetja mišic, ahilove tetive...
Saj je super, če pretečeš tako razdaljo, si zadovoljna s sabo, ampak...če naslednjih nekaj dni potem nič ne moreš, pa tudi ni Ok.
Prav je, da se pred tekom ogreješ - saj ti je Janif lepo napisal. Mi smo navadno pred treningi delali cel halo od ogrevanja x:Dx x:Dx , ampak tega sedaj ne počnem več tako intenzivno, ker tudi moje tekanje ni več tako intenzivno x:Dx x;)x ((pa tudi ni mi do tega, da bi že med ogrevanjem crknila! x:Dx )) Pa tek začneš na začetku počasneje in se tako počasi utečeš.
Na koncu pa stretching.
Če se bojiš, da te bodo naslednji dan bolele noge - priporočam, da si jih po tuširanju/pred spanjem fajn zmasiraš!
... Say what you mean
And mean what you say ...

#168 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 14. april 2007, 12:12

evo, končno se spet spravla teči po dolgem času x:Ix
včeraj začela, sploh nisem v taki slabi kondiciji, kot sem mislila :vio:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#169 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 14. april 2007, 20:05

Hi hi, saj prav množno, da smo se že kdaj srečal x;)x
Sicer pa se mi na trenutke zazdi, kot da vsa Lj teka po Rožniku in v bližini. Da niti ne omenim zasičenega Tivolija. Hm...šment je, če si bolj bad volje in hočeš imeti trenutek zase, se nekam umaknit v naturo...pa se ne moreš :vragec: Včasih se mi ljubljančani/ke kar zasmilijo.
Hm...sicer jaz športam samo še v veselje svoji dušici, na resne treninge, tekmovanja sem že popolnoma pozabila (s tem vred pa na žalost tudi cel kup napotkov, nasvetov...stvari ki sem se jih takrat naučila).
Samo...raje malo pazi. Sicer ne vem kako kaj tvoja kondicija (sicer gl. na pretečeno kilometrino kaže super :palec: x;)x ), ampak ne boš verjela, kako hitro lahko pride do vnetja mišic, ahilove tetive...
Saj je super, če pretečeš tako razdaljo, si zadovoljna s sabo, ampak...če naslednjih nekaj dni potem nič ne moreš, pa tudi ni Ok.
Prav je, da se pred tekom ogreješ - saj ti je Janif lepo napisal. Mi smo navadno pred treningi delali cel halo od ogrevanja x:Dx x:Dx , ampak tega sedaj ne počnem več tako intenzivno, ker tudi moje tekanje ni več tako intenzivno x:Dx x;)x ((pa tudi ni mi do tega, da bi že med ogrevanjem crknila! x:Dx )) Pa tek začneš na začetku počasneje in se tako počasi utečeš.
Na koncu pa stretching.
Če se bojiš, da te bodo naslednji dan bolele noge - priporočam, da si jih po tuširanju/pred spanjem fajn zmasiraš!


lepa hvala za nasvete! x:)x

sem upoštevala, 15 min ogrevanja pred tekom, 20 min stretchinga na koncu! :onfire:
danes sem pretekla 5 km, tako intenzivno kot že dolgo ne! počutim se polna energije, čeprav je kar teklo z mene..pa še 22 stopinj smo tu imeli! x8Dx
zdaj pa malo masaže in bo! x;)x

lp
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#170 arthur

arthur
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 16. april 2007, 08:57

Kolesarjenje ... jst obožujem kolesarjenje x:Dx x:Ix x8Dx :palec:



Meni je pa najboljše kombinirat kolesarjenje in laufanje. Pogosto hodim do rožnika s kolesom iz bežigrada, tam zaklenem kolo in odlaufam svoje, pa se nazaj spet odkolesarim. to mi je še fajn varianta za umirjanje tempa na koncu, čeprav ni fajn, če je prehladno, ker te lahko napiha.
dissapear here

#171 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 16. april 2007, 13:02

evo, končno se spet spravla teči po dolgem času x:Ix
včeraj začela, sploh nisem v taki slabi kondiciji, kot sem mislila :vio:


Bravo, Druidka :palec: Jst pa še vedno upoštevam tvoj predlog iz Celja x;)x ,
ne pretiravam s tekom, tut počivam dostkrat x:px
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#172 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 16. april 2007, 13:19

Sem bil priden tri dni zapored x:px, nisem pretiraval, no za 2h teka sem nabral, tut zdravje ni čist kul, nepovabljen gost v meni je kr trdovraten, ne da kr tko :vragec:, počas pa zihr ga bo treba x:)x , mal ga imam že dost xnckrivx, dons počivam x^x, od športa edino hokej na TV x:Dx

Hi hi, saj prav množno, da smo se že kdaj srečal x;)x
Sicer pa se mi na trenutke zazdi, kot da vsa Lj teka po Rožniku in v bližini. Da niti ne omenim zasičenega Tivolija. Hm...šment je, če si bolj bad volje in hočeš imeti trenutek zase, se nekam umaknit v naturo...pa se ne moreš :vragec: Včasih se mi ljubljančani/ke kar zasmilijo.


:inocent: škoda, da nimamo kakih majc lunin forum x;)x, kakor tekaški, pol se mi je zgodil, da se enkrat ogrevam, že bolj temno je blo, pa se dva ustavita, uuuuu, ta je pa naš x:Dx, pa gledam, pa je bla glih žena od šefa foruma, pa še en, ki ga tut slučajno nisem poznal xnckrivx x;)x, no saj tut z njo se nisem prej še nikoli pogovarjal x:)x

Jst grem dostkrat laufam bolj zvečer, včasih že po temi, takrat pa ni take sile x;)x, v Tivoli pa redko zaidem, moram imet že kakšno daljšo turo x:)x
Tut Ljubljančani lohk najdemo kake place sam zase, čeprav Rožnik ni glih najboljši zato, kakšen drug je boljši x;)x Od kod pa si ti, če ni skrivnost :inocent:

lepa hvala za nasvete! x:)x

sem upoštevala, 15 min ogrevanja pred tekom, 20 min stretchinga na koncu! :onfire:
danes sem pretekla 5 km, tako intenzivno kot že dolgo ne! počutim se polna energije, čeprav je kar teklo z mene..pa še 22 stopinj smo tu imeli! x8Dx
zdaj pa malo masaže in bo! x;)x

lp


uuuu, pridna :palec:, to je čist spodobna razdalja x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#173 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 16. april 2007, 13:43

Meni je pa najboljše kombinirat kolesarjenje in laufanje. Pogosto hodim do rožnika s kolesom iz bežigrada, tam zaklenem kolo in odlaufam svoje, pa se nazaj spet odkolesarim. to mi je še fajn varianta za umirjanje tempa na koncu, čeprav ni fajn, če je prehladno, ker te lahko napiha.


Ja ja to je ful fajn kombinacija. Jst grem večkrat s kolesom do bližnjega "hriba", odhodim svoje pa se odpeljem nazaj. Včasih pa se kr odpeljem gor.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#174 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 17. april 2007, 19:27

Bravo, Druidka :palec: Jst pa še vedno upoštevam tvoj predlog iz Celja x;)x ,
ne pretiravam s tekom, tut počivam dostkrat x:px

pa treba mal migat. evo, še vedno vztrajam. če ne grem teči, grem pa rolat.
danes pretekla okoli 5, 6 km, vmes naredla še mal trebušnjakov x^x

ti pa le ne pretiravi x;)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#175 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 17. april 2007, 19:48

pa treba mal migat. evo, še vedno vztrajam. če ne grem teči, grem pa rolat.
danes pretekla okoli 5, 6 km, vmes naredla še mal trebušnjakov x^x

ti pa le ne pretiravi x;)x

Opa to je pa dobr x:Dx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0