Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Je kje kdo, ki ...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
27 komentarjev na to temo

#1 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 12. september 2004, 19:17

Ja ja, sem prebrala vse teme, pa jih je preveč in ne vem kaj moj post vtaknit :8): Torej, a kdo mogoče od vas proda / ja kristale? Ne me pošiljat v trgovine, ker jih v mojem koncu ni, sejmi so pa zame predaleč glede na stanje v katerem sem.
Vsaj eden ??? Pa ne me hecat, ker jih res zelo zelo potrebujem.

Hvala x:)x

#2 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. september 2004, 19:52

Kitty, levo zgoraj na ekranu ti piše Lunin net,klikni tja in se podaj v spletno trgovino Lunca, tam pa klikni na kristale in minerale in izberi kar želiš! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#3 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 12. september 2004, 20:17

contesa, hvala :). Sem pravkar pogledala, vendar so tam le 3 - je kristali , jaz jih pa potrebujem več, pa nobenega izmed teh treh x:Ix .

#4 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. september 2004, 23:37

Mogoče bi bilo lažje, če bi napisala, katere potrebuješ,pa ti bo mogoče lahko pomagal tudi kdo izmed forumovcev! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#5 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 09:50

contesa, dvomim x:)x . Vse kaže na to, da jih nihče ne prodaja, ali pa imajo previsoke cene, pa raje zadržijo zase x;)x . Pa k itak vsi vemo, da stvari ni dobr zase držat x:Dx .
Ahat, aventurin, biser, citrin, fluorit, hematit, jantar, kalcedon, karneol, kamena strela, lapis lazuli, malahit, oniks, pirit, roževec, serpentin, smaragd, topaz, turkiz, turmalin, žad. Evo, jaz sem dala vse ven x:)x

#6 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 11:05

Rabiš to surove kristale ali obdelane,velike ali majhne? x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#7 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 12:57

Bemu, tega pa ne vem, ker ne vem kateri so boljši, surovi ali obdelani? Jaz bi raje velike, in ne predrage x:)x

#8 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 13:10

Potem so boljši surovi kristali! :palec: Iz katerega konca pa si,da je nakup le teh težava? x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#9 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 13:13

Hvala za info x:)x . Iz konca, kjer ne dobiš tistega kar potrebuješ, posavje x:)x

#10 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 13:47

Bom šla pogledat v Ahat koliko bi prišli vsi ti kristali, ki si jih naštela, pa ti sporočim! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#11 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 14:25

Ma ti si dušca, contesa xsrcx . Samo zaradi mene res ni treba, če greš pa kdaj tam ali mimo x;)x , potem pa lepo prosim x:)x .
Najlepša hvala xsrcx

#12 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 14:40

Ma ni problema, sem velikokrat tam! xredx xvrtcx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2004, 14:49

:palec: O, pa res, prijazno Contesa! x:Xx :palec:
Ja, to so majhni koscki, prodniki, so lustni, pa precej poceni, komot si jih par privoscis, Kitty....
Vsi (ce bi hotela prav vse od nastetih) bi prisli vec denarja, nekateri sodijo k nekoliko drzajim kristalom, denimo topaz, akvamarin..., vendar pa tudi od teh drazjih najdes prodnike, manjse pise, ki so prav poceni.

Mislim da ima Aakhut tudi par primerkov, pa ziher tudi Nosorog, pocakaj, da se onadva to vidita. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 15:13

Potrpežljivo čakam s tolarčki v žepu x:)x .
Hvala obema xsrcx

#15 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. september 2004, 16:57

Potrpežljivo čakam s tolarčki v žepu  x:)x .
Hvala obema  xsrcx

Praviš, da si s Posavja, jaz pa imam vikend nad Radečami, tako da ti verjetno ne bo predaleč. Večino kamnov, ki jih potrebuješ namreč imam, je pa seveda dobro, da jih vidiš prej v živo (nakup po pošti je malo mimo). Lahko jih pripeljem v Radeče, kjer sem večino vikendov. Če ti ni predaleč, me pokliči na 041 454 900.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#16 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 13. september 2004, 17:00

:vragec:

shit x:Dx
kwa nis z gorenskega x:o)x

bo pa nosorogec dill naredu :palec: x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#17 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 17:05

Nosorog,hvala, ker si vskočil! x:Xx Kitty a potem ne grem v Ahat,bosta vidva to uredila? x:Ix
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#18 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. september 2004, 17:12

Nosorog,hvala, ker si vskočil! x:Xx  Kitty a potem ne grem v Ahat,bosta vidva to uredila? x:Ix

Veš kwa je - veliko let sem kot obseden kopičil kristale. Včasih, ko je bila pri nas ponudba še slaba, je bilo celo tako hudo, da nisem mogel mimo kristala, ne da bi ga kupil. Posledice - doma imam npr. 1,5 kg rubinov, kamni pa so med drugim tud na balkonu (notr ni več placa), na vikend pa sem privlekel 700 kg težek kapnik. Ugotavljam, da jih imam preveč. Na njih se nabira prah in ne posvečam jim zaslužene pozornosti. Torej je prav, da jih ima kdo, ki se bo z njimi bolj ukvarjal.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#19 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 13. september 2004, 17:18

U full lepo od tebe! :palec: Pol je o.k.! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. september 2004, 17:18

... veliko let sem kot obseden kopičil kristale. Včasih, ko je bila pri nas ponudba še slaba, je bilo celo tako hudo, da nisem mogel mimo kristala, ne da bi ga kupil. ...

xyesx :8):

...Posledice ...

Posledice - vse sem raztalala, v glavnem. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 18:43

Potrpežljivo čakam s tolarčki v žepu  x:)x .
Hvala obema  xsrcx

Praviš, da si s Posavja, jaz pa imam vikend nad Radečami, tako da ti verjetno ne bo predaleč. Večino kamnov, ki jih potrebuješ namreč imam, je pa seveda dobro, da jih vidiš prej v živo (nakup po pošti je malo mimo). Lahko jih pripeljem v Radeče, kjer sem večino vikendov. Če ti ni predaleč, me pokliči na 041 454 900.

O, nosko x:)x . Ni mi predaleč, približno 30 minut z vlakom :vio: . Prvič bom videla kristale, Radeče in tebe x:Dx . Kdaj pa lahko pokličem, dop., popoldan, ponoči? x;)x

Najlepša hvala x:)x

#22 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. september 2004, 18:45

O, nosko  x:)x . Ni mi predaleč, približno 30 minut z vlakom  :vio: .  Prvič bom videla kristale, Radeče in tebe  x:Dx . Kdaj pa lahko pokličem, dop. popoldan, ponoči?  x;)x

Najlepša hvala  x:)x

Kadar hočeš. Pa nehaj mi mežikat, k si začnem hitro kaj domišljat.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#23 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 18:50

Nosorog,hvala, ker si vskočil! x:Xx  Kitty a potem ne grem v Ahat,bosta vidva to uredila? x:Ix

contesa, najlepša hvala tudi tebi xsrcx . Se mi zdi, da ti zaradi mene ne bo treba nikamor, ker lahko pri nosorogcu dobim celo kapnik x:Dx . Se pa priporočam za kdaj kasneje x;)x

xvrtcx x:)x

aakhut, saj se lahko zmeniva za kakšen drug dil. Kakšna doza sevanja mogoče? x;)x

#24 Kitty

Kitty
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 13. september 2004, 18:54

Kadar hočeš. Pa nehaj mi mežikat, k si začnem hitro kaj domišljat.

hehehhe mogoče si pa pravilno domišljaš x;)x . Kadar hočem, a. Se pravi, da si skoz pokonc x;)x

#25 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. september 2004, 06:28

Kadar hočeš. Pa nehaj mi mežikat, k si začnem hitro kaj domišljat.

hehehhe mogoče si pa pravilno domišljaš x;)x . Kadar hočem, a. Se pravi, da si skoz pokonc x;)x

Hm. Danes ponoči je bilo vse mirno ...
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0