Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 17:28

Mami se dokoncno odselila..

srecno njej in vam vsem! xcrossfingx
kaksne zgodbe vmes se vse zgodijo, kako bi se v celoti ognil sentimentijem, saj ves... :8): x:)x
Imas premike, saj bo, saj rabis to, gres dalje, na visjo stopnjo. xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2004, 17:31

Aliana, xsrcx :palec: toliko novic!
Sem nekaj že poprosil k Zlati ribici... x;)x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#53 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 14. september 2004, 17:35

ma pa ja de, poleg Astre in Candlelight moram tule uvrstiti tudi boginjo Lune,

Piko, kam nas pa uvrščaš?

Selene, sedaj, ko veš, da je kri boljša, boš nehala stalno misliti nanjo in se bo še bolj popravila! :palec: x;)x Če ba želiš dodati še kaj k prehrani v zvezi z izboljšanjem krvi pa ti priporočam kapsule bora (lubje zdrobljeno v prah) - če želiš, ti lahko kaj več o tem povem x;)x

Mick.....hmmm, si bil med tistimi, ki sem večkrat pomislila nanje čez poletje x:Ix .....lepo te je spet videti na "top listi" :2src:
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#54 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. september 2004, 17:44

ma zivljenje bi blo prav tezje brez Lnf in lunatkov...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 17:47

To pa valjdka. :2src: xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. september 2004, 18:17

A je še kdo opazil da je gor 13ka ob vesoljnem dnevniku :D brrrr njam ;) dabest... hm Marsa ce beres tamle asociacije bo treba narest asociacije 2 k se mi zdi da ti sam plac na disku pobira... ;) brez zamere....

aaaa moja električna kitara počiva.... zdele jo grem pa napast, že kak dan pa pol je nisem pritaknil, se igral z akustično, me zanima kak bo zdaj k je že dolgo nisem pošlatal.... ;) se mi je kar zdel da nekaj manjka mojim prstom.... grem jst Roxat
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 18:19

hm Marsa ce beres tamle asociacije bo treba narest asociacije 2 k se mi zdi da ti sam plac na disku pobira... ;) brez zamere....

Pih, prepocasen si zame... merkur v biku pa to. :D ;)
777 strani!!!!!!! :O:
sem ze zbrisala. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. september 2004, 18:25

Hja Dobr videt da vsaj mislim tak kt ti... če že počasnej :D pridna Marska... take bejbe so mi všeč, k izpoljnijo vse moje želje preden si jih sploh zaželim ;) :D x:Xx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 18:29

Haha, x:o)x To pa, to! xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. september 2004, 18:57

Videla veliko, res veliko jato lastovičk. Se zbirajo za daljno pot. Kar malo nostalgična ratala. To so verjetno poslednje letos..štorkelj tudi ni videti.
Ja. Jesen definitivno trka na vrata.

Čistila okna danes. Pa vlagala mešano solato..neko gospodinjo kao igrala...ful me daje luna v devici..ful opravkov bi še imela...pa mi je zmanjkal "časa".

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#61 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. september 2004, 19:26

hellou vsem x:Xx

danes sem zvedla nekaj čudovitega: cojzovo štipendijo sem doblaaa xsmx

juhu x:Xx

pa verjetno bom v enem girl bendu bobnala xsmx xsmx
v četrtek bom več zvedla...yeah x;)x

lep večer...in noč x:)x

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. september 2004, 19:30

haha js pa tam gledam v vedeževalnici, češ, a še nis dobla? :D danes sem malo za kačami, Marsi svetujem naj naredi nekaj kar je že naredila... Kristalki se čudim kako da še ni dobla kar je že dobla.... huhjej.. lepo je bit zadi enkrat ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 19:33

BRAVO, Kristalka!!!!! x^x x^x x^x
Sem pa tudi jaz bla presenecena, da a ni to ze bilo, saj sem ti mroda ze rekla nekoc nekje, da bos ziher dobila... x;)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 14. september 2004, 19:37

ej, tnx obema x:Xx x:Xx

ja, Marsa....se mi zdi, da si že nekje ....no, kul x;)x

El nino.......se je emni tud malo čudno zdelo.....ampak kuuuul x;)x

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 19:41

Ma, kristalka, privoscim ti vse najboljse, zdaj in sploh v lajfu - ti si nekaj posebnega in si zasluzis nekaj posebnega. x^x x8Dx
Imam pa se tudi jaz plane s tabo, da ne bos mislila, da ne. :vragec: xDDx xcivx x;)x x:Xx

Aja, ps - in se bend! pih! To pa JE!! x^x x8Dx :palec: :palec: xbendx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. september 2004, 19:45

WOW Kristalka x:)x čestitam x^x x:Xx x;)x ful vesela zate

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#67 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. september 2004, 19:46

Kristalka :palec:
tko, dan se je zaključil, potres v moji glavi tudi, sem pa ugotovila, da zadnje čase postajam nekako odkrita, kar se mojih čustev tiče,se držim tistega, kar lahko daš iz srca danes, ne odlašaj na jutri x;)x
še to, čeprav vem, da tale luna ni najboljša za striženje las, sem šla pod škarje cik cik, prav fajn je izpadlo, vsaj zaenkrat... ja sej vem, lunca ni prava, ampak bučka pa sedaj je x:Dx
nočko x:Xx

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. september 2004, 19:50

selene, a imava medve kakšen skupen virus al kaj... :eek: :wOOt: ...edino na striženje grem v četrtek... x:Ix :inocent: x:o)x x;)x

kris...čestitke...to pa je prima.., :palec: x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 14. september 2004, 20:07

Bravo Kristalka :palec: x:Dx , super, čestitke x:Xx ....mickena carica x:o)x x8Dx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#70 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 14. september 2004, 20:07

.KRISSTALKA :palec:
boš zmogla vse to? x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#71 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 14. september 2004, 20:08

BRAVO KRISTALKA!!!!! WOooooooooOhoOOOOO!!!!! :wOOt: xsuperx Zdej pa sam se xcrossfingx za xbendx x;)x .

Jaz sem pa danes prvic vozila po obvoznici......Ma....... x:px x:px x:px x8Dx The best. Sploh si nism misnla, da bom tko uzivala v voznji avta.........ponavadi uzivam kot sopotnik. x:Dx

Pol sva se pa s Soncno dobile na "zajtrku" :vragec: x:Dx x;)x ob treh popoldne...... Ej Masha, ma sploh nimam kej rect. V zivo si se bolj soncna, ma k bi kr govorila s tabo, pa govorila, pa govorila, pa bi ti mela se tok za povedat...... x:Ix x8Dx Res, zlata si. xsrcx

Preostanek popoldneva sem prezivela z dragim.... x:px in zdej sem doma, skacem po netu, pol bom sla pa kej prebrat.

x:Xx vsem, hvala, ker vas lahko spoznavam. xsrcx

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#72 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. september 2004, 20:26

Mal se javim še preden grem spat, dons mal bol zgodi, da ne bomo jutr spet zaspal x:Dx
Kristalka :palec: x:Dx :palec: :palec: , bravo, pa še za xbendx , ti privoščim vse najboljše

No mal še po postih pobrskam, pol pa nočko, lepo in mirno vsem x;)x x;)x

#73 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 14. september 2004, 20:28

jooooj, sploh več ne dohajam tele lnf scene xcivx x:Ix ... že nov dnevnik, vse barvasto in migljajoče... CL se je vrnila :palec:, celo Nosko nekaj po dnevniku šari x;)x xDDx ... in naša Kris dobila cojzovo (kullll, čestitam!!!!! x8Dx :palec: )...

... tko. sem se samo pofočkala. imam še kup dela (mi učitelji, ki smo že ob dvanajstih frej pa to x;)x x:Dx )

mejte se x:Xx :palec:

#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 21:33

... takoj zaružila ...

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2004, 21:41

OK, ful enega texta sem danes napisala in vceraj... :switz: xracx x^x , ampak roka me pa kar pece ze, tesni, tisci, pa ze kar leva zdaj tudi!!! xrolleyesx :xx!: :o|o: , ko nekako jo zdaj tudi in bolj aktiviram.
No in se poslavljam, grem cajtat roko... :o|o: (pishuka, se brat ne morem, pa glih je Zelena milja zanimiva ratala - ko so tolk tezke tele bukle, pa kako naj drzim to? da bom lohk brala?! xrolleyesx :o|o: x?x)...
Pa sploh ne vem, kaj naj se packam gor, ja, se glina... mah, ocitno bom to morala... pof, pof. Bomf. na obe roki gipse iz gline :sori: , kako se bom pa po nosu popraskala? xscratchx xDDx xcivx x:Dx x:o)x
Mah, butast, v glavnem...
Pa preden grem pedenat, se to pa ono - da bom pol lohk pedenala, pol pa dol padem, kaksna glina packaraj, halo?
(Schtraufenpacht? x:o)x x:Dx x:Dx x:Ix)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0