Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#651 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 30. september 2012, 21:10

Čuj, Mayita, baker ima premajhen koeficient raztezanja , da bi se zvijal po postelji od človeške temperature. Pa četudi bi padel na žarnico, se nebi tolk zvijal, pa tudi prej bi že moralo vsaj malo zasmrdeti po zasmojeni plastiki, kar bi bilo sigurno zaznavno z vonjem.

Tko, da, bo očitno treba drugo smer razmišljanja ubrat' .

Lp + #

#652 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2012, 21:52

Lahko sta 2 stvari :

Ali imaš v stanovanju zle duhove,:O: ali pa si si pridobila sposobnost ukrivljanja kovin, kot recimo Uri Geller . x:)x

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#653 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 30. september 2012, 22:07

Čuj, Mayita, baker ima premajhen koeficient raztezanja , da bi se zvijal po postelji od človeške temperature. Pa četudi bi padel na žarnico, se nebi tolk zvijal, pa tudi prej bi že moralo vsaj malo zasmrdeti po zasmojeni plastiki, kar bi bilo sigurno zaznavno z vonjem.

Tko, da, bo očitno treba drugo smer razmišljanja ubrat' .

Lp + #



aja a si prepričan. drži bakreno žico,kar tisto od slušalk da ne bo prišlo do komplikacij zvij jo in drži del žice v dlani ali jo daj v žep ali ne vem kako je ta punca poslušala ali je mogoče sedela na delu žice, pa mi povej če se ne bo začela premikat. ko jo položiš na posteljo.baker je zelo mehek materialđ nima veze kako se razteguje.
poglej kako ukriviš okroglo cev ne da se notranji del ne zalomi. poglej ni vse samo razteglivost. ampak kombinacija .
sej vem da bi ti najraje izganjal hudiča iz vseh ampak žal tokrat ni to to....

#654 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. oktober 2012, 04:55

aja a si prepričan. drži bakreno žico,kar tisto od slušalk da ne bo prišlo do komplikacij zvij jo in drži del žice v dlani ali jo daj v žep ali ne vem kako je ta punca poslušala ali je mogoče sedela na delu žice, pa mi povej če se ne bo začela premikat. ko jo položiš na posteljo.baker je zelo mehek materialđ nima veze kako se razteguje.
poglej kako ukriviš okroglo cev ne da se notranji del ne zalomi. poglej ni vse samo razteglivost. ampak kombinacija .
sej vem da bi ti najraje izganjal hudiča iz vseh ampak žal tokrat ni to to....


Heh, sestra, na srečo sem preveč strojnika in me tu v "bakrenih podvigih" žal nemoreš nahecat z takimi .

Razen če bi mi en tak poizkus demonstrirala v živo, šele potem bom preučil vseskupaj in morda priznal svojo zmoto, drugače pa ti lahko že sedaj povem iz več kot 30 letnih izkušenj, da ima baker nizko mejo plastičnosti, torej plastične deformacije, zato se z lahkoto ukrivi, in ostane tak kot je - ne žilav - z majhko mejo elastičnosti.

No, tko, na hitro povedano . Pa ne lune krivit za tvoje nerazumevanje x;)x

Lp + #

#655 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. oktober 2012, 08:57

Heh, sestra, na srečo sem preveč strojnika in me tu v "bakrenih podvigih" žal nemoreš nahecat z takimi .

Razen če bi mi en tak poizkus demonstrirala v živo, šele potem bom preučil vseskupaj in morda priznal svojo zmoto, drugače pa ti lahko že sedaj povem iz več kot 30 letnih izkušenj, da ima baker nizko mejo plastičnosti, torej plastične deformacije, zato se z lahkoto ukrivi, in ostane tak kot je - ne žilav - z majhko mejo elastičnosti.

No, tko, na hitro povedano . Pa ne lune krivit za tvoje nerazumevanje x;)x

Lp + #



jaz se tudi ukvarjam z kovinam tko da ja.... na slušalkah je prevleka gor zato sem ti rekla poglej kombinacijo.sploh pa zmečkaj slušalke pa mi povej če ostanejo tako kot si jih zmečkal .

#656 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 1. oktober 2012, 09:34

.sploh pa zmečkaj slušalke pa mi povej če ostanejo tako kot si jih zmečkal .


Seveda ne ostanejo ( saj uporabljam mp3 ) nekaj časa se premikajo, nikoli enako, potem pa obmirujejo, sam nekateri gredo že prej ven iz sobe. Le zakaj, me prav zanima ?

In potem še bolj gledam in ponovno čez par sekund se na istem mestu vpone. Potem mi pa že ni blo več jasno. Enostavno sem šla ven iz sobe.


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#657 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. oktober 2012, 13:29

Objavljena slikažeeee ... ampak, kaj imajo duhovi s strojništvom ? x:Dx



OOOOOGROOOOOMNOOOOO Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Le, da to malokateri fizik/strojnik/znanstvenik to doume/razume/spozna Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Zato pa znanost že več let caplja na nestu, kajti nemore naprej .

Sicer pa sem že večkrat razlagal Povezavo med Materijo in Duhovi , in nebom spet ponavljal.

Lp + #

#658 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. oktober 2012, 13:32

jaz se tudi ukvarjam z kovinam tko da ja.... na slušalkah je prevleka gor zato sem ti rekla poglej kombinacijo.sploh pa zmečkaj slušalke pa mi povej če ostanejo tako kot si jih zmečkal .



Hja, točno vem kaj misliš, - In Vendar - Se po mečkanju začnejo ravnati Izključno zaradi plastične izolacije ki obdajajo baker , in N i k a k o r zaradi bakra samega .

In, četudi se žice ravnajo, ko napetost v plastiki naraste da zdrsnejo pod določenim tornim koeficientom, je tu še vedno lahko vzrok kak zloben duh , katerih je prepolno okrog nas , kajti osvobajajo se iz Materije .

Lp + #

#659 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 1. oktober 2012, 14:54

Hja, točno vem kaj misliš, - In Vendar - Se po mečkanju začnejo ravnati Izključno zaradi plastične izolacije ki obdajajo baker , in N i k a k o r zaradi bakra samega .

In, četudi se žice ravnajo, ko napetost v plastiki naraste da zdrsnejo pod določenim tornim koeficientom, je tu še vedno lahko vzrok kak zloben duh , katerih je prepolno okrog nas , kajti osvobajajo se iz Materije .

Lp + #


pa sej nisem rekla da je samo zaradi bakra,sem ji sam probala razložiti.....

#660 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. oktober 2012, 19:38

pa sej nisem rekla da je samo zaradi bakra,sem ji sam probala razložiti.....



No, saj se mi je tudi zdelo, da si se tko probala izrazit, ... ampak, lahko bi ti jaz še dodal, da se tudi sama plastična vrv zvija v prvotne položaje, če jo zvijemo/upognemo/prepognemo, tko, da ni vse v kombinacijah materialov.

No, nekaj je tudi , ... recimo dober primer je bimetalno stikalo , v katerem deluje bimetalna pločevina z dvema različnima materijama-kovinama ki imata različne koeficiente raztezkov, in se pri toplotnih razlikah kar lepo upogibata .

Ampak, vseeno moramo velikokrat upoštevati direktno delovanje duhov na materijo .

Ne smemo se sicer preveč poglabljati v ta Duhovna Dogajanja, Ampak , vedeti je pa Nujno, da se take stvari dogajajo , za opomin Človeštvu .

Se opravičujem, če sem te preveč zamoril z mojimi razlagami, ker se mi zdi, da ti je kar zmanjkalo besed .

No, ti kar pogumno na plano z besedo , saj ne grizem x;)x (skoraj) x;)x

Lp + #

#661 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. oktober 2012, 10:30

Danes ponoči, nekje med 1:00 in 2:00. Temperatura v sobi nenadoma pade in zaslišim, kako nekaj drsa ali hodi po laminatu. Nikjer nikogar.

Seveda je bil duh. Druge razlage ni. Ali pač?
Possible—but highly unlikely.

#662 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. oktober 2012, 10:49

Poslušaj s slušalkami!


Possible—but highly unlikely.

#663 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. oktober 2012, 20:03

Danes ponoči, nekje med 1:00 in 2:00. Temperatura v sobi nenadoma pade in zaslišim, kako nekaj drsa ali hodi po laminatu. Nikjer nikogar.

Seveda je bil duh. Druge razlage ni. Ali pač?



Ma, lahko je milijon stvari :o|o:

Poslušaj s slušalkami!

[url="]


Tole je pa eno navadno afne-guncanje x:o)x :o|o:

Čaki mal', da te res dobijo v roke "Tapravi" Duhovi, ki so - četudi nezmoreš verjeti vanje .

Lp + #

#664 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. oktober 2012, 21:47

Ma, lahko je milijon stvari :o|o:

Ne, duh je bil! x:px

Čaki mal', da te res dobijo v roke "Tapravi" Duhovi, ki so - četudi nezmoreš verjeti vanje .

Me ne morejo, ker ne obstajajo. Tako, da se ne sekiram. x8Dx
Possible—but highly unlikely.

#665 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. oktober 2012, 00:50

Ne, duh je bil! x:px


Ni nujno da je bil ...

Me ne morejo, ker ne obstajajo. Tako, da se ne sekiram. x8Dx


Saj ti bodo sami dokazali kako se lepo motiš v svoji samoprevari x^x

In lep pozdrav do tedaj, čav x:)x

B. + #

#666 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 5. oktober 2012, 10:45

Saj ti bodo sami dokazali kako se lepo motiš v svoji samoprevari x^x

Bom poklical Ghostbusterje, pa bo rešen problem. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#667 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 5. oktober 2012, 11:19

Če bi vedel da duhov ni bi bil tudi jaz velik skeptik , ampak nevem in zato mi je vseeno.
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#668 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 5. oktober 2012, 15:26

Ignorance is bliss. x^x
Possible—but highly unlikely.

#669 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. oktober 2012, 15:27

bravo. mater maš srečo, da jih ne vidiš :D

#670 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 5. oktober 2012, 16:15

Ignorance is bliss. x^x


Ja, zgrešiš poanto ne da bi vedel.
Zato pa blaženost.

bravo. mater maš srečo, da jih ne vidiš :D


Mogoče pa res .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#671 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. oktober 2012, 20:10

Bom poklical Ghostbusterje, pa bo rešen problem. x:Dx


A si preveč filme gledu x;)x x:Dx x:px x8Dx x:)x

No, naj te malo prizemljim : nič nebo iz teh "Duhoborcev" :o|o:

Morebiti bi kak naš brat Makari Younan kaj naredil v tej smeri , ... :8):

B. + #

bravo. mater maš srečo, da jih ne vidiš :D



... ja, kako že pravijo ... : " ... srečo , večjo kot pamet " x;)x x:Dx x:)x x:o)x

Lp + x:)x

#672 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 26. oktober 2012, 21:23

Ko mi je umrl dedek, v bistvu dedek od polbrata, sem en dan prej vedela, da se poslavlja. V trenutku, ko sem se s staro mamo pogovarjala po telefonu. Videla sem migetajočo prozorno krogljico. In bila ej zelo pozitivna energija. Vedela sem kaj je, ker sem že prej nekajkrat začutila in opazila podobne pojave ob smrti koga, sam ta je bil prvi tak - poseben... Bila sva si zelo blizu. V vežici, ob žari, ko ni bilo nikogar, sem ga zelo čutila, kot da stoji ob meni in me tudi ni bilo strah, ampak je bilo prijetno. Ko so prišli drugi ljudje, je izginil... Ko sva z mojim šla prvič na pokopališče in sem pozabila kje je grob in sem mislila iskat - sem v prvem našla vrsto in se ustavila točno pri pravem grobu, brez da bi na drugih brala napise. Prvi prebrani je bil pravi...

Žal pa grobov ne obiskujem... Se prepričujem, da ni potrebno, pa da se vzpostavi stik v mislih. Na začerku se mi je intenzivno sanjalo o njem, zdaj se mi tu in tam.

O mojem pravem starem atu se mi ni nikoli... Nisem sploh vedela, da ej umrl - šele ko so povedali po telefonu. Nisva bila povezana niti malo. Spoštujem nejgovo življenje in mi je žal zanj, da mu ni bilo lahko, sam nisem pa čutila neke izgube in žalosti...

Ko je umrla od polbratovga dedka nečakinja, sem tudi videla eno čudno stvar - veliko ptico, vsaj dva metra, ki leti mim okna... V 4. nadstropju... Hotela sem mojemu rečt, anj pogleda, pa sem se v trenutku ugriznila za jezik, da mi itak ne bo verjel, ker bo že itak izginila... Ptica oz karkoli je že bilo, zelo nenavadno se je videlo in zelo črno. Čez dva dni sem izvedela, da je ta teta umrla v prometni nesreči - zelo zelo zelo fajn oseba, nimam besed... To sta dve moji najbolj boleči izgubi v zadnjih letih, sploh ker sem bila na dedka navezana bolj kot na katerokoli drugo osebo na svetu, na starša pa sploh nisem.

#673 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. oktober 2012, 19:07

Super pričevanje !!!!!

Dober opis, hvala ti x:)x xDDx x:)x


Namreč, Duša, ko zapusti to nepopolno umrljivo mrtvo telo, živi isto življenje še naprej v Onstranstvu, z V s e m i problemi, napakami, strastmi, prednosmi, pomanjkljivostmi, itd, itd, skratka, natančno taka, Kot je odšla iz tega sveta v Duhovni Svet .

In tudi Vse se precej natančno spominja , kar je doživela v tem življenju na tem Planetu .

Tako "videnje duše" kot si ga imela, pa nam je ponavadi Onemogočeno, kajti nimamo odprtega Duhovnega Vida .

Tebi je bilo to takrat dano, delno tudi zaradi Duhovne Povezanosti prek Ljubezni .

Da, to je Stvarnikova Milost, ki ti je dala vsa ta Duhovna Videnja Duš, in ta Spoznanja .

In Ni vsaka Duša Dojemljiva za Te Duhovne zadeve, kajti te "Višje" Energije je težko zaznati -videti, in še veliko težje - izmeriti .

Zato današnja "znanost" žal Nima pojma o teh nadvse zanimivih čudovitih Duhovnih rečeh .

Če imaš še kaj podobnega Duhovnega Gradiva , te prosim , da nam to podeliš .

Lep večer ti želim brat boštjan xsrcx

#674 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 31. marec 2013, 12:44

Bom kar sem ubacio...da malo podelim zanimive informacije... če že kofetkam, čajčkam in pričam gluposti z duhci...biggrin.png

 

Duhovi

 

To so lahko resnični duhovi živih ali umrlih ljudi, lahko pa tudi bitja, ki še niso bila utelešena, in ne pripadajo našemu Vesolju. To so bitja, ki pridejo k nam na "obisk" in niso bila še nikoli utelešena. Nahajajo se na različnih razvojnih stopnjah. Tako kot človeška bitja imajo tudi vsa druga bitja svojo evolucijo. Po značaju se ta bitja zelo razlikujejo. Podobno kot pri Ijudeh lahko najdemo prijazne, mirne, hladne, zoprne in lahko se celo poigravajo z nami, kar nas navdaja z grozo in strahom. V nekaterih primerih nas lahko tudi ustrašijo. Tako kot lahko mi med posameznimi življenji kot breztelesna bitja potujemo na druge svetove v naši in tudi v drugih dimenzijah, ta bitja počno enako. Lahko pa se tudi izgubijo in niso sposobna najti poti v svoj dom. Tisti, ki se podajajo na pot spoznavanja drugih resničnosti, se bodo slej kot prej soočili s temi bitji. Razdelimo jih na:

 

-DUHOVE ŽIVIH LJUDI. Vsak živi organizem ima zraven ostalih energijskih sistemov tudi sistem, ki ga Rafael Rosen imenuje DUH. Ta energija je lahko v telesu ali kjerkoli izven telesa na več mestih istočasno. Duhovi živih bitij, ki so bolni in potrebujejo energijo, se lahko prisesajo na drugega človeka in uporabljajo njegovo energijo. To lahko počnejo zavestno ali pa se to dogaja ne da bi se tega zavedali. Vendar pa je to za osebo enako neprijetno. Tudi posesivnost in nadziranje drugih je izkoriščanje energije drugih na podoben način. Človek, ki na tak način izkorišča druge, potrebuje zdravljenje in ozaveščanje, da na ta način škoduje drugim. Najboljši način, da se pred njimi zaščitimo je, da vzdržujemo svoj energijski sistem odprt in poln energije. Zavestno drugim ne dovolimo, da "visijo na nas".


-DUHOVE UMRLIH LJUDI. Ko človek umre, lahko z intuitivnim vpogledom čutimo njegov obris tako kot pri živem telesu s to razliko, da notranjih delov ne čutimo. Vsak duh iz vsake sekunde iz preteklosti obstaja v tem trenutku, zato ga lahko pokličemo in pregledamo. Lahko ga zdravimo v sedanjosti, čeprav se je travma zgodila pred tisoč leti. Ko ovojnica duha mrtve osebe vibrira relativno močno, je ta duh ujet med svetovi. Obstaja več vrst ujetih duhov.Ena vrsta se dotika možganov shizofrenikov in mnogih karizmatičnih ljudi, umetnikov, politikov, voditeljev in specializiranih genijev. Ti duhovi poskušajo nadaljevati svoje življenje in aktivnost skozi možgane druge osebe. Po Rafaelu Rosenu ima vsakdo, ki ima infekcijo ali pomanjkanje energije v sprednjem spodnjem delu velikih možganov, ujetega takšnega duha na možganih. Druga vrsta vibrirajočih ujetih duhov so mrtvi duhovi ljudi, ki so si čustveno zelo blizu z Ijudmi, na katere so pripeti. Takšni duhovi ostanejo blizu teh ljudi in iz nekega razloga uporabljajo njihovo energijo...


Da se na nas prisesajo duhovi umrlih ljudi, smo največkrat odgovorni sami. V glavnem gre za duha osebe, s katero smo bili takrat, ko je bila še živa, zelo močno povezani. Ko takšna oseba umre, ji ne pustimo oditi, ampak jo vežemo na sebe. Tako duh osebe ne more zapustiti Zemlje in ostane ujet. Takšen duh lahko človeka tako izčrpa, da ta zboli.

 

Takšen ujeti duh se največkrat nahaja na glavi in hrbtu ter blokira celotno auro. Pogosto pa se začne človek, na katerem se nahaja takšen duh, tudi "čudno" obnašati, saj na njega vpliva duh umrle osebe. Takšni Ijudje se pogosto tudi osebnostno spremenijo. Tudi duh, ki je prisesan na človeka, trpi, saj je ujet med svetovi in ne more naprej v svetlobo...

 

Pogosto pridejo na zdravljenje Ijudje, ki so popolnoma izčrpani, v globoki depresiji in ob tem čutijo povsod po telesu bolečine. Največkrat zdravnik ni uspel odkriti na telesni ravni vzrokov za težave. Velikokrat so bili ti Ijudje že pri nekaj bienergetikih ali drugih zdravilcih, vendar brez uspeha. Velik del zdravilcev ne pozna ali pa ne zna odpraviti vseh zgoraj navedenih škodljivih energij in to je lahko tudi eden izmed vzrokov njihove manjše uspešnosti pri zdravljenju. Nekateri celo naivno mislijo, da se bo nekaj kar samo zgodilo, če le opravijo zadostno število terapij (to je lahko posledično tudi zelo drago za obolelega).

 

Največkrat pri teh osebah ugotovimo prisotnost duha osebe, ki je zapustila telo. S pomočjo različnih "magijskih postopkov" ali intuitivnega vpogleda lahko zanesljivo ugotovimo, kako dolgo je ta duh prisoten. Enostavno pokličemo energijsko telo osebe pred npr. enim letom ter preverjmo prisotnost duha. Če ga ni, potem ugotavljamo po mesecih. Čas prisotnosti duha osebe običajno sovpada s smrtjo partnerja, otroka ali neke osebe, ki jim je bila v času življenja zelo blizu. Poznam pa tudi primere, ko je bil človek prisoten na pogrebu in takrat dobil za spremstvo duha. To se praviloma dogaja ljudem, ki so pod stresom.


Po odpravi duha se začne zdravstveno stanje prizadetega človeka hitro popravljati. Seveda pa je hitrost ozdravitve odvisna od tega, kako dolgo je bil duh prisoten in od sposobnosti človeka, da ozavesti, kaj je bil vzrok težav. Kadar ocenimo, da človek ni sposoben dojeti in sprejeti dejstva, da je na sebi imel duha, mu tega tudi ne povemo. Kajti v tem primeru lahko s tem povzročimo nezaupanje v metodo zdravljenja ali pa sprožimo strahove v zvezi s tem. Ti strahovi pa lahko še poslabšajo že tako slabo zdravstveno stanje...


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#675 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 31. marec 2013, 14:38

Dobr' si razložu ! smile.png

 

Hvala smile.png

 

Vseeno pa se nam lahko (kadarkoli, najlažje ponoči)  , "zalepi" ( na Auro)  tudi kak drug , x , pokvarjen-zli duh , ki ni bil v nobeni povezavi z nami poprej, preden je umrl . Namreč, nepreštevne množice jih še vedno blodi okrog nas, .. po Vesolju, itd, ... in, če nas nebi skrbno varovali Stvarnikovi Dobri Duhovi - Angeli, Resnično : zelooooo Malo miru bi imeli mi v tem življenju .

 

Lp + #






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0