Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezemljani???


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
412 komentarjev na to temo

#376 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. marec 2011, 08:39

Veš, vsebina nanizanke X-Files je izmišljena.

Tako velike zadeve kot je obstoj nezemljanov se ne da prikriti. Če imaš konkretne dokaze o tvojih fantazijah nezemljanov, o obstoju črne magije ipd., dajmo poklicat znastvenike z vseh koncev sveta in zadeve predstavit. James Randi celo ponuja denarno nagrado za dokaz paranormalnega, kaj češ lepšega. Saj je po tvoj itak vse res, torej kaj bi se bal, da ne bi bilo dokazljivo.
Possible—but highly unlikely.

#377 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. marec 2011, 08:54

Večina vesoljčkov je iz našega sončnega sistema...Ker so gledano kot kolektiv oz. celotna rasa na višji stopnji duhovne zavesti kot mi pač upoštevajo tudi svobodno voljo človeštva in vse kar lahko to potegne za sabo...Predstavniki za določen narod so pa vlada oz. parlament...tralala...in ker jih ni nihče izmed njih odkrito javno povabil na obisk...zakaj bi potem hodilli in se razkazovali...Objavljena slika

Pa pustimo ob strani določene dušice inkarnirane iz drugih planetkov (bioterapevti jim pravijo E.T.), ki nikoli še niso bile na Zemlji...pa pustimo ob strani tudi želje in komunikacije s posamezniki...ampak glejmo človeštvo kot celoto oz. njene predstavnike...

Povabilo, pristanek, razotkritje, itd. bi namreč pomenilo propad oz. drastične spremembe denarnega monetarnega sistema, določenih demokratičnih in drugih ureditev in še vse kar je povezano s tem...le kdo si tega želi, ko pa nam je sedaj tako lepo, usput nam pa vladajoča elita še lepo pere možgančke...Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



tralala
Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#378 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. marec 2011, 11:00

Veš, vsebina nanizanke X-Files je izmišljena.

Tako velike zadeve kot je obstoj nezemljanov se ne da prikriti. Če imaš konkretne dokaze o tvojih fantazijah nezemljanov, o obstoju črne magije ipd., dajmo poklicat znastvenike z vseh koncev sveta in zadeve predstavit. James Randi celo ponuja denarno nagrado za dokaz paranormalnega, kaj češ lepšega. Saj je po tvoj itak vse res, torej kaj bi se bal, da ne bi bilo dokazljivo.


Zakaj mi kot obični ljudje zvemo iz tajnih arhivov velikih držav za stvari in dogodke, ki so jih poznali/ so se zgodili že pred 30-50. leti šele sedaj...x?x Mislim na tehnologijo ki jo je uporabljala najprej vojska šele čez leta je prišla v civilno rabo (komunikacijske zadevce, ipd)...A obstajajo kakšni konkretni dokazi da zdravila, pesticidi, E-ji in drugi dodatki v prehrani, EM sevanja, itd. povzročajo raka ali škodujejo zdravju...x?x x?x x?x S temi zadevami je podobno kot z vesoljčki...xg:Dx

Etično vprašanje...koliko je vredno človeško življenje, če se nekoga ubije zaradi slave in denarja...x?x In še bolj pomembno vprašanje zakaj nekomu dokazovat nekaj...zaradi prevelikega ega...x?x A bi Randi izplačal nagrado, če ne bi ostal živ, a bi zmagovalec lahko koristil denar, ko bi zakon akcije in reakcije (karma) sprožil povratni učinek...mogoče...xg:Dx

Kaj je paranormalno...nekaj kar obični ljudje ne razumemo...za ljudi z večjim IQ, večjimi psiho sposobnostmi je pa to "normalno"...xg:Dx

Jaz sem samo povedal svoje stališče o tem...nikogar ne prepričujem in se ne mislim prepirat z raznoraznimi argumenti...zakaj bi...vsak človek ima pač svojo resnico...obstajajo materialni testi ki lahko dajo čist konkreten odgovor DA ali NE, ali trditev drži ali ne, če so seveda izvedeni korektno...Teh testov namreč tudi največji dvomljivci ne morejo več zanikat...mišični testi so pač eni izmed najbolj simpl...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#379 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. marec 2011, 11:42

Izjemne trditve zahtevajo izjemne dokaze.
Possible—but highly unlikely.

#380 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. marec 2011, 13:14

meni je pa hecno da nekateri verjamejo v angele in bogove v nezemljane pa ne.

#381 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. marec 2011, 13:25

meni je pa hecno da nekateri verjamejo v angele in bogove v nezemljane pa ne.



Kdo je rekel, da ne verjamem v nezemljane? Samo ne verjamem, da so jih videli. Objavljena slika Vsaj izdelovalci žitnih krogov ne!

LP


#382 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. marec 2011, 13:30

drugače pa se jaz na znastvenike požvižgam kajti so zelo omejeni,ker delajo za vlado.kot recimo ko so na hrvaškem odkrili piramide so rekli da je to delo narave pa če prav vsak lajik vidi da ni tako.jaz sem prepričana da nezemljani obstajajo,sama sem se šla prepričat na določene kraje in videla razne stvari na lastne oči.vsi se obračate na američane kot da so bogovi in da vejo največ so pa v resnici največji lažnjivci in manipulatorji šolani govorci da iz renice naredijo laž iz laži pa resnico.kot sta tudi zdaj pahor in kresalova to dokazala pa itak saj sta se šolala tam.
američani pravijo da so pristali na luni, rusi pa pravijo da je to nemogoče......

#383 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. marec 2011, 13:34

Kdo je rekel, da ne verjamem v nezemljane? Samo ne verjamem, da so jih videli. Objavljena slika Vsaj izdelovalci žitnih krogov ne!

LP



žitni krogi so še najmanj. itak je pa znano da američani tudi če je resnica potlej gredo ponarejati ali pa pokažejo same lunatike ki so res nori sam zato da bi resnico speljali na led

#384 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. marec 2011, 13:40

Jaz bom za danes ufološko debato zaključil tako. Če so res nezemljani na Zemlji in imajo res neko super tehnologijo, da lahko potujejo po vesolju ... Potem, če bi se hoteli pokazat, da so bi to lahko že zdavnaj storili. Pa američani in rusi gor ali dol. Tako neke teorije zarote, so malo bedne. Najlažje je obsojat drugega. Veste nisem naredil izpita. Kriva je CIA, ....

Edino, če ima CIA še boljšo tehnologijo od nezemljanov. Lahko da ti hudiči od marsovcev, bi hoteli pobrat naše znanje ... Živela CIA, bolj razvita od marsovcev. Objavljena slika


Po domače povedano, je malo smešno obsojat neke vlade, da se marsovci nam ne predstavijo. Pa krivi marsovce za to, ne CIA.

LP


#385 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 7. marec 2011, 20:56

Vse zgornje trditve se lahko preveri na način kot jih uporabljajo določeni bioterapevti, psihiki al pa psihologi...nihalo, blinkanje, iskanje odgovora v meditaciji...tralala...al pa čist preprosti materialni testi ki naj bi jih obvladal vsak dober športni trener al pa psiholog- mišični testi in še nekateri drugi- če trditev drži so mišice močne, če trditev ne drži so mišice ohlapne...


uf jebemti, to pa so res verodostojni testi za odkrivanje resnice!

brezo - "zemlja kliče"!! x:Dx

#386 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 7. marec 2011, 23:19

Verjamem, da Zemlja ni edini planet,
kjer obstaja življenje.


In Tudi Z a r e s J E Tako Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Jaz Vem .

Tako mi je govoril Gospod Objavljena slika

Lp + #

Za igranje s ponarejenimi posnetki v bistvu niti ne potrebuješ računalnika. Sam ne znam ponarejati posnetkov, sem pa gledal posnetke, ko drugi lepo razložijo, kako lahko je napraviti tak lažen posnetek, z ali brez pomoči računalnika in fotomontaže.


Precej je prevar , ja ... večinoma . Žal .

Lp + #

Z pranjem začnejo ze kmalu po našem rojstvu.
Ko bi folk vsaj za mesec dni ugasnil televizijsko škatlo in začel opazovati sebe in okoli sebe. Mogoče ne bi videl nezemljane, pač pa soseda, prijatelja, sošolca, prelepo naravo,.................................................................... xrolleyesx


Podpis :palec:

lp + #

Zakaj mi kot obični ljudje zvemo iz tajnih arhivov velikih držav za stvari in dogodke, ki so jih poznali/ so se zgodili že pred 30-50. leti šele sedaj...x?x Mislim na tehnologijo ki jo je uporabljala najprej vojska šele čez leta je prišla v civilno rabo (komunikacijske zadevce, ipd)...A obstajajo kakšni konkretni dokazi da zdravila, pesticidi, E-ji in drugi dodatki v prehrani, EM sevanja, itd. povzročajo raka ali škodujejo zdravju...x?x x?x x?x S temi zadevami je podobno kot z vesoljčki...xg:Dx

Etično vprašanje...koliko je vredno človeško življenje, če se nekoga ubije zaradi slave in denarja...x?x In še bolj pomembno vprašanje zakaj nekomu dokazovat nekaj...zaradi prevelikega ega...x?x A bi Randi izplačal nagrado, če ne bi ostal živ, a bi zmagovalec lahko koristil denar, ko bi zakon akcije in reakcije (karma) sprožil povratni učinek...mogoče...xg:Dx

Kaj je paranormalno...nekaj kar obični ljudje ne razumemo...za ljudi z večjim IQ, večjimi psiho sposobnostmi je pa to "normalno"...xg:Dx

Jaz sem samo povedal svoje stališče o tem...nikogar ne prepričujem in se ne mislim prepirat z raznoraznimi argumenti...zakaj bi...vsak človek ima pač svojo resnico...obstajajo materialni testi ki lahko dajo čist konkreten odgovor DA ali NE, ali trditev drži ali ne, če so seveda izvedeni korektno...Teh testov namreč tudi največji dvomljivci ne morejo več zanikat...mišični testi so pač eni izmed najbolj simpl...xokkx


Dobro povedano :palec: x8Dx :palec:

lp + #

meni je pa hecno da nekateri verjamejo v angele in bogove v nezemljane pa ne.


Ja, eni imajo žal pač premalo Vere . :sori:

lp + #

#387 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 08:07

Etično vprašanje...koliko je vredno človeško življenje, če se nekoga ubije zaradi slave in denarja...x?x In še bolj pomembno vprašanje zakaj nekomu dokazovat nekaj...zaradi prevelikega ega...x?x A bi Randi izplačal nagrado, če ne bi ostal živ, a bi zmagovalec lahko koristil denar, ko bi zakon akcije in reakcije (karma) sprožil povratni učinek...mogoče...xg:Dx

To mi smrdi po izgovoru. Zakaj omenjaš smrt? Saj ne bi nihče umrl, sploh pa ne od čiračara blebetanja.

In sploh ne gre za tekmovanje. Namen Randijevega izziva je dokaz nadnaravnega. Kje je tukaj problem? Če to res obstaja in niso pravljice, zakaj v vseh teh letih ni šel nihče s takimi močmi in sposobnostmi do njega ali pa do drugih takih podobnih ljudi? Saj denar ni obvezen, če ga kdo noče, ga pač ne vzame. A ni nihče od teh, ki trdijo, da imajo nadnaravne sposobnosti ipd. navdušen, da bo lahko ljudem pokazal nekaj izrednega, da bo prispeval k razvoju človeške znanosti na ta način?
Possible—but highly unlikely.

#388 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 8. marec 2011, 14:10

uf jebemti, to pa so res verodostojni testi za odkrivanje resnice!

brezo - "zemlja kliče"!! x:Dx


Dal sem od testov ki jih obvladajo malo bolj senzibilni ljudje do kinezioloških testov...Kineziološki teti so pa za moje pojme še preveč zemeljski...xg:Dx

To mi smrdi po izgovoru. Zakaj omenjaš smrt? Saj ne bi nihče umrl, sploh pa ne od čiračara blebetanja.

In sploh ne gre za tekmovanje. Namen Randijevega izziva je dokaz nadnaravnega. Kje je tukaj problem? Če to res obstaja in niso pravljice, zakaj v vseh teh letih ni šel nihče s takimi močmi in sposobnostmi do njega ali pa do drugih takih podobnih ljudi? Saj denar ni obvezen, če ga kdo noče, ga pač ne vzame. A ni nihče od teh, ki trdijo, da imajo nadnaravne sposobnosti ipd. navdušen, da bo lahko ljudem pokazal nekaj izrednega, da bo prispeval k razvoju človeške znanosti na ta način?


V Koranu piše če človek ubije drugega človeka je podobno kot če ubije cel svet. Če reši enega človeka je tako kot da bi rešil cel svet...Za ubiti človeka sploh ni potreben black magic lahko je tudi white s prevelikim šusom...če človek dobi več energije kot jo je sposoben prenest ga pač lahko skuri...to ti lahko pove vsak, ki recimo ve kaj lahko naredi kundalini energija...in če to energijo preneseš na drugega preden je pripravljen prenest ta šus...tralala...x:Dx

Karma je samo eden izmed vesoljskih zakonov...kaj so pa še drugi...kot sem rekel etika in prevelik ego to je tanka linija med dobrim in slabim...naj gre Randi preverjat v kakšne budistične samostane in malo taprave tibetanske magije...brez kamere in publicete se lahko zve marsikaj...valjda potem ko se pridobi naklonjenost kakšnih menihov ki to obvladajo...ljudje ki res obvladajo magijo se pač nočejo izpostavljat...izpostavljajo se samo tisti ki hočejo nekaj dokazovat, dobro služit, pridobit kakšen ugled...Tudi v preteklosti so obstajale družbe kjer je bil cesar ali kralj samo lutka vladali so pa ljudje iz ozadja...publiceteta ima pač svoje prednosti in slabosti, odvisno kaj človek hoče s tem dosečt...

Danes v šolah učijo da srčna mišica deluje avtonomno, da ne moremo vplivati na njo...tralala...budistični menihi so dokazali da lahko z mislimi zaustavijo srce za določen čas in ga poljubno spet zaženejo in dokazal so še druge zadeve kot telekinezo, telepatijo, levitacijo, hojo čez deročo reko, pri minus 40. stopinjah so se ovil z mokro cunjo in ta se je po dveh urah posušila zaradi njihove toplote...A ni to že kao nadnaravno za pojme takih običnih ljudi kot smo mi..........xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#389 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 16:02

...brez kamere in publicete se lahko zve marsikaj...

Ali pa izmisli marsikaj. Bistvena je preverljivost, ponovljivost. Ne trdim a priori, da t.i. nadnaravnega ni, temveč pravim samo to, da do sedaj ni še nič dokazano, razen nekaterih izjemnih dosežkov uma in telesa pri omenjenih menihih in še nekaj drugih ljudeh. Ti primeri so mi znani in jih ne zanikam. Izgovori tistih, ki trdijo, da imajo nadnaravne sposobnosti, da nočejo publicitete, so zgolj izgovori ali pa gre kvečjemu za sebičnost.

True :palec: Brezo, zakaj po nepotrebnem trošiš energijo na takšnih zategnjencih, ki v življenju ne zmorejo več kot sedet za kompom in si ga bluzit? :flower: Ene pač zanimajo stvari, ki jih ne verjamejo x:o)x

A bi moral verjet, da bi me lahko kaj zanimalo? Zanimivo, kako pa si prišel do podatka, da "ne zmorem več kot sedet za kompom in si ga bluzit?" A s številom mojih objav? S tam, da si zasledil, kolikokrat se je pojavilo moje ime pri trenutno prijavljenih?

To temo je popravil/a Alan_New: 8. marec 2011, 16:10

Possible—but highly unlikely.

#390 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 17:21

Ajde, ne bluzi. Če ne veš, pač ne veš.
Possible—but highly unlikely.

#391 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 17:50

Boli kaj? Daj mi razloži, pametnjakovič. Me prav nič ne boli, zato ne vem, o čem bluziš.

Veš pa kaj me moti? Da nisi sposoben ohranjat debate na neosebnem nivoju in se držat teme pogovora. Že pri drugih debatah sem opazil, kako se spustiš na osebni nivo, a osebe ki je za nickom, sploh ne poznaš, oz. sklepaš (natačneje: si izmišljuješ) o tej osebi na podlagi objav, ki morda odražajo pravi značaj in razmišljanje osebe, morda pa ne. Tako da ti lahko rečem samo še eno: FAIL.
Possible—but highly unlikely.

#392 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. marec 2011, 21:01

Kaj čem tebi razlagat, a? Če ne štekaš nič, nič ti ni jasno. Vsak forum pač rabi dvorskega norčka in tukaj si pač to ti s svojimi 'znanstvenimi' poskusi, ki iščeš dokaze za stvari, ki jih ljudje čutijo in zaznavajo. Znaš sedet za kompom, talat minuse, se čohat po riti in nakladat nesmisle. Nimaš pojma o ničemer, to se vidi iz tvojih objav. Pa moli boga, da kdo od teh tukaj, ki imajo znanje, res ne izvede kakšnega poskusa na tebi, da ti kaj dokaže, ker pol se ne boš bal le sveta, ampak tudi lastne sence. In to brez, da karkoli verjameš, v to si lahko siguren. Svet ni le ta moder ekran, v katerega buliš, poskusi izhajat iz tega, saj bo šlo x;)x

Zanimivo, da toliko "veš", koliko nimam pojma. A to z magijo ugotavljaš? x:Dx Kako lahko se je delat pametne o drugih ljudeh kar tako z računalnika, samo na podlagi kratkih objav. Pa vsi smo že taki eksperti drug o drugem. Napiši mi en stavek in povem ti, kdo si! xcivx

Tvoj nasvet pa je nepotreben in jalov. Ne verjamem v boga, torej ga ne morem nič prositi, v uroke in čiračara pa tudi ne, tako da se nimam česa bati.
Possible—but highly unlikely.

#393 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 9. marec 2011, 11:42

Objavljena slika Bi mi prosim kdo iz tabora teorije zarote obrazložil, da kako je to možno, da CIA in NSA US Army ... imajo tako moč, da celo sami marsovci, ki lahko letijo po celem vesolju, se ne morejo se predstavit nam navadnim srtnikom, brez blagoslova NSA?

Ta ameriški prdsednik pa res ima nadnaravne sposobnosti. Daje nam sonce in dež in sneg. Vsaj tako lahko sklepamo, če verjamemo teorijam zarote.

LP


#394 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. marec 2011, 11:48

Točno tako. A ne obupaj, Don, domišljija teoretikov zarote je neizmerna!
Possible—but highly unlikely.

#395 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 9. marec 2011, 11:51

Točno tako. A ne obupaj, Don, domišljija teoretikov zarote je neizmerna!



Hvala pa mnogo sreče!Objavljena slika

LP


#396 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. marec 2011, 20:25

Neil deGrasse Tyson o NLP-jih in argumentu iz nevednosti


Possible—but highly unlikely.

#397 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. marec 2011, 12:53

meni je pa hecno da so že stare kulture govorile o tem in takrat mislim da ni bilo interneta ali televizije ali teorije zarote. verjetno vi mislite da so bili samo bebci'

#398 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. marec 2011, 15:29

Nikakor bebci, temveč zmotljivi ljudje. In če se ne motim, po vseh dozdajšnjih raziskavah, niso imeli koncepta nezemljanov, kot jih imamo mi (inteligentna bitja z drugega planeta), temveč so imeli koncept bogov.
Possible—but highly unlikely.

#399 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. marec 2011, 17:38

Nikakor bebci, temveč zmotljivi ljudje. In če se ne motim, po vseh dozdajšnjih raziskavah, niso imeli koncepta nezemljanov, kot jih imamo mi (inteligentna bitja z drugega planeta), temveč so imeli koncept bogov.



ni res nekatere stare kulture imajo prav besede za nezemljane ki nimajo veze z bogovi

#400 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. marec 2011, 08:02

Katere konkretno pa so te stare kulture, ki imajo tak koncept nezemljanov?

Iz Wikipedije:

In antiquity, it was common to assume a cosmos consisting of "many worlds" inhabited by intelligent, non-human life-forms, but these "worlds" were mythological and not informed by the heliocentric understanding of the solar system, or the understanding of the Sun as one among countless stars. An example would be the fourteen loka of Hindu cosmology, or the Nine Worlds of Old Norse mythology, etc. The Sun and the Moon often appear as inhabited worlds in such contexts, or as vehicles (chariots or boats, etc.) driven by gods.

http://en.wikipedia...._medieval_ideas
Possible—but highly unlikely.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0