Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezemljani???


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
412 komentarjev na to temo

#76 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 16. januar 2007, 14:47

Tisti, ki se vsaj malo spozna na fiziko ve, da je to nemogoče,... ampak fantazija pač nima meja, tako kot je nima človeško brezumje,... religije, ideologije,...


Reči to čmrlju.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#77 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 16. januar 2007, 23:13

Vse kar je rečeno v Raelovih sporočilih o nezemljanih je potrjeno in podprto z strani vseh starodavnih verskih spisov, legend, tradicij, kot tudi z moderno znanostjo. Dokaze za sledi kontaktov med človeštvom in bitji z drugega planeta, lahko najdete skozi vso zgodovino, na vseh kontinentih. In če pogledate vsa znanstvena odkritja v dandanašnji družbi, vse to je bilo z strani Raela napovedano že pred 34 leti.

Raeljanska filozofija temelji na razumevanju in ne na verovanju, zato tudi sam Rael naproša naj mu ne verjamemo na slepo, temveč da naredimo svojo lastno raziskavo in vidimo če se deli sestavljanke ujemajo.

Oglejte sei več informacij na ...raziskujte...primerjajte...analizirajte..in predvsem ustvarite si svoje mnenje xvokx xrosex xyiyax

mednarodne strani, kjer poiščete slovenske prevode, če ne znate kakega izmed svetovnih jezikov: www.rael.org
web strani slovenskega društva : www.raeljani.info

Imejte se neskončno lepo in uživajte vsak trenutek xsmx
www.rael.org

#78 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. januar 2007, 09:14

Vse kar je rečeno v Raelovih sporočilih o nezemljanih je potrjeno in podprto z strani vseh starodavnih verskih spisov, legend, tradicij, kot tudi z moderno znanostjo.

Bla, bla, bla...

To trdijo vsa verstva za svoje "svete" knjige in legende. xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#79 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 17. januar 2007, 09:17

Jaz se ful strinjam s tabo. Nasploh pa se mi zdi totalno bedno, da znanstveniki pošiljajo sporočila nezemljanom ker je to bolamo. Tudi če jih dobijo jih itak ne bojo razumeli. Mislim HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! <_< <_< <_< <_< <_< <_<

Kako veš, da jih ne bodo razumeli? x?x x?x x?x

#80 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. januar 2007, 09:52

Vse kar je rečeno v Raelovih sporočilih o nezemljanih je potrjeno in podprto z strani vseh starodavnih verskih spisov, legend, tradicij, kot tudi z moderno znanostjo. Dokaze za sledi kontaktov med človeštvom in bitji z drugega planeta, lahko najdete skozi vso zgodovino, na vseh kontinentih. In če pogledate vsa znanstvena odkritja v dandanašnji družbi, vse to je bilo z strani Raela napovedano že pred 34 leti.

Raeljanska filozofija temelji na razumevanju in ne na verovanju, zato tudi sam Rael naproša naj mu ne verjamemo na slepo, temveč da naredimo svojo lastno raziskavo in vidimo če se deli sestavljanke ujemajo.

Oglejte sei več informacij na ...raziskujte...primerjajte...analizirajte..in predvsem ustvarite si svoje mnenje xvokx xrosex xyiyax

mednarodne strani, kjer poiščete slovenske prevode, če ne znate kakega izmed svetovnih jezikov: www.rael.org
web strani slovenskega društva : www.raeljani.info

Imejte se neskončno lepo in uživajte vsak trenutek xsmx

...mene sam zanima zakaj te raeljani hodijo okol v skafandrih??? x:Dx x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#81 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 17. januar 2007, 09:55

Bla, bla, bla...

To trdijo vsa verstva za svoje "svete" knjige in legende. xrolleyesx


Raeljanska filozofija temelji na razumevanju in ne na verovanju, zato tudi sam Rael naproša naj mu ne verjamemo na slepo, temveč da naredimo svojo lastno raziskavo in vidimo če se deli sestavljanke ujemajo.

Oglejte sei več informacij na ...raziskujte...primerjajte...analizirajte..in predvsem ustvarite si svoje mnenje

mednarodne strani, kjer poiščete slovenske prevode, če ne znate kakega izmed svetovnih jezikov: www.rael.org
web strani slovenskega društva : www.raeljani.info

Imejte se neskončno lepo in uživajte vsak trenutek

--------------------

...mene sam zanima zakaj te raeljani hodijo okol v skafandrih??? x:Dx x:Dx x:Dx


x:)x to tud mene zanima x:)x na tvoj privat e-naslov ti posljem mojo gsm število pa mi brž javi, ko boš kakšnega tazga vidu ;)
www.rael.org

#82 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. januar 2007, 09:56

--------------------
x:)x to tud mene zanima x:)x na tvoj privat e-naslov ti posljem mojo gsm število pa mi brž javi, ko boš kakšnega tazga vidu ;)

...1X je bil ta sefe od njih na TV-ju... ne vem imena, neki španec v glavnem... in je bil res v taki smesni, zelu skafandru podobni, obleki... bom probu kaxno fotko najti na netu in jo nalimam...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#83 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 17. januar 2007, 10:10

...1X je bil ta sefe od njih na TV-ju... ne vem imena, neki španec v glavnem... in je bil res v taki smesni, zelu skafandru podobni, obleki... bom probu kaxno fotko najti na netu in jo nalimam...


Daj, najdi fotko,..mislim, da bo zabavno
verjetno obstajajo saj raeljani večkrat pripravljajo kake shode in konference, pol se pa kak tako oblece, da bi pritegnil pozonost in delil vabila. Ali pa samo zato, da je markanten pri usmerjunju ljudi na konferenco.
Mal tako, kot kak klovn pred cirkusom :2src:

Bolj bi se zamislil na draga in nepotrebna oblačila duhovščine xrolleyesx
www.rael.org

#84 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. januar 2007, 10:44

Bolj bi se zamislil na draga in nepotrebna oblačila duhovščine xrolleyesx

...hehe.. mas point! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#85 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 17. januar 2007, 14:07

Glede nezemljanov žal še ne moremo trditi nič konkretnega. Nimamo dokazov, da obstajajo, a istočasno logika govori v prid možnosti, da obstajajo. Žal je domet človeštva še bistveno prekratek, da bi lahko o tem dobili jasen odgovor. Ostaja nam torej zgolj vera ali nevera v nezemljane.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#86 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. januar 2007, 18:09

x:)x

Objavljena slika
Possible—but highly unlikely.

#87 sija2

sija2
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. januar 2007, 16:52

Mislim, da bi te tole zanimalo:

http://maat-center.s...d...&topic=1334
xegox

#88 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 26. januar 2007, 12:41

Nezemljani... silno zanimiva tema. Statistično je izjemno velika verjetnost, da je v vesolju inteligentno življenje. Bistveno manjša pa je verjetnost, da je to življenje iznašlo ovinek okoli omejitev relativnostne teorije. Pravzaprav je glede na naš razvoj silno malo možnosti, da je kdo v naši galaksiji prišel do odgovora, kako preslepiti velikost vesolja. Predpostavimo, da je Zemlja in na njej bivajoče človeštvo povprečje (zakaj bi mislili drugače?). Potrebnih je nekaj tisočletij, da pridemo do sposobnosti samouničenja. Nadalje že pol stoletja visimo pred prepadom tega samouničenja. Na eni strani grožnja nuklearne deratizacije, a na drugi strani uničenje podnebja (jaz glasujem za uničenje podnebja). Če bomo uspeli prekrmariti skozi scilo in karibdo možnosti samouničenja, bomo mogoče iznašli način, kako oguljofati zakonitosti čas - prostora. A ta možnost je še precej oddaljena, ne glede na teoretično možnost. Zdaj pa to prenesemo v makrokozmos in hitro pridemo do ugotovitve, da bo stik s tujo civlizacijo pravzaprav čudež.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#89 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 26. januar 2007, 16:19

Predpostavimo, da je Zemlja in na njej bivajoče človeštvo povprečje (zakaj bi mislili drugače?).

Zakaj pa ne? S prav tako lahkoto lahko tudi predpostavimo, da je Zemlja najbolj retardiran planet v vesolju ali pa najbolj napreden. Astrofizki pa tudi že teoretizirajo o možnostih potovanja hitrejšega od svetlobe.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#90 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 28. januar 2007, 13:17

Seveda razmišljajo o tem. teorija strun dopušča možnosti. Žal pa je še vedno strašno velik razkorak med možnim in izvedljivim. Vsaj za zdaj. In razkorak je med verjetnim in dejanskim. Za zdaj!
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#91 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 29. januar 2007, 06:40

Treba tud priznat, da poznamo samo 10% materije vesolja ( njegove sestave ) - skratka naše teorije bazirajo na poznavanju 10%
Brez podpisa

#92 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 29. januar 2007, 11:46

A ta možnost je še precej oddaljena, ne glede na teoretično možnost. Zdaj pa to prenesemo v makrokozmos in hitro pridemo do ugotovitve, da bo stik s tujo civlizacijo pravzaprav čudež.

:palec:
Sreca, da je vse urejeno tudi tako, da ni prezgodaj... ljudje so zmozni se znoret, ob tem t.i. cudezu, ce brez ""primerne priprave vidijo"" nekaj...na kar niso pripravljeni
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#93 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 30. januar 2007, 00:29

Zato je bil ustanovljen projekt Bluebook, da razišče fenomen NLP-jev in objavi rezultate preiskave. Seveda, rezultati so bili: Masovne halucinacije, baloni, napačna identifikacija, zračni tokovi oziroma plini,...Bluebook je že od vsega začetka imel namen preoblikovati javno mnenje.


Pravkar se je na HTV 1 končala oddaja Na robu znanosti, s tematiko NLPjev. Nekatere priče so govorile točno o temle - skupini vrhunskih fizikov, ki je dobila za nalogo raziskati pojave NLPjev je bilo vnaprej naročeno, da je cilj raziskave zmanjšanje zanimanja javnosti.

Verjetno si bo sedajle večina mislila, da sem nakladač, a jeseni 1998 sem NLP v Litiji videl tudi sam. Okoli enajstih zvečer sem sedel na balkonu in zelo nisko je s polnim šusem priletel svetel objekt velikosti avtobusa. Hitrost in oblika sta bili takšni, da ju ni moč obrazložiti z nobeno znano stvarjo (vremenski balon ...). Hitro je prišel za vogal bloka, da mu s pogledom nisem mogel več slediti, a če bi nadaljeval v isti liniji, bi moral treščiti v hrib Sitarjevec, ki je precej blizu bloka, kjer sem takrat živel. A se ni zgodilo nič - v polni brzini je bil objekt torej sposoben bistveno spremeniti smer gibanja. Ker ura ni bila prav pozna (11 zvečer) sem pričakoval, da je objekt videl še kdo; zato sem drugo jutro poklical na policijo, povedal o svojem opažanju in jih vprašal, če jim je kaj podobnega javil še kdo. Rekli so, da ne, a ta dan je bilo na prvi strani Dnevnika objavljeno, da je bilo prejšnji dan v bližnji okolici Ljubljane več primerov opažanja NLPjev.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#94 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 30. januar 2007, 18:13

Pravkar se je na HTV 1 končala oddaja Na robu znanosti, s tematiko NLPjev. Nekatere priče so govorile točno o temle - skupini vrhunskih fizikov, ki je dobila za nalogo raziskati pojave NLPjev je bilo vnaprej naročeno, da je cilj raziskave zmanjšanje zanimanja javnosti.

Verjetno si bo sedajle večina mislila, da sem nakladač, a jeseni 1998 sem NLP v Litiji videl tudi sam. Okoli enajstih zvečer sem sedel na balkonu in zelo nisko je s polnim šusem priletel svetel objekt velikosti avtobusa. Hitrost in oblika sta bili takšni, da ju ni moč obrazložiti z nobeno znano stvarjo (vremenski balon ...). Hitro je prišel za vogal bloka, da mu s pogledom nisem mogel več slediti, a če bi nadaljeval v isti liniji, bi moral treščiti v hrib Sitarjevec, ki je precej blizu bloka, kjer sem takrat živel. A se ni zgodilo nič - v polni brzini je bil objekt torej sposoben bistveno spremeniti smer gibanja. Ker ura ni bila prav pozna (11 zvečer) sem pričakoval, da je objekt videl še kdo; zato sem drugo jutro poklical na policijo, povedal o svojem opažanju in jih vprašal, če jim je kaj podobnega javil še kdo. Rekli so, da ne, a ta dan je bilo na prvi strani Dnevnika objavljeno, da je bilo prejšnji dan v bližnji okolici Ljubljane več primerov opažanja NLPjev.

lalala

Sploh nisi nakladač. Sem tudi sam enkrat ponoči doživel prelet nečesa, česar nisem zmogel identificirati. Ne trdim, da so bili vesoljci, ker nimam pojam, kaj je bilo. Poznam pa ljudi, ki ne sprejemajo niti d od duhovnosti in niti ene teorije, ki ne pride iz znanstvenega establišmenta, pa trdijo, da so videli leteče krožnike podnevi...

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#95 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 30. januar 2007, 19:43

Nosorog in Antoninus, tudi sam sem imel doživetje kao z NLP-ji, življenje po tistem se mi je 1000 % spremenilo, kaj pa vama?

Nobene prave spremembe ne bi mogel povezati s tem doživetjem. Bi pa hotel tisto zadevo enkrat videti podnevi. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#96 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 30. januar 2007, 20:03

:o|o: zal nisem nikoli se vidu NLO, razen kakega kroznika, i je letu na kaki žurki :sori:
www.rael.org

#97 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 30. januar 2007, 22:21

:o|o: zal nisem nikoli se vidu NLO, razen kakega kroznika, i je letu na kaki žurki :sori:

x:px o, hvala bogu, sem se že ustrašil, da sem edini lunatik, ki še ni videl nlp-ja x:Ix :inocent:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#98 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 30. januar 2007, 23:16

x:px o, hvala bogu, sem se že ustrašil, da sem edini lunatik, ki še ni videl nlp-ja x:Ix :inocent:


Kot sem ti že rekla, sem še jaz tukaj x;)x
Če pa res so ( kar kot sem tud že rekla, UPAM da so ), me pa to na nek način tolaži...težko razložit.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#99 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 30. januar 2007, 23:22

Hmmmm prav NLP xrolleyesx nnnnope mislim da ne x:Dx seveda sem tko mlada da kdo ve --- morda pa kdaj x;)x čeprav zelo upam da NE!!!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#100 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. januar 2007, 23:25

Uh js sem pa videl UFO... :P na našem hribu v ajdovščini so pristali tam okrog leta 95, bolj natančno se ne spomnim, so nekaj po televiziji takrat tudi poročali o tem, bile so neke sledi gor na vrh hriba, smo otroci hodili gledat pa tko... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0