Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ezofest


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
105 komentarjev na to temo

#101 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 4. december 2004, 18:09

[quote name='SaTurNina' date='29. Nov 2004 ob 14:35']
<{POST_SNAPBACK}>Joj , sm bla v sobot za foro na EZOFESTU..na OŠ Polje...mislm...kakšno sranje od sranja je blo...sorry izrazu...pa sploh ni blo točno tko kukr je blo na letakih... Tm gor je pisal.. da bo prerokovanje usode iz oči...ni blo tega...pa še ful ni blo...Kjera nategancija

Nisem bil. Sem čutu, da bo tako. Organizator je nabil blazne cene za stojnice in potem je pač v poraksi tako, da pridejo tisti razstavljalci, ki imajo predvsem smisel za zaslužek. Po drugi strani sem se pogovarjal z ljudmi, ki res imajo kaj ponudit, pa se tam niso pojavili ravno zaradi (že omenjenih) visokih cen za stojnice.
Organizator bi verjetno rad v enem šusu toliko zaslužil, da je potem celo leto miren. In dokler bo ezofest organizireal tip ki pač ga, me tam ne bodo videli. :xx!:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#102 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 4. december 2004, 18:29

tole je nekako tudi marsa ze razlozila, ko sem se cudila, da ni nikjer objave o tem dogodku...
zalostno, ni kaj.


mogoce vseeno napoci cas za en posten 'lunapark' x;)x
ko bo dozorela hruskica, sama pade..... se strinjam.
roki imam tudi dve, pa eno glavo, pa ful prstov...nog pa odvisno od dneva.
ampak bi pomagala, tako kot keti, ce bi mi bilo smiselno...vsaj s stvarmi, ki jih obvladam.
organizacija, pa to...izgled...
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#103 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. december 2004, 19:11

tud jaz priskočim na pomoč, če ne druzga, lahko znamke na kuverte limam (kakšno marketinsško tud obvladam ;)), tko da evo še ena ki se javlja za pomoč...

#104 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. december 2004, 02:25

hm no, po mojem nosorog ni bral teme tehnicno vprasanje... ;~|
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#105 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 6. december 2004, 10:47

po moje tudi ne, pa sta prisla do istih zakljuckov.
je pa najbrz bral temo sejem x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. december 2004, 11:29

Aja? Jo moram pol se jaz prit kaj glednit... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0