Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali so vas že obiskale Jehovove priče?


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
580 komentarjev na to temo

#551 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 23. oktober 2004, 18:32

Anda,

zdej pa že enkrat tisti recept za hokaido bučke napiš.Čakam x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#552 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2004, 19:05

Takrat smo verjeli v komunizem in socializem,

... jaz bi v to idejo cisto rada verjela, zal pa vse manj. Nisem pesimist, postajam pa realist... kaj cmo, leta...
V vecno zivljenje pa nekako vseskozi ze verjamem, samo si ohranjam to... v bolj romanticnem smislu... nocem jemati vsega prevec dobesedno...

...Nikogar ni strah izobčenja. ...

nasprotno, VSAKOGAR!!!!!!!!!!!!!! x!x je strah izobcenja...
Vendar vsakdo si izobcenje morda malo drugace predstavlja, nekomu pomeni to samo energijo... odtenek, neko stanje, ki se ga ne da opisat, kot moraste sanje... kot nekaj, kar ni ni fajn, skratka - torej, vsakdo ima ta prastrah...
Ampak vi pa ste temu izobcenju nadeli podobo, tezho... obliko...

Pravila...
Dvomim, da bi si tako stevilo mladih, zdravih ljudi, tolk dajalo opraviti z enimi JP, ce ne bi OSEBNO bili kakorkoli vpleteni in v teh primerih VEC KOT OCITNO zelo prizadeti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#553 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. oktober 2004, 19:36

...
Kdor ne želi biti Jehovova priča, lahko mirno odide in nihče mu ne bo ničesar rekel ali očital. Tako je to.
...


Kaj?!!

Ja, porkamadona, ljudje, pa tale nam v bistvu zdajle mirno servira, da se lahko poberemo.

OKEJ - AMPAK ONA TO POVE NA LUNIN.NETU!!

A od tu naj "mirno odidemo in nam nihče ne bo nič očital"?!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Ma ne mi rečt!

(Bolj predrzna je kot sam Lucifer!)

*************

Konec koncev (ali Konckoncev, kot pravi Cocinelle :palec: ) bi jo morali spregledati že od samega začetka - Velecenjena lepo odpre temo z vprašanjem, ki je eksplicitno, da bolj ne more biti: "Ali so vas že obiskale..." Kajti če vas niso, to lahko popravino in tako naprej.

x!x

In še bajdevej, Velecenjena gospa, eno vprašanje, ker mi :vragec: sploh ne da miru:

Dajte mi za božjo voljo (tudi Jehovovo, če ne gre drugače) povedat, kako se lahko tako enostavno dobi Partizansko spomenico. Takrat ste bila namreč stara 11 let ali majčkeno manj. :eek: :eek: :eek: Kaj ste to počela?

Vidite, moja mama, ki je malo starejša od vas, pa pri svojih letih še vedno precej fit (še lani si je sama sesekala vsa drva, res pa ne zna surfati po netu in je nikoli ne bomo srečali tu, pa tako fejst punca je), je bila ob začetku vojne stara 16 - definitivno je imela vsaj ta osnovni pogoj bistveno boljši kot vi, celo sumljivo ne bi bilo, ker bi lahko bila kurirka, denimo - pa nič od spomenice ves ta čas.

Dajte mi no to povedat, kako vam je to ratalo.

Hvala vnaprej, gospa Velecenjena.

:xx!:

#554 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. oktober 2004, 19:42

Ah, še nekaj pozabil:

Marsa, tale ti v svojem zadnjem naslavljanju že orenk nekam leze.

V svojem bogatem življenju se je najbrž odlično naučila preživetja, kar pomeni, da je ujela tvoj podton, zdaj pa se vleče ven.

Ko sem zadnjič 1krat nekje zapisal, da se "grebem pri šefici", je bil to seveda joke. Ampak tale se ne šali.

Samo takole bajdevej, seveda.

:eek:

#555 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 23. oktober 2004, 19:52

Spoštovani Bern!

1. Nikomur nikamor ne lezem. To naj vam bo jasno! Pač vračam prijaznost, ki jo prejemam in ničesar drugega!

2. kar se pa tiče partizanske spomenice: dobila sem jo, ker sem kot kurirka rešila celo četo partizanom pred Nemci, ki so jih čakali v zasedi! Pa še kasneje je bilo več drugih zaslug, ki pa niso bile tako pomembne. Takratni otroci smo bili zelo primerni za take stvari, saj smo se lažje skrili in vohunili za okupatorjem. Na tak način smo marsikateremu partizanu rešili življenje.


3. Kar se tiče odhoda, je mišljen odhod iz vrst Jehovovih prič in ne iz luninega foruma! Zgleda, da slabo razumeš pisana besedila.

4. Kar se tiče računalnika: hodila sem na računalniški tečaj, poleg tega pa me tudi vnuki naučijo marsikaj o računalniku. Sploh ni tako težko. Glavno je, da znam brati pošto, pisati in uporabljati internet.


A sem zadovoljila vašo radovednost velecenjeni Bern?
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#556 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. oktober 2004, 19:59

Mene pa kar na ignor, gospa Andreja? :C: :C: Kot, da me ni...... :C: Le s čim sem si to zaslužu? :inocent: x;)x x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#557 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. oktober 2004, 20:01

... ujela tvoj podton...

Brez skrbaj, sem ti rekla, da je treba upostevat duh - imam ga namrec v sco. x8Dx :vragec: x:px
In sem jasno uocila, da smo nenadoma na ti in se pogovarjamo bolj osebno... x:)x
Ampak saj na to sem konec koncev apelirala in zdaj se mi dbest zdi, kot sem rekla...
Da je nekdo prijazen, se ne pomeni, da je naiven. ;) :palec:
In jaz nisem naivna, prijazna pa menim da sem.
Pa pustimo zdaj nacine, ovnovske, ribje ali pa morda celo uranovske - odvisno recimo, kam se obrne veter? x:o)x
Ah, kje pa, trdno saturnovsko in sploh pa bikovsko stojimo in se ne pustimo zvihariti... x^x x;)x
Aja, tole so pa... nametane iskre, fore, da se mi mal od svoje ponudbe tlele ustulimo. x:px x;)x :vragec:
... pa se, a ni zabavno - prav tako kot ne vemo in ne poznamo vedno vsi pojma 'bilirubin 324' ('o groza, zakaj mu niste dali krvi zamenjat', hahahahaha, noro, pa smo spet pri krvi cist slucajno!! in tehle vprasanjih :D :D :P), niti ne, ta in ta del tega in tega citata Matejevega ne vem cesa in tako dalje, nadalje tripsin, ki naj bo ali ne prisoten, trombociti, ki da jih je lahko 75 ali pa 300), prav tako ne poznamo vsi pojma 'Pluton v 6. hisi' niti 'Neptun v 8'.
In pri slednjih obeh sem recimo pomembno dosegla nekaj... ker je nekdo verjel moji razlagi in prepricanju...
kar pomeni dvoje; da nic ni za zavreci in prav tako da nasa prepricanja delujejo tolk bolj, kolkor uspemo najti drugih, ki nam bodo v tem verjeli, sledili... in da stvari, ki se nam zdijo se tako nedoumljive (bedaste, ce hocemo), imajo lahko nek point.
Ampak lahko pa ga sploh nimajo oz, so point samim sebi, (tudi) o tem pa govorim ze skoz...
... pac, mal bluzim. :) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#558 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 23. oktober 2004, 20:04

pa o receptu tud tišina jest pa moram jutri bučke narditi :xx!: x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#559 venus

venus
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 23. oktober 2004, 20:27

Mislim, da k vašim komentarjem ni kaj za dodati. Kdor bo slišal Božji klic, se bo odzval. ostali pa bodo za večno pogubljeni.

Zakaj ponavljate vsi JP isto kot papagaji - če vas nekdo opomni, da so svete spise ljudje ročno prepisovali (do izuma tiska okrog 1450 - Gutemberg) - pa grožnja: večno pogubljenje. Ja, to je zgodovinsko dejstvo in mogoče ima probleme sam s seboj tisti, ki noče razumeti, da so se prepisovalci še kako motili, sveti spisi pa so se ohranjali in razmnoževali z ROČNIM PREPISOVANJEM. Pa piši sama vsaj par dni zapored po vsaj 12 ur dnevno, na roke seveda, potem pa preštej napake x;)x

Pa pripisovanje "hudobije" drugim - vam pa raj... isto počnete, kot večina, ko bitja, ki NAJ BI vas obkrožala v raju enostavno pohrustate. A si se krznu odpovedala, verjetno ne, ker to najbrž ne piše v svetem pismu.

tzcccccc

ja pa na tole zgoraj tudi nobenega odgovora, hmmm xrolleyesx

Andreja Anda, 3. vprašam: a se ti tole bitje ne zdi preveč srčkano za skuhat ali spečt pa zglodat (glede na tvoja razglabljanja o raju, kjer bodo levčki z jagenčki in srnicami pa nami vred skup sedeli... pa nam iz roke jedli pa podobne pocukranosti :inocent: ) x?x

Objavljena slika
Objavljena slika

#560 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2004, 15:46

***
2x se je postnil komentar, ki pa je spet bil zgolj oglasevalskega pomena... in ni imel nobene zveze z dosedanjimi objavami...
Pa je tako bil obakrat izbrisan...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#561 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. oktober 2004, 16:45

:vragec:

ne samo VI-kanja......gospa si zasluzhijo ONI-kanja :xx!:

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#562 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:21

Moram opozoriti uredništvo, ki briše moje prispevke, da je to kršenje svobode govora. Sem pravkar govorila z odvetnikom Čeferinom, ki je to potrdil. Nobene pravice nimate, da brišete moje prispevke. Za to vas lahko tožim, ker omejujete osnovne človekove pravice.

pa brez zamere.
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#563 venus

venus
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:26

Te moram opozoriti, da vztrajno ignoriraš naša vprašanja in lepiš cela čreva samih brezosebnih citatov :inocent:

x!x
Objavljena slika

#564 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:28

Uredništvo plačuje za to, da mi lahko tule tudi objavljamo, zato ima zagotovo tudi vso pravico brisati in korigirati.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#565 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:30

kolko že odvetnik Čeferin zaračuna za nasvet?pa baje plačaš vnaprej, ali imate vi kakšne prednosti? Pa v nedeljo zvečer si je čas vzel za vas, torej imaste njegovo domačo številko, hm, mogoče bi si pa vzel brezplačno čas tudi zame in moj pravni problem?
Drugače, pa ko ste se včlanili ste se mislim da strinjali z določenimi postavkami, ali jih niste prebrali mogoče :eek:
no vidite, jaz tud vaših citiranj ne....

#566 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:33

Moram opozoriti uredništvo, ki briše moje prispevke, da je to kršenje svobode govora. Sem pravkar govorila z odvetnikom Čeferinom, ki je to potrdil. Nobene pravice nimate, da brišete moje prispevke. Za to vas lahko tožim, ker omejujete osnovne človekove pravice.

pa brez zamere.


si vmes,morda,našla .... pravice drugih oz.naše pravice?

Odvetnik Čeferin ?Neverjetno,da ti daje pravne nasvete med vikendom x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#567 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:34

Spet moram opozoriti vse obrekljivce! Odvetnik Čeferin je moj nečak, tako da mi vse ureja zastonj in če je potrebno tudi sredi noči.

Toliko za informacijo!
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#568 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:38

Pa se ti zdi primerno groziti nekomu, ki ti brezplačno ponudi prostor za objavljanje mnenj, pa tudi citatov xrolleyesx , ker je iz tehtnih razlogov zadnji dve objavi izbrisal in tudi objavil dejstvo, da je zadevo izbrisal?

Jaz tule bolj kot ljubezen do soljudi, ali pa boga vidim maščevalnost do vseh ki ti ne prikimajo vsakič. S takšnimi posti nisi najbolj prepričljiva , da ste JP tolerantni :o|o: .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#569 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:44

Sploh nikomur ne grozim! pač povem, da je brisanje postov kršenje temeljnih človekovih pravic, nič drugega! In želim razlago, zakaj je prišlo do tega! Nič drugega.
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#570 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:50

Meni vprašanja zvenijo drugače, če so samo vprašanja. Vprašanje bi bilo - prejle sem nekaj postnila, pa ni objavljenno, je morda bilo zbrisano ? Če je bilo brisano, je kaj narobe s tistim postom?

Ti si pa takoj začela spraševat odvetnika če je to kršenje človekovih pravic, če seveda res si, pa pisati da za to lahko tožiš... To ni vprašanje, to je grožnja, pa če misliš, da un tvoj brez zamere nevtralizira, se krepko motiš.

Mene JP niti ne privlačijo, niti nimam posebej slabega mnenja o njih, pa imam na srečo toliko svoje lastne pameti v glavi, da me tile tvoji netolerantni, pretežno neosebni in žaljivi vkolikor se kdorkoli od komentatorjev ne strinja s teboj,komentarji, ne bodo prepričali, da so vsi JP takšni. Zaradi mene imejte običaje, obrede in pravila kakršne hočete, mene vaša družba ne mika, me pa ne motite. Kot ženska se mi zdiš pa kot ratrak, če ni po tvoje, je pa treba zgazit, spljuvat in grozit.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#571 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:53

Nobene pravice nimate, da brišete moje prispevke. Za to vas lahko tožim, ker omejujete osnovne človekove pravice.

pa ne,da res. Kakšno tožbo bi pa vložila?
In kaj meniš...se da ali ne vložiti nasprotno tožbo oz.protitožbo....morda bi povprašala tvojega
sorodnika.

Jehovci in grožnje, jajajajajaja čudna vera tole.Groženj polni bog in groženj polni ,njegovi,verniki.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#572 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:56

Joj, pa je zgledal, da se bo tema lepo razvijala, pa si že grozijo s tožbo... :o|o:
A pol je bla ta tema namenjena širjenju vere? :vragec:
Ok, je nikol več ne ofnem... :xx!:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#573 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 24. oktober 2004, 18:57

Oprosti Janja, na tvoj nivo se pa ne mislim spuščati. Sem malo dlje na svetu od tebe in mislim, da bi lahko imela malo več spoštovanja do starejših kot ga imaš! Tvoje žaljivke in spreobračanje besed so naravnost groteskni. Moj ponos je več vreden kot tvoje brezvezno primitivno lajanje tukaj in vmešavanje v stvari, ki se te ne tičejo.
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#574 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 24. oktober 2004, 19:00

Koliko časa je kdo na svetu še ni kriterij za to, kdo je na katerem nivoju. Žal res skozi celo temo vidim, ja, da nisva na istem nivoju. Spoštujem pa vsakega človeka, ne glede na starost, če za to imam kakšen razlog.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#575 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 24. oktober 2004, 19:04

Andreja, ocitno Petru nisi vsega razlozila o tem forumu.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0