Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kapilare


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
32 komentarjev na to temo

#1 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 15:18

Mi lahko kdo pomaga na vprašanje kako naj se borim proti kapilaram, ki nastajajo na nogah in niso ravno lepe na pogled? Verjetno imam zelo slabo vezivno tkivo, ki sem ga verjetno podedovala po mpji mami kajti tudi ona ima probleme s kapilarami in krčnimi žilami. Jas imam zaenkrat težave samo s kapilarami, verjetno pa me v prihodnosti še čakajo težave s krčnimi žilami. Se mogoče kdo spozna na to, da bi mi lahko kaj priporočal? Slišala sem že za nekatere vaje (stoja na rokah, sveča...) in da moraš čim več časa imeti noge v viskoem položaju (tudi ponoči). Ima še kdo kakšne nasvete glede tega?
Slišala sem tudi, da priporočajo tudi izdelke Avon za te težave.
Ima kdo kakšno izkušnjo z omenjeno znamko?


:) *Mary*

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2004, 16:00

Mary zivjo in dobrodosla! :vio: :palec:
Odprla si zelo fajn temo, veliko ljudi mucijo te tezave. :palec:
In se nimamo je (teme).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 milkaL

milkaL
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 2. oktober 2004, 16:32

Jaz osebno ti priporočam kako dobro kremo od Justa, npr. Tee three, bi ti pomagala za tvoj problem.
Lep dan
Milka

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. oktober 2004, 16:58

Ves kaj po mojem tudi pomaga - (poleg vaj, ki si jih omenjala, po mojem so slednje pravzaprav kar najbolj ucinkovite, namrec sveca, pa tudi vaja, kjer si z zadnjico cisto priblizan steni, na njo pa potem prislonis dvignjene noge - cesar pa, prav tako kot tudi svece in stoje na glavi, ne izvajaj med menstruacijo oz. vsaj ne v prvih dneh) -
izmenicno tusiranje s hladno in mlacno vodo (ne vroco in ledeno, pac pa hladno in mlacno).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 17:13

Kaj pa na morju, sotežave večje ali manjše :8):

#6 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 19:26

nisem še opazila kakšnih sprememb na morju, res pa je da je poleti ponavadi hujše zaradi vročine x:)x

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 19:35

Imaš tudi kakšno dekco preveč :8):

#8 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 20:37

predkratkim sem imela nekaj kil preveč, ampak sem zdaj shujšala in imam normalno težo (vsaj zdravnica je tako rekla). x:)x

#9 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 20:40

Se ti to nič ne pozna na koži, se je zdebelila ali stanjšala :8):

#10 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 20:59

nisem opazila nobenih sprememb xnckrivx

#11 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:12

Imaš suho in tanko kožo :8):

#12 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:18

ne, ne zdi se mi tako, drugače pa po tuširanju uporabljam losijon za suho kožo, ker mi jo potem naredi mehko in vlažno. x:)x :8):

#13 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:21

Jaz osebno ti priporočam kako dobro kremo od Justa, npr. Tee three, bi ti pomagala za tvoj problem.
Lep dan
Milka

kaj mi mogoče še lahklo poveš kje bi lahko dobila to kremo? V lekarni, drogeriji...? :vio: x:)x

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:26

ne, ne zdi se mi tako, drugače pa po tuširanju uporabljam losijon za suho kožo, ker mi jo potem naredi mehko in vlažno.  x:)x :8):

Potem pa tako imaš rešitev, povej jo še drugim x:Dx

#15 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:48

Ne razumem! To naj bi bila rešitev na moje vprašanje, kako naj preprečim nastajanje kapilar na mojih nogah? Losijon za suho kožo? xrolleyesx x:)x

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:51

Ne razumem! To naj bi bila rešitev na moje vprašanje, kako naj preprečim nastajanje kapilar na mojih nogah? Losijon za suho kožo?  xrolleyesx  x:)x

Zakaj ga pa potem uporabljaš, če praviš, da nimaš suhe kože :8):

#17 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 2. oktober 2004, 21:52

Kaj pa ognjičevo mazilo ali pa kostanjevo mazilo pa pravijo da tudi fajn pomaga mazilo iz aloe.
Drugače pa ...nogavice, ki stisnejo nogo, posebaj če si veliko na nogah- služba, pa izogibaj se vroči vodi.

Pozdravček xsrcx

#18 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 22:02

Ne razumem! To naj bi bila rešitev na moje vprašanje, kako naj preprečim nastajanje kapilar na mojih nogah? Losijon za suho kožo?  xrolleyesx  x:)x

Zakaj ga pa potem uporabljaš, če praviš, da nimaš suhe kože :8):

kremo sem začela uporabljati kar tako, ker sem jo enkart izprobala in mi je bil všeč učinek, nisem pa se niti zavzela če imam suho kožo ali ne x:)x Mislite, da je krivo to da imam suho kožo? xrolleyesx

#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 22:06

Ne, najti je potrebno vzrok, zakaj je koža suha.
Te kaj statična elektrika trese :8):

#20 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 22:17

Me ja! Včasih me je še pogosteje pa tudi lasje so se mi velikokrat naelektrili, vendar pa se mi zdaj več ne. x:)x

#21 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. oktober 2004, 22:21

No, sva že bliže x;)x
Kako si pa hujšala :8):

#22 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 2. oktober 2004, 22:28

Shujšala sem na zelo zdrav način: zdravo in umerjeno sem se prehranjevala in se veliko gibala (predvsem tek in jogging). Poskušala sem se izogibati soli, sladkorju in ogljikovim hidratom, v telo pa sem poskušala vnašati čim več beljakovin. In to je vsa čarovnija. x:)x

#23 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 3. oktober 2004, 08:06

Sstane, a veš, da sem ravno včeraj gledala, da imam bistveno manj telih zadevic po nogah, hm.... je posredi kakšna zdrava sol tudi tule xsrcx

#24 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. oktober 2004, 09:26

Kaj ti tudi izvajaš to dieto z zdravo soljo?Ker če res tako pomaga bi jo jaz tudi sprobala, samo kje se pa ta zdrava sol dobi? :8):

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2004, 09:31

Obrni se na Staneta - v njegovem podpisu imas link na njegov www, sicer pa imamo tudi tu temo Zdrava sol in notri vse zivo (takih tem pa se sicer na LNF valja se malo morje - v zvezi z zdravo soljo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0