Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kapilare


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
32 komentarjev na to temo

#26 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. oktober 2004, 09:53

Sem že brala te teme, tako na LN kot na stanetovem linku (včeraj sem do dvanajstih bedela na računalniku x:)x ) in zsledila samo pohvale in razne učinke te diete. Že včeraj sem se navdušila nad tem samo nikjer pa nisem prebrala, kje se lahko ta sol dobi. Razne v eni od tem sem mimogrede zasledila da se mora zdrava sol nekje naročiti ali nekaj takega. :8):

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2004, 10:01

Aha, pades notri, pa kar pelje te. x;)x x:)x
Tam se malo zlinkaj do naslova, maila, imas po mojem tudi cifro stanetovega mobija, pa ga poklici, ali pa pocakaj, da se ti tule javi.
Posiljanje OS-ev pa odsvetujem, ker jih Stane ne brise in ga cesto dobis nazaj zavrnjenega, da ima prejemnik poln box. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. oktober 2004, 10:07

Aha, hvala za nasvet Marsa x:Ix x;)x Zdaj bom pa že nekako prišla do te soli. :rolleyes:

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2004, 10:15

Se nekaj - za prvo silo lahko uporabljas grobo morsko neprecisceno sol - dobis v maximarketu in tudi drugod imajo. Ena je tudi nasa, z nasih solin, baje je kul. Pa tudi francoska je cist OK - stane okoli 600 sit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 *Mary*

*Mary*
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 3. oktober 2004, 10:29

Hvala Marsa! Super si! Ta stran mi vedno bolj všeč postaja x;)x

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2004, 10:31

Me veseli, pa hvala za upostevanje tamle in razumevanje. x;)x x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. oktober 2004, 12:29

Shujšala sem na zelo zdrav način: zdravo in umerjeno sem se prehranjevala in se veliko gibala (predvsem tek in jogging). Poskušala sem se izogibati soli, sladkorju in ogljikovim hidratom, v telo pa sem poskušala vnašati čim več beljakovin. In to je vsa čarovnija.  x:)x

Ta neslana čarovnija te lahko stane kaj hujšega od rdečice x:Ix
Preberi si mojo knjigo, potem bova pa lahko dalje premlevala, če boš želela x;)x

#33 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. oktober 2004, 12:34

Sstane, a veš, da sem ravno včeraj gledala, da imam bistveno manj telih zadevic po nogah, hm.... je posredi kakšna zdrava sol tudi tule xsrcx

Seveda, v devetih mesecih se boš popolnoma prerodila x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0