Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Stisk roke pri rokovanju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
233 komentarjev na to temo

#26 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 4. oktober 2004, 12:31

in kaj si še kej v podznaku in v luni, da te tako daje? x:Dx :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#27 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 12:49

Razmisljam, ce nimam morda premocnega stiska...

ne ne taki se naredimo, k nočmo pustit kakšnega slabega vpliva

jst tud razmišljam včasih da preveč stisnem..
po moje najbolj opazijo to taki mrtvoroki.. kr uči jim ven lezejo..
mah.. sem bolj energičen človk pa men se mudi vedno.. ne morem roke dajat in jo prjemat 5 sekund.. hitro pa močno.. pa čao.. x:Dx
Mushi

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 12:55

Haha, Mushi, jaz sem hotela tudi tole Buenino prejle komentirat z necim podobnim. :D :P ;)
Ne morem verjet, tolk sva si drugacni v nekaterih pogledih, da to ni res, a v enih pa tako zelo podobni! :eek: x:Xx
A ni hec? xDDx

Pa se mal reda si tule naredila. x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 12:59

kakega reda? :irs:
marsa precej podobni kar se določenih stvari tiče..
da bi men kdo roko slinil.. bljak.. se mu v pulover obrišem njegov.. ne prenesem..
itak to delajo taki sluzi. :xx!:
Mushi

#30 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:03

Zanimiva tema, ceprav....

Tole, o mlacnem stisku roke..in kaj naj bi pomenil, lahko prebere nekdo skoraj povsod.
In kot tak, lahko tudi od takrat naprej stiska roko mocno, ceprav to ni 'njegovo'...pa podobnih moznostih je na tone.
Ja, saj vem, vi vsi tukaj natanko veste, kaj je zlagani stisk in kaj ne x^x x:Dx x:o)x

Kolikor jaz poznam 'stiskace rok'-vecina jih stiska pac tako kot jih, tako kot so bili vzgojeni...malo ali nic v povezavi z osebnostnimi lastnostmi.

Da bi pa nekomu prilepil etiketo, zaradi enega stiska roke, ne hvala.

#31 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:18

.Kolikor jaz poznam 'stiskace rok'-vecina jih stiska pac tako kot jih, tako kot so bili vzgojeni...malo ali nic v povezavi z osebnostnimi lastnostmi.

.Da bi pa nekomu prilepil etiketo, zaradi enega stiska roke, ne hvala.

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#32 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:19

sam mlačen stisk roke jst sej mislim da pove da gre za eno "uvelo" osebo na splošno... xrolleyesx
Mushi

#33 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:21

sam mlačen stisk roke jst sej mislim da pove da gre za eno "uvelo" osebo na splošno...  xrolleyesx

Saj...samo jaz poznam dosti taksnih 'uvelezev' , pa vseeno stisnejo roko x:Dx (vzgoja...tako kot skoraj vsak rece prosim in hvala, misli pa ne ravno tako x;)x )

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:23

Naj povem eno zgodbico svojo.
Ko sem bila majhna (morda sem imela kakih 8 - 10 let, torej zagotovo nisem nikjer prebrala o tem, tega vedela) in je prisel k nam na dom nek clovek (sicer pa znana slovenska osebnost).
VEDNO od tedaj mi je zbujala njegova pojava potem neprijetne obcutke - za cel lajf sem si zapomnila ta stisk - tako mlahav in mrtev je bil - pa kot osemletna puncka najbrz pojma nisem imela o taksnih sporocilih, ki z njimi komuniciramo, govorici telesa in vsem.

... pa tudi ne spomnim se, da bi me ucili cesa v stilu - mocno stisn. x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:26

Ah daj... kdo bi pa stisnil roko do krvi, nezni, osem-letni puncki ? x?x x:Dx x:o)x

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:28

samo je bil EDINI, ki je dal tako roko, pa mi je nihce ni zlomil, nisem bila tako krhka spet - celo s kamni smo se obmetavali s fanti. :eek: :O: xrolleyesx xrolleyesx x:Ix x:o)x x:px x:Dx
Dobila ga 1x direkt v arkado, kot strel je bilo... po mojem je tako... odstekan filing totalno, do danes sem si ga zapomnila...
Ja, ful kontakt! xDDx x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:28

Naj povem eno zgodbico svojo........VEDNO od tedaj mi je zbujala njegova pojava potem neprijetne obcutke - za cel lajf sem si zapomnila ta stisk - tako mlahav in mrtev je bil - pa kot osemletna puncka najbrz pojma nisem imela o taksnih sporocilih, ki z njimi komuniciramo, govorici telesa in vsem.

... pa tudi ne spomnim se, da bi me ucili cesa v stilu - mocno stisn.  x:Dx  x:Dx

Marsa, verjamem, če bom imel kdaj priložnost ti stisniti roko, da si bova to oba zapomnila in ne v neprijetnem...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#38 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:30

sem bolj energičen človk pa men se mudi vedno.. ne morem roke dajat in jo prjemat 5 sekund.. hitro pa močno.. pa čao..

mislim ,da pre-močan stik rok, je le tisti direktni prvi poklon, ki človeku dovoli humano bližino, nič ni zlobnega v temu še..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#39 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:31

Dobila ga 1x direkt v arkado, kot strel je bilo...

Brez posledic,
brez posledic,
brez posledic,
brez posledic,
brez posledic,
.
.
.
brez posledic.


Brez zamere..iz enega vica...asociacija x:o)x

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:33

Naj povem eno zgodbico svojo........VEDNO od tedaj mi je zbujala njegova pojava potem neprijetne obcutke - za cel lajf sem si zapomnila ta stisk - tako mlahav in mrtev je bil - pa kot osemletna puncka najbrz pojma nisem imela o taksnih sporocilih, ki z njimi komuniciramo, govorici telesa in vsem.

... pa tudi ne spomnim se, da bi me ucili cesa v stilu - mocno stisn.  x:Dx  x:Dx

Marsa, verjamem, če bom imel kdaj priložnost ti stisniti roko, da si bova to oba zapomnila in ne v neprijetnem...

:palec: Ja, jaz tudi verjamem, pravzaprav sem kar ziher, Tomaz. :)

Jaz mocno stisnem, preprosto ker sem tak tip,
Rada imam stisk roke, vendar ne maram pa 'objemckov' in 'lupckov' - ob tem kar zakrknem. ne maram skratka tega. xrolleyesx
Ja pa se vseeno vedno najde kdo ki se hoce objemati takole (kaksni ovni ali z luno ali venero v ovnu. ;)).
Ali ko te spika v ramo, ne prenesem tega.
Stisk roke pa mi je kul, v bistvu.
Kot tudi maram nazdravljanje - eni pa ne.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:34

Kroko, saj vidis, da brez posledic, posledice si zgleda ti fasal! x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:35

Kroko, saj vidis, da brez posledic, posledice si zgleda ti fasal!  x:Dx

posledica je LN forum...kar prav je blo, da s ga dobila v glavo..... x:)x

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#43 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:36

.Rada imam stisk roke, vendar ne maram pa 'objemckov' in 'lupckov' - ob tem kar zakrknem.

.Ja pa se vseeno vedno najde kdo ki se hoce objemati takole...

.Stisk roke pa mi je kul, v bistvu.

.Kot tudi maram nazdravljanje - eni pa ne.

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#44 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:36

ja, sej mate prav, se tud lahk naučijo.. ampak sej ni važno.. mislim, sej govorit se lahko naučiš tud hiter, važn je da se vid da živiš.. poglejte si tega Gabra od LDS, ma trikrat bi me lahk nekam prtisnal vmes, če bi ga dost dolg poslušala, tolk usran se nos... xrolleyesx
Mushi

#45 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:37

Kroko, saj vidis, da brez posledic, posledice si zgleda ti fasal!  x:Dx

Mah, s kamni v glavo nisem imel nikoli tezav.

Z glavo tudi na motorju in kolesu nisem imel nikoli tezav.
Brez celade, vedno.


Ce premores taksno trdoto, je tako ali tako brezveze nekaj gor vesit.... x:Dx

#46 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:39

poglejte si tega Gabra od LDS, ma trikrat bi me lahk nekam prtisnal vmes, če bi ga dost dolg poslušala, tolk usran se nos...

bemu Muška, ti pa res znaš usran govort, ampak se res maskej tut lahk naućim še jest x:Dx Ma res se usran nos,sm nekak~9let nazaj vidu to,je šel po tortice tam v Trnovo ,povem ti Gestapo x8Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:42

Haha, Tomaz, direkt v glavo! x:Dx x:Dx

Kroko, v glavo sem samo 1x se mi zdi tole dobilla, aja, ne, cez kolo sem tudi 1x letela ene 5m z glavo naprej, ko smo tekmovali s kolesi okoli bloka s fanti. xrolleyesx x:Dx

In naj imam ob vsem mlahav stisk? mrtev? x:o)x x:Dx :vragec: x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:44

[...Ma res se usran nos,sm nekak~9let nazaj vidu to,je šel po tortice tam v Trnovo ,povem ti Gestapo x8Dx

:OO!:
a tak je šel ko polž, a? Ti pa maš obveščevalno.. :madpro:
Mushi

#49 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:44

Jaz sem bil pa enkrat na 'drug plati', ko smo se hiso zidali, pa sem imel odvezane vezalke....do tal, direkt na glavo.No, ko se ze hvalimo, kdo ima trso :eek: x:Dx

#50 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:49

a tak je šel ko polž,  a? Ti pa maš obveščevalno

ma res ,si pišem jest v posebn blok take besedne fraze, nič mi ne sme uidet, hoh x:Dx ( mi delaš zalogo..)
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0