Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Stisk roke pri rokovanju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
233 komentarjev na to temo

#51 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:52

a tak je šel ko polž,  a? Ti pa maš obveščevalno

ma res ,si pišem jest v posebn blok take besedne fraze, nič mi ne sme uidet, hoh x:Dx ( mi delaš zalogo..)

kake fraze.. a polža? Tole? A ni to taka ljudska? x:Dx x:o)x
Mushi

#52 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:54

kake fraze.. a polža? Tole? A ni to taka ljudska?  x:Dx  x:o)x

Poko te j*be v glavo, ti pa mislis, da ti daje komplimente ? x:Dx x:o)x x:o)x x:o)x

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:55

Kaj pa menite o rokovanju v rokavicah?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:55

Ni prav, a ne ? x:Dx
(a se taksni tudi najdejo ? :eek: )

#55 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:56

Poko te j*be v glavo, ti pa mislis, da ti daje komplimente

kroko, ni res x:o)x
sem resen v temu, oja, a me ne vohaš, dišimm x:Dx
Muška, ti bom poskeniral marbit ob prliki :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#56 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:57

kake fraze.. a polža? Tole? A ni to taka ljudska?  x:Dx  x:o)x

Poko te j*be v glavo, ti pa mislis, da ti daje komplimente ? x:Dx x:o)x x:o)x x:o)x

kroki kak ti veš kaj jst mislim? x:Dx Men je sam fajn neki zdle pisat ko mam glih mal cajta.. x:Dx
Mushi

#57 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:57

kake fraze.. a polža? Tole? A ni to taka ljudska?

ma nene, tuki je bla obveščevalna, a de ima on polžjo hojo x:Dx ?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#58 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 13:58

no veste kaj.. rokovanje v rokavicah.. pa če je že glih -10° zuni... x:Ix x:Ix xredx xnckrivx xsurprisex
Mushi

#59 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:00

Kaj pa menite o rokovanju v rokavicah?

smotan to, zdele razmišljam, hja tisti,ki se ne Potrudi dat dol rokavic, očitno ni v interesu, da se odda al sprejme človekova toplina drugega ali pa ga preprosto zebe, morda prikriva kaki prstan ali ima grdo nalakirane nohte x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#60 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:04

aha.. prikriva da je poročen/a? xrolleyesx x:Dx
Mushi

#61 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:05

ja, sej mate prav, se tud lahk naučijo.. ampak sej ni važno.. mislim, sej govorit se lahko naučiš tud hiter, važn je da se vid da živiš.. poglejte si tega Gabra od LDS, ma trikrat bi me lahk nekam prtisnal vmes, če bi ga dost dolg poslušala, tolk usran se nos...  xrolleyesx

Zanimiva tema ... ampak tule vsega ne razumem. (res da so bile volitve, pa kakšno nočno moro je kdo lahko doživel, kaj vem.)

Muši, Kaj ima Gaber s to temo? Si se z njim že rokovala?
Tudi tega ne razumem:
"ma trikrat bi me lahk nekam prtisnal vmes" - kdo? kaj? Gaber? kaj je to prtisnal?
"tolk usran se nos... " kaj ima smrkelj v nosu?
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:08

x:Dx x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:16

"tolk usran se nos. " kaj ima smrkelj v nosu?

hja, neokusno se nos, plapola s tisto polžasto hojo, MUšii .zdle pa je vse na kupu x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#64 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:22

Kaj pa menite o rokovanju v rokavicah?


NI ŠANS.........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:25

A ne... hm, skusam si predstavljati vse mogoce pogoje.... ledenica zunaj, - 20, rokavice ti primrznejo ob roke.... Hm, to je opravicljivo, ceprav kolikor se spomnim (ker zdaj ze leta ne nosim rokavic), sem jih vedno dajala dol v taksnih primerih...
V bistvu jasno, kao, sploh ne pomislis, avtomaticno se ti zdi, a saj pravim, razmisljam o posebnih situacijah oz. okoliscinah...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:27

Kaj pa tale scenarij: ce nekdo nima rokavic, ko mu pa hoces dati roko, si jih pa on natakne ? :eek: x:Dx x:Dx x:Dx

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:30

.... xscratchx ... tole zadnje sem se seveda zlagala (da ne nosim rokavic)... :D ;) :P
'Nosim' rokavicO (imam jo pac gor), ko spohtlam dol sneg z avta pozimi (ker mi drugace leze za rokav, tega pa ne prenesem). xcivx

Aja, kaksen hecen in odstekan scenarij, kroko! x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:48

V nekem lokalu pred več kot dvema desetletjema se hočeva rokovati z neknim dekletom, ponudi mi levo roko, jaz pa šlampast (kot ponavadi) in nič gledal, rekel "vsaj desno mi daj".......ej punca bila brez desne roke...a se me predstavljate v kaki situaciji sem se znašel....še danes me vse spreleti, ko se na to spomnim...no saj sem se ji opravičil, tudi videla je, da mi je resnično iskreno žal in nerodno (tudi tolažil sem jo kasneje)....a resnično še danes vidim, kot bi se mi zgodilo včeraj....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#69 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. oktober 2004, 14:55

Mene moti takšen stisk roke, ko ti še z drugo roko objame že stisnjeno roko. Fuj. Mislim, da to po nekaterih virih velja kot zelo prijateljska gesta, vendar sem že večkrat prišla do ugotovitve, da je to naučena gesta, ki je namenjena temu, da bi tisti, ki uporablja takšen stisk roke, zaupal...

To naš direktor počne in mi je v bistvu zoprno, čeprav mi on kot človek ni zoprn. Se mi zdi nekak taka pokroviteljska gesta z njegove strani, v smislu, da se "igra" neka zaupljivost med njim in osebo, ki ji to naredi, pa tiste zaupljivosti v bistvu ni.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#70 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:00

Rada imam stisk roke, vendar ne maram pa 'objemckov'

Sem si sam k sem te prvič vidla privoščla eno hitro zadevo, k me je toooook mel, k si ena tok fajn ženskica, zdej pa ne bom več, obljubim x;)x x:Dx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#71 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:01

A ne... hm, skusam si predstavljati vse mogoce pogoje....

Jaz sem bolj mnenja, da je sprejemljivo, če gre za kako bolezen. vem npr. da ej ena naša stranka pogosto nosila bombažne rokavice, ker je imela eno alergijo, jasno da si v takem primeru ne daš dol rokavice, sicer pa mislim, da ni problema x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:04

Haha, ja, saj, se mi je zdelo, da bos sebe videla, ne, nisi duseca, hvalabogu, je pa res, da dobim tvojo energijo in toplino ze brez objema, torej je posvem vseeno, ali sva ali bi se objeli ali pa ne. Ampak ni bilo motece, ne skrbi.
Praviloma pa nisem za, no... :D

Sem imela 1x tako frendico, to je vse okol letelo, ko sva se srecali, potem pa nisem nikoli vec nad nikomer bila tako navdusena, ocitno, razen nad kakim tipom, to pa ja, ker sicer take objeme pa maram. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 4. oktober 2004, 15:05

Sej jaz se nisem zasekirala, da se ti ne bi slučajno dobro zdelo x:Dx x;)x x:Dx , pa tudi jaz nisem kak objemalni tip sicer :inocent: , sam takrat me je pa res ena taka močna želja prijela, pa sem si rekla, da boš pač mal potrpela x;)x x:Xx x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#74 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. oktober 2004, 17:22

Tema še en dan ni odprta, pa toliko napisanega :eek: , pohvalno x^x .

Mislim, da je tema zelo dobrodošla in da stisk roke res marsikaj pove o človeku. Ampak vam moram povedati, da se to da natrenirati prav dobro, še posebej, če se komu zgodi kot meni pred več kot dvajsetimi leti.
Torej, že več kot dvajset let se pozdravljam s trdim stiskom roke, pa ne sedaj, da bi blefiral ali kaj tretjega. Saj mislim, da sem tudi drugačen človek kot pred dvajsetimi leti ko ni bilo samozavesti, izkušenj....je prisotna trema, nočeš človeku z roko vsiliti prevlado menda(takrat mišljeno!).
Kako je bilo.....jaz se srečam z eno starejšo zelo urejeno gospo v večji skupini ljudi in se pozdraviva z stiskom rok, ampak ona me pa napade :eek: :eek: :sori: :o|o: , kakšen si mi ti dejc, če takole stisneš roko, kot bi imela "govno" v rokah :xx!: x:Dx , mater sem zafarbal x:Ix x:Ix , bilo mi je nerodno res priznam, pa še vsi so mi smejali x:Dx x:o)x , ampak me je to nekaj naučilo in sem hvaležen tej gospej, ker je imela popolnoma prav.
Podpiram vsekakor tudi pozdravljanje brez rokavic, pa bile to delovne ali pa manekenske, me ne moti tudi ne objemanje, ker verjetno druge le bolj, še posebej, če nisem na sveže obrit xDDx x;)x .


#75 pika1000

pika1000
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 288

Objavljeno: 4. oktober 2004, 18:14

Jaz imam rada tak stisk roke, da imam občutek, da vsaj stisne. najbolj grozno se mi je rokovati z ljudmi, ki mi v dlan položijo roko v stanju kot bi jo ravnokar privlekli iz mavca (mrtvo, mehko).

Drugače pa nimam ravno rada, da mi kdo členke lomi.
Včasih je imel tak 'drobilni' učinek stisk Tomaža Humarja. Auuuu! Mi je bilo precej jasno, da se brez težav po stenah vleče z rokami x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0