Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#1 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 19. oktober 2004, 12:45

Spoštovani:
zanima me kaj moraš delati, če je tvoja "življenjska naloga" disciplinirati se, medtem ko se zavedaš, da si najbolj len človek pod soncem..:) Kako ne čakati na zunanje okoliščine, da te v to prisillijo (ali pa ne) ampak sam razviti notranjo disciplino itd.?
To imate nekateri že astrološko prirojeno, pri meni pa ni tako.. Nimam nobenega planeta v zemljskem znamenju, retrogradni saturn imam, ki je 8.hiši in se mi zdi, da je tudi v izgonu.
Prosim, predlagajte mi kakšne kristale ali vonjave ali kaj podobnega, ki bi me nezavedno spremenile, da bi postala disciplinirana.
Rojena sem 1.12.1974 v Kranju, ob 06.30.
Če bo kdorkoli odpisal, se mu zahvaljujem!

#2 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 19. oktober 2004, 18:46

naloge ni
z 3 let ti je bil instakiran hudichev um
vidi "los voladeros"
reshit ga se
je edino kaj je potrebno za svobodo
drugecg umresh
niti v pakel ne gre
kar ga ni

#3 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. oktober 2004, 20:13

naloge ni
z 3 let ti je bil instakiran hudichev um
vidi "los voladeros"
reshit ga se

gledanje skozi Saturna,; je gledanje na layf tak, kjer ga maš....
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. oktober 2004, 08:18

[quote name='1Budala' date='19. Oct 2004 ob 20:14']
reshit ga se [/QUOTE] gledanje skozi Saturna,; je gledanje na layf tak, kjer ga maš.... [/quote]
:palec: Tam kjer je saturn je nek perfekcionističen odnos do tistega področja. Poznam kar nekaj ljudi s saturnom v 6 hiši, ki so najbolj predani delu, občutek imajo vedno, da delajo premalo, čeprav v primerjavi z drugimi naredijo veliko. Mi s saturnom v 7 hiši pa stremimo, da bi bil naš partnerski odnos res ta prav, s saturnom v prvi hiši so nekateri ljudje precej zakamrani, resni, disciplinirani in izgledajo v mladih letih starejši.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. oktober 2004, 08:22

Ojla!

Morda pa bos se tu kaj nasla:
Seznam tem, ki obravnavajo Saturn. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 20. oktober 2004, 08:46

..jaz imam saturn skupaj z soncem in jupiterom v devici in v 2. hiši.... mogoče zaradi njega v časih kdo povdari, da stermim k materialnim stvarem..čeprav se meni ne zdi ravno tako, ...pa v družbi in doma veljam za varčno , v časih skopušno osebo...kaj pa vem....mogoče pa varčujem za materialne stvari... x:Dx x:Dx

...sedaj pa je že kar nekaj časa saturn sprehaja oz. dela red v moji 12. hiši, saj je v raku....tu imam tudi venero..... samo nekaj analiziram, v časih preveč, nakaj hočem neprestano izbojšat, potem zmanjka volje, ...skratka precej naporen se mi zdi ta saturn ko se sprehaja po 12. hiši... nevem, mogoče pa za to ni kriv, a sedaj vidim , da v tem času , ko je saturn v moji 12. hiši n v raku......ne gre skoraj nič po načrtu... :eek: :inocent: :xx!: :xx!:

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. oktober 2004, 09:24

stermim k materialnim stvarem[/color]..čeprav se meni ne zdi ravno tako, ...pa v družbi in doma veljam za varčno , v časih skopušno osebo...kaj pa vem....mogoče pa varčujem za materialne stvari... x:Dx  x:Dx

xrolleyesx Poznam kar nekaj oseb, ki s saturnom natalno v 2 hiši varčujejo za hude čase, imajo denar pa jih je še vedno strah, da bi jim zmanjkalo. x;)x

Prehod tranzitnega saturna pa je res moteč, ker v tem času " pospravljaš podstrešno" in te strah muči navznoter, vendar veliko se boš naučila v tem času. :palec:

#8 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 20. oktober 2004, 09:53

... ker je saturn v devici, pa je verjetno to še bolj povdarjeno... :eek: :inocent: :vio: :vio:
svoje pa dodajo še verjetno aspekti saturna......... :8): :eek:
sonce konjukcija saturn (oba v devici in 2.hiši)
saturn inkonjucija MC ( mc v vodnarju) ( to je edina ikonjukcija, ki se pojavi v moji natalni karti)

Brat pa je čisto nasprotje meni :xx!: :xx!: .... denarja mu sploh ni žal ( ko kupuje obleke ali kakšne stvari sploh ne gleda na ceno...ja saj je mlajši od mene,...a jaz v njegovih letih :eek: :inocent: ) v drugi hiši nima nogenega planeta.... 2. hišo ima v vodnarju....saturn ima v kozorogu in 1. hiši,
Ljubezen ni solo,
ljubezen je duet,
če izgine pri enem,
pesem onemi...

#9 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 20. oktober 2004, 11:24

Prehod tranzitnega saturna pa je res moteč, ker v tem času " pospravljaš podstrešno" in te strah muči navznoter, vendar veliko se boš naučila v tem času. :palec:

Prehod, kot ga ima lilija - Saturn čez 12.hšo je sploh težek, lahko kaže na zaključek nečesa, nek ponotranjen reality check. Sem nekje brala, da ni takrat dobro začeti z novimi zadevami dokler Saturn ne preide ascendenta, do takrat pa se človek sooča z frustracijami, strahovi, mogoče se včasih še bolj izolira, počuti osamljeno... Lilija, če se ne motim, je tvoj prehod Saturna v tem času tudi v kvadratu na natalna Mars in Uran v 4.hiši (dom, familija). Saturn natalno v 2. bi pa lahko še bolj vplival na občutek lastne vrednosti...
Sej bo x;)x x:)x glavo pokonci :palec:
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#10 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 20. oktober 2004, 12:37

In natalni Saturn konec 12. hiše v Vodnarju??

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#11 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 20. oktober 2004, 13:36

:O:
xnckrivx

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#12 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. oktober 2004, 14:13

In natalni Saturn konec 12. hiše v Vodnarju??

x;)x Zelo podobno, prehaja pa na ASC, postala boš resna in modra. :palec:

#13 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. oktober 2004, 14:23

In dobro zgledala x:)x Počasi starala in tako. Lepa koža x:)x

Jaz imam saturn v 6. hiši.
Ga kara malo dolžim za to, da se nikamor nisem leta premaknila - kar se službe tiče. Nedoločen čas, solidna in redna plača..to je tisto ta pravo za saturna. Kar malo uspavala sem se. Ker zdaj mi pa tole več ne odgovarja - moram malo pogledati,kakšen šmorn mi se je usidral sem gor..v glavnem, čas za spremembo je le tu..
Aja v biku je ta zadevščina :vragec: Zato je še toliko bolj ziheraški in počasen.
Opazila sem tudi -tole je ful zanimivo, da ima kar nekaj mojih sodelavk saturna v 6. hiši. Bila radovedna in jim prečekirala karte. Ampak tole je ful padlo v očke.
4- ki smo že 13 let v tem podjetju in vse 4 imamo saturna v 6. hiši.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#14 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 20. oktober 2004, 14:27

O, Lunca tam sem malo pobrskala po starih temah. In nekdo je zapisal da, natalni Saturn blizu ASC naredi človeka že od otroških letih nekako starega in modrega.
Bi se kar strinjala.

Mi gre šele zadnjih 10 let malo na "otročje", zdaj izgleda, da sem se že malce naučila od tegale Saturna. Res pa je, da je pri meni najbrž pomembna tudi Luna v konj. z ASC v čustvenih Ribah , ki malce ublaži tistega hladnega Saturna (in BRRRR, kakor se je izrazil Bobnar!)

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#15 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 20. oktober 2004, 14:29

In dobro zgledala  x:)x  Počasi starala in tako. Lepa koža x:)x

x:)x

Kam moram potrkati za tole??? x:Dx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#16 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. oktober 2004, 15:18

Na moje dobro srce x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#17 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 20. oktober 2004, 15:21

> ZA DELO in SATURN NEKAK..PA, DA SE ZDELE ze kj vidno IZBOLJSUJE, morda mi?
> Ja glede dela se sigurno oddahneš, ko pride saturn ven iz 10 hiše iz raka, to bo po mojem > enkrat v letu 2005, poglej kdaj gre v L.
Sj sm vedu, da mora bit neka taka frka vesoljske baze, kljub danim pogojem se ne izide dolgoročn, ampak vsaj tak lahko fulk spoznavam in pole vse to koristim, ne
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#18 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. oktober 2004, 18:50

kakorkoli obračamo vedno je v hiši kjer bi bilo bolje,da ga ni čeprav ne počne drugega kot,da nas testira oz. uči.
Res bo,čez kakšno leto šel iz Raka,šel pa bo v Leva ...le katero hišo imamo tam? :o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. oktober 2004, 07:50

O, Lunca tam sem malo pobrskala po starih temah. In nekdo je zapisal da, natalni Saturn blizu ASC naredi človeka že od otroških letih nekako starega in modrega.
Bi se kar strinjala.

Mi gre šele zadnjih 10 let malo na "otročje",  zdaj izgleda, da sem se že malce naučila od tegale Saturna. Res pa je, da je pri meni najbrž pomembna tudi Luna v konj. z ASC v čustvenih Ribah , ki malce ublaži tistega hladnega Saturna (in BRRRR, kakor se je izrazil Bobnar!)

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

:palec: Ko ti jo bo pretranzitiral uran in še tvojega ASC se boš kar precej spremenila. x;)x

#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. oktober 2004, 07:53

kakorkoli obračamo vedno je v hiši kjer bi bilo bolje,da ga ni čeprav ne počne drugega kot,da nas testira oz. uči.
Res bo,čez kakšno leto šel iz Raka,šel pa bo v Leva ...le katero hišo imamo tam? :o|o:

:palec: :palec: Pol pa pride tisti stavek" ja, zdej mam tle mir, pa se mi je pričelo drekati na tem področju." x;)x

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. oktober 2004, 07:59

Jaz imam leva v 9.hiši. Čisto prazno...pa ne bo nič iz tujine x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. oktober 2004, 08:12

Spoštovani:
zanima me kaj moraš delati, če je tvoja "življenjska naloga" disciplinirati se, medtem ko se zavedaš, da si najbolj len človek pod soncem..:) Kako ne čakati na zunanje okoliščine, da te v to prisillijo (ali pa ne) ampak sam razviti notranjo disciplino itd.?
To imate nekateri že astrološko prirojeno, pri meni pa ni tako.. Nimam nobenega planeta v zemljskem znamenju, retrogradni saturn imam, ki je 8.hiši in se mi zdi, da je tudi v izgonu.
Prosim, predlagajte mi kakšne kristale ali vonjave ali kaj podobnega, ki bi me nezavedno spremenile, da bi postala disciplinirana.
Rojena sem 1.12.1974 v Kranju, ob 06.30.
Če bo kdorkoli odpisal, se mu zahvaljujem!

Pozdravljena Aurora, vesela sem , da si odprla to temo. Naredila sem si tvojo karto in pogledala.
No prvo bi razložila bolj splošno. Ljudje, ki živimo s šibkim Saturnom in z manj zasedenimi zemeljskimi znamenji, se moramo naučiti jadrat. Zakaj , ker Saturn in zemlja med drugim naredita naše življenje stabilno, bolj premočrtno, bolj načrtno. Oseba zaradi vpliva Saturna in zemlje nima velikih vzponov in padcev. Po eni strani te Satrun omejuje, vendar ti daja tudi nek občutek varnosti, ko spustiš Saturna, se moraš odpovedti temu občutku, ki ti ga dajo materialne stvari in preprosto plavati ali jadrati. Zakaj prav jadranje, pri jadranju si povsem odvisen od zunanjih vplivov, premikaš se toliko hitro kot to želi življenje in ne kot želiš ti. In če imaš šibkega Saturna in ni stabilnosti in včasih te življenje popolnoma podpira in drugič se ne premakneš. To je en večjih izzivov v življenju.


Ti osebno boš zmogla to narediti. Poudarjen imaš predvsem ogenj in vodo, kar te naredi zelo strastno in čustveno. Vendar je karta res v redu in če se boš naučila jadrati boš še daleč prišla. Polna prva hiša, ti daje moč da vodiš druge, Neptun s Soncem res lahko povzroči da razmetavaš s svojo energijo in da imaš preveliko ali premalo stvarne cilje, toda če se boš odločila za potovanja v tujino, raziskovanja tujine, predvsem na podočja ob morju, se boš bolje počutila in boš našla nek smisel. Najbolj pomembno je, da odkriješ svoj smisel, kajti celotno življenje je predvsem poudarjeno smisel, dharma, manj karma, moči imaš veliko, volje tudi, le v pravo smer se usmeri in boš videla kaj vse te čaka.
Ko pride obdobje, da vetra preprosto ni in imaš občutek, da se ne premakneš, te lepo prosim ne na silo, vse z mirom in z vero, da bo prej ali slej spet napolnil tvoja jadra.
Pomagaj si z vero in z zaupamjem imaš veliko duhovno.
moč. Karma te bo najbolj zadela pri financah, malo kasneje v življenju, torej takrat samo dajaj, s tem, da daš čistiš karmo.
Pazi se predvsem razsipanja z energijo in pretiravanja.
Z discipliniranjem sebe pa se ne ukvarjaj. Bolje bo da živiš po načelu vsak dan sproti, veliko več boš naredila, ker boš vso energijo osredotočila na določen moment, je manj možnosti, da boš razstresala z energijo.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#23 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. oktober 2004, 09:13

Jaz imam leva v 9.hiši. Čisto prazno...pa ne bo nič iz tujine x;)x

xrolleyesx Mogoče boš pričela z resnim delom na področju 9 hiše ( višji študij- ni nujno za študij zdiplomo, mogoče bolj življenska šola x;)x , religija), kar se tiče tujine, bi se v tem času tam počutila bolj osamljena).

#24 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. oktober 2004, 10:29

O Lunca x:)x
Osamljena...bemu..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 21. oktober 2004, 12:49

Hvala, Mihaela,

ko sem napisala vprašanje, sem upala, da boš prebrala verjetno ravno ti, ker si me tako lepo potolažila in mi povedala kako naprej! :) Za to se ti res iz srca zahvaljujem!

Sedaj se učim jadrati in ja, šla bom v tujino in k morju. Tja me namreč že celo življenje vleče, pa sem vedno poslušala druge, ki so mi govorili, da preveč fantaziram in idealiziram tujino itd., ampak moje srce je očitno bolj vedelo kaj mi je narediti..:)
Zelo sem ti hvaležna, ker si mi odgovorila!
Mail si bom shranila, da mi bo eno od vodil v življenju.

Lepo se imejte!
Aurora.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0