Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#26 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. november 2004, 13:19

SATURN: ena pogovorna fraza˝
.......................................zajema vloga očeta, povedano domače jebanje˝
planet Saturn tak kot osebni pogled na filozofijo layfa.
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#27 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 19. november 2004, 14:26

<{POST_SNAPBACK}>SATURN: ena pogovorna fraza˝
.......................................zajema vloga očeta,  povedano domače jebanje˝
planet Saturn tak kot osebni pogled na filozofijo layfa.



živjo,

brala sem te v dveh postih pa v nobenem razumela :8): x:Dx
Hujš kot ananta x:Dx

Si vedel,da je ,po rimski mitologiji Saturna s svojega prestola treščil Jupiter(,ki naj bi bil njegov sin.(Zevs)
Kasneje so ga astronomii znova vrnili tja kjer je bil...na nebo.
Rimljani so Saturna spoštovali ker jih je naučil kako se obdeluje zemlja v povezavi z
vplivom planetov na nebu..Takoda Saturn simbolizira zemljo in vse tisto kar se v njej nahaja.

Veliki slikarji (Goja Rubens) so ga navadno uporabljali kako hrusta svoje otroke xrolleyesx ......torej se ga upravičeno bojimo x:Dx

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#28 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 19. november 2004, 15:46

<{POST_SNAPBACK}> Rimljani so Saturna  spoštovali ker jih je naučil kako se obdeluje zemlja v povezavi z
vplivom planetov na nebu..Takoda Saturn simbolizira zemljo in vse tisto kar se v njej nahaja.

Veliki slikarji (Goja Rubens) so ga navadno uporabljali kako hrusta svoje otroke .....torej se ga upravičeno bojimo

ja zato pa orje˝ po zemlji tvoja osebna layf filozofija skoz saturn-ovsko prepričanje
..praviš,da se ga bojimo, ker ga nočemo poslušat x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#29 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. november 2004, 16:27

[quote name='nataly' date='20. Oct 2004 ob 14:24']
<{POST_SNAPBACK}>In dobro zgledala x:)x Počasi starala in tako. Lepa koža x:)x

:palec: :palec: :eek: :eek:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#30 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. november 2004, 16:29

[natalni Saturn blizu ASC naredi človeka že od otroških letih nekako starega in modrega.
.

Mi gre šele zadnjih 10 let malo na "otročje",

:palec: :palec: x:Dx x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. november 2004, 19:08

<{POST_SNAPBACK}>[
Mi gre šele zadnjih 10 let malo na "otročje",


x:Dx x:o)x x;)x :palec:

#32 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. november 2004, 22:21

Tistole o "preresnosti" v mladih in otroških letih s Saturnom v prvi hiš in blizu ASC sem napisal kar jaz. Murje primerov in kar neja tovrstnih zapisov v literaturi.

Aurora: "Saturn v osmi" bolj na kratko? - Ne živi od kreditov in odpiši dediščino alias Zanesi se na lastni zaslužen denar, ne pa na rento, delnice in finančne špekulacije alias Uzdaj se u se i u svoje kljuse alias Ne izposojaj si denarja, ker ga ne boš mogla vrniti in ne posojaj več denarja kot toliko, kolikor ga lahko mirno pogrešiš.

Eccola! That's it.

Drži se!

x:)x

#33 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 20. november 2004, 13:52

Hvala Bern!
Seveda veš bolje kot jaz, ker sem že vzela en kredit in me je skoraj pokopal. Še sedaj imam nočne more..:)
Najlepša hvala!!
Tudi ti se imej lepo!

#34 Jerca

Jerca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 20. november 2004, 20:14

:inocent: Kaj naj pa jaz naredim, ko imam Saturna v 1. hiši, pa sem še bolj lena :vragec: , kot je Aurora. Pa še po indijski astrologiji (kezele), se nahajam v obdobju sedmih let nesreče (sade sati)?? 02.02.1963 - 6.30 uri, v Ljubljani; je moj rojstni datum. Pa ves čas imam tega saturna na glavi, ga kar čutim!!!! xrolleyesx x?x

#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. november 2004, 20:19

<{POST_SNAPBACK}>SATURN: ena pogovorna fraza˝
.......................................zajema vloga očeta,  povedano domače jebanje˝
planet Saturn tak kot osebni pogled na filozofijo layfa.


če predstavlja saturn pogled na življenje, je moj bolj svobodnjaški, glede na to, da se saturn nahaja v vodnarju (6hiša)...ali mi pa pomaga pri tem, da ni "preveč" svobodnjaški ...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 20. november 2004, 22:24

Pri meni je SATURN vladar 6. HIŠE.

SATURN pa je v DEVICI in v 2. hiši skupaj z SONCEM IN JUPITROM...

............. priznam da sem lenoba... zganem se komaj, ko mi voda teče že za vrat... sedaj pa nevem , če je za to kriv saturn, ali kaj drugega... :inocent: :inocent: x:Dx x:Dx :xx!: :xx!:

#37 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 21. november 2004, 16:30

<{POST_SNAPBACK}>če predstavlja saturn pogled na življenje, je moj bolj svobodnjaški, glede na to, da se saturn nahaja v vodnarju 

:palec: :palec: :palec:
Dum spiro, spero.

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. november 2004, 12:44

[quote name='lilija' date='20. Nov 2004 ob 22:25']
<{POST_SNAPBACK}>Pri meni je SATURN vladar 6. HIŠE.

SATURN pa je v DEVICI in v 2. hiši skupaj z SONCEM IN JUPITROM...


xrolleyesx Čudno, jaz poznam kar nekaj ljudi, ki imajo saturna v 6 hiši ali jim vlada šesti hiši, pri tebi pa je še v zodiakalni 6 hiši- devici, ponavadi so taki ljudje veliki perfekcionisti kar se dela tiče. Mogoče samo mislijo, da so naredili premalo, vendar v primerjavi z drugimi naredijo veliko.
Mogoče si pa tolk kritična, da se samo zdiš sama sebi lena??

#39 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 22. november 2004, 13:30

moj je pa v peti zato sem pa zapeta :) in tvori trigon na ASC.
v škorpijonu povrh vsega hihi :)

#40 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 22. november 2004, 14:12

Lunca , saj na nek način se strinjam s tabo...

..za sebe pa lahko povem, da naredim veliko, oz. ponavad res dosežem cilj..( srednja šola brez problema, tudi študij v se ob pravem času- ne ponavljanja, ne pavziranja)... a to so vse primeri, ko nekdo bedi nad tabo in te neprestano nadzira, te na nek način prisili..v teh primerih nimam problemov, saj dokler ne zaznam, da je res nujno po nečem poprijet pač odlašam.........ko pa vidim da se čas izteka pa poprimem v najboljši možni smeri.....a sedaj pa je pr men res kriza mislim, na lenobo....

#41 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 22. november 2004, 14:16

<{POST_SNAPBACK}>moj je pa v peti zato sem pa zapeta :) in tvori trigon na ASC.
v škorpijonu povrh vsega hihi :)

..uuuhh.. :switz: to se bomo ljubili na stara leta... x:px
Dum spiro, spero.

#42 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 22. november 2004, 14:19

:0: obetavno.

prav res, z leti se pri meni vse premika na boljše :)

#43 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. november 2004, 18:39

Kdaj se bom pa jaz kaj ljubila? :)

Baje Saturn uniči hišo v kateri se nahaja. Pri meni je to 8.hiša (se že ponavljam..), ki je meddrugim tudi hiša seksa... :sori:

#44 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. november 2004, 18:50

Pa menda ne boš sedaj 2-3 leta brez in trpela, vse se da, če se ne boš tako hladno odzivala, če si zdržala tranzit čez partnersko hišo, boš tudi to obdobje... x;)x

#45 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. november 2004, 19:01

Hvala Boris za sočutje,
toda jaz imam Saturna konstantno v tej hiši.. :C:
Kje je pa tranzitno, trenutno še ne znam izračunati...Uf, nisem vedela, da je še ta nadloga lahko zraven...:)

#46 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. november 2004, 19:11

<{POST_SNAPBACK}>Kdaj se bom pa jaz kaj ljubila? :)

Baje Saturn uniči hišo v kateri se nahaja. Pri meni je to 8.hiša (se že ponavljam..), ki je meddrugim tudi hiša seksa... :sori:


Ma daj no, daj!

Najprej: SATURN NIČESAR NE UNIČI, KER NI UNIČEVALEC. To nalogo ima v astrologiji Pluton. Ne mešaj stvari. :vragec:

Drugič: osma hiša je morda res "hiša seksa", ampak samo v tistem smislu, ko gre za umiranje, ne pa za užitek, veselje ali kaj takega. Se pravi, surovi seks, katerega namen je podaljšanje vrste ali pa recimo nasilje (mrcvarjenje, SM, posilstvo in podobno), spada v osmo hišo, sicer pa gre spolno življenje iskati in (astrološko) opazovati kar skozi PETO hišo. :xx!:

Kar pa pomeni, da te Saturn čisto nič ne moti in je čisto brez veze čakanje na astrologijo, za kdaj ti bo napovedala, da se ti bo dano poonegaviti s kom. Še več, če boš čakala Saturna, ki pa je bog časa in ima ravno tega - torej časa - na pretek, se zna zgoditi, da se ti bo prej pajčevina napredla, preden bo kaj. x:Dx

Ergo, pometi malo po predsodkih, nehaj gnjaviti Saturna, preden ti resnično oteži spolno življenje, in se veselo "dol-daj", pa bo. :palec:

(Že tukaj na netu imaš kar nekaj takih, ki se v raznih temah kao ful ponujajo, ni vrag, da bo kaj iz tega. Da o preostalem svetu ne govorim.) :2src:

x:)x

#47 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. november 2004, 19:19

:) Aha, potem ni Saturn...Hm. Kje se ponujajo? Grem malo pogledat.
Hvala, Bern. Me nenehno rešuješ.. A ti si še frej? :)

#48 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 22. november 2004, 19:29

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Boris za sočutje,
toda jaz imam Saturna konstantno v tej hiši.. :C:
Kje je pa tranzitno, trenutno še ne znam izračunati...Uf, nisem vedela, da je še ta nadloga lahko zraven...:)



Saj ga imaš tudi tranzitno v tej hiši ( 8 ) in sicer je retrogrden na 27 st. raka, v deveto hišo ti pride 14. septembra 2005 x;)x

#49 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 22. november 2004, 19:34

Na, sem vedela! :)
Samo Bern je rekel nič čakat.. Tako, da bom združila vajina nasveta: manj hladna in nič čakat in premlevat. Joj, sem že utrujena..:)

#50 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 22. november 2004, 20:50

<{POST_SNAPBACK}>:) Aha, potem ni Saturn...Hm. Kje se ponujajo? Grem malo pogledat.
Hvala, Bern. Me nenehno rešuješ.. A ti si še frej? :)

:O: :O: x:Dx x:Dx :palec: :vragec: x:Ix x:px
...tole je pa ena boljsih izjav... x:px xokkx
Dum spiro, spero.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0