Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odvisnost od alkohola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#51 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. oktober 2004, 23:16

TO je hotla in rabla Chebula.

Da se da.  :palec:  :palec:

upam, da sem kaj pomagal..to je pač moja izkušnja

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2004, 23:18

No, zdaj mi pa povej, zakaj pa eni niso že po enem štamprlu pijani, drugi pa :8):

Stane...krivulja se dviguje, potem je nekaj časa ravna, na koncu se pa strmo spušča...od te krivulje je odvisno kje si in koliko moraš popiti, da si aut..tu tvoja sol nima nobene funkcije

Moja res ne, pač pa tvoja x:)x

#53 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. oktober 2004, 23:23

No, zdaj mi pa povej, zakaj pa eni niso že po enem štamprlu pijani, drugi pa :8):

Stane...krivulja se dviguje, potem je nekaj časa ravna, na koncu se pa strmo spušča...od te krivulje je odvisno kje si in koliko moraš popiti, da si aut..tu tvoja sol nima nobene funkcije

Moja res ne, pač pa tvoja x:)x

Stane saj nima smisla, dosti sva že o tem pisala...ti si pač eden tistih, ki pač zagovarjajo svojo resnico..povedal sem ti že velikokrat, da se mi prav fučka sol, da jo pojem prav toliko kolikor mi telo to rabi, da nikoli ne razmišljam o gramih ali kaj podobnega, da sem popolnoma zdrav in da se mi fučka sol....
Gorenc nam vsiljuje slovensko G alfa metodo, ti sol, nekdo drug kaj drugega, nikoli nisem rekel, da nimaš prav, a nekateri detaljne razlage o teh zadevah pač ne potrebujemo, če kdaj bom, boš ti prvi naslov na katerega se bom obrnil....ali razumeš...dajva nehat....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#54 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. oktober 2004, 23:28

Nikomur nič ne vsiljujem, pač pa razlagam pomen elektrolitov v metabolizmu človeka. Ne razburjaj se x;)x

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. oktober 2004, 23:32

TO je hotla in rabla Chebula.

Da se da.  :palec:  :palec:

upam, da sem kaj pomagal..to je pač moja izkušnja

Pomagal?
Najprej si ze sebi. Ze prej - ko si si - ko si se dvignil nad to.
Potem si sebi, zdajle, prej, vedno... ko govoris o tem... ker utrjujes svoje delovanje SEDAJ. x^x :palec:
Pomagas meni, ker maram iskrene izpovedi brez zornega kota zrtve in torej samopomilovanja in otrocjega pristopa.
Pomagas Vsem, ki bodo skrivaj kuknili sem, pa prec zaprli, 'ker ta problem ni njihov'.
Pomagas Chebuli, ker je nekdo zaslisal njen klic na pomoc (in je ni napotil na drugo cifro 'v stiski' x:Ix :sori:)
Pomagas Chebuli, ker bo ziher nasla not kaj zase (zgodbe so vsaka zase, imenovalci pa so skupni)
Pomagas vsem, ker odprto govoris o sebi, svojih plasteh in reces - pa kaj pol, to sem jaz.

:palec: :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2004, 07:39

tisto s stamperlom - se gre za toleranco... ja, ti si menda bolj mocan, ker si posoljen, ... koliko pive pa ti preneses, brez da bos pijan, Sstane? In me zanima, ce zato vec preneses, ker uzivas vec soli?
Druga tema pa je tudi psihicna in telesna odvisnost...

Dobro jutro, si pa zgodnja :palec:
To, kar govoriš o toleranci, je popolnoma materialno dejstvo kemizma pri izgorevanju alkohola in nima popolnoma nič s psiho v smislu zavestne kontrole. Ravno obratno, delovanje možganov v fizičnem smislu je popolnoma odvisno od napetosti in kapacitete akumulatorja, ki oskrbuje možgane z električno energijo. In, ker so možgani pri človeku največji potrošnik električne energije, 60 in več %, je popolnoma jasno, da je reakcija organizma taka, da izklaplja iz pogona najprej manj vitalne funkcije, možgani so na vrsti zadnji. Zato ti tudi najprej noge spodnese, jezik zapleta, mrak položi na oči itd.
Res je pa nekaj, za razumevanje take razlage je potrebnega vsaj nekaj tehničnega znanja, ki pa ga tako medicincem, kot zdravilcem močno primanjkuje. Vsi ste bolj naučeni na teološko psihološki način razmišljanja, s čimer pa ne moreš dokazati nič, ker je že fondament nedokazljiv.
Telo, v fizičnem smislu, pa ni nič drugega kot stroj, ki čisto normalno deluje po vseh zakonih fizike in kemije in lahko tudi različne organe mirno primerjaš z delovanjem različnih strojev. Možgane, na primer, z računalnikom.
Sicer pa, kako bi lahko človek sploh naredil kakšen stroj, če ga ne bi imel vgrajenega že v sebi in odkril princip njegovega delovanja.
Česar ni že v naravi, si namreč tudi v glavi ne moreš izmisliti, tako, kot ne more računalnik narediti nič brez programa.
Kaj šele, da bi deloval brez elektrike x:Dx x;)x

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 07:51

...
Sicer pa, kako bi lahko človek sploh naredil kakšen stroj, če ga ne bi imel vgrajenega že v sebi in odkril princip njegovega delovanja.
Česar ni že v naravi, si namreč tudi v glavi ne moreš izmisliti, tako, kot ne more računalnik narediti nič brez programa.
Kaj šele, da bi deloval brez elektrike x:Dx  x;)x

Joj, Stane, kok me tole razmisljanje spominja na 'Ocheta' iz knjige Obala moskitov...

Se pa seveda strinjam. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2004, 07:53

Vsaj ena x:Dx

#59 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. oktober 2004, 08:11

Vrba, ne vem, na katera vprašanja misliš :sori:

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 08:20

Vrba, stane je gor pol leta, da govori 'z menoj' - se je treba nekak medsebojno navadit najprej, oba imata posebno komunikacijo, tudi ti... ;)
Jaz sem najprej bila tud bolj tko, kaj jaz vem, malo bolj skepticna, a ko se malo poglobim, pa ce mi zadeve logicno delujejo, se mi poklopijo v sisteme, jih sprejmem, nisem sicer strokovnjak, znam pa mal razmisljat pa tko...
Nenazadnje pa tudi zaradi svojega posebnega odnosa do soli in verjamem, da so najboljse, najpomembnejse stvari prav take - en tak majhen kristalcek recimo. :palec:
cela znanost v takem kristalu, mi pa gremo iz obratnega - napisemo cele znanosti brezveznarij, da se lahko potem od njih odvajamo in pristanemo na soli, glini, medu in tavzentrozi. x8Dx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 27. oktober 2004, 09:49

Vrba, stane je gor pol leta, da govori 'z menoj' - se je treba nekak medsebojno navadit najprej, oba imata posebno komunikacijo, tudi ti... ;)

Poglej Marsa

To kar Stane tukaj opisuje ni predmet te teme, zaradi tega besedna prepričevanja, tu se gre za odvisnost od alkohola in pot iz tega...Stane pa o elektrolitu, ki odpira ali uravnava električne napetosti v naših možganih in s tem usmerja prevodnost ali neprevodnost naših kristalčkov na lovkah nevronov...Saj to vse drži, ni pa pa prav nobenega vpliva na miselne vzorce, ki jih moramo spremeniti, so samo vrata, skozi katera hodimo pijani ali trezni..zato trdim, da sol resnično tu nima kaj iskati, ker je eno fizika kemičnega, električnega delovanja našega telesa, drugo so pa miselni vzorci, ki so se zapisali zaradi načina življenja, naših blokad, okolja in pa predvsem samega sebe......sol resnično spada v temo "sol", ali pa v temo "delovanje mošgan", ali kemija telesa", ali karkoli, kar dejansko kemišno fizikalno deluje, čeprav je vse povezano. Samo večina tega res ne potrebuje, potrebuje pa misel in izkušnje o tem, kako miselne vzorce, ki so nam škodljivi in nas v bistvu motijo preprogramirati, in tako jaz razumem tudi to temo....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#62 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 27. oktober 2004, 13:52

problem je v tem, da se ne da komunicirati, ce nekdo ne pozna (?) vprasanja.

Sstane dobro pozna vprašanje vendar je njegova fobija v tem, da izlušči iz konteksta neko misel in jo projecira preko "soli".....on do potankosti obvlada kemične procese in reakcije ter koristi vpliva soli na elektrolite, vendar je to nepomembno pri raziskavi in preprogramiranju miselnih vzorcev, nikakor ne spada v temo odvisnosti, edino če si razlagamo, da je njegova odvisnost, da je sol alfa in omega vsega, čeprav je samo del nečesa skupnega ki mora funkcionirati v harmoniji tudi vseh ostalih parametrov, ki jih je pa še poleg soli vsaj nekaj sto, takih, ki imajo isto ali še večjo težo....

Prav nič nimam proti njemu a prav vse s katerimi se pogovarjam to nekako moti, ker se ne drži tega v temi, kjer je to aktualno..pa ne samo na tem forumu, prav na vseh se pojavlaj na isti način. Samo to je njegov problem, naš samo toliko kolikor je moteč.

Vrba se je poslovila, verjamem, da bi v tej temi lahko dodala še veliko, saj je to njeno vsakdanje profesionalno delo na kliniki, za kar je nenazadnje tudi palčana...odšla..zakaj..zaradi stanetove soli, ker se ne more sprijazniti, da nekdo ne loči kaj je kemija in kaj je miselni vzorec.......ok rekli boste odšla zaradi sebe....naj bo kakorkoli, vem pa, da ima prav okoli te odvisnosti ogromno znanja in izkušenj....

Danes se ne bom več oglasil..pa jutri še kaj..če bo treba...mejte se

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. oktober 2004, 14:13

[  jaz grem sama, ce je to faktor, kdo je kako dolgo tukaj...

Ojoj, pa saj sploh ne razumes... eh,...
Preprosto sem staneta sele po pol leta postekala, kaj sploh govori oz. znala vzpostavit z njim taksno komunikacijo, da se razumeva.

Vse ostalo je pa brez veze in ne bom komentirala, niso bili sploh nikakrsni argumenti, preprosto sem hotela malo 'pomirit' pogovor, na hec v bistvu obrnit, sploh sem pozabila, da sem kaj rekla, zdaj pa cele debate o tem. xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. oktober 2004, 20:06

Veš kaj, tebe moj čvekanje en k... briga x;)x , mene pa mal moti, da se odpre nova tema na isto tematiko, sploh če nekoga nekaj kao ful zanima, pa se niti ne potrudi mal pobrskat po lnf.  x;)x

glede na to kolk se je ta tema razpasla.... morm prtaknt svoj lonček pod sodček in natočit :) čašo slave...

hehe hm hm bemu ja, bojda da ma rugelj pravo metodo, za zdravljenje odvisnosti...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#65 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 27. oktober 2004, 20:33

Če hočš razumet pjanca, morš piti,
če hočš razumet lubezen, morš ljubiti,
Človk sm, pa vendr ne razumem ljudi! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#66 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 27. oktober 2004, 21:07

Človk sm, pa vendr ne razumem ljudi!

razumeš pole SEBE, najbel, človek ego sxiht x:Dx

Ma ja ne, sj morm! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#67 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. oktober 2004, 02:00

Zelim vsim skupaj se polno AHA-trenutkov  x;)x LP
Vrba

Vrba, ne bodi taka, saj veš, da sem bik :sori:
Če mi rdečo coto nastaviš, se pač zaletim :xx!:

#68 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. oktober 2004, 02:14

Vrba se je poslovila, verjamem, da bi v tej temi lahko dodala še veliko, saj je to njeno vsakdanje profesionalno delo na kliniki, za kar je nenazadnje tudi palčana...odšla..zakaj..zaradi stanetove soli, ker se ne more sprijazniti, da nekdo ne loči kaj je kemija in kaj je miselni vzorec.......ok rekli boste odšla zaradi sebe....naj bo kakorkoli, vem pa, da ima prav okoli te odvisnosti ogromno znanja in izkušenj....

Tomaž, ti pa tudi ne bodi taka rit, saj se le pogovarjamo, da bi kaj pametnega skup spravli. Vsak ima pač svoje izkušnje in svoje poglede na stvar in jih pač vsak po svoje povemo, Nič se pa ne boj, da bo nekdo tretji samo enega izmed nas treh poslušal, vzel bo za svoje, kar mu bo pasalo.
Sploh pa, ko se z Vrbo vsedeva na kakem pikniku, bomo prav vesela trojka x:Dx
Ne lupajta zdaj po meni oba, saj bom dal mir nekaj časa :o|o: :sori:

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2004, 07:41

Tomaz - ne tako postavljat; "Vrba je odsla zarad Staneta... ... ... ker nekdo ne loci..." x!x

Vrba je sla dol (ce je sla) zarad sebe.
vsakdo se sam odloca za sodelovanje tu in nikogar nismo vabili in tudi nikogar ne podimo.

Stane pa tudi pravi da ima izkusnje!
Pejt pogledat na njegov forum!
Ali zgodbe ljudi nic ne pomenijo?
Ce ima nekdo 'samo' kemijo, ti pac ne bo govoril, ker bos raje poslusal onega, ki ima medicino?
No, tu je prostor za oba.

Vrba, oprosti, a ce si sla zato dol, potem pa Bog pomagaj in fajn se imej. :palec:

Preklet, da zato, ker prevajas med dvema, ki odstekano govorita, je pol vse narobe. :xx!: xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. oktober 2004, 07:46

Če hočš razumet pjanca, morš piti,
če hočš razumet lubezen, morš  ljubiti,
Človk sm, pa vendr ne razumem ljudi! x:Dx

hehe :D to zato ker premal človečiš....

bi anyway, mam js enga kolega zdaj v drugem letniku totalni alkoholik, sem pa taj je kdaj probal nehat sam, mu ne gre, ne rata, kot alkoholik dobi neskončno več pozornosti ki bi jo kot normalen človek, on pa je bolj tak ekscentričen in mu to ustreza... xnckrivx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2004, 08:02

da je sol alfa in omega vsega,

Vsak zagovarja, 'prodaja' tisto, kar pozna in ki njemu deluje - tudi Vrba - povsod skusa gledati medicinsko in tako kdaj tudi z dolocenimi predsodki, ker ima izkusnje, ki tako vplivajo na njeno gledanje.
Iridolog bo tvojo simpaticno ocesno pego vedno videl kot jetrno piko.
Stane bo priletel s soljo,
Vrba bo priletela s svojo razlago
(slednjih pa OBEH nekdo ne bo postekal),
jaz pa s svojo, da je clovek rak po ascendentu in ima luno v ribah, sicer pa je skorpijon. Pa Luno ima neugodno postavljeno z neptunom.

Ja, morda torej chebule ne bo zanimala moja razlaga, morda ne bo kupila stanetove slane razlage, morda pa tudi vrbinega odgovora ne bo kupila.

Stane je lohk gor, ker je lohk gor, kot vsakdo, tko kot Vrba, ce pa bi ze bil se kaksen dejavnik, pa je to donatorstvo, predvsem (ceprav lojalnost -to da si dolgo gor- tud steje), in Stane je ne sam bogato doniral LN, pac pa je tudi bogato obdaril stevilne forumovce - od katerih zdaj prav tako dobiva fidbek, torej ne prodaja, ampak ima vsakdo moznost soociti se z in preveriti.

Ja, nismo vsi strokovnjaki za vse, ampak saj tole ni medicinski forum, ce sem cist iskrena, pa TU, v tej temi, pravzaprav rajse berem tvoje osebne izkusnje kot pa vrbine predpostavke... ali pac kateregakoli, kajti saj point je sam v vzroku, to pa je psiholosko.

No in Stane ima pa TUDI osebne izkusnje in v temi sodeluje. Jaz pa tudi, pa v temi sodelujem.
Ne, nisem medicinc, pac pa poznam ljudi, ki jim je alko unicil lajf.
In ne ukvarjam se z jetri, pac pa z mozgani.
Se pa tud jaz s clovekom.

Tko zdaj pa se tud jaz poslavljam, ko otrocje zdaj odhajamo iz te teme. Imam tud jaz glih cajt za tole - da bom zdaj prosila enega, utemeljevala, ne ves, sory, ni blo tko misljeno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 28. oktober 2004, 08:09

bi anyway, mam js enga kolega zdaj v drugem letniku totalni alkoholik, sem pa taj je kdaj probal nehat sam, mu ne gre, ne rata, kot alkoholik dobi neskončno več pozornosti ki bi jo kot normalen človek, on pa je bolj tak ekscentričen in mu to ustreza... xnckrivx

in kok pije da je alkoholik? me ful zanima, kje je meja... sploh tkole pr študentih.
spet se mi je na bolš poslabšal

#73 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 28. oktober 2004, 09:12

in kok pije da je alkoholik? me ful zanima, kje je meja... sploh tkole pr študentih.

Najprej za marso in staneta
Vsak vrti v svoji resnivi, pač tako kot jo pozna,,,,sam ni bilo napisano zaradi resnic..jaz sem hotel samo reči, da ravno v to temo sol ne paše...samo to......če sem falil sem pač falil

Aiwa

kdaj je nekdo alkohilik, koliko mora popiti ni tako važno, bolj je važno ali ga mora popiti...

Sam sem prišel v Ljubljano v srednjo šolo"s kmetov". čist tak bogi neboglejen, tam pa žuri, takrat smo jim rekli "hausbali", pa "frajerji" in podobno...jaz pa tak "bogi", neizkušen..no....hitro sem se vklopil, na koncu bil hujši kot oni "ljubljanski frajerji", ki so bili z "mesta in najboljši". Če sem bil čisto trezen ni šlo, ni blo korajže, ko je šumelo kje šlo pa brez zavor. Ali sem takrat že bil odvisen, verjetno, ker mi je dal alkohol svobodo. Kasneje sem se začel ukvarjati še z glasbo, nočne špilarije in podobno, skratka vsak dan več ali manj na glavo. Tako sem lezel po lestvici navzgor, od vina na žgano pijačo, ker je bilo potrebno vina preveč popiti za isto dozo, ki sem jo potreboval. Po končanem šolanju sem se zaposlil in tudi tam ničesar brez pijače, nič se ni naredilo, da se vsaj malo ne zalije........tu je bila moja odvisnost že zelo močna, vendar še ne tako na videz moteča, znal sem se prilagoditi in to spretno skrivati, bil dober delavec, vse zanal narediti in podobno. Dokler ni prešlo to v fazo, ko mi sploh ni bilo več treba veliko popiti, pa sem bil že utrgan, takrat so se že pričeli problemi, doma, v službi, edino v gostilni je šlo vse v redu, edino pivski bratci smo razumeli drug drugega..vsi ostali nas pa niso razumeli, obrambni mehanizmi so delali svoje, za vse so bili drugi krivi, samo jaz ne, jaz sem bil čisto v redu in podobno.....

Skratka težko je določiti mejo, kje je kdo alkoholik in kje ni. Če je alkohol kot dodatek hrani, če ga nekdo popije dva deci ob kosilu ali večerji, to ni odvisnost, je pač hrana. Kakor hitro ti pride na misel, da moraš nakaj alkoholnega popiti, ker to rabiš, si pa že odvisen od alkohola. Pa naj bo to zaradi nečesa, da ne boš imel trebme, ali pa kakega drugega vzorca, v takem trenutku po mojem že lahko rečemo, da alkohol rabiš, samo še vedno ni tako zažrto v tvoji podzavesti, da bi tega ne mogel omejiti ali izločiti...

Tako jaz to razumem....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#74 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. oktober 2004, 09:22

Tomaz, pismu, ko tole pises... zuri in popivanje... ves kolk smo mi pili, tole kar govoris... pa se vendar nimam za kaksnega (ex) alkoholika, torej je res tolk tezko dolocit to mejo...

Pa prestrog si bil v tistem 'ce rabis', da je pol to ze odvisnost.
Ej, vcasih prav 'rabis' kaksno viljamovko, brinovcek... Pa da si zato ze odvisnik?
Po mojem je odvisnik predvsem nekdo, ki ne zazna vec meja...

Kar pa se tice tistega prej - ja, vem da si tocno to mislil - da sol ne sodi glih v to temo pa ne...
Stane pa pravi, da ima tudi z alkoholizmom izkusnje, torej?
ne vidim razlogov, da ne bi povedAL tega.
In prav ima - vecina ozdravljenih alkoholikov ni zdravih ali ozdravljenih odvisnosti, ker ce bi to bili, bi komot popili en deci vina ob kosilu...
Ce se moras necesa ful izogibati, da te ne podjarmi, to ne pomeni, da si ti zmagal.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#75 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 28. oktober 2004, 09:26

mene je zanimal zato, ker recimo če je nino tko določu, ker on nikoli nič ne pije... al un resnično vsak dan pije... in ne more, da ne bi.

tud sama se ga kdaj napijem... ampak takrat ko nimam nobenih obveznosti, ali npr. za rojstni dan.... x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0