Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KNJIGE S PODROCJA DUHOVNOSTI


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
100 komentarjev na to temo

#1 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 18. maj 2002, 01:00

Predlagam, da pod tem naslovom napišemo naslov in na kratko ter jedrnato opišemo kakšno knjigo s tematiko duhovnosti in osebne rasti, da bo tisti, ki si bo želel prebrati kaj o.... lažje našel ustrezno literaturo.

daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#2 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 18. maj 2002, 01:00

MANDALA (pobarvanka in knjiga- Omejc,Železnik)
Pobarvanka je nekaj najlepšega, kar se mi je zgodilo v življenju. Ko barvam čudovite mandale ob spremljavi sproščujoče glasbe, mi je kot da se priklopim na univerzum- fantastična meditacija in uživanje!
Enako reakcijo so doživeli prijatelji, ki so tudi poizkusili z barvanjem. Mene je to napeljalo naprej, da sem začela risati, slikati in sploh delati z umetnostjo, ker sem si od nekdaj želela, a se nisem spravila zraven.

POTOVANJE DUŠ (dr.Michael Newton)
Dr Newton posreduje pričevanja pacientov, ki so mu v najglobji hipnozi pripovedovali o bivanju duš "tam preko", kako izgleda bivanje duš, vrnitev domov, bivanje v svetu duš, ponovna izbira za življenje na Zemlji itd.. knjiga podaja odgovore na vskorajda vsa vprašanja o smislu našega bivanja, lahko krepko spremeni pogled na življenje.

USODA DUŠ (dr.Michael Newton)
Nadaljevanje Potovanja duš, kjer se avtor loti raziskovanja bivanja v onostranstvu še bolj natančno.

ZDRAVLJENJE Z GLASOM (Shirley Roden)
Kdor se laično ubada s svojimi čakrami, mu je knjiga lahko v veliko pomoč- čudovita meditacija odpiranja čaker z glasom! Deluje, napolni te z energijo da je kaj!

daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#3 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 20. maj 2002, 01:00

ŽIVETI V SVETLOBI Shakti Gawein

Avtorica podaja napotke za življenje, ki niso vezani na nobeno religijo ali kako drugo "tehniko" duhovne rasti zato je primerna tako za tiste, ki se intenzivneje ukvarjajo z duhovnim razvojem še posebej pa jo priporočam vsem začetniko na tej poti. Podobno kot Luis Hay vendar bolj slikovito in pripovedno. Knjiga polna življenskih resnic. Priporočam tudi druge knjige iste avtorice.

Andrej

andrej

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. maj 2002, 01:00

Zelo toplo priporočam knjigo "NOVE POTI DO ZDRAVJA".
Avtor je Louis Proto.
Izdala pa jo je založba Ganeš leta 90.

Ponuja številne nasvete za odpravo stresa, razlaga, zakaj in kako pride do takih stanj, niza številne koristne nasvete in bolezen in težave opbravnava večplastno.
Opisane so številne vaje, pozitivne afirmacije, številne tehnike in druge, zelo zanimive in koristne informacije.
Do sedaj še nisem opazila knjige, ki bi na tak način, na tako majhnem prostoru, tako strnjeno in kompleksno obravnavala vzroke težav in bolezni in bi tudi nudila toliko koristnih podatkov. Težave so obravnavane z več nivojev, opisane so zdravilne afirmacije oz. meditacije za čiščenje oz. harmoniziranje za točno določene čakre, kaj pomenijo blokade na teh čakrah, vsebuje napotke o pomembnih rudninskih snoveh in kje jih najdemo, kako najučinkoviteje prečistimo svoje telo in okrepimo imunski sistem....
Res dobra knjiga, predvsem pa zelo praktična - bolezni in težave obravnava z neštetih vidikov.

**svetujem pa tudi vse knjige, ki jih navajava pri virih, ki sva jih uporabila pri izdelavi Luninega koledarčka oz. Luninega neta) - Viri in še vse tiste, ki sem jih naštela že pri FAQ - Priporočljivo branje: Priporocljivo branje


Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

za začetnike o pozitivnem mišljenju:NORMAN V. PEALE:MOČ POZITIVNEGA MIŠLJENJA

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

Ravno sem omenjala to knjigo (v drugi temi na Forumu), pa jo podajam še sem.
Gre za knjigo Viktorja Gerkmana: Astrologija - veda o značaju in usodi
(*založbe se ne spomnim, leta izdaje ne vem, knjige nimam doma in nimam kam pogledati).

Svetujem, da vsi skupaj ravnamo tako; da namreč, ko nam pride (tudi v drugi temi) na misel določena knjiga, ki bi jo bilo koristno prebrati oz. se nam tako zdi, objavimo to še tule - ko bo tega več in bo tudi seznam daljši, bo bolj praktično pogledati za knjigami tule, na enem mestu, kot pa jih iskati v drugih temah, po možnosti na 5. strani, in se vsakič spraševati, v kateri temi sem že videl tale nasvet in naslov tega in onega?
Tako je bolje, da nizamo knjige, na katere se spomnimo, tudi sem, vsekakor pa je bolje, da navedemo v tej temi knjige, ki še niso bile navedene, kot pa da navajamo knjige, katerih naslovov tu nismo podali, samo v drugih temah, sem pa ne, vendar navajamo pa te, ki so jih npr. že navedli drugi. Opažam namreč tudi, da se večkrat v odgovorih/objavah pojavljajo tudi naslovi knjig in se mi zdi škoda, da jih ne bi podajali tudi sem, če imamo za to konec koncev že odprto temo...


Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. junij 2002, 01:00

Ko smo že pri knjigah... :)
V knjižnici sem si sposodila knjigo, ki je sicer še nisem prebrala niti si je podrobneje ogledala, vendar na prvi pogled se mi je zdela zanimiva (navajam pa jo zato že zdaj, preden sem jo prebrala, dokler jo imam še doma in lahko navedem avtorja in založbo in da kasneje ne pozabim)...

Gre za knjigo Zdravilna energija dreves, njen avtor pa je Patrice Bouchardon, izdala pa jo je l. 2000 založba Ara.

Nekje sem opazila, da jo je Daisy že tudi priporočila v eni temi (ona jo je najbrž tudi že prebrala). :)

Sama sem jo takoj odprla na strani, kjer je breza... ;) katere zdravilna in nežna energija mi je zelo pri srcu....

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. junij 2002, 01:00

Spomnila sem se zelo dobre knjige, ki pravzaprav skoraj revolucionarno obravnava odnos moški/ženska.
Gre za zanimiv pristop in razlaga ozadja mnogih nesoglasij v partnerskem odnosu.
Vsem, ki želite in ste pripravljeni reševati svoj odnos in se morda posvetiti ključnim točkam nerazumevanja med spoloma, knjigo prav toplo priporočam.

Napisal jo je dr. John Gray - imenuje pa se "Moški so drugačni, ženske tudi".

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 17. junij 2002, 01:00

dobro za"dušo" je prebirat knjige Luise Hay. Vsaka je posebna. So pa predvsem pozitivne afirmacije. Pa od Ane Pogačnik Nad svetlobo sonca1., 2. Sporočila angelskega sveta.Tudi to so afirmacije. Teh pa ni nikoli preveč.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#10 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 19. junij 2002, 01:00

DALAJLAMA

če bi bili vsi Dalajlama bi bil svet tako zelo lep.

Vse njegove knjige ti dajo misliti kaj delamo na tej zemlji.

andrej

#11 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 21. junij 2002, 01:00

Sanja Rozman - Sanje o rdecem oblaku
- Zaljubljeni v sanje
- Peklenska gugalnica
...vse tri opisujejo odvisnosti brez drog, najvec odvisnost od odnosov, in kako te odvisnosti zdravimo

Clarissa Pinkola Estes - Women who run with wolves
...skozi zgodbe najde zdravila za duso in kako lahko rastemo, je pa zanimiva predvsem za zenske. Tukaj si lahko preberete nekaj izvleckov: http://www.elexion.c...to31b.htm#intro .

Vse knjige Sandre Ingermann, ki se ukvarja z zdravljenjejem sebe in zemlje iz samanske perspektive, vendar so njene metode in ideje univerzalne.

Anatha

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2002, 01:00

Alenka Lobnik - Zorko
in Neva Železnik
(izdala CANKARJEVA ZALOŽBA, LJ, 92)

Priporočila za ZELENO GOSPODINJSTVO
SPLOŠNI, VARČEVALNI IN EKOLOŠKI NASVETI

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 1. Angelček

1. Angelček
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 25. junij 2002, 01:00

HELLO :)(

URJENJE INTUICIJE (ZELO PRIJETNA, KOT NEKAKŠNA VADNICA, KI LAHKO DA RESNIČNO PRESENETLJIVE REZULTATE.)
KREATIVNA VIZUALIZACIJA (DROBNA KNJIŽICA, KI POSREDUJE ZANIMIVE ASPEKTE VIZUALIZACIJE.)
KAKO ODKRIJETE VAŠA PREJŠNJA ŽIVLJENJA (ZELO VELIKO PRAKTIČNIH NASVETOV, ČEPRAV PREJŠNJIH ŽIVLJENJ Z NJO VERJETNO NE BOSTE ODKRILI.)
POTOVANJE DUŠ (VSE O ŽIVLJENJU MED ŽIVLJENJI PO PRIPOVEDOVANJU HIPNOTIZIRANIH PACIENTOV. OBVEZNA ZA RAZUMEVANJE ''ŽIVLJENJA''.)
DUŠE DVOJČICE (NE NAJBOLJŠA KNJIGA, VENDAR ENA REDKIH NA TO TEMO.)
5 JEZIKOV LJUBEZNI (KAKO POKAŽEMO, DA LJUBIMO – BOLJ SPLOŠNI KOT KONKRETNI NAPOTKI, TODA ČE JO RES POZORNO PREBERETE, SE VAM LAHKO MARSIKAJ UTRNE.)
POTOVANJE SRCA (BOLJ UMETNIŠKA, A ČUDOVITA KNJIGA O PRISTNI LJUBEZNI.)
ČUDEŽ LJUBEZNI (ZBIR NEKATERIH MISLI O LJUBEZNI IN ŽIVLJENJU.)
KURJA JUHICA ZA … (VEČ KNJIG Z ZGODBAMI, KI SE TE DOTAKNEJO. LAHKOTNO BRANJE ZA NA PLAŽO. :))

TOPLO PRIPOROČAM! :)

NE PRIPOROČAM: SEDALO DUŠE (KNJIGA JE BILA PREDSTAVLJENA TUDI PRI OPRAH IN ZATO PONOVNO DOŽIVELA VELIKO ZANIMANJE, TODA V RESNICI JE IZJEMNO ZOPRNA, TEŽKO BERLIVA, DOLGOČASNA IN NE POSREDUJE NOBENIH VREDNEJŠIH SPOZNANJ, RAZEN MORDA KAKŠNEGA OSAMLJENEGA ODSTAVKA.)

#14 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 26. junij 2002, 01:00

Poučne zgodbice Kahlila Gibrana.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#15 irma

irma
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 54

Objavljeno: 26. junij 2002, 01:00

Zame izjemna knjiga

dr. John Gray: ČESAR VAM MATI NI POVEDALA, OČE PA NI VEDEL
Nekakšno nadaljevanje knjige Moški so z Marsa, ženske pa z Venere.

Dr. Košiček: Človek, imej se rad

S. Bu...: Živimo, ljubimo in se učimo (nikoli si dobro ne zapomnim avtorja)

Sem velika ljubiteljica knjig (poklicno in privatno), letos prebranih čez 40 knjig. Zadnje tri prebrane knjige: BRALEC-priporočam, SANGHAJSKO DEKLE-zanimiva in tretja Finta v levo avtorja I. Sivec - resnična slovneska zgodba o drogah. Trenutno pa imam na nočni omarici knjigi: Sadamova bomba in Energija videnja avtorice M. Jeršek. Nikoli ne berem samo eno knjigo. Odločim se od razpoloženja.

Ob priliki vam lahko natrosim še en kup zelo zanimivih takšnih in drugačnih.

LP

#16 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Jaz pa imam vedno pri sebi knjižico iz zbirke Zlate misli IZKORISTI DAN, uživaj v vsakem trenutku. Je majhna knjžica, kadarkoli jo odprem, preberem svetlo misel, ki mi prežene mojo temnejšo.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#17 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Milena Plut Podvršič: POT DO SREČE
Vse na tem preljubem svetu ima namen, le da mi tega ne spoznamo, ker nismo pozorni.Vsakdo, ki z njim živimo ali ga srečamo, nam prinaša sporočilo, ki ima namen, da iz nezavednega dela sebe izbrskamo tiste notranje lastnosti, ki jih moramo uravnati. Nosijo nam namig kako naj ravnamo, a žal to prepogosto prezremo, ker smo preveč zaverovani vase in preponosni, da to priznamo. Prav naši najbljižji so naš najboljši učitelji pa tudi naključni znanci, le poslušati jih moramo in nikoli pomisliti da nas napadajo ali manipulirajo z nami, ker to ni njihov namen. Le pozorni moramo biti na sporočila, ki nam jih prinaša žiljenje.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#18 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Verjetno ste že vsi slišali za Celestinske prerokbe, vseeno bi jih na tem mestu še enkrat izpostavil.

Mislim da so zelo uporabne pri odkrivanju različnih odnosov, ki jih živimo skupaj s soljudmi. Glede na to da je v tem forumu veliko govora o različnih odnosih jih priporočam vsem ki so na začetku svoje duhovne poti. Mnogo stvari ti skozi branje teh knjig postane jasnejših.

andrej

#19 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Sem mislila opisat knjigo JEFF KELLER: MISELNA NARAVNANOST JE VSE, pa sem se spomnila, da je že opisana na Lunin netu pri novicah.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. junij 2002, 01:00

Je že prav, da je na tem mestu vse tako...
Nič ne de, če je že kje drugje..
Tako tudi v glavnem vsi poznamo knjige Loiuse Hay, Pealla, Castanedo, Celestinske prerokbe... ...
Vednar je primerno, da so nanizane še tu...
Dobrih seznamov ni nikoli preveč, fino pa je še, če lahko iščeš in tudi najdeš zadeve na določenem mestu.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

Marsa!

Citiram tvoje besede:
"Ravno sem omenjala to knjigo (v drugi temi na Forumu), pa jo podajam še sem.
Gre za knjigo Viktorja Gerkmana: Astrologija - veda o značaju in usodi
(*založbe se ne spomnim, leta izdaje ne vem, knjige nimam doma in nimam kam pogledati)."

Knjigo Viktorja Gerkmana imam doma, in sicer:

naslov: ASTROLOGIJA - VEDA O ZNAČAJU IN USODI
založba: AURA,
leto izdaje: 1991.

To je to.

Elena

Helena


#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

Hvala, Elena. :)

Spomnila sem se še ene knjige...
"Imenovali so jo dvoje src" - avstralske avtorice, ki ji je ime Marlo (to sem si zapomnila, ker se mi je zdelo odštekano), priimka pa se ne spomnim, morda pa je Morgan...

Se opravičujem s temile mojimi - se mi zdi, mislim da je, etc... Vendar si tega ne zapisujem, knjige pa pridejo in grejo - če so vredne, da si jih zapomnim, si jih že... :)

Če/ko si enkrat bral Castanedo in podobno "močne" avtorje, se ti morda ne bo zdela nič posebnega (tudi meni se ni zdela nevemkako fascinantna, mi je pa bila všeč).
Vsekakor pa je prav priporočljiva in fajn.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

Ja, Marsha je Marlo Morgan. Meni je bila izjemno všeč. Sicer mi je en kolega rekel, da je izmišljena zgodba, a meni je bila lepa. Sem brala tudi Castanedo, a je res nekaj izjemnega.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#24 alena

alena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 97

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

ZENICI - avtorja ne vem,
po resnicnih dogodkih iz zivljenja nekega eskimskega plemena, res priporocam, o zivljenju z naravo, ki ga mi vec sploh ne poznamo, neizprosna narava, moc duha, skromnost, vsak ima svoje mesto pod soncem, vsi smo pomembni...

STAREC, KI JE BRAL LJUBEZENSKE ROMANE - avtorja spet ne vem,
nekje okrog Brazilije, Venezuele, amazonija, zivljenje in modrosti tega starca, res bisercek za prebrat

DEVET STOPNIC - ? (nikoli si ne zapomnim imen, razen ko se zgodi kak cudez)
priporocam vsem bodocim mamicam in ocetom in tistim, ki se sprasujete Kdaj se zacne zivljenje na Zemlji?

#25 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

Še dve o severnih ljudstvih, ki so polne življenskih resnic. Žal je pri meni tudi tako kot pri Marši, avtorji in naslovi so mi nepomembni, zapomnim si le vsebino. Pa saj pri tolikih podatkih, ki smo jih deležni danes to niti ni čudno.

No, naslove pa le vem. Ena je Čukči o sibirskih staroselcih, zelo lepa knjiga, druga pa je Eskimi ena stara knjiga zelo lepa.

Pa še eno knjigo bi omenil, ker se mi je zadnjič v knjižnici nastavila med novosti, pa to sploh ni, sem jo še enkrat vzel v roke in mi ni žal. Verjetno jo poznate pa vseeno Peta gora od Coelha. Zopet ena knjiga polna življenskih resnic povedanih skozi zgodbo. Coelho mi je všeč ker izhaja iz krščanstva, ki je blizu naši kulturi in skozi krščanski nauk pove kaj je bistvo življenja. Kot vedno pravim, sploh ni potrebno iskati resnice nekje na daljnem vzhodu ali pri indijancih, najdemo jo pri nas.

Na to temo sem prebral en zanimiv članek o vzponu krščanstva v Indiji in na Japonskem, to je sicer druga tema ampak vseeno imam ravno zagon. Tako kot je na zahodu v porastu budizem je na vzhodu v porastu krščanstvo. Jaz osebno menim da so vsa verstva v osnovi enaka problem je v institucijah. Vedno sem se spraševl zakaj je toliko žalosti in revščine v Indjiji ko pa imajo tako krasno verovanje, in problem je v instituciji kot mi je potrdil omenjeni članek. Kot mi, so tudi oni obremenjeni z nekimi obredi in zgodovino in tudi pri njih se je vera izkoriščala v politične namene zato iščejo vero v krščanstvu ker vidijo le gol nauk vere. Toliko na kratko če mi je že prišlo na misel.

andrej




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0