Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna u praksi...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
267 komentarjev na to temo

#226 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. februar 2006, 10:53

Najlepšejše prosim znalce da čekirajo al bom dobr kupo nov avto. Mam dva nagledana, nisn se pa še odločo.
Mogoče ta vikend ubodem.

Thx :vio:


No Bobnar, torej avto je tretja hiša Luna, ti pa si Merkur. Luna dela sektil z Nepunom in kvadrat z Merkurjem, kar pomeni, da bolje še malo počakati...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#227 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 22. februar 2006, 12:29

A mi lahko kej pomagate?
S partnerjem sva se sporekla; ker eden ne popusti, drugi pa tudi ne.
Kaj bo sploh z nama? Ostaneva skupaj?

Hvala, Mb; 22. 2. 2006, ob 12. 20 uri
Bodi dobro!

#228 Ogenjček

Ogenjček
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 22. februar 2006, 13:02

Najlepšejše prosim znalce da čekirajo al bom dobr kupo nov avto. Mam dva nagledana, nisn se pa še odločo.
Mogoče ta vikend ubodem.

Thx :vio:


Jaz pa rečem, da si že nepreklicno odločen, da v roku enote 6 (dni) kupiš avto.
Sčasoma se bo pokazalo, da nakup ni bil nakup stoletja.

GS1: Ve, C-GS1: Moon, SS1: Ma

GS2: Moon, C-GS2: Ju

To temo je popravil/a Ogenjček: 22. februar 2006, 13:04


#229 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. februar 2006, 13:04

Jaz pa rečem, da si že nepreklicno odločen, da v roku enote 6 (dni) kupiš avto.
S časoma se bo pokazalo, da nakup ni bil nakup stoletja.

GS1: Ve, C-GS1: Moon, SS1: Ma

GS2: Moon, C-GS2: Ju


saj to je, ker to ni nakup stoletja, je bolje počakati...

No zdravo Ogenjček,

zakaj si pa gledu Venero in polsekstile?
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#230 Ogenjček

Ogenjček
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 22. februar 2006, 13:54

Venero, ker vlada ascendentu. Stopinje ascendenta nakazujejo, da je kocka o nakupu že padla.


V bistvu odgovor na vprašanje Ali bom dobro kupil avto? je:

Ne. Katerikoli avto, ne samo tista dva, katera ima že v vidu, bo slab nakup v roku treh mesecev.
Vendar oseba, ki sprašuje, se je že odločila, da avto kupi. Najverjetneje v roku 6 enot.

P.s. dodatna informacija je, da oseba avto že ima. Torej kupuje drugi avto od obstoječega. Tretja od tretje.

#231 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. februar 2006, 14:41

Venero, ker vlada ascendentu. Stopinje ascendenta nakazujejo, da je kocka o nakupu že padla.
V bistvu odgovor na vprašanje Ali bom dobro kupil avto? je:

Ne. Katerikoli avto, ne samo tista dva, katera ima že v vidu, bo slab nakup v roku treh mesecev.
Vendar oseba, ki sprašuje, se je že odločila, da avto kupi. Najverjetneje v roku 6 enot.

P.s. dodatna informacija je, da oseba avto že ima. Torej kupuje drugi avto od obstoječega. Tretja od tretje.


tu si po mojem mnenju naredil napako:

ker izpeljane hiše se gledajo samo pod pogojem , ali - ali...


Ali naj kupim ta avto, ali naj obdžim starega...

Bobnar je navedel da ima ugledana dva avtomobila, ni pa povedal, ali je kateri od njiju pomebnejši...

torej tretja hiša avto Luna - Strelec . dvojno znamenja, dva avta...

Iz osebnih izkušenj vem, da je tako...

(kako to, da gledaš polsekstile)
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#232 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. februar 2006, 14:57

sem povedal.
en je že odpadel.
x:)x


drugega pa dobro poglej, on žal tebe ne bo... :inocent:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#233 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 22. februar 2006, 15:00

Joj, Bobnar, kak si smotan... :o|o:

Sprašuješ in sprašuješ, pol ti pa vsi rečejo, da ne, da ni dobro...pa boš vseeno naredil po svoje, ker kao itak brez veze, kaj rečemo... xrolleyesx

jaz se tudi čudim polsekstilom :eek: ...nikoli jih ne gledam...

Pa še nekaj, jaz pri avtomobilih jemlješ včasih drugo, včasih pa tretjo hišo...

recimo, čpe je vprašanje, ali mi bo avto dobro služil...ali pa recimo, grem na pot z njim...potem gledam tretjo hišo...

če pa kdo vpraša, ali bom dobro prodal avto...ali pa če se nakup splača tega avta, pa gledam drugo hišo, kot lastnino...

zato zahtevam pri takih vprašanjih natančno vprašanje...

Astra
Per aspera ad astra

#234 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 22. februar 2006, 15:14

Vprašanje: kako bo oseba rojena 1.7. 52, 5.10 v Mariboru prebolela materino smrt (ona rojena 9.4.1913 v CE, umrla 17.2.06 V LJ) . Je možno, da bo želujoči sin, spet zapadel v alkoholno omamo? Njegovi aspekti z luno so namreč silno problematični... Kako komentirate?

#235 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 23. februar 2006, 20:59

Najlepse prosim za odgovor oz. nasvet!! Malo sem se namrec zamislila nad dvema vprasanjema, ne vem, morda je krivo kislo vreme, a vendarle...
Kako me dejansko v sluzbi "obrajtajo" in ce imam prav, da gre za doloceno osebo tam, ki je mocno hinavska?
In kdaj in kje me caka fant, ki bo vendarle pravi zame oz. se bo vsaj za nekaj casa obneslo?

(Mb, 23/2, 20.10)

Hvala in ciao!
x;)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#236 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 25. februar 2006, 09:06

Evo mal praxe:)

http://www.lulu.com/content/234070

#237 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 28. februar 2006, 11:07

hehe, sn se spomno da sn tu težil z mojimi avti... x:o)x

no, v glavnem, najprej sta bla v igri dva, pol se je pokazal tretji, na koncu sn se pa odločil za četrtega xDDx

če šteje za nakup dan ko sn položil aro, pol je to 1 teden pred retro merkurjem... bolje kot kamen v hrbet x:Dx

---

khm, glede lepote :2src: pa... :inocent: ... x:px



No evo, to je bistvo HA, da nisi kupil nobenega od tistih dveh za katere si spraševal, kar je jasno, saj ni bilo nakazano v horarni karti...

Hvala za povratno informacijo!
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#238 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2006, 12:49

x:Ix

dobila možnost za zamenjavo službe, danes me je poklicala gospa, ki mi je že nekaj časa nazaj rihtala službo...sedaj pri njih odhaja neko dekle in iščejo novo. Gre za profil, ki meni popolnoma ustreza. Začetek službe bi bil 01.05.2006.
Jaz službo že imam zato me malo dajejo dvomi :o|o:
Ali naj novo ponujeno službo sprejmem x?x

Hvala in Lp, S

LJ, 03.03.06, 12:49
Objavljena slika

#239 Ogenjček

Ogenjček
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 3. marec 2006, 13:16

Pozdravljena Sončk,

Mislim, da se ne boš odločila, ker bi z novo službo zaslužila manj denarja.

Vse informacije o tej službi delujejo v tem trenutku nadvse obetajoče in idealno, kar se bo čez čas pokazalo v pravi luči. Oseba, ki je posredovala novico o delovnem mestu je gotovo v najboljši veri.


Vse najboljše xcrossfingx

#240 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 3. marec 2006, 13:30

Odločitev res ni najboljša...

Jupiter (služba v kateri si trenutno) je označena s Škorpijonom, ki pa prihaja v aplikativni trigon s Soncem, kar pomeni, da čas zato službo šele prihaja.

Dejansko pa bo maja prelomnica saj Luna dela aplikativen kvadrat z Saturnom (druga služba) in simbolizira pet enot...

Kako zanimiva je HA. Kje se vidi da neko dekle odhaja? 07. hiša je nova služba in notri je Venera, na koncu znamenja - kar pomeni, da mlado dekle odhaja - oz. neka ženska. In zakaj gre, zaradi narave dela ali odnosih z nadrejenimi (seperativni sektil Merkur z Venero).

Saturn (gospa s katero Sončk sodeluje) pa je označena z retogradnim planetom, kar pomeni, da sta v preteklosti že sodelovali.
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#241 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2006, 14:04

:o|o: mogoče res, ker sem sedajle govorila s tole gospodično, ki odhaja in mi je pocedala da je delavnik vsak dan od 8-17h...zame to bolj ne pride v poštev, ker še študiram in se vozim iz LJ v KR vsak dan in mi ena ura na dan pomeni velikooo x^x

Nisem se še odločila za sigurno, naslednji teden grem na razgorvor, pa vam sporočim kako in kaj x;)x

Beli vran, mi lahko poveš malo več o tem kar si zapisal:
Jupiter (služba v kateri si trenutno) je označena s Škorpijonom, ki pa prihaja v aplikativni trigon s Soncem, kar pomeni, da čas zato službo šele prihaja.

...to naj bi pomenilo, da v tej službi v kateri sem sedaj naj bi se še razvijala in da je OK da ostanem x?x

Hvala za pomoč,

S
Objavljena slika

#242 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 3. marec 2006, 14:07

Sedanja služba ima prihodnost (če boš seveda to razvijala)...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#243 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 3. marec 2006, 14:14

x:Xx hvala x;)x
Objavljena slika

#244 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. marec 2006, 23:45

Ne, ker je Merkur retro. x:Dx Tujina, oz.89.h pa v Dvojčkih. xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#245 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 18:36

Horarci dajte,prosim,pokukat v temo 'Karte', kjer dekle išče izgubljenega mucka .Naredili ji boste veliko uslugo.Zaenkrat vemo,da je živ,vi pa lahko poveste kje naj ga išče.
Mislim,da je prav,da ji odgovorite.
Hvala lepa tudi v mojem imenu!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#246 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 1. april 2006, 12:09

...

Ascedent Tehtnica, nakazuje, da si razdvojena in da se po eni strani želiš iti in po drugi oklevaš. Venera je v opoziicji z Luno in to poemni, da ti bo dejansko, ali mama prepovedala, ali pa dala take smernice, da ne boš šla. Merkur (vladar 09. hiše - POTOVANJE) je v široki konjunkciji z Uranom, kar pomeni, da bo prišlo še do spremebe, ampak zaenkrat zadeva ni ravno spodbudna.
beli Vran.



mene pa ,tale Lunca,močna je in v svojem znamenju,v opoziciji z Venero in znamenje kamor se je zatekel
vladar IX.hiše (Ribe) malo moti.Morda se bodo,odločitve o potovanju,dogajale na hitro.

Se pustimo presenetiti,ti pa poročaj x:Dx



če se še spomnete sem vas spraševala kako bo z mojim potovanjem v turčijo, sem rekla da vas bom mal obceščala o poteku x:)x
dobra novica je da grem xDDx xg:Dx sicer je pa datum sedaj prestavljen, gremo mesec kasneje, spraševala sem pa za mesec prej... edini problemček ki se je pojavil, so ble letalske karte, vse je že zaseden v juliju tko da smo na koncu rezeviral zlo drage karte in nasledn tedn grem vplačat keš... (upam da ne bo pršl kej vmes, ampak kot je blo rečen nas baje karte čakajo xrolleyesx ) ... bomo vidl kaka bo situacija naprej... x:)x

#247 chiara

chiara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 4. avgust 2006, 08:22

Sem nova na forumu in vse lepo pozdravljam, za Belega Vrana pa imam eno vprašanje.

Zanima me, če se bo dobro iztekel nek dogodek, ki ga pripravljava s partnerjem v septembru. Vprašanje je bilo zastavljeno 4.8.2006 ob 9:22 v Velenju. Res bi mi pomagal, ker me zelo skrbi... x:Ix xrolleyesx

#248 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 1. oktober 2006, 14:34

tradicija je tradicija...

Imam en šolski primer:

Kje je izgubljena zapetnica?

06.09.2006 ob 19:16

Poklicala je gospa in je povedala, da nekje od sredine junija pogreša zapestnico. Spomnila se je, da jo je dala v torbico, ker je v službi imela neko zahtevno delo. Od tedaj dalje je za njo izginila vsaka sled. Torbico je pregledala, v njej jo ni bilo in po njenih pripovedih je sumila na krajo.

Kje je zapestnica? Je doma in če je, ali jo ob našla? Naj jo išče doma ali v službi? Je resnično ukradena?

Primer je zanimiv in resnično šolski...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#249 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. oktober 2006, 09:16

tradicija je tradicija...

Imam en šolski primer:

Kje je izgubljena zapetnica?

06.09.2006 ob 19:16

Poklicala je gospa in je povedala, da nekje od sredine junija pogreša zapestnico. Spomnila se je, da jo je dala v torbico, ker je v službi imela neko zahtevno delo. Od tedaj dalje je za njo izginila vsaka sled. Torbico je pregledala, v njej jo ni bilo in po njenih pripovedih je sumila na krajo.

Kje je zapestnica? Je doma in če je, ali jo ob našla? Naj jo išče doma ali v službi? Je resnično ukradena?

Primer je zanimiv in resnično šolski...



Zapestnica je ukradena!!! Izgubljeni predmet predstavlja 2. hiša katere vladar je Mars, ki je v 7. hiši, katera prestavlja tatu. Nisem pa prepričana. Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#250 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 4. marec 2007, 20:14

ok tkole je... v roku nekaj dni se morm odločt kaj bom šla študirat... zlo me zanima študij mednarodnih odnosov sam to bi lahko šla študirat sam izredno... pa zdej ne vem a nej grem a ne :sori:

vprašanje: ali naj grem izredno študirat študij mednarodnih odnosov?
priložena je karta... sem neki interpretirat probavala in tista zlo dobr aspektirana venera (vladar 9 hiše-študij) mi je zlo všeč xDDx , luna pa mal mejn... bi prosila, če bi kdo pogledal, ki se mal bol spozna na horarno astrologijo in kej pokomentiral x:)x

horarna karta




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0