Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna u praksi...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
267 komentarjev na to temo

#76 Antiscia

Antiscia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 18. februar 2005, 14:53

<{POST_SNAPBACK}>Če sprašuješ KAKO, potem je odgovor nenavadno. Pri horarnih ljubezenskih vprašanjih vedno gledam tudi Luno in Venero ter Mars in Sonce kot dodaten signifikator. Tukaj je Luna v Dvojčku, veliko govori, Venera v Vodnarju - starejša ženska, poročena. On nenavaden ambicioznež..grem stavit, da je manjše rasti.  In ker sledi opozicija Lune s Plutonom, se bo zgodilo nekaj šokantnega..najprej, potem pa je celo možno, da se spoprijateljita v smislu prijateljstva. Aja..Luna v Dvojčku kaže na klepet z nekaj lažmi....

Vendar mi zadeva ni čisto jasna...


Vidim da ste se baš lijepo raspričali dok me nije bilo.

OONA,
kod horarnih pitanja postoje određena pravila i zbog toga je horarna baš takva kakva je, ne gledaš cijelu kartu već samo određene sigifikatore, a za ljubavna ptanja, to sam već prije napisala gledamo vladara Asc, osoba koja pita, vladara Desc - osoba za koju se pita, osim ako se ne radi o ljubavnim trouglovima i četverouglovima. Sunce - on kao muškarac, Venera - ona kao žena.

No pustimo sad to, ja bih molila ako netko ima nešto iz prakse, da postavi podatke pa da zajedno probamo doci do tocnog odgovora.

Pozdrav. Antiscia.

#77 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 18. februar 2005, 14:58

Dok tebe nije bilo.

Aha.

:xx!:

Drskosti li!

#78 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 19. februar 2005, 23:31

Jaz bi rekla, da ljubezenska vprašanja niso povsem črnobela, če te oseba vpraša a bova skupej, potem noramlno pogledaš 1/7.
Toda v primeru, ko še sama ne ve kaj bi rada, pa vpraša a se mi z ljubimcem obeta veza , ali je bolje, da ohranim odnos s partnerjem, kako se vam zdi, kaj se bo dogajalo. Torej takoj ko sama stranka omeni trojko, potem imamo v igri poleg 1/7 tudi 5. Mars igra vlogo ljubimca, Sonce pa moža, Venera vlogo ljubice, Luna pa vlogo žene.

Tako jaz gledam.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#79 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. februar 2005, 16:16

<{POST_SNAPBACK}>Dok tebe nije bilo.

Aha.

:xx!:

Drskosti li!



:palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#80 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. februar 2005, 16:18

Mihela,

se strinjam s tvojim načinom interpetacije.

Horarna daje odgovor za tisti dan(morda bi drugi dan ob drugi uri dala drugačen odgovor) klasična astrologija pove zgodbo od katere ne odstopa.Tudi dan kasneje ne.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#81 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 20. februar 2005, 17:10

<{POST_SNAPBACK}>Mihela,

se strinjam s tvojim načinom interpetacije.

Horarna daje odgovor za tisti dan(morda bi drugi dan ob drugi uri dala drugačen odgovor) klasična astrologija pove zgodbo od katere ne odstopa.Tudi dan kasneje ne.

Lep pozdrav :palec:


Čveka, al ni to takrat ko se vprašanje "rodi" razen če po pravilih ne smeš odgovorit, potem izbereš drugi čas... :vio:

ker pol bi vsako uro spraševal isto, pokazalo pa bi seveda vedno drugače.... :eek:

#82 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 20. februar 2005, 17:13

<{POST_SNAPBACK}>

Horarna daje odgovor za tisti dan(morda bi drugi dan ob drugi uri dala drugačen odgovor) klasična astrologija pove zgodbo od katere ne odstopa.Tudi dan kasneje ne.
 

Morda bi ga res dala, drug odgovor v drugem dnevu in ob drugi uri. Pa vendarle je čar horarne ravno v tem, da se vprašaš tukaj in zdaj! Če se ne motim, je moto horarne: vprašati se s srcem. Torej, če se sprašujemo s srcem, bo odgovor vedno isti!
Dum spiro, spero.

#83 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:21

<{POST_SNAPBACK}>Morda bi ga res dala, drug odgovor v drugem dnevu in ob drugi uri. Pa vendarle je čar horarne ravno v tem, da se vprašaš tukaj in zdaj!  Če se ne motim, je moto horarne: vprašati se s srcem. Torej, če se sprašujemo s  srcem, bo odgovor vedno isti!


Ne razumi me napačno. Tudi jaz 'študiram',hodim na predavanja o horarni.

Mihaeli nisem odgovorila s smislu da zanikam horarno. Res pa je,da horarci sami ne morejo preko klasične astrologije. Sama veš,da je res.
Še vedno trdim,da klasična pripoveduje zgodbo,horarna pa poda samo odgovor.
Pustiva srce pri miru.Vprašanje naj bi bilo vedno postavljeno'iz srca'

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#84 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:26

<{POST_SNAPBACK}>Ne razumi me napačno. Tudi jaz 'študiram',hodim na predavanja o horarni.

Mihaeli  nisem odgovorila s smislu da zanikam horarno. Res pa je,da horarci sami ne morejo preko klasične astrologije. Sama veš,da je res.
Še vedno trdim,da klasična pripoveduje zgodbo,horarna pa poda samo odgovor.
Pustiva srce pri miru.Vprašanje naj bi bilo vedno postavljeno'iz srca' 

Lep pozdrav

Ne, ne, za nesporazum gre. Tudi sama ne obvladam horarne, sploh ne zadosti in kolikor sledim , vidim, da mi, astrologi ne znamo interpretirat. V horarno nikoli ne vpletam natalne karte.
Da se pa vedno sprašujemo s srcem, pa tudi ne drži. Dostikrat dobivam ena in ista vprašanja od oseb, ki ali ne znajo ali ne zmorejo sprejeti resnice. Tudi sama se kdaj pa kdaj postavim v vrsto le teh.
Če povzamem, še se bomo morali učiti. Ampak,kateri način je pravi?
Dum spiro, spero.

#85 Antiscia

Antiscia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 21. februar 2005, 08:42

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi rekla, da ljubezenska vprašanja niso povsem črnobela, če te oseba vpraša a bova skupej, potem noramlno pogledaš 1/7.
Toda v primeru, ko še sama ne ve kaj bi rada, pa vpraša a se mi z ljubimcem obeta veza , ali je bolje, da ohranim odnos s partnerjem, kako se vam zdi, kaj se bo dogajalo. Torej takoj ko sama stranka omeni trojko, potem imamo v igri poleg 1/7 tudi 5. Mars igra vlogo ljubimca, Sonce pa moža, Venera vlogo ljubice, Luna pa vlogo žene.

Tako jaz gledam.

Vse dobro,

Mihela



Mhm, nije bas tako jednostavno, kod ljubavnih trouglova tek trebas odrediti izmedju datih signifikatora, koji predstavlja partnera, a koji ljubimca i to prema dodatnim pokazateljima kao sto su primjerice recepcije i sl.

Pozdrav. Antiscia.

#86 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 21. februar 2005, 09:57

<{POST_SNAPBACK}>Mhm, nije bas tako jednostavno, kod ljubavnih trouglova tek trebas odrediti izmedju datih signifikatora, koji predstavlja partnera, a koji ljubimca i to prema dodatnim pokazateljima kao sto su primjerice recepcije i sl.

Pozdrav. Antiscia.


Seveda, to je meni jasno. Prvo je treba določiti signifikatorje, potem pa odnose med njimi, in ugotoviti, kateri odnosi sporočajo kaj. Normalno, preko recepcij ugotovimo, kdo ima koga rad, kdo je komu všec, preko aplikacij ugotovimo kam kdo gre, , kako se bo zaplet razvijal.Preko separacij, ugotovimo zakaj je prišlo, do ljubezenskega trikotnika in kdaj.
Preko ostalih aspektov signifikatorejv, vidimo še ostale čustvene vezi, ki jih oblikujejo vdeleženi v študijo.
In tako naprej....
Umestitev, tudi kaže, kam je signifikator usmerjen, če gravitira proti ljubimcu, v 5. hišo, ali k partnerju v 7. hišo.
Pa se mi zdi, da smo o tem že govorili.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#87 Antiscia

Antiscia
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 32

Objavljeno: 21. februar 2005, 11:12

Astrotalisman i ostali

da li je netko imao problema oko načina postavljanja pitanja, npr. postaviš pitanje da li će nešto biti, a onda ti se kod tumačenja javi dilema, da je pitanje bilo postavljeno na drugi način, npr. da li će nešto spriječiti da se to dogodi? ispao bi sasvim drugačiji odgovor
Konkretno: imala sam pitanje da li će moj dečko morati platiti porez za motor, za 2004. godinu, premda je već platio za 2003., dakle da li će mu to uzeti u obzir?
no, kada sam ga objašnjavala, sinulo mi je da se pitanje moglo postaviti i na drugi način, recimo da li će mom dečku porezna uzeti u obzir već plaćeni porez za motor za 2003. godinu, a tada bi bio svakako drugačiji odgovor.

Odgovor na ovo pitanje je glasio: u svakom slucaju DA, jasan aplikacijski aspekt.
Odlucila sam se ipak (logički) za prvo pitanje, jer kod horarne je ipak najvažnija logika, kolegica mi se javila i povrdila to. No, mogla sam i odluta, zato me zanima da li ste imali sličnih dilema, jer ishod pitanja ovisi i o tome kako ga postavis....

Ima li netko slučajeva izgubljenih stvari, meni se to područje čini dosta složeno, pa ako imate kakvih horoskopa iz tog područja....

Pozdrav. Antiscia.

#88 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. februar 2005, 11:47

<{POST_SNAPBACK}>Seveda, to je meni jasno. Prvo je treba določiti signifikatorje, potem pa odnose med njimi,  in ugotoviti, kateri odnosi sporočajo kaj. Normalno, preko recepcij ugotovimo, kdo ima koga rad, kdo je komu všec, preko aplikacij ugotovimo kam kdo gre, , kako se bo zaplet razvijal.Preko separacij, ugotovimo zakaj je prišlo, do ljubezenskega trikotnika in kdaj. 
Preko ostalih aspektov signifikatorejv, vidimo še ostale čustvene vezi, ki jih oblikujejo vdeleženi v študijo.
In tako naprej....
Umestitev, tudi kaže, kam je signifikator usmerjen, če gravitira proti ljubimcu, v 5. hišo, ali k partnerju v 7. hišo.
Pa se mi zdi, da smo o tem že govorili.
Vse dobro,

Mihela



Prima Mihela. :palec:


Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#89 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 21. februar 2005, 21:16

Naj se še jaz nekoliko utaknem, ker mi je horarna, morda najbolj domača, ali pa imam veliko izkušenj s tem, kajti vsak teden objavljam odgovore v reviji Jana. Menim, da se preveč zapletamo, kaj naj bi bilo in kaj naj je, premalo pa pregledamo karto, zavedajte se nekaj, vsaka horarna karta je unikat in vsaka ima svojo zgodbo, pravila so eno, ampak so le delček pri interpretaciji. Bistveno je, da horarni astrolog razume vprašanje in da se ne vtika v morje dejavnikov zraven, kajti omenjeno ga lahko samo zbega in potem ni pravega odgovora. Luna je zelo pomembna, ona je tista, ki sploh pove, kako je do vprašanja prišlo, ascedent izraza stanje spraševalca, kako se počutu, kaj misli... Veliko zadev je tudi subjektivnih, kar pomeni samo dojemane spraševalca in se šele po res temeljiti poglobitvi vidi kaj se bo zgodilo. Pomembno je pogledati preteklost in jo analizirati, dober horarni astrolog to ve in to dela. Poglejte karto globinsko in se ne površno, ja ja saj bosta skupaj, ja ja mož ima ljubico, ja ja vara ga.... Ali ni pomembenjši odkriti vzroke in zadeve povedati, zakaj se to dogaja in kam zadeva pelje. Menim, da so svetovni astrologi pojem horarne astrologijo nekoliko zgrešili, kajti ni samo neka oblika divinacija, ampak daje tudi odgovor v smislu psihološkega nasveta na vprašanje zakaj in daje uvid, kako se zadeve razrešijo. No ja, vsak dela po svoje in verjetno je prav tako.

Veliko poziitvnih trenutkov in miru v duši!

Vaš beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#90 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 22. februar 2005, 08:14

<{POST_SNAPBACK}>Naj se še jaz nekoliko utaknem, ker mi je horarna, morda najbolj domača, ali pa imam veliko izkušenj s tem, kajti vsak teden objavljam odgovore v reviji Jana. Menim, da se preveč zapletamo, kaj naj bi bilo in kaj naj je, premalo pa pregledamo karto, zavedajte se nekaj, vsaka horarna karta je unikat in vsaka ima svojo zgodbo, pravila so eno, ampak so le delček pri interpretaciji. Bistveno je, da horarni astrolog razume vprašanje in da se ne vtika v morje dejavnikov zraven, kajti omenjeno ga lahko samo zbega in potem ni pravega odgovora. Luna je zelo pomembna, ona je tista, ki sploh pove, kako je do vprašanja prišlo, ascedent izraza stanje spraševalca, kako se počutu, kaj misli... Veliko zadev je tudi subjektivnih, kar pomeni samo dojemane spraševalca in se šele po res temeljiti poglobitvi vidi kaj se bo zgodilo. Pomembno je pogledati preteklost in jo analizirati, dober horarni astrolog to ve in to dela. Poglejte karto globinsko in se ne površno, ja ja saj bosta skupaj, ja ja mož ima ljubico, ja ja vara ga.... Ali ni pomembenjši odkriti vzroke in zadeve povedati, zakaj se to dogaja in kam zadeva pelje. Menim, da so svetovni astrologi pojem horarne astrologijo nekoliko zgrešili, kajti ni samo neka oblika divinacija, ampak daje tudi odgovor v smislu psihološkega nasveta na vprašanje zakaj in daje uvid, kako se zadeve razrešijo. No ja, vsak dela po svoje in verjetno je prav tako.

Veliko poziitvnih trenutkov in miru v duši!

Veliki moster horarne astrologije W. Lilly  v svoji knjigi Krščanska astrologija želi, da bi bili učenci astrologije učeni in SKROMNI. xsrcx

Vaš beli Vran


Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#91 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 22. februar 2005, 08:21

Se opravičujem Belemu Vranu, ker sem v njegov tekst dodal Lillyevo misel.
To misel sem hotel dodati kot komentar temu, kar je napisal Beli Vran, katerega trud in znanje sicer spoštujem. xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#92 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. februar 2005, 08:48

No, horarna astrologija kljub vsemu JE zgolj divinacija, saj je zaradi tega tudi nastala. In tu moderni astrologi ne "učijo" ničesar drugega kor nekdanji.

Če pa astrolog iz te informacije zna potegniti kaj več, torej tudi nasvet, umeščenost tega odgovora v širši kontekst ali v psihološko sliko, je toliko bolje. To pomeni, da je v svojem poslu toliko boljši ali vsaj zelo pripravljen stranki dati več. Ne gre pa tega zamenjevati s principi horarne astrologije, ki pa so - ne glede na vse dodatne sposobnosti astrologa, torej na širino znanja, uporabo intuicije, tretjega očesa ali česarkoli že - take, kakršne pač so, In kakršne so vedno tudi bile.

Kajti v horarni astrologiji veliko novega ni.

x:)x

#93 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 22. februar 2005, 09:17

Se strinjam z Bernom, osnovni namen horane je bilo odgovarjanje na konkretna vprašanja.
Res je pa da dobro obarva neko situacijo in dejansko lahko vidiš kako človek doživlja neko situacijo, torej delno tudi psihologijo, vendar ne splošno o njem in njegovem karakterju, vednar glede na zadevo, o kateri človek sprašuje.

Jaz poskušam s pomočjo duhovnih vaj, spreminjati to, kar prinaša prihodnost, in kar se da videti z astrologijo.
Najlažje spremenim to, kar mi sporoča horarna, nekoliko težje to, kar mi sporoča prognostika, najtežje pa to, kar je zapisano v natalni karti. To so seveda samo moje ugotovitve.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#94 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 22. februar 2005, 11:37

No ja, Bern, Mihela, jaz vem kaj je princip horarne, vem pa tudi kaj lahko nudi, so pa tudi novosti... Ampak to je zgolj moje mnenje....


beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#95 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 23. februar 2005, 22:09

Ali bom sploh kdaj oče? - 22. 2. 2005, Lj - 21:46

Vprašanje zastavlja moški....
Dum spiro, spero.

#96 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 24. februar 2005, 07:31

<{POST_SNAPBACK}>Ali bom sploh kdaj oče?  -  22. 2. 2005, Lj - 21:46

Vprašanje zastavlja moški....

x:(x Prav razveseliti ga z odgovorom ne bi mogel. Temeljno šibka signifikatorja 1. in 5. hiše.Venera separira iz trigona z Jupitrom. Jupiter kot vladar 5. in istočasno pokazatelj plodnosti napadan s kvadratoma Saturna in Marsa in poleg tega še oslabljen z retrogradnostjo. Luna prenaša svetlobo od sekstila z Jupitrom k Veneri, vendar z opozicijo.Tudi Južni vozel v 1. ni prijeten.
Poleg tega planet na stopinji vozlov po mnenju mnogih pomeni žalost.
Ne smeš mu pa vzeti vsega upanja - odvisno je tudi od tega,zakaj je vprašal. Ali gre za zdravstveni problem, morda čustveni... xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#97 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 21. avgust 2005, 09:26

Vprašanje se je glasilo...

Ali bom dobil novo službo?

Zastavljeno je bilo 22.julija 2005 ob 16.02 v mb.

Asc je v sco, kot novo službo sem gledala 10 hišo, devica.

Spraševalec je v dobrem stanju, njegov vladar Mars je v ovnu, edino kar bi lahko rekla, je, da je malo nestrpen.Vladar nove službe, ki bi pomenila tudi vzpon v karieri, je Merkur, ki pa se bo obnil retro in že stoji, na svoji poti pa bo delal tudi neugoden aspekt, opozicijo z Neptunom.
Luna dela prvi aspekt z Neptunom, potem pa dela opoz z merkurjem.čeprav dela sekstil z Marsom, sem rekla, da s to službo ne bo nič, razen nekaj iluzij.Svetovala sem previdnost pri dogovorih, še posebej, ker se je vse odvijalo v času retro Merkurja.

No, precej sem bila presenečena, ko je službo dobil :eek:

Ima kdo komentar?

Astra
Per aspera ad astra

#98 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. avgust 2005, 08:10

v takem primeru bi gledala oboje: 10. in 6. hišo-ki bolj kaže delovno okolje (ker Venera, morda dobro razumevanje s kako novo sodelavko)

vl. asc tvori trigone tako z vladarjem 10. kot 6., zato se kaže kot poz. odgovor,
ker je vl. 10. v opoziciji z Luno in Neptunom in bo retro, bi bolj kazalo, da bo nekaj s šefom, morda težave-neiskrenost, kak škandalček, menjava ali ker bo retro-da bo odstopil od funkcije ali menjal svojo politiko, dejavnost... zdaj pa že nakladam... aha, ali zmeden šef, z nerealnimi predstavami o nečem
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#99 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 22. avgust 2005, 08:36

<{POST_SNAPBACK}>Vprašanje se je glasilo...

Ali bom dobil novo službo?

Zastavljeno je bilo 22.julija 2005 ob 16.02 v mb.

Asc je v sco, kot novo službo sem gledala 10 hišo, devica.

Spraševalec je v dobrem stanju, njegov vladar Mars je v ovnu, edino kar bi lahko rekla, je, da je malo nestrpen.Vladar nove službe, ki bi pomenila tudi vzpon v karieri, je Merkur, ki pa se bo obnil retro in že stoji, na svoji poti pa bo delal tudi neugoden aspekt, opozicijo z Neptunom.
Luna dela prvi aspekt z Neptunom, potem pa dela opoz z merkurjem.čeprav dela sekstil z Marsom, sem rekla, da s to službo ne bo nič, razen nekaj iluzij.Svetovala sem previdnost pri dogovorih, še posebej, ker se je vse odvijalo v času retro Merkurja.

No, precej sem bila presenečena, ko je službo dobil  :eek:

Ima kdo komentar?

Astra



Živjo, Astra!
Jaz bi se v tem primeru odločil za pozitiven odgovor, ker že sam aspekt (čeprav opozicija) med Merkurjem in njegovo kosignifikatorico Luno zagotavlja ugoden odgovor na vprašanje. Seveda se postavlja vprašanje nadaljnega poteka dogodkov oz njegovega zadovoljstva v službi glede na njegove sposobnosti in prepričanje vase (Mars v Ovnu). Strinjam se s tabo glede njegovih sanjarjenj (Luna konj. Neptun), vendar gre zaradi močnega Marsa za iluzije človeka, prepričanega v svoj uspeh.
P.S.
Tehnično gledano je prvi Lunin aspekt opozicija z Merkurjem, konjunkcija Lune z Neptunom samo doda ščepec soli k odgovoru.
Mars je tudi na Al Phergu - pozitivno za končni uspeh.
Lep pozdrav in srečno xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#100 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 22. avgust 2005, 09:17

Hvala.zdaj vidim, kje sem zgrešila, seveda aspekt Lune in Merkurja napoveduje, da bo službo dobil...

je pa tako, kot praviš, vprašanje, če bo ta služba izpolnila njegova stremljenja...

še enkrat hvala!

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0