Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna u praksi...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
267 komentarjev na to temo

#101 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 22. avgust 2005, 09:57

Stanka, komaj zdaj vidla tvoj odgovor... x:Ix
Ja, prav imaš, direktor je res zamutil že na začetku, ker se je kandidat peljal na vabljen razgovor, pa direktorja ni bilo...

Kaj pa mislite o trajnosti in uspešnosti te službe?
kandidat je, tako, kot ste napisali Mars v ovnu, prepričan v svoje sposobnosti, deluje zelo samozavestno...

Aspekt lune z neptunom v meni poraja vprašanje,če bo ta služba izpolnila njegova pričakovanja... x?x

kolk je fajn, da spet debatiramo

Astra
Per aspera ad astra

#102 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 23. avgust 2005, 11:10

Jaz sem pa ključ zgubila, nekje doma najbrž....pa ga ne najdem :C:

še zmeri ne,

kje je x?x

Lj, 23.8. ,12.10


prosim, prosim, prosim za pomoč :sori:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#103 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. avgust 2005, 11:48

<{POST_SNAPBACK}>...seveda aspekt Lune in Merkurja napoveduje, da bo službo dobil......


Čuj, ži cejli cajt se matram in gruntam kak in zaka lih toti aspekt opozicije med Merkurjem in Luno pomeni JA... meni je bolj s trigoni jasno, prosim za obrazložičko x:Ix

pomlad grem prechekirat...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#104 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 23. avgust 2005, 12:23

pomlad težka je ta... bom poskusila

Jupiter vl. 2 je v 12 in ni povezan z vl. asc.
aplikativno gre Merkur čez 5 stopinj v sekstil z Jupitrom
Ker Merkur vlada 11.h bi v najbolj idealnem primeru
en mlajši moški prijatelj čez 5 ur (dni) našel tvoj ključ

če je v stanovanju, gre za vzhodni del stanovanja

kdaj si ga izgubila?

Kje si astra, daj ti tudi to poglej prosim.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#105 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 23. avgust 2005, 12:39

Doma....pri starših, kjer sem za vikende.

Tam sem ga imela nazadnje, je pa res moja soba na vzhodnem delu :eek: .....joj kolk bi bla vesela, če se bo našel. :palec:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#106 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 31. avgust 2005, 11:08

No, pa da pokomentiram še tisto vprašanje o službi...

Služba mu je bila res ponujena, vendar pod drugačnimi pogoji, kot je bilo dogovorjeno...tako se je odločil, da te službe ne bo sprejel...če pogojev ne bodo uskladili...

Neptun xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#107 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. november 2005, 12:24

Spet eno vprašanje, na katerega si sama ne upam odgovoriti..
če kaj zamučkam pri ljubezenskih štorijah, še gre, tole pa preveč pomembno...

Torej, prijatelj kupuje stanovanje, našel je izjemno ugodno ponudbo, vendar se komplicira, saj je stanovanje zasedeno s podnajemnikom, ki pa mu je že potekla najemna pogodba, lastniki stanovanja pa so vložili tožbo za izselitev.Zaradi vseh teh komplikacij je stanovanje izjemno poceni, saj bi se lastniki radi znebili težav, stanovanje prodajajo pod ceno.

Podnajemnik je prijatelju, potencialnemu kupcu obljubil, da se bo izselil februarja.
Vprašanje se glasi:

Ali naj grem v nakup tega stanovanja in kaj se bo dogajalo?
Lj, 8.nov.2005 ob 21:31

pogledala sem karto in prvo, kar me je zmedlo, je asc na 0 stopinj.Po vseh tolmačenjih torej prezgodaj...

Lahko kdo pomaga?

Astra
Per aspera ad astra

#108 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 9. november 2005, 14:31

Tu je odgovor jasen, kajti vprašanje je postavljeno prezgodaj in vsaka predvidevanja so zgolj ugibanja...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#109 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. november 2005, 15:18

hvala, sem tudi sama tako mislila, samo sem potrebovala potrditev.

Thx

Astra
Per aspera ad astra

#110 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 10. november 2005, 13:16

[font=Book Antiqua]Beli Vran!

Ravnokar sem prišla iz razgovora za službo in me resnično zanima razultat..bo ali ne bo?

Hvala

Hoče, 10.11.2005 ob 13.15


Andreja
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#111 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. november 2005, 12:29

[font=Book Antiqua]Beli Vran!

Ravnokar sem prišla iz razgovora za službo in me resnično zanima razultat..bo ali ne bo?

Hvala

Hoče, 10.11.2005 ob 13.15
Andreja




:palec: :palec: :palec: Odri imaš vse moje palce, ti privoščim.

#112 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 11. november 2005, 12:38

Meni zgleda, kot da ti bodo službo res ponudili, samo ne bo ravno tako, kot bi si želela.In neke mutne zadeve( kvadrat z neptunom) so s to službo.

ne zgleda sanjsko, žal.

Astra
Per aspera ad astra

#113 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 13. november 2005, 14:35

Hvala Lunca x;)x , hvala Astra!

..bom videla kaj bo s tem..mah če ne drugega prehodno obdobje, dokler na najdem boljše službe...mora pa se nekaj odpreti, mora.

Lep pozdrav!

Andreja

x;)x x:)x x;)x
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#114 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 16. november 2005, 08:48

...eto...včeraj sem dobila negativni odgovor. NIČ ni :C: . Pa se ob vseh mojih poslanih prošnjah sprašujem KDAJ BO tako težko pričakovana služba?

Lep dan vsem in veliko veliko veliko x;)x SONČKA!

Andreja
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#115 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. november 2005, 10:09

Ej, mi je žal. na žalost še ne znam tako odkrito napisati,da ne bo nič, samo res je kazalo, da ti ta služba ni naklonjena.

ne skrbi, pride boljša prilika!

Astra
Per aspera ad astra

#116 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 16. november 2005, 10:15

Ola Astra kaj bi lahko tud zame pogledala zaposlitve, če bo kej in kdaj? 16.11.05 ob 10:16
Hvala x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#117 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. februar 2006, 13:25

Zadnje čase se mi je večkrat zgodilo, da sem dobila horarno vprašanje, pa je bila luna v praznem teku...

Ker je luna pokazatelj dogajanja in razvoja dogodkov, je moj prvi odgovor, nič se več ne bo zgodilo...

Samo, nekje sem potem zasledila, da se okol tega...po čemer sprašuješ...ne da več nič narediti. To pa je razlika v pomenu...

Med nič se ne bo zgodilo...in nič več ne moreš narediti...so nianse.

recimo zadnjič me je ena mama vprašala, kaj bo z vezo njene hčere, pa je bila luna na 29.38 stopinj.Zdaj pa mozgam..v čem je keč. Ali da se z njeno zvezo ne bo nič dogajalo...ali pa mama ne more nič narediti, ker ji ta zveza ni všeč...

Drugi pokazatelji so bili...aplikativni aspekt med njeno hčero in soncem, kar sem vzela med drugim kot tega moškega...pač bolj moško stran.

ve kdo kaj o tem?

Astra
Per aspera ad astra

#118 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 6. februar 2006, 22:57

Zadnje čase se mi je večkrat zgodilo, da sem dobila horarno vprašanje, pa je bila luna v praznem teku...

Ker je luna pokazatelj dogajanja in razvoja dogodkov, je moj prvi odgovor, nič se več ne bo zgodilo...

Samo, nekje sem potem zasledila, da se okol tega...po čemer sprašuješ...ne da več nič narediti. To pa je razlika v pomenu...

Med nič se ne bo zgodilo...in nič več ne moreš narediti...so nianse.

recimo zadnjič me je ena mama vprašala, kaj bo z vezo njene hčere, pa je bila luna na 29.38 stopinj.Zdaj pa mozgam..v čem je keč. Ali da se z njeno zvezo ne bo nič dogajalo...ali pa mama ne more nič narediti, ker ji ta zveza ni všeč...

Drugi pokazatelji so bili...aplikativni aspekt med njeno hčero in soncem, kar sem vzela med drugim kot tega moškega...pač bolj moško stran.

ve kdo kaj o tem?

Astra


Lep pozdrav,astra!
V omenjenem primeru bi rekel, da je pravilna tvoja druga domneva. Prazna Luna lahko pomeni oboje - odsotnost pozitivnega odgovora ali pa krepko zmanjšano zmožnost spraševalčevega vpliva.
Ne gre pozabiti, da je delovanje prazne Lune manj obremenjujoče, ko se nahaja v Biku, Raku, Strelcu ali Ribah.
Sam sem tudi med zagovorniki sistema, ki dovoljuje vpliv Lune tudi v bližnje območje naslednjega znamenja - torej, da če je Luna v okviru orbisa v aspektu z nekim planetom, ki je na začetku drugega znamenja, ni prazna.
Seveda je pa treba enostavno "brati" karto, kar pa ti nedvomno znaš.

Morda še kdo kaj več o tem? xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#119 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. februar 2006, 08:10

:palec: Astrotalisman

Luna v praznem teku lahko nakazuje tudi dejstvo, da bo treba stvari spremeniti (novo poglavje življenja), enostavno pa kot pravi Astrotalisman je treba karto brati...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#120 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. februar 2006, 13:45

Thx obema.

Astrotalisman, ja, tako nekako sem tudi jaz brala karto.Sem začutila materino vmešavanje in potem se mi je zdelo, da luna na teh stopinjha govori, da mati ne more več ničesar narediti, da gre hčera svojo pot glede te zveze.
In hkrati, da se začenja neko novo poglavje, da je to pokazatelj zaključenosti sedanjega stanja..
razmišljala sem tudi o tem, koliko smem luno šteti že za naslednje znamenje...glede na to, da je tako na koncu...kjer pa dela kvadrat z uranom.
samo po drugi strani...pa je to novo poglavje, kjer se bodo karte premešale na novo..

Saj,ker sem bila v dvomih, sem pogledala tudi, koliko je karta veljavna in je bil vladar ure ujemajoč z asc...(aja, to me zanima, če VEDNo pogledate koliko je karta dobra in veljavna na ta način?)
glede lune in njenih naslednjih aspektov pa gledam podobno, samo v tem primeru ne dela nobenih aspektov zelo kmalu...ne v orbisu 6 in pol stopinj, kolikor bi bilo dovoljeno...
Po drugi strani pa Lily pravi, da ni videl karte, kjer bi zadeva z luno v praznem hodu tekla brez problemov...
torej na nek način zadeva ne bo ravno s Happy endom, bi jaz rekla...posebej, ker dela aspekt moški s soncem, bolj bo izražena njegova moškost, kot pa ljubezen in glava...pa tudi sonce dela kvadrat z njo, ne pa kakšnega trigona recimo...
Pa tudi samo termin ga vleče k njej...

*

Saj, zato pa je horarna tako zelo zanimiva, ker tisto, kar vidiš na prvi pogled, ni nujno, da se izkaže kot resnično, ko se malo poglobiš v zadevo...

Astra
Per aspera ad astra

#121 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. februar 2006, 14:52

No, zdaj pa še ena zanimiva...za katero sploh ne vem, kako se je naj lotim..oz niti malo ni podobno horarnemu vprašanju... :o|o:

Danes, ob 14:45 me je klical frend in vprašal, zakaj se mu zadnje čase dogajajo same slabe stvari.Nekaj je omenjal službo, poudaril pa je, da služba potegne vse za seboj...in mu tako škripa na vseh področjih.

vprašanje ...ki ga je na koncu nekako sestavil je...kaj lahko naredim, da se bo stanje izboljšalo?????

Hm, tole je pa zame malo trd oreh... :o|o:

Saj vem, da lahko gledam tranzite, pa progresije, pa solarni povratek...sam me zanima, če se da na takšna vprašanja odgovarjati tudi s horarno...

Recimo, da poskusim z željo, upanjem kot 11 hiša??

Ali pa grem lepo po vrsti, po področjih življenja in vidim, kaj se mu dogaja?
recimo služba, zdravje?...njegovo počutje, s čim se največ ukvarja...

Astra
Per aspera ad astra

#122 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. februar 2006, 16:02

Moje mnenje je, da je karta veljavna in tako odgovor možen. Karta lepo pripoveduje njegovo stanje označen je z Luno (vladarico ascedenta) , ki je na vrhu 12. hiše, kar pomeni, da je nemočen in krhih živcev, Luna je v Dvojčkih, razpet med večimi možnostmi. Poleg tega je Luna še v aplikativen trigonu z Neptunom, kar vse še potencira. Vendarle bo na dve enoti bolje, ko Luna naredi trigon s Soncem (prejel bo denar, vladar 2. hiše) ali pa okrepil na moči Sonce v 08. hiši. Kjej je rešitev? Da dela na sebi...

To je moj vidik...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#123 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 8. februar 2006, 09:51

Thx, beli Vran. xsrcx

Nekaj me zanima.Bilo je vprasanje o tem, kako se bo razvijala ena zveza. Na prvi pogled ni dvoma.Obstaja aplikativni aspekt sekstila med Jupitrom (on) in Venero(ona).Aspekt se bo dovršil v roku ene enote, precej hitro bi rekla, ker je venera v deseti in v kozorogu, kardinalnem znaku.Mislim, da karta zelo dobro kaze oba.On je natanko tak, jupiterijanski, prijazen tip...ki raje caka, kot da bi bil v akciji...ona pa energicna venera. Potem pa me je zmotilo nekaj :o|o: ..namrec v medsebojnih recepcijah. Ker je jupiter v sco, je venera v tem znamenju v izgonu, poleg tega je luna v padu....če luno omenimo kot custva. Obstajajo mešani občutki,ker vendar pa je venera tudi v terminu in luna v tripliciteti.In še slabse...če gledamo obratno, ker je venera v kozorogu, je jupiter v padu in luna v izgonu...vendar so tudi tukaj mešana čustva, saj je jupiter tudi v terminu. samo takšna prijateljska čustva po moje ne zadostujejo za ljubezensko zvezo, ker so občutki zaradi pada in izgona močnejši...

In oba planeta sta peregrinirana...kar pomeni, da se ne obnašata ravno najboljše...ne vesta, kaj bi.

pogledala sem še hiše...kjer se nahajata.Jupiter v deveti, ki je sicer dobra hiša...in jupitrova hiša, vendar se tukaj ne veseli, pokaze samo cloveka,ki je v resnici skromen. In tudi deseta je dobra hisa...pa vendar :o|o:

Luna v dvojckih ne podpira nobenega od teh planetov..

Hm, kako ravnate v takšnih primerih? Ko je aspekt sicer dober, vendar ni prisotna nobena zelja, da bi do tega res prišlo.Brala sem, da se tudi najbolj ugodni aspekti ne izpolnijo, če ni prisotna tudi želja za tem...

Po drugi strani pa, če pogledaš antiscio...sta oba planeta preko antiscie v sekstilu...orbis 1 stopinja.Bi si lahko to razlagali tako, da bosta sicer skupaj, recimo kot skrita ljubimca...ker nekaj naklonjenosti vendarle obstaja, ne bosta pa "uradno" fant in dekle...

verjetno vam je praksa pokazala, kako to deluje...

Astra
Per aspera ad astra

#124 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. februar 2006, 20:08

No, sem že dobila odgovor...še dobro, da včasih dobimo povratne informacije...

Do zveze je sicer prišlo, tako, kot sem predvidevala, v enem dnevu...zdaj sta par..samo na delu je antiscia...dobivata se doma, skupaj sta...in zveza temelji na seksu.( aspekt se je dovršil zaradi venere, ki je bila kosignifikator, ne pa signifikator...)Sicer prijetno, prijateljsko...samo kakšne ljubezni pa tukaj ni in je ne bo.

Sem prej spregledala, da luna dela končni aspekt z vladarjem četrte hiše...koncem zveze.V roku osem enot.Tega jim ne omenjam, naj uživajo, dokler lahko...

No, saj pri tem določanju časa je vedno križ...če je planet v kotni hiši in kardinalen, še lahko rečeš, ja, tole pa bo zelo hitro..
Očitno bom morala počakati, da mi frendica javi, da sta končala..pa bom potem vedela...

V tem primeru je luna v kadentni hiši, vendar 5 stopinj od vogalne hiše...je pa v dvojčkih.8 tednov ali 8 mesecev????



Upam, da tile še kdo navede kakšne karte, kjer je bil v dvomu, da malo podebatiramo...


Astra
Per aspera ad astra

#125 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 9. februar 2006, 22:05

mene pa zdele muči: ali bom šla v istanbul 19.6.06? (ni niti vse še čist 100% potem so pa tu še starši, pa mogoče kake druge okoliščine,.. ne vem.. zlo me zanima, če se bo tole izšlo)


vladar AC je venera... v opp z luno, ki naj bi se tudi gledala? ne glih dobr? :inocent: ... potovanje-9 je v dvojčki, merkur v peti- recimo tole se men zdi dobr :inocent: x:px , luna v v 9 h... oz na MC ju (10 hiša-mami? bo ona mela kej proti?)

mi ne ratuje glih. bi prosila za kak komentar :8):

hvala, hvala x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0