Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna u praksi...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
267 komentarjev na to temo

#201 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:53

:palec: :palec: x;)x Jest pa tuhtam, zakaj jih je že tolk ušlo z astrologije.

Lunca, vec kot leto SPLOH ne hodim v astrologijo, niti ne odprem tem, razen zelo redkih izjem (kjer me itak pol vidis, ker se oglasim).

*

Tako da nisem se prechekirala niti vseh tem, ki sem nanje bila napotena, kajti precej clanov vas je ze zmotil par zadev tule.

In res - skoz neki spori, men se to ne zdi primerno za folk, ki se mdr. ukvarja z odnosi, s svetovanjem drugim.

In ker (SHE!) ne zelim spreminjat, vetrit, puscam, ker pa se mi ne da obremenjevat, preprosto ne berem, ne sledim.

Ogromno je tekmovanja, vsi so pametni, sami znalci.
reklamiranja, ocitnega in podtalnega, lobiranja, kampanj in vsega, tako da mi gre vcas ze na bruhanje. xyesx :sick:

pol je dost ljubosumja, pa cudi me, da je tolk tega delovanja 'prek trupel'.
s tem da sem sama velik bolj izbircna in natancna v tem, kdo naj bi se ukvarjal z mojimi zadevami, se mi zdi, da vecini nivo sploh ni pomemben.

Dost je kraje avtorskih (no tega k sreci ne opazam vec, sam po 2. strani pa jasno da ne, ker ne berem x:o)x, sam hocem rect, to mi je blo zlo blazno pomembno, sam vas, ostalih clanov, to ni zanimalo - glavno, da so infoti in glavno da vam nekdo odgovarja.
pa prenasate in ste tih, ker je tud za vas kao dobro.
ko se pa un spoka drugam, pa se tle linke gledam, ces kok so kul strani - ja, sam je vecinoma kopipejst :||)...

pa mamo primere, ko so uletel astrologi, in ce jaz nisem do stopa skakala, ste najbrz mislil, da zato ker sem ljubosumna, jaz pa sem samo poznala tako motiv kot tudi potek dogodkov.

1) uletis ves usluzen, SAMOINICIATIVNO

(vsakic poudarjam, da prav NIKOGAR nisem vabila, sem si se zdela sposobna in energetska za furat vse forume sama, zato sem jih tud odprla, kajti so nastali po vsebini LN in ne po razpolozljivem ali zelenem stevilu bodocih sodelujocih astrologov, kar pomeni, da mam sama ful za povedat (zdaj pa casa za to ni, ker moram provajdat plejs za druge znalce, tko da bi men mroda tud bolj sedlo, da bi 'beli Vrani' 10 let pripravljali teren, pa bi pol jaz sam uletela mal pozhet, ceprav zelo zelo dvomim, da bi bla mozna obratna zgodba)

2) azhurno odgovarjas

3) mas ful strank, pa blazno bazo, ki je, ce bi te moral po najdisijih iskat, pod razno ne bi mel.

4) folk mas, ki te bere, pa reference si nabiras.

5) privabis si stranke - bodisi mas v podpisu blazen opozorilc al pa se lotis bolj...... *diskretno* x:o)x (*recimo s kampanjo po osih, pa te nihce ne razkrinka, ker se cutijo vsi dolzni, ker si jim prijazno odgovarjal na njihove... tezave, vprasanja)

jaz, avtor najopaznejsega astro portala v sloveniji, pa mislite da sem blazno hepi, ce mi en klinchich en mesec na forumu odgovarja, kdaj bo 'un poklical'.
In da jaz delam zastonj in se placujem, da si bo lohk en tule nabiral folk...
skratka, LN ma cist drugacno filozofijo in zato se mi katere stvari upirajo.
in mislim, da bom zacela mal drugac furat tule.

To je skratka glavni razlog, da tud pogledam ne.
pa se mrhovinarski odnos clanov, ta je pa 2.
da je samoumevno, da dobijo odgovore in da je samoumevno, da moram bit jaz nad hepi, da si lohk drugi pr men reklamo delajo.

Vcas pa je bil forum astrologija moja najvecja ljubezen med forumi, na prvih straneh vsake teme starejse me je ful, enga in istga se mi pa tud ne da ponavljat.

pa pogresam humor in duha pri astrologih.
v glavnem opazam nek vzvisen pokroviteljski nacin, ki mi je smesen. x:o)x
skratka, pod tem nivojem, ki sem si ga jaz kot avtor zamislila.
sam pac, tko ste hotl, jaz pa puscam.

zal pa gre moje avtorsko izvirno delo na racun uredniskega pa da shlepam vse tole.
jaz bi tud rajs za cash kje delala, kdaj pa kdaj, pa da bi drugi zame zastonj pa da bi mi stranke rihtal, nc ne bi blo narobe, ce bi mel kaksen astrolog na svojem sajtu tud link na ln.
no se to - sramota sramot pa je ta, da folk, ki se je tle kalil, tle mel bazo, tle si zvabil folk dol, ne nudi niti linka na LN. :xx!:

Tko, tak je moj pogled na astro sceno tule.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#202 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:57

Marsa beli je prišel, ko je imel internet...

Upam, da se kdaj v živo spoznava, na kakšni kavici, ker saj veš ljudje govorijo ene, realnost pa je drugo...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#203 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:58

Draga moja, nisem vedel, da si cenzorka na tem forumu.

Ljubcek moj, ob tako prodornem majndu kot je tvoj, me cudi, da ne ves, kajti tud jaz mam sliko gor in zraven tud nekaj pise.

Očitno SLABO poznam astrološko srenjo. A potem tudi drugim zbrišeš njihovo mnenje, če pač ni po tvojem okusu?

Ocitno jo dobro poznas, se ne pristevam mednjo.
sem marsa
(avtorica, urednica, slikarka, astrologinja, slogarka, lektorca, pevka, bobnarka, multiinstrumentalistka, mama - izberi zeleno in daj pred moje ime).


Ja, LAHKO zbrisem kar cem.

Marsa beli je prišel, ko je imel internet...

marsa pa, ko se je se prek modema konektala, kot podnajemnica.
net mas, ko si ga ubodes, midva sva si ga pac pred najinimi realnimi moznostmi, ker sva hotla nekaj ustvart, sam ne sam zase.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#204 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:11

Bobnar, postavi vprašanje v temi, ki je vprašanjem in odgovorom namenjena x:px

Astra
Per aspera ad astra

#205 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:12

zdravo, Bobnar.
Glede na to, da sedaj mene tudi prištevajo med poznavalce ... Seveda bo akcija! Če ne drugega - kavo bosta skupaj spila ... Potem pa vključi svoj šarm, malce lepih globokih pogledov ... (In če ti bo kdo rekel, da ne bo nič: ne verjemi, to je samo zavist ...)

Pa lep dan!

P.s.
In napiši, ali sem imel prav ... Da se mi dvigne rejting med "kolegi" astrologi ...

#206 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:15

Lunca, vec kot leto SPLOH ne hodim v astrologijo, niti ne odprem tem, razen zelo redkih izjem (kjer me itak pol vidis, ker se oglasim).

*

Tako da nisem se prechekirala niti vseh tem, ki sem nanje bila napotena, kajti precej clanov vas je ze zmotil par zadev tule.

In res - skoz neki spori, men se to ne zdi primerno za folk, ki se mdr. ukvarja z odnosi, s svetovanjem drugim.

In ker (SHE!) ne zelim spreminjat, vetrit, puscam, ker pa se mi ne da obremenjevat, preprosto ne berem, ne sledim.

Ogromno je tekmovanja, vsi so pametni, sami znalci.
reklamiranja, ocitnega in podtalnega, lobiranja, kampanj in vsega, tako da mi gre vcas ze na bruhanje. xyesx :sick:

pol je dost ljubosumja, pa cudi me, da je tolk tega delovanja 'prek trupel'.
s tem da sem sama velik bolj izbircna in natancna v tem, kdo naj bi se ukvarjal z mojimi zadevami, se mi zdi, da vecini nivo sploh ni pomemben.

Dost je kraje avtorskih (no tega k sreci ne opazam vec, sam po 2. strani pa jasno da ne, ker ne berem x:o)x, sam hocem rect, to mi je blo zlo blazno pomembno, sam vas, ostalih clanov, to ni zanimalo - glavno, da so infoti in glavno da vam nekdo odgovarja.
pa prenasate in ste tih, ker je tud za vas kao dobro.
ko se pa un spoka drugam, pa se tle linke gledam, ces kok so kul strani - ja, sam je vecinoma kopipejst :||)...

pa mamo primere, ko so uletel astrologi, in ce jaz nisem do stopa skakala, ste najbrz mislil, da zato ker sem ljubosumna, jaz pa sem samo poznala tako motiv kot tudi potek dogodkov.

1) uletis ves usluzen, SAMOINICIATIVNO

(vsakic poudarjam, da prav NIKOGAR nisem vabila, sem si se zdela sposobna in energetska za furat vse forume sama, zato sem jih tud odprla, kajti so nastali po vsebini LN in ne po razpolozljivem ali zelenem stevilu bodocih sodelujocih astrologov, kar pomeni, da mam sama ful za povedat (zdaj pa casa za to ni, ker moram provajdat plejs za druge znalce, tko da bi men mroda tud bolj sedlo, da bi 'beli Vrani' 10 let pripravljali teren, pa bi pol jaz sam uletela mal pozhet, ceprav zelo zelo dvomim, da bi bla mozna obratna zgodba)

2) azhurno odgovarjas

3) mas ful strank, pa blazno bazo, ki je, ce bi te moral po najdisijih iskat, pod razno ne bi mel.

4) folk mas, ki te bere, pa reference si nabiras.

5) privabis si stranke - bodisi mas v podpisu blazen opozorilc al pa se lotis bolj...... *diskretno* x:o)x (*recimo s kampanjo po osih, pa te nihce ne razkrinka, ker se cutijo vsi dolzni, ker si jim prijazno odgovarjal na njihove... tezave, vprasanja)

jaz, avtor najopaznejsega astro portala v sloveniji, pa mislite da sem blazno hepi, ce mi en klinchich en mesec na forumu odgovarja, kdaj bo 'un poklical'.
In da jaz delam zastonj in se placujem, da si bo lohk en tule nabiral folk...
skratka, LN ma cist drugacno filozofijo in zato se mi katere stvari upirajo.
in mislim, da bom zacela mal drugac furat tule.

To je skratka glavni razlog, da tud pogledam ne.
pa se mrhovinarski odnos clanov, ta je pa 2.
da je samoumevno, da dobijo odgovore in da je samoumevno, da moram bit jaz nad hepi, da si lohk drugi pr men reklamo delajo.

Vcas pa je bil forum astrologija moja najvecja ljubezen med forumi, na prvih straneh vsake teme starejse me je ful, enga in istga se mi pa tud ne da ponavljat.

pa pogresam humor in duha pri astrologih.
v glavnem opazam nek vzvisen pokroviteljski nacin, ki mi je smesen. x:o)x
skratka, pod tem nivojem, ki sem si ga jaz kot avtor zamislila.
sam pac, tko ste hotl, jaz pa puscam.

zal pa gre moje avtorsko izvirno delo na racun uredniskega pa da shlepam vse tole.
jaz bi tud rajs za cash kje delala, kdaj pa kdaj, pa da bi drugi zame zastonj pa da bi mi stranke rihtal, nc ne bi blo narobe, ce bi mel kaksen astrolog na svojem sajtu tud link na ln.
no se to - sramota sramot pa je ta, da folk, ki se je tle kalil, tle mel bazo, tle si zvabil folk dol, ne nudi niti linka na LN. :xx!:

Tko, tak je moj pogled na astro sceno tule.


Brez kančka slabe vesti in ne da bi se našel v vseh teh obtožbah, zapuščam ta forum.
Marsa, hvala za gostovanje na LN - če misliš, da ti kaj dolgujem, prosim, napiši.
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#207 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:21

Brez kančka slabe vesti in ne da bi se našel v vseh teh obtožbah, zapuščam ta forum.

potem je to neumno, ce se nikjer ne najdes.

je ze prav, da se sodelujoci mal zamislite.

glede na to, da jaz lohk vse goltam, boste ze prenesli en post z moje strani.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#208 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:29

Moje mnenje je, da bi moralo vladati spoštovanje, so ljudje, ki te pohvalijo in so taki ki te te ne. Seveda pa če te nekdo zmerja boli, sem pač Strelec (pravica mi nekaj pomeni) in še nekaj so tu člani, ki se resnično promovirajo in pa provokatorji.

Vsak naj začne pri sebi. Sam sem več kot pol leta aktivno odgovarjal v temi o horarni astrologiji, danes pač nimam časa za to. Zato se bo morda javil kdo drug...

Vem, pa da s strokovnim znanjem, lahko ubogatim ta forum, cenim vse, še najbolj pa tebe Marsa in ti priporočam, da pogledaš, kdo prične zbadati, kajti ko si napaden - se imaš pravico braniti. Priletijo pa tudi OS, ki niso ljudjem v čast, toda eni in isti...

Toliko v razmiselek, tudi sam se ne najdem v zgornjih "obtožbah"

Vendarle ostajam tu...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#209 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:40

napisala sem mnenje, kot sem tud v samem postu poudarila.
moj pogled je tak.
jasno da je drugacen kot vas. ne more bit drugace.
torej, nobeno obtozevanje ni to, ni pa prevec laskavo mnenje, to je pa res.

Vran, nisem policaj, odzivam se sam na poste, ki so v primernih temah, ne prezhim na komentarje... vecino zadev pa resujem kar javno, kar enim ni vsec.
men pa je.


jaz lohk pol tud uzaljeno forum zaprem al kaj...
naredis pac kar lahko naredis iz tega kar imas oz. kar je na voljo in iz tega, kar znas.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#210 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:46

Jaz sem za javna reševanja...

:palec:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#211 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 13:50

No saj jaz se umikam iz teme, tu nimam kaj pocet, ker ne furam horarne (me pa zanima, tko da morda bom se kaj kukala, tko da pazte kaj pisete x:o)x)

Neumno je zdaj se zato ker mam jaz eno mnenje dol spokat, Talisman.

Neumno pa bi blo od mene, da se ne bi oglasila, ce me to tolk mot, da ze dve let ne odpiram tem.

In zdaj je bil ta trenutek.

ja, mal se lohk pa tud zamislite.
cist nic narobe.

ne maram bit nekaj samoumevnega. in tud nisem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#212 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2006, 14:04

Rezultat? Dol gre talisman, ki ga zelo cenim in spoštujem. :V: :sori: ...in se je tudi zdaj pokazalo, da je subtilen človek...thx za vse

Ostala karavana gre dalje... :o|o:

Škoda edino to, da je marsikdo premalo časa na lnf, da bi poznal zgodovino astro dogajanj tule..in Marsinih besed ne bi jemal osebno, pač pa v kontekstu tega, kar se je kdaj tukaj dogajalo...

v tej karavani tudi jaz očitno, ki bi se samo rada učila in učila...in obenem delila z drugimi svoje pridobljeno znanje...

in ker mi daje LN možnost učenja, brezplačnega seveda, sem se javila, da nekaj tega svojega pridobljenega znanja dajem dalje, v obliki odgovorov...

Astra
Per aspera ad astra

#213 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 14:10

Rezultat? Dol gre talisman, ki ga zelo cenim in spoštujem. :V: :sori: ...in se je tudi zdaj pokazalo, da je subtilen človek...thx za vse

ma ni nujno, najverjetneje je bla prva (obcutljiva) reakcija. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#214 Loli

Loli
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 17. februar 2006, 14:42

Jaz sem za javna reševanja...


Beli Vran
ali si ob pisanju tega posta vsaj malo zardel?

:eek:

#215 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. februar 2006, 14:45

:eek: naša Loli...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#216 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. februar 2006, 17:23

Beli Vran
ali si ob pisanju tega posta vsaj malo zardel?

:eek:



oooo Loli ...kje se skrivaš ? Tebe pa že dolgo nisem brala na astro forumu.
Pozdravljena :palec:


:o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#217 Loli

Loli
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 17. februar 2006, 21:45

:eek: naša Loli...


O hvala, nisi me pozabil.

oooo Loli ...kje se skrivaš ? Tebe pa že dolgo nisem brala na astro forumu.
Pozdravljena :palec:
:o|o:

:eek:

Res me že kar nekaj časa ni bilo, čeprav takole bolj ponoči včasih malo pokukam sem. Se pa sploh ne prijavim, ker nimam volje pisati. V marcu dobim pomoč v službi in takrat se bom bolj pogosto pojavljala, predvsem pa poskušala aktivno astrološko delovati, saj sem v tem času kar napredovala (glede na vse prebrane knjige in tečaje) da se malo pohvalim, hm.
x;)x

#218 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. februar 2006, 23:22

Prima Loli,

saj vem,da se v tebi skriva velik astrološki potencial.Torej pogumno na delo in ne bodi preskromna.

Saj veš,da sem tudi sama nočni ptič tako,da se ni težko srečati. x:)x


Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#219 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. februar 2006, 00:08

Jaz tudi x;)x

#220 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 18. februar 2006, 00:09

Jaz tudi x;)x

A ptič? :vragec: Pa gripa? x:px
Dum spiro, spero.

#221 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 21. februar 2006, 09:54

Imam en primer, lahko skupaj podebatiramo...

mb, 21.feb 2006 ob 7:40

Vprašanje se je glasilo: rad bi prodal nepremičnino, danes se dobim z enimi zainteresiranimi kupci.Ali jo bom prodal? Bomo sklenili uspešen dogovor?


Prodajalec je označen z asc v strelcu, vladar je jupiter v sco
Kupec vladar 7. hiše v devici, vladar merkur v ribah

Kosignifikatorica luna v strelcu v osmi hiši...

merkur in jupiter sta v separativnem trigonu, pomeni, da sta kupec in prodajalec že bila v kontaktu...
zanimivo se mi zdi, da je kupec, merkur nekako bolj zainteresiran za sklenitev posla, saj je vladar merkuja v ribah jupiter...jupiter pa nima preveč dobrega mnenja o merkurju, v resnici ga sploh nima...
Misli prodajalca so v njegovi osmi hiši, pomeni, da razmišlja o njegovem dolgu ...ki bi ga morda lahko poravnal, če bi uspel prodati nepremičnino...
Merkur je na asc...še bolj kaže zainteresiranost kupca, ker je v vogalni hiši, kaže tudi voljo do akcije...

zdaj pa poglejmo,kako kaže s kupčevim denarjem...to je druga hiša od sedme...vladar je mars, ker je osma hiša v sco...bi rekla, da kupec z denarjem ni ravno dobro založen, morda ima razpršene investicije...pa tudi njihov denar nič kaj ne kaže, da bi se zelo želel preseliti k prodajalcu, saj je v njegovem izgonu...bolj se drži kupca in bi rad pri njem ostal...

zadnji lunin aspekt je bil ravno opozicija z marsom, torej bi rekla, da s tem kupčevim denarjem ni ravno vse v redu, morda so pred kratkim kam investirali in ga nimajo...

jaz kupcu ne bi preveč verjela, dobro bi preverila njegove finančne zmožnosti, kupec ni v dobrem položaju, ker je v izgonu in padu...

Luna je vladarica devete in desete hiše, morda gre za posle s tujino?

luna bo delala prvi naslednji aspekt s saturnom, ki pa je tudi vladar dvanajste hiše...bi rekla, da so tukaj mutni posli...

ker merkur in jupiter ne delata aspekt, oz je ta separativen...sem pogledala še antiscio, kjer pa je orbis malo več kot stopinja v sekstilu...pomeni, da se morda lahko dogovorijo, vendar bo posel sklenjen na skrit način, morda se bodo dogovorili drugače, kot bo zapisano v pogodbi?

Se pa pokaže zanimiva zgodba, če pogledamo, kaj se bo v bodoče dogajalo z merkurjem in jupitrom...
merkur je zdaj šel dalje, vendar se čez nekaj časa obrne...in gre nazaj k jupitru. obrne se tudi jupiter.
Moj komentar bi bil, da se bo merkur premislil in želel ponoven dogovor z jupitrom, vendar se bo obrnil tudi jupiter...
v vsakem primeru pa bo merkur tisti, ki bi želel skleniti posel, vendar bo jupiter, torej prodajalec prej sklenil posel z nekom, ki je predstavljen s soncem, torej vladarkem 6 hiše.Morda z nekom, ki dela za njega? bi lahko bil to kak agent?

No, moj odgovor bi bil, ne posel ne bo sklenjen...

Astra
Per aspera ad astra

#222 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 21. februar 2006, 11:19

Astra, tvoje sklepanje je odlično...


Mogoče bi te dopolnil edino v tem Luna dela seperativno opozicijo z Marsom, kar nakazuje, da ima prodajalec nek dolg in skrbi in išče rešitev...

drugače se strinjam z napisanim...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#223 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 21. februar 2006, 11:49

O, hvala... x:Ix

vabim tudi ostale, da poskusijo s kakšno karto, pa bomo podebatirali...

Astra
Per aspera ad astra

#224 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 21. februar 2006, 13:13

Ah, daj no, saj ti sploh ni do nje v resnici.

ja, aspekti kažejo, da JA...samo :o|o:

ti si predstavljen z luno, ker je asc v raku...ona s saturnom,ker je desc v kozorogu.In luna in saturn delata trigon, to ej prvi aspekt in ga ničesar ne zmoti...

samo..kot sem rekla, neke ljubavi tukaj ni in je ne bo...
ona je v tvoji drugi hiši, bi rekla, da bolj preizkušaš lastno vrednost, kot pa kaj drugega.Ti pa si v njeni 12 hiši, nič dobrega en more pričakovati od tebe, prej kaj slabega.

ker pa je v moško ženskih odnosih pomemben tudi On- sonce...in ona - venera, poglejmo še to...

ja, ja, ti kot moški, mišljeno s tem tisto, kar pač moški mislijo x:px ...no, ona kot ženska, kot seksualno bitje pri tebi visoko kotira...ti pa njej bolj tako, zanimiv si ji, simpatičen tip, s katerim se gre na kavo...v resnici pa ji tudi ni kaj veliko do tebe...

ona je v precej slabi poziciji...in ti ji ne prinašaš nič dobrega... :o|o:

tudi če bosta res skupaj, je konec viden...s kvadratom lune in urana, naravnega vladarja konca in ločitve...

takšne karte so zanimive, ker je viden natančen pozitiven aspekt...in ker sem imela zadnjič nekaj podobnega, sem videla, da do zveze na nek način vendarle pride, samo je daleč od tistega, kar sta oba pričakovala...

Astra
Per aspera ad astra

#225 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 21. februar 2006, 13:34

lalalaa, fouš si mi x:o)x x:Dx xcivx :vio:

ne, thx ej, kul. :palec:

bomo vildi.

obeta se mi še en dodatn tedn v LJ, tak da... :vragec:



Bobnar, saj mogoče pa avantura šteje... (trofeje pa to...) :inocent:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0