Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tarot in numerologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
135 komentarjev na to temo

#26 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. november 2004, 20:23

9

<{POST_SNAPBACK}>Ti si tudi stevilka 6 ?  x:)x




seštevek imena in priimka-1 :vio:
mag?
:vio:
datum rojstva pa-9.
puščava?
x8Dx

#27 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. november 2004, 20:25

<{POST_SNAPBACK}>

Slova z kvacicama racunas kot ista ta slova brez kvacica !  :onfire:  x:)x



:vio: x:Dx :palec:

#28 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 20:27

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo... skupno število imena (celega) in priimka mi da isti rezultat kot število nicka, 45 - torej 9.
9 v tarotu je Puščavnik, ne? hmm xscratchx



Karta IX - Puscavnik - simbolizira umni in telesni preporod, ki bo nastupil v tvom zivljenju vsakic, ko se bos naucil modrom premisljevanju in postopnom resevanju svojih problema. To pomeni da se nic ne da narediti cez noc, za vse je potrebna potrpezljivost in pogum da se clovek sooca sa svojimi pomanjkljivostima, te da ih eno po eno transformira v spoznanja o zivljenju. Uci iz svojih preteklih izkusnji !

x:)x

#29 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. november 2004, 20:39

Stardragon mi lahko kaj poveš o mojih številkah in meni, mislim o meni v povezavi z zgornjimi številkami x?x



x:Dx

#30 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 20:41

<{POST_SNAPBACK}>Od Tihe reke pa je 9! Prosim še za njeno razlago! x:)x


Preberi gor stevilko 9, sem ze povedala znacenje.

#31 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 20:47

<{POST_SNAPBACK}>9
seštevek imena in priimka-1 :vio:
mag?x8Dx



Stevilka 1 - Carovnik - pomeni da se trebas nauciti fleksibilnosti v komunikaciji in svoje stevilne talente, ter vescine trebas uporabljati na nemanipulativen nacin ! Zelo hitro se ucis in dobro prenasas svoje znanje drugim ljudjem. Pripazi se povrsnosti / ne vem ce se tako rece ? / - da ne bos skakala sa ene nedokoncane zadeve na drugo. Ce se bolj organiziras, sposobna si doseci velike intelektualne in profesionalne uspehe, povezane z poucevanjem, jezicima, pisanjem, vodenjem in potovanjima.

xDDx

#32 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 20:58

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa imam 35, torej 8 po tej numerologiji.... :8):


8 - PRAVICA - zelo si pravicna oseba in se za pravicu tudi zauzemas, no trebas se nauciti socutju do socloveka, ker je pravica brez socutja vcasih nepravicna ! Ko v sebi najdes ravnotezo izmed svetlobe in teme, tokrat bojo tvoje sodbe modre in globoko resnicne. Vcasih bos morala priznati tistima ki ih imas rad - da nimas vedno prav, no to ti bo prineslo njihovo vecje zaupanje in spostovanje !

x:)x

#33 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. november 2004, 20:59

uuu...fantastic :palec:

#34 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 21:07

moje cifre:[/b]
6+1=7


Stevilka 7 - VOZ - tvoj duhovni zadatak je da se naucis obvladovanju svojih strasti ! Bodi gospodar svojih nagonov in ne dopusti jim da oni gospodare nad teboj. Rastes skozi nenehne spremembe, no vcasih si moras dopustiti vreme za odih in premisljevanje, da ne bi brezglavo upadao u razlicne nepomembne in tudi utrujajoce izkusnje. Ce ostanes na srednji poti, cakajo te zanimiva in poucna spoznanja o ljudima in zivljenju.

:vragec:

#35 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 8. november 2004, 21:13

Kaj pa 10? x:Ix
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#36 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 21:16

<{POST_SNAPBACK}>Stardragon, moja številka pa je 10! Prosim za razlago! x:)x


Stevilka 10 - KOLO SRECE - znamenje Jupitera! Ti ves kako uzivati v zivljenju in se ne obremenjujes prevec z malenkostima, kaj je dobro. No pripazi se premocnog optimizma v tistim zivljenskim obdobjima, ki zahtevajo da se bolj resno soocis sa razlicnim tezavama. Cuvaj se pretiravanja in neispolnjenih obljub, ker na taj nacin mozes prizadeti pomembne ljude v svom zivljenju. Inace bos zdrava in srecna, pa tudi tvoj znacaj je zelo zabaven !

x:)x

#37 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 8. november 2004, 21:20

<{POST_SNAPBACK}>Stevilka 10 - KOLO SRECE - znamenje Jupitera! Ti ves kako uzivati v zivljenju in se ne obremenjujes prevec z malenkostima, kaj je dobro. No pripazi se premocnog optimizma v tistim zivljenskim obdobjima, ki zahtevajo da se bolj resno soocis sa razlicnim tezavama. Cuvaj se pretiravanja in neispolnjenih obljub, ker na taj nacin mozes prizadeti pomembne ljude v svom zivljenju. Inace bos zdrava in srecna, pa tudi tvoj znacaj je zelo zabaven !

x:)x



O,hvala! Sem zadovoljna z napisanim! :palec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#38 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 21:20

No, zaenkrat bomo koncali z karmicnim lekcijama in se bomo bolj posvetili teoriji tarota, numerologije in kabale x:)x
Ce kdo drug ima drugacne razlage stevilk in kart, tudi je dobro dosel, saj se ucimo eni od drugih ! xDDx

#39 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2004, 21:30

stardragon, imam dve številki
glede na rojstno ime in priimek je moja številka 7
pred leti sem pa spremenila ime in je sedaj moje število 3

kakšen komentar? in kako je vplivala sprememba?
hvala x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#40 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 8. november 2004, 21:45

<{POST_SNAPBACK}>stardragon, imam dve številki
glede na rojstno ime in priimek je moja številka 7
pred leti sem pa spremenila ime in je sedaj moje število 3

kakšen komentar? in kako je vplivala sprememba?
hvala  x:)x  :palec:


Pojasnilo za stevilko 7 sem ze dala, a stevilka 3 je stevilka Cesarice - mozno je da je sprememba imena uplivala na tebe tako da si zacela ziveti bolj umirjeno in plodno zivljenje. Poisci v svom zivljenju en tak rodoviti koticek domisljije in uresnicuj svoje sanje skupaj sa ljubecim partnerom, ki te bo podpirao na tvojem putu.

#41 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2004, 21:50

najlepša hvala stardragon x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#42 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 9. november 2004, 08:29

Moja številke glede na imen in priimk - 14
Datum :3

Ali je potem treba tudi ti dve sešteti - datum in ime?
In če ja ali 14 + 3 ali posamezne številke iz črk ib številk posebaj.
Če seštejem 14+ 3 = 17
Če pa vsako posebaj pa pride 116 --> 8

TNX x:)x

#43 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 9. november 2004, 09:06

<{POST_SNAPBACK}>Moja številke glede na imen in priimk - 14
Datum :3 Ali je potem treba tudi ti dve sešteti - datum in ime?
In če ja ali 14 + 3 ali posamezne številke iz črk ib številk posebaj.
Če seštejem 14+ 3 = 17 Če pa vsako posebaj pa pride 116 --> 8

TNX  x:)x


Zivio !
Za zdaj ne bom vec analizirala pojedinacne primere, ker so se drugi nacini za izdelavo tarot in numeroloske analize in bi rad da ih postopoma vse pojasnim, pa tudi in sa pojasnilom razlicnih kart, stevilk in nacina povezovanja. Na taj nacin se boste tudi sami naucili kako analizirati sebi in drugima uz pomocjo slika, simbola in stevilk.

Kaj se tice literature, najdla sem eno zanimivo knjigo v slovenscini, autor Tine Germ: Simbolika stevilk. Da se isposoditi tudi v knjiznicami v Ljubljani, pa jo priporocam za branje.

x:)x

#44 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 9. november 2004, 11:43

Moja številka je 17 po tem sistemu (napisala sem, da sem 8, no to velja za drug sistem).
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#45 misa

misa
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 9. november 2004, 13:14

Stardragon tudi jaz se ti zahvaljujem!

#46 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 9. november 2004, 14:19

Najlepša hvala Stardragon. xsrcx.

Šele danes sem prebrala

Lep pozdrav xsrcx

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2004, 23:45

Se tema o numerologiji na forumu:
Numerologija, indijska astrologija, točke polovice
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 10. november 2004, 19:45

čudno. kakšna je verjetnost da dobiš seštevek stevil, ki pripadajo posameznim črkam imena in priimka, 1 namesto 10 in obratno. xDDx

#49 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. november 2004, 19:48

:vragec:

od kdaj pa tarot vsebuje E; I; U :eek: :eek: :eek: :eek:

A = ALEF
O = AJIN

ostalih konzonant pa v alfabetu ni
ergo :eek: :eek: :eek: :vio: :inocent:

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#50 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 10. november 2004, 20:50

od kdaj pa tarot vsebuje E; I;  U :eek:  :eek:  :eek:  :eek:
A = ALEF
O = AJIN
ostalih konzonant pa v alfabetu ni


Tarot ni beseda uklesana v steno, pa ni Mojsijev pouk xDDx xDDx

Ves, to je ena taka vescina kjer rabis mocno domisljijo, intuicijo in pogum za nenehano raziskovanje in ucenje. In se lahko zgodi da cez deset let izkusenj se nic ne ves in se gres ucit naprej. Steze na drvesu zivljenja in njihove lekcije so zadatak za celo zivljenje. Tu nima streberskih stopinj, nikdo ti ne bo prodao '' inicijaciju '' ali naziv '' mojstra '' - temvec je to en sam ocean arhetipov, ki jih moras raziskati na lasten nacin. Upam da sem pojasnila kako ja na to gledam, no ce ti imas kaksen drugacen metod, lahko ga tudi pojasnis.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0