Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Test


  • Prijavi se, če želiš komentirati
254 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 20:57

Po (pametnem) predlogu Krokodila odpiram tole temo.

Semle lahko citirate, dodatno citirate, boldate, sajzate, kolorirate itd.
Da se malo ucite; torej, tu je cisto vseeno, kako bo videti.

Kroko je predlagal, naj bi se spedenalo tako, da se po 24 urah brise, zal pa bi bilo to v tem trenutku prevec komplike', tako bomo preprosto pobrisali, pa od tam dalje pisali, ko se nam bo zdelo, ali pa kaj takega, morda pa kar pustili, ce bo lepo videti na primerih, kje so bile napake in kako ste jih posamezniki popravili.

Torej, lahko tudi cveketate samo malo, ampak point te teme je testiranje...
In tudi ne kaj dela, da boste pisali na urednistvo, pac pa kako funkcionira sploh forum.... da se ne lovimo s tem po temah.

Jaz sem do zdaj popravila ze kakih 50 vasih objav, saj nic hudega, sem pac, ker me je motilo, pa da vam ne tezim sproti, ker se mi je zdelo manjsa izguba vsega preprosto to naredit ...

Ampak zakaj se ne bi naucili...

No, tko.
Text cist ok, da je, probajte rezat, boldat, vse.

Ko se bo nabralo nekaj postov, boste lahko preizkusili dodatno citiranje (citat +) itd.

:palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. november 2004, 20:59

No, tko.
Text cist ok, da je, probajte rezat, boldat, vse.

Ko se bo nabralo nekaj postov, boste lahko preizkusili dodatno citiranje (citat +) itd.

:palec: :palec:[/quote]

:eek: x:Dx x;)x

#3 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. november 2004, 21:01

Semle lahko citirate, dodatno citirate, boldate, sajzate, kolorirate itd.
Da se malo ucite; torej, tu je cisto vseeno, kako bo videti.

Citat" in citiranje" mi še vedno ne gre :o|o: , samo citiranje mi gre, bo treba v šolo xDDx

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 21:05

Boris, ukaz mora biti postavljen in tudi zakljucen...

cakte, bom dala se link na tale del teme novi forum, kjer sem NAZORNO povedala. ;)

Tule: http://www.lunin.net...ndpost&p=315808
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2004, 22:06

Borism (in ostaki, ki vam citiranje dela probleme), najprej poskusi čisto navadno citiranje ene objave... desno spodaj pod tistim postom, ki ga želiš citirati, klikni gumb "Citiraj" in v okvirčku boš dobil ves tekst tistega posta. Za začetek lahko pustiš ta tekst z vsemi ukazi nedotaknjen, pod njim pa pišeš svoj komentar.

Lahko tudi brišeš del teksta citirane objave, samo pri tem moraš paziti, da ne izbrišeš nobenega ukaza ali dela ukaza - to so teksti v [], vključno z oklepaji. Vsak [UKAZ] mora imeti tudi [/UKAZ], ki pomeni zaključek neke funkcije.
Torej, če tekst ne izgleda, kot bi moral, je najbolj verjetno, da je izbrisan kakšen delček ukaza.


Sicer pa je Marsa že večkrat razložila in tudi prijazno podala link, kjer je vse lepo obrazloženo.


#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 22:08

Si se znasla z 'ukaz'-om - ves kok sem jaz imela frk zadnjic, ko sem dala [quote], pa je vmes pac vse quotnilo. :D
Cela zbrka, pa zdaj se to razlagat kao! :P
No ti si se pa kul znasla. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2004, 22:14

Saj, upam, da bo kaj zaleglo in komu pomagalo.

Hmm... pri hitrem odgovoru mi ne prilepi smeškov (prikaže pa seznam), čeprav imam obljukano Uporabi smeškote.

#8 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. november 2004, 22:25

pri hitrem odgovoru te funkcije ni (smeškoti)
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 22:30

Ne, ni, cudno, Coccinelle, da ti sploh pokaze seznam... xscratchx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2004, 22:34

Hm... mogoče se nisem natančno izrazila... seznama na levi strani seveda ni... odpre pa se okno z vsemi smeškoti, ki pa se jih ne da uporabiti.

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 22:36

Aja pa res, je gumbek, kao moznost... ja, sam ne dela...
To je Mitja nekaj posebej dodajal in mutil po svoje, lohk da je kaka taka foa. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2004, 22:37

kakodane

http://www.lunin.net...scratchchin.gif

#13 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2004, 22:39

Objavljena slika

#14 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2004, 22:43

malo se igram... če na hitrem komentarju klikneš gumb Več možnosti, dobiš okno za klasično komentiranje x^x

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2004, 22:44

Ja, ce si premislis, kot jaz, ko hoces z enim stavkom komentirat, pol se pa izkaze, da imas cel roman za napisat. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. november 2004, 22:44

Objavljena slika

#17 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 11. november 2004, 22:48

x:Dx xg:Dx x:Dx

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. november 2004, 01:03

Cudn, tu pa nobenga, vsi znajo vse, :) jaz pa vmes ze spet par postov popravla.. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. november 2004, 01:15

<{POST_SNAPBACK}>Cudn, tu pa nobenga, vsi znajo vse, :) jaz pa vmes ze spet par postov popravla.. ;)


Jaz sem začetno šolo prešpricala...pa bom zdajle v naknadnem roku probala... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. november 2004, 01:17

Ja, ja, s sabo v bolnico si imela sprintane zapiske, navodila citiranja in vsega zivega, zdaj se pa tu vazis. ;) :D
Ces kok si hitr not padla. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. november 2004, 01:18

<{POST_SNAPBACK}>Saj, upam, da bo kaj zaleglo in komu pomagalo.


ja, tut jaz upam...da bo tole ratalo..


To je Mitja nekaj posebej dodajal in mutil po svoje, lohk da je kaka taka foa. :D

tako kot je mitja mutil po svoje, mutim tut jaz zdajle...in sprobavam, kaj vse moram zbrisat...in kaj vse mora ostati...da je citat tak, kot želim...

Astra
Per aspera ad astra

#22 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. november 2004, 01:20

...zdaj se pa tu vazis. ;) :D


ti kr čvekaj... xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. november 2004, 01:22

Ohoho, dvojno citiranje!
Pih! :palec:

In to RAK! :eek:

x;)x x:px xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. november 2004, 01:23

Bravo jaz... :palec: ...pa hvala za tole temo...sem se že mislila ponoči na skrivaj na lnf plazit, da sprobam te zadeve...in da me noben ne vidi... x:Ix

Astra
Per aspera ad astra

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. november 2004, 01:25

<{POST_SNAPBACK}>...sem se že mislila ponoči na skrivaj na lnf plazit, da sprobam te zadeve...in da me noben ne vidi... x:Ix

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

Aja, kroko je zasluzen, pa se prav prosit me je moral... :o|o: x:Ix (pac mal opomnit).
Ja, fajn se je spomnil, prav zares. :palec:

Zdaj grem v horizont, jutri je divja scena. xcrossfingx
Ciao. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0