Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Test


  • Prijavi se, če želiš komentirati
254 komentarjev na to temo

#76 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. december 2004, 09:30

<{POST_SNAPBACK}>Ja kwa s pa to uspicla Contesa! :eek: x:Dx x:o)x x:Dx

Aja, tkle je pol to razvrščeno....

<{POST_SNAPBACK}>Je že nekaj časa od tega! x;)x  x:Dx

zanimivo

<{POST_SNAPBACK}>Saj vem, pa je taka rec, da ful v oci pade. :D

Saj kroko je predlagal, ko je rpedlagal tud to temo, da bi se brisali posti oz. tema refreshala kar sama (samo sistem tega ne omogoca, pa sem v zacetku mislila, da bom kar zbrisala po dolocenem casu recimo 1 mesecu), pa nekak namenoma nisem hotla, da ni kar prazno, da si sploh upa kdo kaj pol, pa itak - boljs tukaj. :)

Ker je res dbest, da lohk nekje mal vadis, pa tko. :)

sam rezanje mi pa vseeen ne gre...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#77 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. december 2004, 09:30

<{POST_SNAPBACK}>Aja, pa kk lahk v en post spraviš več citatov- tk kot je na tej strani npr. naredu Krokodil, pa kk nardiš to, da med citati komentiraš- tk kot je npr. nardila contesa?


še jz probam!

<{POST_SNAPBACK}>xokx


iii pa sem se nekaj novega naučila!!!

<{POST_SNAPBACK}>Glej,glej,čist dobr mi gre! x:px
Dobre inštrukcije! x:Dx
Men tud! x^x  :palec:


- x:Xx x:Xx x:Xx :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#78 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. december 2004, 09:31

<{POST_SNAPBACK}>Ma pazt morš



A tuki je haklc! x;)x :palec: :palec: x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#79 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 17. december 2004, 09:32

<{POST_SNAPBACK}>


Lahko odrežemo del teksta, ki ga nimamo namena citirat...



Lej pa sm iz tvojga teksta sam to potegnu! x;)x Pazt morš kaj brišeš! :palec:
Baby don´t forget my number!

#80 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. december 2004, 09:32

Še tale hitri odgovor.....

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#81 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 17. december 2004, 09:33

No muce, sej vidte da ni nč težko! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#82 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. december 2004, 09:33

<{POST_SNAPBACK}>Lej pa sm iz tvojga teksta sam to potegnu! x;)x    :palec:

jz pa iz tvojga sam to x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#83 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. december 2004, 09:33

<{POST_SNAPBACK}>Lej pa sm iz tvojga teksta sam to potegnu! x;)x    :palec:


Hja, to je stavek iz Marsinih inštrukcij.... :inocent:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#84 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 17. december 2004, 09:34

Pr hitrem odgovoru pa nimaš smilov, lahk pa jih dodaš sama, če veš kako se kakšn napiše! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#85 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 17. december 2004, 09:35

Ok, zvedla sm.... Ratal mi je...

I'M THE MAN!

x8Dx x8Dx x^x x:Dx x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#86 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. december 2004, 09:35

valda da jih maš... jz skoz hitri odgovor pišem pa mam vse smilije. prtisneš vspodi na prikaži smeškote in jih maš cel okenček... in tega okenčka nikol ne zaprem tko da zmer sam gor klikam xyesx xokkx
spet se mi je na bolš poslabšal

#87 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 17. december 2004, 09:37

<{POST_SNAPBACK}>Ma pazt morš da snapbacka ne odrežš,pa quote  more bit tud zravn! x;)x  x:Dx



<{POST_SNAPBACK}>....

sam rezanje mi pa vseeen ne gre...


gre :palec:

#88 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 17. december 2004, 09:37

:palec: Eeeeee.lisica,zvita x:px x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#89 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 17. december 2004, 09:40

hi hi hi... znajdliva sem .... kaj češ... povsod se je fajn hitr znajdt x;)x x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. december 2004, 10:35

O, no, fino. Evo... :palec:

Moramo probat, sicer ne gre, ker je ogromno moznosti, pa se jih je pac treba naucit uporabljat, ce zelimo, da nam sluzijo. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 12:09

<{POST_SNAPBACK}>O, no, fino. Evo... :palec:

Moramo probat, sicer ne gre, ker je ogromno moznosti, pa se jih je pac treba naucit uporabljat, ce zelimo, da nam sluzijo. :vio:


no?
da vidim, ce se znam?

#92 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 12:12

<{POST_SNAPBACK}>no?
da vidim, ce se znam?


zdaj se pa poskusim naucit se kako citiras vec citatov!

#93 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 12:19

[quote name='Marsa' date='16. Dec 2004 ob 18:09']
<{POST_SNAPBACK}>V tejle objavi mas razlozeno, pa se pol parx v podani temi:
http://www.lunin.net...ndpost&p=315808[/quote]


[quote name='Sati' date='16. Dec 2004 ob 22:45']
<{POST_SNAPBACK}>Ha, uspelooooo[/quote]


[quote name='devica' date='17. Dec 2004 ob 09:28']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='Marsa' date='16. Dec 2004 ob 17:28']
<{POST_SNAPBACK}>Saj vem, pa je taka rec, da ful v oci pade. :D

Saj kroko je predlagal, ko je rpedlagal tud to temo, da bi se brisali posti oz. tema refreshala kar sama (samo sistem tega ne omogoca, pa sem v zacetku mislila, da

Lahko odre?emo del teksta, ki ga nimamo namena citirat...pa rata tole.[/quote]

mogoce mi pa rata?!

lea

#94 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. december 2004, 13:05

Tole ti pa ne gre še čisto! x;)x x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#95 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 13:29

:V: se moram se mal potrudit!

#96 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. december 2004, 13:34

Saj sistem imaš vredu, samo malo preveč si rezala! x;)x Kadar hočeš objaviti več različnih postov, daš citat, ko klikneš na določeno objavo, se ti pokaže minus in tako jih lahko pobereš kolikor hočeš, ko pa daš komentiraj, se ti vse citirane objave avtomatsko pokažejo v tvojem okencu. Potem pa lahko spodaj kaj napišeš, daš smilije ali kar pač želiš! :palec: x;)x

Če pa komentiraš samo en post,daš citiraj in ga imaš avtomatsko napisanega! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#97 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 13:36

<{POST_SNAPBACK}>no?
da vidim, ce se znam?



<{POST_SNAPBACK}>Tole ti pa ne gre ?e ?isto! x;)x  x:)x



A je kaj boljse?!

#98 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 17. december 2004, 13:36

Super! :palec: x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#99 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. december 2004, 13:42

<{POST_SNAPBACK}>A je kaj boljse?!



KOTNAPREDUJOCEMU VAJENCKUMI GRE KAR V REDU!
LEA

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. december 2004, 15:12

xokx - se mi zdi, da je ta tema vedno nekak (plaho x;)x) sam ponoc aktivna... :D
Sam pol pa podnev nihce ne ve, da je.
Evo, kul da je tema. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0