Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#301 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. avgust 2009, 14:10

jaz pa v letošnjem solarcu mars točno na MC (6 stopinja); kaj bi pa to lahko pomenilo; mars v natalni drugače v strelcu na 12, kar lepo aspektiran (trigon s soncem, sekstil z uranom in jupitrom)

a je to premalo podatkov; po drugi strani, saj vse točno tudi nočem vedet


Kaj je mišljeno z Mars v strelkotu na 12? A na 12° al v dvanajsti hiši? To je pomembno.

Ja, dosti lažje mi je, če vidim cel chart, pa tiste energy. Tk da lahko na OS pošlješ podatke če hočeš kaj bl verodostojno. In itak ne bi vsega zvedla, k lih vsega itak ne zapišem. x;)x

Sicer pa Mars v solarnem povratku na MC ju nakazuje, da se bo pr tebi na področju kariere začelo v tem letu neki novga. Sploh je v tebi najbrž želja da se poskusiš v neki novi stvari. Če je natalno res dobo aspektiran, bi blo za videt kako je še v solarcu in če je tut tu dobro, pol je uspeh zagotovljen.
Če je pa kaka aflikcija, pol je treba pa bl počasi v breg, kot pravi moja najdražja Lunca.

Nakazuje lahko tut da bodo na tem področju - kariera mogoče kaki konflikti, predvsem zaradi inpulzivnosti. Zato je pomembna samokontrola in potrpežljivost v tem obdobju.

No, za kaj več je premalo podatkov, tko da zaenkrat le to.

#302 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 22. avgust 2009, 14:58

sem poslala podatke na OS

bi rada kaj fajnga novega počela že en cajt, pa skoz nekam v stare tire zaidem. Samo drugače vseeno kar intenzivno delam na tem.

In Mars je v 12.hiši.

LP
gore so fajn

#303 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. avgust 2009, 15:22

sem poslala podatke na OS

bi rada kaj fajnga novega počela že en cajt, pa skoz nekam v stare tire zaidem. Samo drugače vseeno kar intenzivno delam na tem.

In Mars je v 12.hiši.

LP


Oki, dubu. Se zmenmo. x;)x A kar vidim, bodo stari tiri kmal nadomeščeni s popolnoma novimi. Tk da, kar korajžno.

Ma sem ti rekla, sem gledala solarc za letos, ne za naslednje leto, zato mi ni nlo jasno kaj govoriš o soncu v 2. hiši :)
hja ne vem, čustvena potešenost hahahaha skoz delo.
Je pa v opoziciji z Jupitrom :o|o:


Hm, sej res, nism bil pozoren, da mi je solar fire vrgu vn solarc za drugo leto. Dobiš razlago še za letošnjih par mescev. Bl romantično leto če prou vidim.

Opozicija z Jupitom je zate fajn.

#304 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. avgust 2009, 16:11

Je pa v opoziciji z Jupitrom :o|o:

ja in js jo mam v natalu pa je čist ok :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#305 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. avgust 2009, 16:30

je pač čas, da se naučiš na opozicijo :P
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#306 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 22. avgust 2009, 16:46

Zato sm pizdakala, da solar ne deluje x:Dx x:Dx


Pa ne morem verjet, sam pr tebi mi meče vn solarc za naslednj leto. :eek: Maš ti kake stare zamere pr Solar Fire group Esoteric technologies???? :inocent:

Moram prečekirat nastavitve. Al pa še raje, bom kar novo verzijo inšaliral, k sm jo pred kratkim dubu.

Pol se ti že oglasim.

#307 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. avgust 2009, 17:59

a ni to tema o progresijah :inocent: :vragec:

od mojga rd naprej bom čisto rakasta...asc v raku, luna na asc...kaj češ lepšega :vragec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#308 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 22. avgust 2009, 20:26

Ja Klarus xsrcx , boš enega bejbija naročila :inocent: x8Dx

Čez točno mesece mi pride pLuna na pSeverno zanko, kaj bi to pomenilo?
Kokotec...prosim za en vpogledek. Hvala lepa. x:Xx x:)x

#309 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. avgust 2009, 21:30

to bomo pa še vidl.....je pa res, da mam veliki trigon med luno, soncem in uranom...1.5.9h in vse tri v vodnih znamenjih.....bomo vidl..


*******

če ni vozl aspektiran z luno, najbrš ne bo nič...vsaj pri men ni blo nič...
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#310 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 23. avgust 2009, 02:08

Ja Klarus xsrcx , boš enega bejbija naročila :inocent: x8Dx

Čez točno mesece mi pride pLuna na pSeverno zanko, kaj bi to pomenilo?
Kokotec...prosim za en vpogledek. Hvala lepa. x:Xx x:)x


Hm, ker o tebi v bistvu nič ne vem, je to malčk težje zdej, k sta lih Lunca v aspektu na vozu malčk specifična za razlage. Je treba met o osebi ful podatkov za to razlago. A načeloma bi lahko pomenlo, da si takrat lahko bl osredotočena na svoje težnje in sanje, da si zaželiš, da bi uzakonila svojo zvezo, če jo maš in pa če še ni uzakonjena. Nekako tut hočeš razširit svoje horizonte, delaš plane za prihodnjost.

Lahko pa označuje tut problemčke na čustvenem področju, selitev mogoče, nekje, ne vem več kje, sm zasledu, da pomeni vrnitev domov, lahko postaneš čustveno bl hladna celo, lahko pride do razočaranja, reakcije in odnosi z drugimi se spremenijo, bl zadržani lahko postanejo, zlo oprezni,............

Zlo, zlo splošen vpogledek.........

#311 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 23. avgust 2009, 09:17

Najlepša hvala Kokotec xsrcx

Se zelo najdem v obeh odstavkih :eek:
Selitev svoja- rajši ne, ampak koga drugega... :inocent: magari...
V odnosih z drugimi bi bil tudi že skrajni čas, da postanem bolj oprezna in razumska.
Vrnitev domov- :eek: :wOOt: :OO!: :bomb: hm...morda pošlihtat ene prastare zadeve ...

Mah, zame drži 'Ubi bene, ibi patria' , na srečo :fiju:

x:)x

#312 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 23. avgust 2009, 12:17

Najlepša hvala Kokotec xsrcx

Se zelo najdem v obeh odstavkih :eek:
Selitev svoja- rajši ne, ampak koga drugega... :inocent: magari...
V odnosih z drugimi bi bil tudi že skrajni čas, da postanem bolj oprezna in razumska.
Vrnitev domov- :eek: :wOOt: :OO!: :bomb: hm...morda pošlihtat ene prastare zadeve ...

Mah, zame drži 'Ubi bene, ibi patria' , na srečo :fiju:

x:)x



Ja, vem, patria est ubicumque est bene. x:px


In še prou je tako. x;)x


#313 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 24. avgust 2009, 14:44

bolš kot asc v kozlu je že.....čez kake pol leta(al pa manj) pa mu bo prišla delat družbo še venera....in malo pozneje luna
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#314 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 30. avgust 2009, 11:10

Živjo,
sicer se zadnje leto ne oglašam tako pogosto, a vidim, da je govora o progresivnih luncah, meni bo pa v septembru ravno vstopila v leva v 8.hiši, pa me zanima, če ima kdo kako idejo kaj lahko pričakujem od nje?

Lunca v raku (delno 7h, delno 8h) mi je odnesla nek odnos, res je da se zadržujem bolj doma, bila so razburkani odnosi v službi (a k temu je prispeval predvsem tranzitni Saturnov kvadrat na natalno luno) ...

Znamenje leva imam v celoti v 8 hiši, natalno sonce pa v 10h.... lev v sekstilu z vago-10h, pa v kvadratu z gručo planetov v 11h.

Pravzaprav sem v obdobju ko imam po dolgem času pretežno zelo lepe tranzitne aspekte, pa sem vseeno nekam potrta zadnje čase, nič se mi ne da rekreirat kaj dosti,... na živce mi gre, ker se mi stare zadeve glede preteklega odnosa stalno nekaj obujajo in znova občutim rano, katero sem vmes že uspešno umirila.

Kakšen komentar bi mi prav prišel ...
(moji podatki 20.10.1978, 10:55, Kranj)

hvala&lp

#315 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 30. avgust 2009, 18:08

x;)x A kar vidim, bodo stari tiri kmal nadomeščeni s popolnoma novimi. Tk da, kar korajžno.


Kar delujejo tile solarci, tranziti etc. V tem napadu na MC in mojo deveto hišo, dobila ta teden novo službo. Prav vesela x:)x
gore so fajn

#316 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. avgust 2009, 13:48

To Tonks :palec: čestitam
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#317 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. januar 2010, 13:52

asc in venera sta iz razigranega strelca prišla v resnega kozla

občutek je čito taki, kot da bi nekdo močno stopil na bremzo :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#318 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2010, 18:59

med 360 tipov direkcij, primarna bo dovolj pa $e sekundarna angularna.

http://www.facebook....15901082?ref=ts

#319 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2010, 11:41

V progresirani karti imam ASC na 15°Raka x:Dx x:Dx x:Dx Kaj se bo dogajalo?? Luna pa je v Biku, majkemi ... to mi je mal sumljivo ima pa opozicijo z Uranom (2°) v 5. hiši .... emmmm ... :O: x:o)x Upam, da ne prinaša kakšnih nenavadnih sprememb


Ma......namesto ascendenta, bi jaz bil na tvojem mestu lih malčk bl pozoren na progresiranega Mc-ja, k ti namesto kvadrata sedaj dela luškan trigonček na natalnega Urana. Progresiran Jupi je pa v eksaktnem trigonu z natalno Lunco. Še malčk boljš kot v natalu. :palec: Po mojem, moraš na to dat povdarek pr razmišljanju, poleg seveda vsega kar pove progresirana Lunca. x;)x

#320 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 1. februar 2010, 12:32

ASC mi je padel tud v oči zaradi stopinje in konjunkcije s Siriusom x:Dx


x:Dx x:Dx x:Dx

#321 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. februar 2010, 10:04

Marsa tega terone-a lahko popapa z moxarelo. OK smeti vn. Sonce in Pluton so narazen, nikoli blizo. Ne maltrat se z tem. Cirro bo umrl da ne bo vedal niti priblixno kjer mu je Sonce natalno. tepca sem srechal pred letoma. Sa j ni bolj$ih tudi v Firenze. OK che Ciro ne ve kjer mu je Sonce, zakaj se Vi drugi ne bi zainteresirali za to pozicijo?

#322 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 3. februar 2010, 19:11

Tjah. Kaj mislem?

#323 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. marec 2010, 09:50

kaj lahko človek pričakuje ob konjunkciji progresirane Lune na partnerjevo natalno Luno?

#324 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. marec 2010, 09:53

kaj lahko človek pričakuje ob konjunkciji progresirane Lune na partnerjevo natalno Luno?



Čustveno bosta precej usklajena, tranzit kakršnega koli tranzita čez partnerjevo luno, vpliva na tvojo progresivno. Mogoče v tem času spoznata, kaj vaju povezuje. Ponavadi se partnerji, ki imajo v natalun luno, sonce, severno lunino zanko na istih položajih sigurno že precej "poznajo" od prej.

#325 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 29. marec 2010, 10:05

ja, on bo mel pa približno ob istem času, ko se moja prog. Luna dotakne njegove natalne, tranzitni Jupiter v trigonu z Luno ... ne vem, mogoče to, da pride on živet k meni ... sicer to ni skupna selitev, ampak samo začasno, ker on doma ne dobi dela, pa pride k meni v Ljubljano. pa da konča z izpiti, napiše diplomo ... jaz bom mela pa zelo kmalu Jupitrovo konjunkcijo na IC. drugače v sinastirji nekih jakih povezav Lun, Sonc, Severnih zank ni. razen, če upoštevamo velik orbis, potem je konjunkcija Lun. je pa orbis 10° no ja, je pa moje Sonce na njegovem Verteksu. hm, njegov Severni vozel trigon na moje Sonce.
mimogrede, progresirano Luno imam zdaj v znamenju Raka in prebudil se mi je materinski čut. prej je bil pa sam odpor. ja, zdaj bi pa kar imela ... x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0