Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Čakre


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
293 komentarjev na to temo

#176 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 9. junij 2005, 06:22

Kdaj se ti mravljinči ko meditiraš al sm tko?

#177 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 9. junij 2005, 07:29

Hojla, optimistka..meni se je to dogajalo pred 14.dnevi, ko sem ležala, sedela, spala in se zbudila..mene je najbolj v zadnjem delu glave(od vratu gor)..zdaj pa je boljše-pa ne vem kaj je bilo-se mi je že drugič ponovilo..kaj pa tvoja hrbtenica-imaš tam kake probleme-pravijo da je lahko povezano s tem(kak ukleščen živec).ti želim, da bi ti bilo čimprej bolje xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#178 optimistka

optimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 9. junij 2005, 19:08

<{POST_SNAPBACK}>Hojla, optimistka..meni se je to dogajalo pred 14.dnevi, ko sem ležala, sedela, spala in se zbudila..mene je najbolj v zadnjem delu glave(od vratu gor)..zdaj pa je boljše-pa ne vem kaj je bilo-se mi je že drugič ponovilo..kaj pa tvoja hrbtenica-imaš tam kake probleme-pravijo da je lahko povezano s tem(kak ukleščen živec).ti želim, da bi ti bilo čimprej bolje xsrcx


matjazz -mravlinci so skos in prov bojim se ker me čedalje bolj boli.Pred letom dni sm se z enim tipom menila prek irca o meditaciji in podobnih stvareh in mi je posredoval energijo pa se mi je zdelo kul in sm se stem mal začela ukvarjat. Ne dobesedno meditirat v tistem smislu, da sediš po turško.... ampak bol kot pozitivne misli, ki sem si jih govorila in poleg tega sem si govorila, naj prihaja v mene energija.Uglavn zakaj to govorim, zadnč sm bla v knižnci pa sm brala o nevarnostih če se ukvarjaš preveč stem še posebj če nisi stabilen ali kakor koli že.
Ne vem zakaj se mi to dogaja, je mogoče zaradi čaker ali zaradi psihe, ker sem te dve leti precej trpela.

Čutm kako mi celo telo vibrira niti pomislt ne smem na to, predvsem me boli, špika zgorni del hrbtenice in pa glava- temenski del.občutek je tak,da te bo vsak čas razneslo. Včasih si prav želim, da bi me, samo da se konča ta bolečina. Upam da ni kj hujšga. :V:

#179 optimistka

optimistka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 82

Objavljeno: 9. junij 2005, 19:19

Tako in tako me noben ne pozna in hočem pridt do odgovorov.Prej sm napisala da sm trpela dve leti.Zakaj to omenjam, mogoče oziroma najverjetneje je ta bolečina posledica psihične.Ne morem verjet, kako lahko človek dopusti kaj tazga ko sem jaz sebi. Trpinčla sem sama sebe, zato sem živela, ustvarla sem si nov svet, ki sploh ne obstaja. Vse je v glavi vem in tudi vem zakaj je do tega prišlo. Nisem mogla pokazat kako se mi trga srce in vse hudo se je samo nalagalo.Ampak važno je da sem sedaj bolje. Ne morete si predstavljati, kaj vse sm dala čez in to zaradi nečesa v moji glavi,kar sploh ni nikoli zares obstajalo. Več kot dve leti se nisem zavedala sama sebe, svojih besed, ki sem jih govorila...
Vem pa, da moram sedaj naprej, pa naj se mi zgodi kar koli enostavno miram naprej in pustit ljudem, da se mi približajo.

#180 cakra

cakra
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 9. junij 2005, 20:11

Jaz sem pred letom in pol povsem odpovedav tako de se sploh nisem zavedav svojega obstoja in v najhujsi krizi sem hotev koncati to zemelsko bivanje.

In sem spoznal energiski park tunjice kjer je zelo fantasticna vodicka VALCI ki me je vpejala v svet meditacije in pomembnosti caker izvlekla me je iz teme in postavila zivlenje v pozitivno luc in pomembnost vsakega pribivalca zemlje brez katerega tudi mozaik nebi biv v celoti sestavljen .

V glavnem svet meditacije je fantasticen in nikoli te ne pusti na cedilu ce se mu prepustis . :palec: :2src: :palec: :2src:

#181 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:04

<{POST_SNAPBACK}>Imam težave. Celo telo se mi mravlinč in tega nočm ampak s svojo voljo tega ne morm ukrotit.help me

sposodi si od Kalashatra Govinda - Atlas čaker in delaj vaje za korensko čakro x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#182 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:19

<{POST_SNAPBACK}>ni vse v tvoji glavi, tudi drugi imajo glave. :inocent:  :vio:

x:Dx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#183 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 15. julij 2005, 18:04

Mene pa zanima, če je za žaljivke in to (da si odporen) odgovorna srčna čakra? Da te to ne potre in da enostavno ignoriraš? :D

Pa zanima me tudi, če je za jasnovidnost dogovorna grlna čakra ali čelna čakra?
Da eni govorijo da je grlna, eni pa da je čelna, zdaj pa sam ne vem :D

Ajde x:Xx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#184 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. julij 2005, 21:43

<{POST_SNAPBACK}>Pa zanima me tudi, če je za jasnovidnost dogovorna grlna čakra ali čelna čakra?
Da eni govorijo da je grlna, eni pa da je čelna, zdaj pa sam ne vem

in eni pravjo, da je jasnovidni center pleksus solaris... :mezik:

#185 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. julij 2005, 22:16

eni pa sploh 0 ne pravjo, recimo! x:Dx
behi: jst sm slisu da predvsem celna. sam le ta je v razmerju z drugimi in lahko slabi, ce druge niso dovol odprte.. tko sm slisu no. slisu sm pa tut, da cakre sploh ne obstajajoin so pravzaprav centri izven nas, ki smo si jih ustvarili! xcivx

#186 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. julij 2005, 22:21

xOOx xnckrivx xhypnox xzobkox xbookx :P :unsure: :wacko: :flowers:

(hmmm, behi, cela godla zdej s temi cakrami x;)x xDDx )

#187 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 16. julij 2005, 05:31

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima, če je za žaljivke in to (da si odporen) odgovorna srčna čakra? Da te to ne potre in da enostavno ignoriraš? :D

Pa zanima me tudi, če je za jasnovidnost dogovorna grlna čakra ali čelna čakra?
Da eni govorijo da je grlna, eni pa da je čelna, zdaj pa sam ne vem :D

Ajde x:Xx


Ja za žaljivke je najbolj dojemljiva srčna čakra. Lahko jo tud ingororaš, ampak boljše je če se zaščitiš. To pa narediš tako, da si predstavljaš, kako se okrog tvojega telesa izoblikuje energija v obliki mehurčka. In potem rečeš, da ta zaščita sprejema pozitivno energijo in odbija negativno energijo. Tako določiš tej energiji njene lastnosti. Če se pa človek razjezi se pa vse skup unič.

Samo za celodnevno zaščito treba vse skup večkrat na dan obnavljat.

Kaj se tiče čaker:
Dobro razvita grlena čakra omogoča, da človek sliši glasovne, ki so izven našega slušnega območja - glasove iz višjih dimenzij. Nadaljno razvijanje te čakre omogoča komuniciranje z bitji iz višjih nivojev.

Čelna čakra pa omogoča jasnovidnost.

Pa vse čakre morejo bit sorazmerno razvite.

#188 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. julij 2005, 11:03

<{POST_SNAPBACK}>in eni pravjo, da je jasnovidni center pleksus solaris...  :mezik:

a ni ta bolj za učenje?

<{POST_SNAPBACK}>eni pa sploh 0 ne pravjo, recimo!  x:Dx 
behi: jst sm slisu da predvsem celna.  sam le ta je v razmerju z drugimi in lahko slabi, ce druge niso dovol odprte.. tko sm slisu no.  slisu sm pa tut, da cakre sploh ne obstajajoin so pravzaprav centri izven nas, ki smo si jih ustvarili!    xcivx

Ja sem slišal, samo B.A.Brennan, ki vidi človeka pa trdi da so to deli nas, kao pljuča na fizični ravni, so tam čakre na drugih ravneh, kao :D

<{POST_SNAPBACK}>xOOx  xnckrivx  xhypnox  xzobkox  xbookx  :P  :unsure:  :wacko:  :flowers:

(hmmm, behi, cela godla zdej s temi cakrami  x;)x  xDDx )

hihi, znam :D

<{POST_SNAPBACK}>Ja za žaljivke je najbolj dojemljiva srčna čakra. Lahko jo tud ingororaš, ampak boljše je če se zaščitiš. To pa narediš tako, da si predstavljaš, kako se okrog tvojega telesa izoblikuje energija v obliki mehurčka. In potem rečeš, da ta zaščita sprejema pozitivno energijo in odbija negativno energijo. Tako določiš tej energiji njene lastnosti. Če se pa človek razjezi se pa vse skup unič.

Samo za celodnevno zaščito treba vse skup večkrat na dan obnavljat. 

Kaj se tiče čaker:
Dobro razvita grlena čakra omogoča, da človek sliši glasovne, ki so izven našega slušnega območja - glasove iz višjih dimenzij. Nadaljno razvijanje te čakre omogoča komuniciranje z bitji iz višjih nivojev.

Čelna čakra pa omogoča jasnovidnost.

Pa vse čakre morejo bit sorazmerno razvite.

Aja, zdaj mi je kapnolo, mogoče je grlna čakra za to, da lažje prisluhneš intuiciji :wOOt: ja čist možno :D Čelna pa se bolj oredotoča na jasnovidnost.

Ja s tem bubleom ok, bom probal :D
Pa še nekaj, zdaj trenutno delam vaje za čakre, pa me zanima če je fajn zjutraj ko vstanem nardit za 6 čaker vaje? Za korensko, spolno, trebušno, srčno, grlno in čelno, grem tako po vrsti. Je kaj narobe to? :huh:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#189 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 16. julij 2005, 11:25

Po moje ni nič narobe. Če delaš takšne vaje da se ti čakre ščistijo potem je vse ok. x;)x

#190 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. julij 2005, 12:14

Ne da ti ščistijo, da ti spodbujajo, delam vaje za razvijanje čaker.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#191 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 19. julij 2005, 05:40

Samo je najboljše, da is naprej očistiš čakre. Ker drugače se samo loviš okol sebe. Vem iz lastnih izkušenj.

#192 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:43

sem si jih kar oreng spucal, tako da pomoje bo :D sam nazadnje sem jih si pred enim letom :icon1_blush:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#193 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 19. julij 2005, 10:49

Samo tako naprej behemoth. Ker če nisi prečiščen in bi rad šel na višje nivoje (ali jačanje), potem je to tako, kot da bi hotel tečt z zvezanimi nogami. Ja nekam boš prišel ampak te verige te bodo še vdno držale v šahu.

Ko se enkrat ščistiš, lahko prejmeš toliko energije, kot si prej sploh nisi predstavljal. Lepo počasi in vztrajno. x:)x

#194 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 19. julij 2005, 19:18

A zato sem zadnje čase tako zmantran :wOOt: ja sej. kolkor jaz vem so v tem letu moje čakre dobile veliko grdih udarcev, no ja, jutri imam čistko :D Edine katere niso trpele so grlna, čelna in kronska čakra ostalo pa po moje vse :D Boge :lol:
Ne jutri se skuliram in vse spucam total :D :hepko:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#195 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 19. julij 2005, 20:57

<{POST_SNAPBACK}>in eni pravjo, da je jasnovidni center pleksus solaris...  :mezik:

celnA cakrA je res 'VIDIM RESNICO', toda pomisli malo, s katerim delom sebe vnaprej zaznavas okolico, energije...?... recimo, da vstopis v nek neznan lokal, poln ljudi... zaznavas neprijetne energije s celom ali pleksusom, se preden se zaves, kaj bi to lahko bilo?... solarni center je tisti, ki se preden se zavemo, zazna enerigjo okolice, 6. cakra pa vidi resnico, vidi 'preko tancice'...

x;)x x:)x

#196 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. julij 2005, 06:04

Izposodila Atlas čaker ter Sedmkratno potovanje (ko mi je knjigo knjižničarka dala, se je v oči zableščalo ime - Selene Vega x:Dx ). No pa dajmo...
Behi, včasih te kakšna čakra preseneti in ni vedno tako, kot si misliš...

aja Učenik, ti si pa na pravi poti :palec: boš videl kakšna slika bo naslednjič x:px

#197 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. julij 2005, 07:19

<{POST_SNAPBACK}>Sedmkratno potovanje (ko mi je knjigo knjižničarka dala, se je v oči zableščalo ime - Selene Vega x:Dx ).

... prevedla jo je pa moja prijateljica x;)x xDDx

#198 učenik

učenik
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 480

Objavljeno: 21. julij 2005, 18:23

<{POST_SNAPBACK}>Izposodila Atlas čaker ter Sedmkratno potovanje (ko mi je knjigo knjižničarka dala, se je v oči zableščalo ime - Selene Vega x:Dx ). No pa dajmo...
Behi, včasih te kakšna čakra preseneti in ni vedno tako, kot si misliš...

aja Učenik, ti si pa na pravi poti :palec: boš videl kakšna slika bo naslednjič x:px


hvala-hvala.....to je pa zato ker mi daje nasvete en velik angelček ob meni x;)x x:Xx

#199 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 21. julij 2005, 18:29

<{POST_SNAPBACK}>Izposodila Atlas čaker ter Sedmkratno potovanje (ko mi je knjigo knjižničarka dala, se je v oči zableščalo ime - Selene Vega x:Dx ). No pa dajmo...
Behi, včasih te kakšna čakra preseneti in ni vedno tako, kot si misliš...

Uuu, fajn knjiga :D xyesx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#200 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 22. julij 2005, 19:15

uuu, pa še nekaj me zanima. Kaj je možno da čakra pretirano deluje? Ali ne, ker mi malo čudno se zdi :blink:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0