Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


aids


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
187 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 14:49

Bomo spoznali

http://www.najdi.si/...&st=simple&fh=1

Pri meni pa piše tako:

HIV

Virus HIV pove, da je imunski sistem, napetost galvanskega člena, popolnoma porušen.
Diagnoza: AIDS.
Toda kaj se lahko v resnici dogaja?
Uživanje dekodirane hrane, stimuliranje pulza z drogami, ubijanje antibiotikov.
Vse to in še kaj spremeni plazme skoraj v pH nevtralno vodo. Napetost in statični naboj se bližata ničli.
Pomoč celic, tujih in svojih prihaja z vseh koncev, toda medicina se ne vda.
V dehidriranem telesu pa morda lahko živi le še virus HIV in ga ohranja pri življenju.
Rizične skupine pa so rizične v tem, da z alkoholom in drogo stimulirajo sproščanje energije in si s tem izčrpujejo sol iz telesa.
Očitno brez nadomestila.
Tudi cele narode, ki so do nedavna živeli manj stresno, globalizacija pa jim je spremenila prehrano, bi s stališča zdrave soli lahko tudi prišteli k njim.


Kolar pa pravi tako : http://www.svet-je-l...ige/odlomki.php

#27 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. december 2004, 16:18

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo. In misliš, da je po petnajstih letih še vedno aktualna :8):



:O: x8Dx :eek: Pismo, kake se znebiš....poznam 2000 tisoč let stare sisteme in načine zdravljenja in še več, so še zmeraj aktualni in uporabni....pa ne sam to sodobna znanost dobiva znanstveno podkrepljene dokaze da r e s n i č n o delujejo x8Dx :sori:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 16:22

ja. Nisem prej nekak provajdala takega odgovora, seveda je tocno tole res. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 16:23

Pismo, v tem je tudi štos.
Edino zdravilo, ki je bilo tudi prvo in edino pravo, je še danes enako, pravo in edino.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 16:27

x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. december 2004, 16:31

ma nehi me šopat....za vsako reč tud za AIDS je potrebno izpolnit konglomerat vzrokov....da se sproži.....


ma ne mi spet solit...

tam Stane navajaš presnojedca , če se prav spomnim on govori o soli kot o strašni pogubi razen, če ga nisi že spreobrnil??????

Pih...nisem glih na tekočem, koliko jih je že pravovernih.... :o|o:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 16:33

<{POST_SNAPBACK}>
ma ne mi spet solit...

Stane, ce bom pri vsakem vprasanju cloveka napotila ali na svojo napoved ali na glino, mi ne bos cist verjel...
S tem torej ne delam usluge niti svoji napovedi niti glini... steke'?
niti onemu - ker v osnovi ze ne bo verjel... nenazadnje, ker se mu bo zdelo prevec simpl.-
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. december 2004, 16:41

Nič nimam ne proti soli in ne proti glini....

Sam uletela sem, pa me je tista Stanetova sezula, če je po petnajstih leti še OK....

Sori...no ....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 16:44

saj saj
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 16:52

<{POST_SNAPBACK}>Nič nimam ne proti soli in ne proti glini....

Sam uletela sem, pa me je tista Stanetova sezula, če je po petnajstih leti še OK....

Sori...no ....

Knjiga vseh knjig, biblija, je še danes aktualna zato, ker opisuje naravne pojave, sicer v takratnem jeziku, ki so še danes popolnoma enaki, kot so bili takrat, ko je biblija nastala.
Da ti gate dol padejo, ne le ćevlji, ko se tega zaveš x^x

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 16:59

no prej sem ravno biblijo hotla omenit...
Pa Kojca ti bo Lunca prec naprej vrgla (ti ga ne bo, ce bi brala to temo, bi ti ga). - ucbenik zivljenja...
pa taksne
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 17:07

Ja, vsi obračamo že zdavnaj odkrite večne resnice po svoje in se prepiramo med seboj, kdo je pametnejši x;)x

#38 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. december 2004, 17:08

.Stane, zaveš se, zato še dihaš x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#39 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 17:11

<{POST_SNAPBACK}>Stane, ce bom pri vsakem vprasanju cloveka napotila ali na svojo napoved ali na glino, mi ne bos cist verjel...
S tem torej ne delam usluge niti svoji napovedi niti glini... steke'?
niti onemu - ker v osnovi ze ne bo verjel... nenazadnje, ker se mu bo zdelo prevec simpl.-


Glina je zemlja, kateri zaradi svoje vodonepropustnosti dež še ni mogel v celoti izprati v morje soli x;)x

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. december 2004, 17:14

pih.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 17:15

No, vidiš x:Dx

#42 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 1. december 2004, 17:27

na prešercu se ob 18h začne antiaids koncert: slon in sadež, elvis jackson...

#43 ariel

ariel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 1. december 2004, 18:00

jaz lahko povem kar mi je vodstvo podalo. aids je 100% karmična bolezen, in vsak ki ga dobi je to njegova usoda. saj sami vemo, kako drvimo skozi življenje, in če ne prisluhnemo sebi, svoji notranjosti, nas pač duša opozori da nismo na pravi poti. sicer kruto, ampak osebnost v taki situaciji dozori mnogo pospešeno, se vam ne zdi? da pa se laHKO OKUŽIMO, DUŠA ODPRE KODO IN OMOGOČI OKUŽBO. sicer ga ne dobimo, to je tisti faktor, zakaj se eni okužijo že pri prvem sexu, drugi pa po 10h ne. je torej karma v ozadju, in tukaj klasična medicina odpove na celi črti.

#44 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. december 2004, 18:19

Ziher, tudi nahod se enih prime, drugih pa ne.

#45 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 1. december 2004, 23:29

Ja. saj mi uletijo novembra 2004 odpirat na LUNINEM FORUMU (!!!) temo ali poznate louise hay. :|

tongue.gif

Marsa:
Tule pa moram vskočit. Enim pač ni dano da že od malega vse vemo. Eni se pač mal pozno začnemo učit, sorry mene je pač šele letos navdušla njena knjiga.Prej se pač nisem za te stvari zanimala...večina ljudi pa itak nikol ne
pride do tega :sad:

To temo je popravil/a shaya: 1. december 2004, 23:32


#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. december 2004, 08:38

ne skrbi, na luninem forumu astrologija se se vedno vsake toliko odpre tudi tema ascendent. :|||

ˇMisllila pa sem v bistvu ravno nasprotno; da je torej vse to se kako aktualno se vedno. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 2. december 2004, 10:50

Aids pa karma - ne vem no, na te reči se ne spoznam, zdi se mi pa precej bosa...........Skoraj bolj verjamem teoriji zarote, da so AIDS "spustili" iz laboratorija, saj se je bilo potrebno nekako znebiti marginalcev, grešnikov. Če si priden namreč, ga ne dobiš. Ostale žrtve - otroci ipd......... pa pač morjo bit' :o|o: .............

#48 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. december 2004, 15:18

Pa res, v Sloveniji ni aidsa, novorojenčkov pa tudi skoraj že ne :sori:

#49 ariel

ariel
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 2. december 2004, 16:35

hmm, pravega sokratesa je moja takratna inkarnacija dobro poznala, in on je dobro vedel kaj je to karma, in kako grejo ti procesi, pa tudi zakaj eni zbolijo in zakaj drugi ne....

#50 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 2. december 2004, 16:49

<{POST_SNAPBACK}>hmm, pravega sokratesa je moja takratna inkarnacija dobro poznala, in on je dobro vedel kaj je to karma, in kako grejo ti procesi, pa tudi zakaj eni zbolijo in zakaj drugi ne....


Je to tudi tvoja reinkarnacija :8):

http://www.svet-je-l...narocilnica.php




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0