Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sinastrija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
174 komentarjev na to temo

#151 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 9. januar 2009, 07:18

za to vez pa lahka iz prakse potrdim....mogoče je malce razlike, ker se gre tu za prijateljstvo :) ampak smo se našle tri, ki imamo vse tri luno v konjunkciji.....z eno imam luno na isti stopinji....z drugo je pa v konj :) to je ena tak močna vez, ki bi se jo skor lahka vidla, otipala :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#152 Aniratak

Aniratak
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 9. januar 2009, 19:38

Aha, zdj mi je jasno,,, x:)x super, obema hvala za razlago :flowers: :palec:
Lep pozdrav, če bom pa pri učenju astrologije naletela na kšno nejasnost pa še uletim gor,,,, x;)x

#153 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 9. januar 2009, 21:15

Tudi jaz imam enake izkušnje glede prijateljstva, ljudje z lunami v konjunkciji se nekako začutimo že na daleč x:Dx in si hitro postanemo "domači", prijateljstva pa trajajo.
Aniratak, seveda, ti kar vprašaj, brez problema x:)x

#154 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 12. januar 2009, 15:54

Tole pa potrjujem tudi jaz. Imam prijateljico iz gimnazijskih let, obe imava luni v vodnarju na isti stopinji in se res zaštekava brez besed. Prijateljstvo traja že 21 let! Zanimivo pa je, da je pred par meseci rodila sina, ki ima ascendent na točno isti stopinji kot sta najini luni....

#155 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 6. februar 2009, 20:27

Tole nima veze z sinastrijo ampak vseeno... x:)x

kaj če;
ima oseba A; ASC na 3' ovna v progresivni karti , oseba B; ima ASC na 3' ovna v solarni karti....
ista razporeditev hiš, vendar drugačna razporeditev planetov.

??

nisem še nikjer zasledila takšnega primera.. :inocent: najbrž ni pomembno x?x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#156 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. april 2009, 18:07

Kako vi pri sinastriji upoštevate lunine vozle? Če je severni vozel osebe A v 7. hiši osebe B ter obratno v 3. hiši? V kompozitu pa pade na vrh 5. hiše. Tudi v kombinu je v 5. hiši.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#157 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. april 2009, 14:30

Luna na sev. vozlu naj bi dve osebi zelo močno zbliževala. Vendar po mojem mnenju sama zase brez drugih povezovalnih elementov nima prav nobenega vpliva. Če sta Sonci v trigonu, Luni sorodni itd, potem pa lahko, da ja.

Največ k vezi pa kljub temu pripomorejo sorodnosti svetlih planetov, Sonce, Luna in malih (Venera, Mars, Merkur) .



kaj pa meniš o Luni na južnem vozlu?
Ja sej itak moramo najbolj upoštevaš osebne planete. Sploh Sonce in Luno. Je pa zanimivo kako močno v sinastriji vežejo tudi opozicije teh planetov. Vsaj na začetku veze.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#158 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. april 2009, 15:31

Kako vi pri sinastriji upoštevate lunine vozle? Če je severni vozel osebe A v 7. hiši osebe B ter obratno v 3. hiši? V kompozitu pa pade na vrh 5. hiše. Tudi v kombinu je v 5. hiši.

...vozli so ZELO pomembni v sinastriji se posebni variante vozel enega na sonce/luno ali asc. drugega... vozli "zavozlajo"... stuck together with God's glue... podobno kot saturn, samo ne tko obremenilno... v to zakaj je tako se ne bi spuscal je pa zagotovo da to deluje in to zelo mocno!!!!! The writing's on the wall it won't go away it's an Omen you just run out of automation NOW.... BTW: zadnji stavek nima neposredne povezave na predhodne, ampak seka pa woreng...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#159 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. april 2009, 17:47

Samson, zakaj se skrivaš za angleščino.

..ker zaenkrat se ne znam dost dobro armensko... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#160 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. april 2009, 19:03

nič me več ne prepriča, kako, Luna na Severnem vozlu in neprivlačnost ...

pol čarti oz. sinastrije, polno trigonov - Marsi, Venere, Lune, ne gre, ni iskrice ...

če gledaš dva čarta posebej in kaj iz tega izbrskaš, to še ja, primerjave pa več ne. x:)x pa ne samo zaradi takih stvari, ki me niso prepričale. niso vse samo planeti.

#161 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. april 2009, 06:49

nič me več ne prepriča, kako, Luna na Severnem vozlu in neprivlačnost ...

pol čarti oz. sinastrije, polno trigonov - Marsi, Venere, Lune, ne gre, ni iskrice ...

če gledaš dva čarta posebej in kaj iz tega izbrskaš, to še ja, primerjave pa več ne. x:)x pa ne samo zaradi takih stvari, ki me niso prepričale. niso vse samo planeti.

...niso vse planeti... itak... je treba prinesti astrologijo k življenju in ne obratno... je pa res da je osnova NATAL in enmu k ma v natalu luno v konj. s saturnom in plutonom bo verjetn še nevemkakšna sinastrija težko dala nevemkakšno izpolnitev, če prej omenjenega stelija se sam pri sebi ni "prerastel" oz. začel živeti konstruktivno... :sori:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#162 ciklamin

ciklamin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 7. april 2009, 07:12

pozdravljeni,

rada bi vašo pomoč, ker sem zadnji teden zmedena in ne vem kako naprej.
Rojena sem 11.4.71 ob 8,50 , on pa 30.3.68.

Rada bi vedela kakšen odnos naj bi bil med nama oziroma kam naj bi peljalo najino poznanstvo..

hvala za odgovor

#163 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. april 2009, 11:11

Fora je potem v tranzitih.... Ob istem času dve osebi v življenju doživljata različno ali podobno se torej razumeta ali ne, odvisno od tega, a je planet na severnem ali južnem vozlu in za katerega gre.


Če potem pogledamo, da gre tranzitnega Saturna, čez mojega natalnega Saturna (8.hiša) in potem tud čez njegovo natalno Sonce (3.hiša) in moj Severni vozel....To je nekaj karmičnega kaj ne? Nekaj čemur se težko izogneš? :o|o:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#164 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. april 2009, 12:15

Nekaj čemur se težko izogneš? :o|o:


:palec: Verjetno res, zato je najboljš se prepust, je najmanj škode. x;)x

#165 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. april 2009, 10:40

ja delam na tem ampak bolj težko :ermm:
bi bilo pametno, če bi te poslušala ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#166 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. april 2009, 15:56

kaj pomeni Severni vozel osebe A točno na DSC osebe B, ki ima tudi natalno v 7. hiši Severni vozel? :)

#167 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. april 2009, 09:55

kaj pomeni Severni vozel osebe A točno na DSC osebe B, ki ima tudi natalno v 7. hiši Severni vozel? :)


Ta konjukcija je močna karmična povezanost. Oseba s severnim vozlom na DESC druge osebe, bo precej duhovno rasla v tej vezi in oseba z S vozlom v sedmi hiši bo tudi morala opraviti precej dela prav na tem področju. Na vsak način sta se osebi našli, da gradite dober odnos eden do drugega. Je pa res, da obe pri močnem oz. slabšem tranzitu čez S vozel in hkrati druga oseba čez DESC doživita močan tuš. Verjetno je zanimivo spremljanje vsakih 18 let, ko severna zanka pride na natalno pozicijo. Takrat se dogajajo sigurno zelo pomembne stvari na področju partnerstva (spoznanja, ločitve).

#168 noč

noč
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 15. maj 2009, 11:01

Noč in Erika, obema se opravičujem, da razjasnjujem za nazaj, tud jaz se spomnim tebe, Noč, da smo ti vsi odgovarjali večkrat v OS in tukaj v forum, ne da bi vedeli en za drugega in da si vendar venomer spraševala kot to počneš še sedaj, ok jaz ti želim vso srečo, saj očitno je zdaj nimaš take, kot hočeš.

Takrat sm bla tiho, nisem te izdala, da sem ti tud sama odgovarjala.

Zdaj pa me je zmotil ta najdeni odebeljeni stavek tukaj, da SI TUKAJ SPOZNALA OSEBO, KI SI JI PLAČALA ZA ANALIZO.

Rada bi vedela, kdo je to bil, ki si mu ti tukaj na tem forumu plačala.


Glede na to, da je Marsa, velikokrat očitala na splošno, da si tukaj tako zvani astrologi nabirajo izkušnje in si naredijo ime ali reklamo (to zadnje je že treba priznat) in nato grejo ter zaslužijo, se zdaj prosim izjasni, komu si ti na tem forumu plačala, me osebno zanima.

Ker glede na to, da sem jaz kar pogosto pisarila v OS, čeprav večinoma falila , nočem, da bi zame kdo verjel, da sem kdaj komu pobrala kak denar za takšno lapanje tukaj. Ali pa si lagala v tej trditvi, da si plačala, ali ti tu ??


Mislim, da ne rabiš biti profič, da vidiš kdo tukaj služi in kdo želi služit. Vsak odgovor na OS se glasi, da se interpretacije več ne izvajajo zastonj in je navedena mobi št. kam se naj pokliče.Na žalost, pa imen ne mislim razkrivat, pa tudi če me zmerjaš da sem lagala.

Lp!

#169 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 24. maj 2009, 20:12

ali ima v sinastriji kakšen večji pomen , če je njegov severni vozelj na isti stopinji kot njen pluton?
pluton je vladar njene lune in je v 8.hiši.

x?x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#170 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 25. maj 2009, 23:43

Pozdravljeni da se nebi kregali!!!Mi raje kdo pogleda in svetuje kako naj speljem do konca
Sem v postopku delitve premozenja z bivsim,predrag odvetnik mi vzema duso in vse.Bojim se da vec ne bom zmogla,neplacani racuni se vrstijo že sesti mesec...Postopek se vlece dve leti bivsi ni pristal na dogovor,naceloma bom na sodiscu dobila kot pravimo saj kot lastnica in tozena vse dokazujem 99%,vendar odvetniki hocejo svoje.Zanima me ali mi bo uspelo izplačati vse do konca roki so kratki odvetniska tarifa previsoka in kdaj se bo vse koncalo.
Nadalje sem v zvezi od novembra kjer je vse potekalo gladko razumevanje,prijateljstvo,ljubezen...čutim da je pritisk prevelik in se oddaljujeva.Delam po cele dni sem na poti in ko pridem ni vec to to.Resda kupuje vso hrano,kupil je avto,kolesa...vendar ko sem omenila poloznice in pomoč za odvetnika se pravi da to ni njegov problem.Ne vem ne resujeva tega skupaj kar sem pricakovala saj zivi pri meni.Strasno sem napeta in sem nocoj marsikaj izrekla.Vem kaksen je dober je po srcu vendar ni vec moj prijatelj,ignorira vsak poskus pogovora kar me seveda vznemiri do pred dvema mesecema sva bila najboljsa prijatelja pogovorjala sva se smejala zdaj to izginja...Tudi tu bi prosila odgovor kako se bo to nadaljevalo oziroma ali bo to premagano in bova ostala skupaj,ali naj prekinem.
Mogoce se Vam moja problema ne slisita nekaj vendar so v tem trenutku zame zelo obremenjujoca prevec stresa me bom unicilo sem bikica in vzdrzljiva ampak bojim se da se bom podrla.
jaz:25.04.1971 LJubljana-Ljubljana ob 09:10
on:01.02.1978 Novi Pazar-Ljubljana
xrolleyesx Prosim ce se da komu da mi odpise in hvala!!!

#171 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 30. maj 2009, 14:55

Hvala na odgovoru
Stavari ki ste mi jih napisali vem nocem mnenj ampak samo kaj kazejo astroloske napovedi kot naprimer:
-v bliznji prihodnosti ali pac daljni kaze izguba ali obdrzitev premozenja(leto in mesec)
-financno bos zmogla ali ne(resitve ne moznosti ampak take ki kazejo astroloske napovedi)
-odnos:bo trajal ali bo prekinjen(mesec in leto)
V pomoc dajem info:poskusila sem s pogovorom,ki kaze da se odnosu nebo odovedal ampak pod pogoji kje je kdaj s kom da ne sprasujem.To mi seveda ne odgovarja,tipicno za mene,.Sem tik pred zdajci odlocitve konca a rada bi potrditev planetov,ki bi mi svetovali kaj je pametno.
Saj astrologija pokaze cas in dejstva kako se bodo stvari razvijale interpretacija naj bi mi dala samo uvid v lažje prebrodenje in soocanje le s tem.Ce si kdo upa naj mi pogleda kaj se bo izcimilo iz vsega.Nikogar ne drzim za besedo ampak objektivno samo kar pravijo planeti.V resnici bi vsakemu ki se ukvarja z astrologijo kazalo enako.???
Ne sprejmite to kot kritiko ampak kot izziv prosim podajte svoja mnenja in kritike!!!
Se enkrat hvala vsem tistim ki boste odgovorili in tistim ki ne
-

#172 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 30. maj 2009, 20:36

Mantis hvala
ker si si vzela cas in pomagala po najboljsih moceh.Verjemi da se ne bom odlocala na podlagi planetov vsekakor pa verjamem v to in iz tega si lahko pomagam.Pozorna bom na obdobja in se poskusala prilagajati in omiliti tisto kar bi bilo hudo.Dejstvo je da je tarifa oz tozba tako visoka glede na vtozevani znesek.Braniti se moram in dokazati resnico kar me unicuje financno in posledicno.Prehod cez deseto hiso konec 2008 predstavlja da sem krenila zasluziti denar na nacin ki mi ne ustreza in ne zmorem vec.Od nekdaj zelim kreniti v svoj posel sposobna sem veliko a ne zmorem 13 let zakona ki to ni bil ampak samo papir in me tolce se sedaj.Ne vidim izhoda vrstijo se izvrsbe zaradi neplačanih racunov ....
Partnerstvo sedaj ne vem .razmisljam o prekinitvi to sem nakazala.Clovek ni ravno napacen vendar cutim nekaj kar ne stima.Vroce upam da se bo to stabiliziralo danes sva vecino dneva presedela v pogovoru.Nekaj sva se uspela dogovoriti vendar ne cutim energije olajsanja bojim se ponovitve slabih vplivov.zeli si ohraniti zvezo in nadaljnje skupno zivljenje vendar vec svobode pri svojem delu ki je vezano na ljudi.Smatram da vseeno pretirava in da bi lahko cas oba skombinirala.,[b] česar nisi nič omenila, je možnost večje spremembe v področju doma v smislu neke stabilizacije, namestitve, selitve, vpliv se je prvič pokazal na koncu oktobra 2008 ali v prvi polovici novembra 2008. , ko je tranzitni Saturn vstopal kozi tvojo 4. hišo, kar se je ponovilo nekje v marcu 2009 in se bo zadnjič sredi julija 2009[/b]to je on predlagal da najme stanovanje a sem odkolonila.

#173 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. junij 2009, 15:00

Tiče pa se ta vpliv tudi bivšega partnerstva in dogajanja na sodišču. (ker je Uran vladar tvoje 8 hiše.)
Ker je vpliv le sekstil in tega v natalni karti nimaš, je bolj blago : ampak to , kar pa je, pa kaže na možne uspešne drugačne pristope.

DRAGA MANTIS
ALI JE MOZEN SKLEP VSEGA KAR SI MI POVEDALA.SLISALA SEM SE Z BIVSIM MOZEM PRISTAL JE NA RAZGOVOR PREDLAGALA MU BOM MEDIACIJO OZ.DOGOVOR DA UMAKNE TOŽBO POCAKA ENO LETO DA PRODAM HISO IN GA IZPLAČAM.SEVEDA CE BOVA NASLA SKUPNI JEZIK GLEDE ZNESKA.TAKO BO NAJBOLJSE ZAME IN ZA OTROKA TER SEVEDA ZANJ,KAJTI ODVETNICA MI JE GARANTIRALA USPEH,KI PA NAJ BI SE VLEKEL SE NASLEDNJE LETO IN CE NE BOVA ZADOVOLJNA SE NA VISJEM.POSKUSILA BI SE POGOVORITI Z NJIM CE BO SEVEDA PRISTAL PREDOCILA MU BOM VSE IN GA PROSILA DA NEHA IN SPREJME RAZUMEN PREDLOG.V NASPROTNEM PRIMERU SI BOVA PARALA ZIVCE IN OSTARELA OTROCI PA BODO ZA MARSIKAJ PRIKRAJSANI.
PROSIM CE BI MI TI TO ZNALA POGLEDAT ALI JE TO IZVEDLJIVO RECIMO KDAJ OZIROMA KATERO OBDOBJE BI BILO UGODNO ZA TO.
HVALA TI

#174 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. junij 2009, 12:55

Hvala MANTIS!!!
IMAM PA VPRASANJE.PRI PRAZNEM HODU:
-POZITIVNI ASPEKTI IMAJO POZITIVEN VPLIV
-NEGATIVNI PA NEGATIVEN
UPAM DA SEM TO PRAVILNO RAZUMELA

#175 picali

picali
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. junij 2009, 19:02

MANTIS HVALA ZA CAS,KI MI GA POSVECAS.PRAV IMAS USODA JE USODA.RAVNOKAR SEM BRALA CLANEK O LETALU,KJER SE JE SMRTNO PONESRECILO VSEH 228 LJUDI.ZANIMIVO JE DA JE PAR,KI JE ZAMUDIL LET PRAV TAKO STRADAL ISTI DAN.
USODA!?
VENDAR V STANJU KAKRSNEM SEM MI RAVNO TA POGLED POMAGA PREBRODITI NAJHUJE.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0