Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEPI NOHTI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#1 T!Ti

T!Ti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 12. december 2004, 19:22

[FONT=Arial][COLOR=blue]
Hello!!! xsrcx

Jez mam en ful ubupn problem!!! :C:
Ze od 6. leta grizm nohte, kar me ful mot! Rada bi se odvadla te grde navade!
Amogoc kdo kej ve, al pa priporoca, kako naj se tega odvadim??!!
Rada bi tut mela take lepe nohte, k jh majo tiste zvezdnice, pa tut kera med vami gotov.




T!Ti

#2 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. december 2004, 19:28

hehe :P nvem namoči si nohte v kako tako zanimivo zadevo sej bi predlagal limono ampak ta ti jih ziher uniči še bolj, nekaj takega da bodo imeli tak okus da ti jih niti na kraj pameti ne bo prišlo po ustih jih vlečt,...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. december 2004, 20:12

Zelo grda razvada, se strinjam! :o|o: Bi rekla s čim jih namaži, da jih ne boš nosila v usta(prste seveda)pa raje ne bom! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. december 2004, 20:15

hehe js z idejami....
contesa z izkušnami.... :D :D :D :P hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 12. december 2004, 20:20

Na srečo ne z lastnimi! :xx!: Mi je bila to vedno ena najbolj ogabnih razvad xrolleyesx pa ne glede na to ali pri moškem ali ženski!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#6 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 12. december 2004, 20:22

Res grda razvada. Pri ženskah me zelo moti.
It's better be dead and cool than alive and uncool

#7 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 12. december 2004, 20:50

Morjo bit lepe roke in nohti :palec: pogriženi nohti sploh ne pridejo u poštev! :xx!:
Baby don´t forget my number!

#8 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 12. december 2004, 20:58

Kwa zdej moralizirate, če punca rab nasvet :o|o:

#9 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 12. december 2004, 21:00

Nej neha grizt,ne! x:Dx To je tko kt s čiki, če res hočš, nehaš, če se pa sam delaš, da hočš, pol pa nkol ne nehaš! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. december 2004, 21:50

<{POST_SNAPBACK}>Kwa zdej moralizirate, če punca rab nasvet :o|o:

Naj prešalta na nožne x:Dx

#11 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. december 2004, 22:40

Pojdi na kakšno manikuro po metodi Jessica...tam ti bodo nohte urejali tako, da bodo postali čvrsti in lepi, da ti jih bo žal...

druga možnost...v drogerijah se dobi neke vrste podlak, ki nohte učvrsti...pa okus ima tak, da ti postane slabo...ko probaš gristi...vprašaj prodajalko, bo natančno0 vedela, ker se mi zdi, da se mu tut reče lak proti grizenju nohtov...

Astra
Per aspera ad astra

#12 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. december 2004, 23:42

Nekatere bi bilo treba kr cele z modro galico pošpricat...pa še to ne vem, če bi zaleglo... x:px

Astra
Per aspera ad astra

#13 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. december 2004, 00:15

<{POST_SNAPBACK}>[FONT=Arial][COLOR=blue]
Hello!!! xsrcx

Jez mam en ful ubupn problem!!! :C:
Ze od 6. leta grizm nohte, kar me ful mot! Rada bi se odvadla te grde navade!
Amogoc kdo kej ve, al pa priporoca, kako naj se tega odvadim??!!
Rada bi tut mela take lepe nohte, k jh majo tiste zvezdnice, pa tut kera med vami gotov.
T!Ti


Živijo

Komot!
:vragec: :vragec: :vragec:
enkrat si "po nesreči" odgrizni prst!"
:vragec: :vragec: :vragec:
nalakiraj si jih trikrat z močnim lakom -
pa se ti bo odlomil zob namesto, da bi odgriznila noht! x:o)x x:Dx -
mimogrede, to se ti lahko primeri tudi, če ne bodo nalakirani....
:vragec: :vragec: :vragec:

in .... namaži si svoje roke s kremo, ki ima ogaben vonj in okus.....
Sicer so pa nohti tako ali tako skoraj vedno umazani, če si še tako
umivaš roke (vprašaj kakšnega higienika!


Sicer pa razmisli o tem, kaj te žre, poglobi se tisti trenutek vase in pomisli, kaj je tisto, zaradi česar si živčna, kaj je tisto, kar te grize, da potem grizeš nohte, saj nekateri so še veliko hujši - ko jih nekaj grize, prično gristi druge ljudi.....

lp, Vojko

PS Sori,

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. december 2004, 00:17

To je to, ja x;)x

#15 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 13. december 2004, 01:22

Nekoč sem si grizla nohte, ker itak nisem smela met dolgih zaradi igranja klavirja. Pa sem si fuuul želela met dolge nohte, samo ni prišlo v poštev. In na koncu sem bila sita klavirja in vsega. Ko sem zaključila z nižjo glasbeno šolo, nisem niti enkrat več grizla nohtov - mi jih je škoda, ker jih uničuješ s tem, kako naj imam dolge nohte če si jih prej pogrizem... tko da moj nasvet se ti bo zdel beden, ampak vse je v močni želji I guess...

Aja, tisti grenak lak proti grizenju nohtov meni ni nič pomagal, ker je bilo potem dejansko grenko čisto vse kar sem prijela v roko, vključno s hrano... :xx!: In pač nisem več lakirala nohtov s tistim.

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#16 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 13. december 2004, 01:48

Jaz ti predlagam, da greš v kak večji nakupovalni center (ala InterCity Špar, v BTC-ju, kjer ti nudijo manikuro, kar na "stojnici" na sprehajalnem hodniku, (naravnost pred blagajnami, šparovga marketa)!
Ko jim boš razložila svoj problem, sem prepričan, da ti bodo znali pomagati, saj so usposobljeni za to (tista dekleta, ki tam delajo). Po mojem, ti jih bojo namazali s kakimi olji in morda z zaščitnim lakom, ki zdravi poškodovane nohte, čez pa naj ti nalepijo umetne (ne predolge, za začetek), ki bodo opravljali dve funkciji; ščitili bodo tvoje naravne in jim dali možnost, da se obnovijo in zrastejo (pod umetnimi), kot drugo, pa ti bodo takoj spremenili izgled in ti dvignili moralo! x;)x
Tvoja naloga, za naprej, pa je, da ne grizeš tudi umetnih, ampak se poizkusiš malo zadržati. Ker je vzrok verjetno živčnost, ti predlagam, da si kupiš orbit-žvečilke, tiste, ki naj bi bili namesto zobne ščetke x:Dx x;)x in naj bi bili tudi sicer zdravi in priporočljivi po hrani (vsaj če gledamo reklame x;)x x:Dx )!

Po mojem je to kar dober predlog, za rešitev tvojih težav (pa ne zato,ker je moj!)!

Veliko sreče, ti želim! :vio: :palec:

Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#17 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 13. december 2004, 01:55

Natrix, fajn, da se kot moški potrudiš...samo te manikure so bolj lepotilne narave...

Umetni nohti pa nikakor, pod nobenim pogojem... x!x ...pod njimi postanejo lastni nohti popolnoma uničeni..tole sem sama enkrat dala skozi...in sem rabila zeloooo dolgo, da sem prišla na čisto....potem jih ne bo rabila gristi, ker bodo tako uničeni...in scefrani...

Astra
Per aspera ad astra

#18 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. december 2004, 08:36

<{POST_SNAPBACK}>

druga možnost...v drogerijah se dobi neke vrste podlak, ki nohte učvrsti...pa okus ima tak, da ti postane slabo...ko probaš gristi...vprašaj prodajalko, bo natančno0 vedela, ker se mi zdi, da se mu tut reče lak proti grizenju nohtov...

Astra



Neki od Mavale mislš! To je pa uporablala kolegica od švestr. :palec: Ma zdej take kremple, da bi orožn list rabla! x:px x:Dx :vragec: Zihr pomaga! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. december 2004, 09:02

Imamo temo, ravno vceraj sem popravljala temo Izpadanje las - notri je link tudi na temo nohtov.

mene pa to ne moti oz. mi ni grdo, vseeno mi je, pac pa mi je zal za onega, ki si grize, kajti scasoma lahko nacnes zivcne koncice.

Mi je pa hecno, ko je enim to prav grdo in tko... ne stekam, zakaj oz. kaj ima koga brigat, kaksne nohte ima nekdo...
Folk ima prec pripombe za vse, prec jih vse moti, vsi so poklicani za vse...

Kok bi bil svet lepsi, ce bi si lohk vsi, ki bi hotli, grizli nohte, brez da bi se nasli kaksni nalakiranci in bi imeli pripombe. :|||

Aja da ne boste mislili, da kao jih imam pa jasno zdaj jaz - nikoli v lajfu si jih nisem grizla.

pac pa sem si grizla kozico ob nohtih in vem kako tezko se znebis razvade, komentarji kot, kok je pa to grdo, pa ne pomagajo prevec k ozdravitvi.

Najboljs je, kar se mene tice, da je clovek lohk tak kot je. Pa cetudi si grize nohte.

Sicer pa je to slaba razvada z zivcnim ozadjem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 13. december 2004, 10:16

natrix si me prijetno presenetil, da se tu potrudiš z nasvetom :palec:
kar se tiče nohtov, nisem imela teh težav, ampak ker si omenil orbit žvake- od njih sem bila odvisna kar lep čas in se učila za izpite, zraven eno žvako za drugo...
dokler me ni ena ozavestila, da je to že too much in rekla, nehaj s tem, začni raje z jabolčnimi krhlji, če že moreš...
kakor je to bilo stvar odločitve, tudi grizenje nohtov, čeprav je treba svoj lastni sistem uvest-tako je največ uspeha, sodelavka je s tem prenehala pred kratkim, dejansko si je pomagala tako, da je uvedla lakiranje in sedaj ima vedno nalakirane, o tistih zgrizenih ni več sledu
Vso srečo pri prizadevanjih oz. navajanju na negrizenje :vio:

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. december 2004, 11:32

Čudno, da se nihče ne spomni

NE GRIZI, RAJE JO LIŽI x:Dx

#22 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 13. december 2004, 14:07

U, Stankaa, to ja, lakiranje z barvnim lakom! :palec: :palec: :palec:
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#23 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. december 2004, 14:22

<{POST_SNAPBACK}>Živijo

Komot!
:vragec:  :vragec:  :vragec:
enkrat si "po nesreči" odgrizni prst!"
:vragec:  :vragec:  :vragec:
nalakiraj si jih trikrat z močnim lakom -
pa se ti bo odlomil zob namesto, da bi odgriznila noht! x:o)x  x:Dx  -
mimogrede, to se ti lahko primeri tudi, če ne bodo nalakirani....
:vragec:  :vragec:  :vragec:

in .... namaži si svoje roke s kremo, ki ima ogaben vonj in okus.....
Sicer so pa nohti tako ali tako skoraj vedno umazani, če si še tako
umivaš roke (vprašaj kakšnega higienika!
Sicer pa razmisli o tem, kaj te žre, poglobi se tisti trenutek vase in pomisli, kaj je tisto, zaradi česar si živčna, kaj je tisto, kar te grize, da potem grizeš nohte, saj nekateri so še veliko hujši - ko jih nekaj grize, prično gristi druge ljudi.....

lp, Vojko

PS Sori,



:eek: ooo...se mislila da je Aakhut tole spravil skupaj, pa se mi je zdelo malo čudno.... :inocent: še posebej modrost drugega dela xDDx

#24 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 13. december 2004, 14:29

<{POST_SNAPBACK}>J Po mojem, ti jih bojo namazali s kakimi olji in morda z zaščitnim lakom, ki zdravi poškodovane nohte, čez pa naj ti nalepijo umetne (ne predolge, za začetek), ki bodo opravljali dve funkciji; ščitili bodo tvoje naravne in jim dali možnost, da se obnovijo in zrastejo (pod umetnimi), kot drugo, pa ti bodo takoj spremenili izgled in ti dvignili moralo! x;)x
:vio:  :palec:


del pred tistim o umetnih...


pa neguj jih sama, lakci, kremice. in si avtosugestivno dopovedujj da prsti niso za v usta x:o)x x:Xx

#25 T!Ti

T!Ti
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 13. december 2004, 20:00

Hvala za te odgovore, upam da bodo kej pomagal...:)

Ful ste ga face!!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0