Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kiron


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
759 komentarjev na to temo

#51 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. december 2003, 06:51

xrolleyesx Otožna, kaj zdaj? Kiron je v kozorogu, mars pa v ribah. To dvoje ni za mešat. čeprav smatram, da če boš marsa narobe uporabila, bo kiron mogoče kaj vmešan. x;)x

#52 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 11. december 2003, 07:01

hm, kiron v kozorogu a zdej? jaz ga mam v ribicah v 7 hišici, ma ja sej nič več nič ne vem, se bom zabubala mal v vaše branje pa v knjigice in razmišljanje pa se mogoče pol kaj več oglasim tule v astrologiji, ker sem z znanjem nam na 01 stopinji x:Dx je pa to udarec za ego, auč... ma ne hecam se, sej vem bistveno več, kot moji sosedi x;)x

#53 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. december 2003, 11:04

Nekaj kentavrjev se mudi v _ozvezdju_ Strelca. Che ischchesh denimo Nessus,
najdesh tudi Chiron in Asbolus. Chiron ni najvechji kentavr.

Zachni z Chariklo. Nahaja se v Crater (Graal) ozvezdju. En kentavr je she vechji kot Chariklo, pa za enkrat 'mash informacijo;)

Pa she izogni se, denimo Liz Greene astro.com in podobno. To ni Chiron;)

Chiron je pravzaprav KOMETA. Ledeni, krijonichki, asexualni miniguru;)

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. december 2003, 11:11

...asexualni miniguru;)

xDDx x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. december 2003, 11:20

Seveda "alter" je to da jaz omenjam OZVEZDJA.

Karkoli, Chirona so skomercijalizirali do solza.

Potem Pholus sploh neznan, itn.

Chiron je dovolj denarja prinesel...

P.S.

Miniguru kar je Jupiter guru. Pholus je tudi guru

pa Asbolus (Asbolus je nekaj kot 23 device tropikalno

Elipinon stopinja. Asbolus je astrolog, mag, I Ging expert

itn. prav danes sem v stiku z uchencem kater ima Asbolus M.C.!).

news://aurora.lightlink.com/alt.clearing.O5 + 385 91 108 108 4

(ta glavni server nekaj servisiramo)

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 18:49

Za Kiron je tudi dosti zanimanja, vcasih kje kdo omeni tule v kaki temi, vcasih dobim kak mail na urednistvo, pa osvezujem temo, ce bo kdo morebiti se kaj dodal. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. marec 2004, 10:00

Kirona imam v ribah v 9. hiši, Daša pa v dvojčkih v 5. ... lahko kakšen komentar od naših astro mojstrov?... hvala x^x x:Xx

#58 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 26. marec 2004, 10:09

Kaj pa Kiron v eksaktni konjunkciji z Luno? Srečna lastnica.

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. marec 2004, 10:11

kiron v sedmi hiši ............. :eek: ?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. marec 2004, 19:08

Jaz 'Kironov' glih nimam v malem prstu, a malo stekam njegov vpliv in malo sem imela priloznost opazovati tole...
Saj veste, kaj menim - da najprej osnovne in vse in to... blabla...

Se mi pa zdi, da ni samo hilerski kot tak ta moment Kirona, da gre pac za pretok nekaksne zdravilne energije... ne samo, da je to zdaj dobesedno nekaksno zdravljenje, kjer sebe pa v bistvu ne moremo pozdraviti oz. je to nasa sibka tocka (v iber posimpljeno). :)

Tako recimo v tvojem primeru Mateja pomeni neko teznjo po znanju in podajanju slednjega, uspes ZDRAVO vcepit ljubezen do znanj in podobnega, pri sebi (ker pa Kiron ni izlocen iz vsega charta, je pac to videti tudi v drugih, pomembnejsih tvojih polozajih) pa nekako ne uspes morda iz te iste percepcije tega gledat in prvic ne v celoti izkoristit (zase! - ne glede v prenosu te energije na druge), kot tudi si pri tem preskromna... in v vsem vedenju dejansko se ti zdi, koliko imas se za zvedeti... ne dajes sebe v ospredje, ampak druge, 'morala' pa bi... joj, vse je tako subtilno tole, kar imam za povedat, da sem se ob vsem tukajle cisto izgubila, sory. :sori: :8): x:Ix
... hm, da nadaljujem tole nit... Kot da bi se morda na nek nacin 'bala' svoje osebne rasti oz. jo podzavestno celo sama 'zavirala', z raznimi poleni, ki si jih pac sama meces pod noge, vendar s tem si zagotovo ze razscistila.
Nisi pa -se mi zdi, oprosti - se s tem, da je treba se sebe malo ven metat. ne da imas ravno slabo samopodobo, nasprotno, cisto zadovoljna si s sabo... a v sebi cutis, da ti nekaj manjka - da imas vec za dati ljudem.
Morda... :)
Uh... ni sans, da se zdaj skoncentriram se za Daso, Amis, Vando.... sorchy, amis mi bo ziher zamerila, skorpijonka... ;)...
Saj bom enkrat drugic, pa se morda kdo uleti, ki ima boljse znanje o vplivu Kirona v posameznih hisah in znakih.

Se dobro, da nimam se tega v steliju. Ali pa bognedaj se kakega saturna... opsala! saj sta skorajda v konjunkciji!!!!!! :eek: :O: Zdajle sem postekala... kakih 5,6 orbisa, samo da je satrun v vodnarju, kiron pa v ribi, v zelo blizini IC.

No, a vidte, kok imam se pri sebi za odkrit x;)x (TUDI TO je Kiron, po mojem mnnenju), pa naj zdaj suvereno govorim Amis, kaj naj pocne s Kironom.., v hm, sedmi, ce sem si prav zapomnila... aja, sem si. ;) x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. marec 2004, 20:36

Marsa x:Xx x:Xx x:Xx x:)x :2src: x^x kolk si tole :palec: ... a veš, da res... ves čas imam nekaj takega še 'zadaj' ... eno tako 'to ni vse... še nekaj je... kao... nekaj manjka...' itd... in tale tvoja razlaga mi je marsikaj pojasnila. Res TNX a lot :palec: ... ko sem tole zjutraj vprašala na forum, se mi je tale Kiron ves dan pomalem motal okoli... in sem sama pri sebi nekako z 9. hišo in ribami seštevala skupaj in ena od teh reči, ki bi bile lahko tudi 'njegove' je povezana z odnosom do 'boga'... ki je bil od nekdaj nekako močna jeza nanj in ko sem recimo taka plašna pridna devičica, kot sem bila tam pri 9, izpod čela gledala tistega župnika pri verouku in nisem hotela več tja hodit, špricala maše tako, da sem šla v slaščičarno in se v gimnaziji na žive in mrtve prepirala z vernimi sošolci... a veš, tisto, ko ti je jasno, da ni 'normalno', ker sem bila preveč očitno čustveno v štosu (iz meni - takrat - neznanega razloga ... ta del sem že 'ozdravila', je bilo nekaj zelo osebnega med mano in 'bogom') ... no, to mi je danes kapnilo, da bi tudi lahko bilo del njegove 'rane'... poleg tega pa imam eno čudno bremzo okoli potovanj, čeprav mi vse tako kaže, kot, da naj bi potovala na veliko... mah, mi je dalo tole nekaj novih vpogledov v moje globine x:o)x x:Dx x:px

aja, huh, še tole, ki je tudi 'zgodba' - Kironova verjetno :o|o: ... od nekdaj sem bila v tem, da bom arhitektka... to je bilo nekaj, kar je že skoraj držalo... na sprejemcih pa sem pogrnila... kar mi še ni čisto vzelo poguma in sem študirala gradbeni faks in kot občan (ali kako se to reče) še arhitekturo... naredila pogoje za vpis v 2. l.... na spejemcih pa ponovno pogrnila... nakdnadno so mi odbili eno točko, kot je potem predsednik komisije povedal in čisto prostodušno priznal, da se to pri njih dogaja tako... povedal mi je tudi, kateri prfoks je to tako naredil in meni se je takrat sesul svet... ene 14 dni nisem prilezla iz sobe... se potem vpisala na PA, naredila tisto matematiko tako, brez kakšne posebne volje ali veselja, šla učit... - ne, jaz nisem tista tršica, ki bi že kot mala punčka govorila 'ko bom velika, bom učiteljica'... niti malo ne xcivx x;)x

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. marec 2004, 00:11

marsa x:Dx amis ne bo nič zamerila (ker ma poleg škorpjona še cel kup drugih pi*****j, ki jo "rešujejo" x:Dx ) ker ni tipičen primer svoje vrste x:Dx x:Dx

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2004, 18:00

x!x Neverjetno, da sem pravzaprav sele danes 'ugotovila', da je pri meni Kiron blazotno potenten. :eek:
Najbrz sem ga nekako 'odrivala' iz stelija xDDx (ker si pravzaprav nic ne zelim se kakega kirona zraven) - samo pa je notri, v bistvu - ker je od zadnjega (Merkurja) oddaljen komaj 8 stopinj!
Torej je Kiron z vsemi v konjunkciji (mars, luna, sonce, z merkurjem pa pac 8 - glede na to, da stejem za konj. 7 orbisa, s Kironom se manj, ce pa je v takile kombinaciji, pa ga skorajda moram steti zraven).
Hecno...

Pa se kaksen dosti mocen aspekt tvori pa dosti tocen (manj kot 3 orbisa)...
Pa se sploh nisem nikoli ne vem koliko ukvarjala z njim...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. marec 2004, 19:48

x!x  Neverjetno, da sem pravzaprav sele danes 'ugotovila', da je pri meni Kiron blazotno potenten.  :eek:
Najbrz sem ga nekako 'odrivala' iz stelija xDDx (ker si pravzaprav nic ne zelim se kakega kirona zraven) - samo pa je notri, v bistvu - ker je od zadnjega (Merkurja) oddaljen komaj 8 stopinj!
Torej je Kiron z vsemi v konjunkciji (mars, luna, sonce, z merkurjem pa pac 8 - glede na to, da stejem za konj. 7 orbisa, s Kironom se manj, ce pa je v takile kombinaciji, pa ga skorajda moram steti zraven).
Hecno...

Pa se kaksen dosti mocen aspekt tvori pa dosti tocen (manj kot 3 orbisa)...
Pa se sploh nisem nikoli ne vem koliko ukvarjala z njim...

pih, g. KIRON !!
..se najde ravno tam, kjer si sami zelimo iz nekje v nas... anede!?
:V: x:px :vio:

#65 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. marec 2004, 20:02

'sami želimo'... ja, mora bit to nekaj res 'iz nekje nas', ker sicer si (vsaj jaz) ne bi želela nobenega kirona nikjer x;)x x:Dx ... kakor sem kirone, lilite, arabske točke in ostalo šparala za cajte, ko bom bolj domača v astrologji, pa so mi ravno tile dali tistega žmohta, tisto, ko rečem 'ahaaaa!!!!' ... posebno tale kiron mi je odgovoril na marsikaj :sori: x;)x ... kot je tam že Marsa rekla, ko drugim z lahkoto pomagam okoli tega, kar pač pomeni 9. hiša (še ribja za zraven)... medtem, ko sama ves čas mislim, da ne znam dovolj, da moram še to in to in to in .... no, saj xcivx x:Dx

#66 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. marec 2004, 23:13

'sami želimo'... ja, mora bit to nekaj res 'iz nekje nas', ker sicer si (vsaj jaz) ne bi želela nobenega kirona nikjer  x;)x  x:Dx ... kakor sem kirone, lilite, arabske točke in ostalo šparala za cajte, ko bom bolj domača v astrologji, pa so mi ravno tile dali tistega žmohta, tisto, ko rečem 'ahaaaa!!!!' ... posebno tale kiron mi je odgovoril na marsikaj  :sori:  x;)x ... kot je tam že Marsa rekla, ko drugim z lahkoto pomagam okoli tega, kar pač pomeni 9. hiša (še ribja za zraven)... medtem, ko sama ves čas mislim, da ne znam dovolj, da moram še to in to in to in .... no, saj  xcivx  x:Dx

ja, sej bo bols!
morda nekoc recemo: hvala g. kiron

jaz ga mam pa v 8 hisi, med luno in true-node in venero x:Ix
aspekti pa: trikotnik neptun in mars, drugo pa ne razumem iz charta, tiste puscice ?? xrolleyesx

#67 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. april 2004, 20:43

Kiron v dvojčku, kiron opozicija asc.

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. april 2004, 19:09

Kirona je posebej smiselno obravnavati glede na hiso, zanimive so predvsem konjunkcije in opozicije z minimalnim orbisom.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. april 2004, 19:45

Kiron v dvojčku, kiron opozicija asc.

Zanimivo,

rana, ki o kateri Kiron govori je povezana z odnosi z drugimi ljudmi, predvsem z odnosom do partnerja. Vendar je tak Kiron zelo oseben in če je na primer v kakem dobrem aspektu, sploh z Jupitrom, potem je možno da se je rana samo ozadje in da je zdraviteljska moč v ospredju. Bi bilo dobro pogledati še ostale aspekte Kirona. Vsekakor je bolj oseben, ker je koten in ti predlagam, da še enkrat prebereš vse o Kironu, ker se boš verjetno našla.
Po knjigi Melanie Reinhart, je v otroštvu bolečina povezana s staršem nasprotnega spola in zaradi teh težav lahko mislimo, da so odnosi z nasprotnim spolom nevarni.
Po drugi strani pa ta pozicija lahko kaže, da se vežeš s človekom, ki je zdravitelj.
No tako nekako povežemo simboliko sedme hiše s simboliko Kirona.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. april 2004, 19:48

...Po knjigi Melanie  Reinhart, je v otroštvu bolečina povezana s staršem nasprotnega spola in zaradi teh težav lahko mislimo, da so odnosi z nasprotnim spolom nevarni. ...

Hm, zanimivo... me zanima, ce je to ta knjiga, ki sem jo jaz imela doma... x?x
Najbrz je kar na mestu takale razlaga, ja...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 7. april 2004, 20:28

Zelo zanimivo... tale Kiron, malo že več vem, štekam, ampak na svoj primer pa ne znam čisto prenest... khmmm:

Kiron v Biku, 3.hiša, konjunkcija Mars, z Venero (orbis 15). Oba sta že v 4.hiši. In opozicija Uran in MC.

Moj dragi pa: Kiron v Biku, 1. hiša, konjunkcija Asc. (orbis 1 stopinja). Opozicija Uran, 7.hiša (15 orbisa - a je to že preveč?).

A me lahko kdo razsvetli v razumevanju najinih Kirončkov?
Hvala hvala hvala
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#72 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. april 2004, 21:02

Zelo zanimivo... tale Kiron, malo že več vem, štekam, ampak na svoj primer pa ne znam čisto prenest... khmmm:

Kiron v Biku, 3.hiša, konjunkcija Mars, z Venero (orbis 15). Oba sta že v 4.hiši. In opozicija Uran in MC.

Moj dragi pa: Kiron v Biku, 1. hiša, konjunkcija Asc. (orbis 1 stopinja). Opozicija Uran, 7.hiša (15 orbisa - a je to že preveč?).

A me lahko kdo razsvetli v razumevanju najinih Kirončkov?
Hvala hvala hvala

Pri tebi so orbisi široki, če sem prav razumela.(15°) Torej je Kiron v padajoči hiši neaspektiran, s tem ni ravno pomemben element tvoje karte.

Pri tvojemu partnerju pa je zadeva drugačna, zanj je res pomemben. Če sklepam sama je tu največja rana prav človekov občutek jaza, sebe. Seveda pa se kažejo tudi možnosti, da svojo rano pretvori v moč zdravljenja, vendar ne brez težav, in konfliktov z drugimi.
Sedaj pa malo iz zgoraj navedene knjige:
Akcija in boji, ki ne izvirajo iz lastne motivacije, ampak so vedno boji za druge. Pogum in borben duh kompenzirajo bolečino, samozanikanje in strah, ki stoj za tem. S to pozicijo lahko ranimo sami sebe.
Možno je, da sta strast in volja pri temu človeku zlomljeni že v otroštvu. Težek začetek življenja.

In tako naprej. Povezuje se simboliko prve hiše in simboliko Kirona.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#73 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. april 2004, 22:32

kiron v 0vnu 7h

#74 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 8. april 2004, 10:40

Mihela, res zanimivo... si nekak potrdila, to kar sem že slutila, pa nisem znala opredelit (pri parnerju) :xx!: x;)x
Pri meni je drugače konjunkcija z Marsom na 10 stopinj (Venera pa 15). Mogoče je pa bolj pomembna opozicica na Mc in Uran, orbis 3 stopinje x?x Vsaj zdi se mi, da nekak vpliva na mojo kariero itd... xrolleyesx

LP
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#75 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. april 2004, 13:41

prijateljica že kar nekaj časa toži kako jo boli enkrat tu,drugič tam ...skratka bolezen se sprehaja, po njenem telesu, nekontrolirano.Hodi na zdravniške preglede ,kjer ne najdejo ničesar samo"vse bomo imeli pod nadzorom".Včeraj sva šli na sprehod in zopet je pričela o masažah,kiropraktiku,zdravniku....tako,da sem jo že spontano vprašala kaj se dogaja z njo ,saj nikoliko ni toliko'jamrala' ... tudi ona ni imela pojma.
Da dodam:vmes je imela prometno nesrečo,težave v družini....

Doma pa sem,si dovolila in zanimalo me je(z njenim vedenjem in odobritvijo),pogledala njeno natalno karto in ugotovila,da ima šesto hišo v znamenju Strelca,v njej na 4.03 st.Merkurja in na 21.11 st.Kirona,ki je samotar,saj nima aspektov.Torej na Kiron se ji je'vsedel'Pluton.

Da je mera polna se njenemu ascendentu(Rak)(9.st.) približuje T.Saturn..na ascendentu je N. Uran,ki tvori opozicijo z N.Marsom in konjunkcijo z ascendentom ..

Luno ima na 8..st.Rib(10 hiša MC) ,kamor se počasi pa vendar približuje Uran...

Zanima me vaše mnenje predvsem tole o T. Plutonu na N.Kirona.
Mora delovati,saj ženska ni pomehkužena,hipohondrična ali kaj podobnega ..



xrolleyesx xrolleyesx :o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0