Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Govorica oči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
133 komentarjev na to temo

#51 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 2. januar 2005, 13:12

<{POST_SNAPBACK}>A ne? ;) :P

...


:2src: :2src: NO PA SAJ NI TAKO STRAŠNO GLEDATI V TVOJE OČI KOT PRAVIŠ :2src: x;)x :eek: x:Dx


#52 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 2. januar 2005, 14:21

:2src: OČI so kot gobe: vase vsrkajo človekove iskušnje x:Xx , iz njih se odseva njegovo poreklo in dediščina xsrcx So kot prsi, polne mleka, zavedanja xDDx POGLEJ v oči človeka: :eek: brez besed, brez kakršnekoli otipljive izmenjave,ampak samo z neskončnim razumevanjem, :2src: začutiš: povezanost vseh ljudi......(judovska modrost) xDDx

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2005, 14:50

Hej, izgubljen, saj nisem rekla mensezdi, da je strasno... :)
saj znam cist lepo pogledat tud, celo zelo milo (mogoce). xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 2. januar 2005, 16:18

zakaj so ravo oči tista točka telesa, ki nam največ pove o človeku, ki posreduje in povzroča najmočnejše čustvene vzgibe?
zakaj je manira vljudnosti gledanje ravno v oči?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2005, 16:19

a ne, in zakaj ne recimo v oprsje? x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 2. januar 2005, 17:58

<{POST_SNAPBACK}>:2src: OČI so kot gobe: vase vsrkajo človekove iskušnje x:Xx , iz njih se odseva njegovo poreklo in dediščina xsrcx So kot prsi, polne mleka, zavedanja xDDx POGLEJ v oči človeka: :eek:  brez besed, brez kakršnekoli otipljive  izmenjave,ampak samo z neskončnim razumevanjem, :2src: začutiš: povezanost vseh ljudi......(judovska modrost) xDDx


x:Dx :2src: hm v prsi še lazje gledam x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :2src: x:Xx x;)x

#57 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 2. januar 2005, 18:01

Ja saj tam tudi seva....Energija xDDx x:Dx

V oči lažje vstopa in iztopa...energija x:o)x x;)x :8):

Pozdravček xsrcx


#58 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 2. januar 2005, 18:29

<{POST_SNAPBACK}>Ja saj tam tudi seva....Energija xDDx  x:Dx

V oči lažje vstopa in iztopa...energija x:o)x  x;)x  :8):

Pozdravček xsrcx


:palec: x:Dx x:Dx xDDx xDDx hm kje lazje vsopa in iztopa xDDx x:Dx miskim energija to je pa posebna debata x:Dx x:Dx


#59 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 2. januar 2005, 18:39

<{POST_SNAPBACK}>a ne, in zakaj ne recimo v oprsje? x:px


no sej velik jih gleda tja k se pogovarjaš z njimi, pa kaj češ, če jim je všeč x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#60 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 2. januar 2005, 18:43

<{POST_SNAPBACK}>no sej velik jih gleda tja k se pogovarjaš z njimi, pa kaj češ, če jim je všeč x:Dx  x:Dx



xDDx xDDx še posebej lepo je ,če je obem prijetno pri takšnem pogledu xDDx x:Xx


#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2005, 18:45

<{POST_SNAPBACK}>
:palec:  x:Dx  x:Dx  xDDx  xDDx hm kje lazje vsopa in iztopa xDDx  x:Dx miskim energija to je pa posebna debata x:Dx  x:Dx

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 2. januar 2005, 19:08

Zakaj večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo  x?x


Nimam teh problemov nasplosno. Mogoce sem imela edino prej, ce mi je bil tip RES ful vsec x:o)x Zdaj pa ne.
Vec ali manj gledam v oci...se posebno, ce sm zoprna al pa mal zleht :sori:
Ne maram ljudi, ki gledajo v tla...bedno je to. Tud jaz nimam samozavesti na visku, pa vseen no... xrolleyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#63 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 2. januar 2005, 19:53

:inlove: pogled iz oči v oči xsrcx z ljubljenim človekom, pove več, kot tisoč sladkih besed xrolleyesx x;)x

#64 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 2. januar 2005, 21:01

<{POST_SNAPBACK}>no sej velik jih gleda tja k se pogovarjaš z njimi, pa kaj češ, če jim je všeč x:Dx  x:Dx



Men pogled ponavad skače od oprsja do oči in obratn x:px x:Dx Oboje je tok lepo, da se kr težko nagledam! x:px x;)x x:Dx :vragec:
Baby don´t forget my number!

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2005, 21:03

A kar vsake in vsako?
Sam da je? x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 2. januar 2005, 22:23

<{POST_SNAPBACK}>Men pogled ponavad skače od oprsja do oči in obratn x:px  x:Dx Oboje je tok lepo, da se kr težko nagledam! x:px  x;)x  x:Dx  :vragec:



:eek: :2src: :2src: hm malo pa je le potrebno delat selekcijo-kljub temu da dam prednost notranji lepoti mi je tudi všeč zunanja lepota.Očke so pa poseben čar in če so tiste prave ,je za vse drugo čas saj hitro tudi ostalo vidim :eek: :eek: x:Dx x:Dx :2src:

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2005, 22:26

brez skrbaj... xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 3. januar 2005, 16:02

Tukajle pa že poka po šivih od seksualnih vibracij! :eek: x:Dx :vragec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#69 izgubljen

izgubljen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 383

Objavljeno: 3. januar 2005, 18:15

<{POST_SNAPBACK}>Tukajle pa že poka po šivih od seksualnih vibracij! :eek:  x:Dx  :vragec:

x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2005, 19:32

Se ti zdi, Contesa? x;)x xDDx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 3. januar 2005, 19:35

Ja,se mi zdi! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2005, 19:35

x:o)x x:Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Tony

Tony
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 4. januar 2005, 09:27

Baje kar 90% komunikacije med ljudmi poteka na neverbalni ravni, prav zato nam izraz ali pa rezpoloženje, ki ga nekomu preberemo (zaznamo, začutimi,....) iz oči pove veliko več, kot vse besede. xrolleyesx

#74 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 4. januar 2005, 10:07

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo  x?x

Menim, da se z očmi lahko hitreje sporazumevamo (telepatsko), le da je to v današnjem času težko izvedljivo, saj se nam je nerodno gledati v oči. To pa mislim da zato, ker nismo drug do drugega zadosti iskreni, odprti, kot da nekaj skrivamo pred njim in nas je sram tega povedati, dostikrat se niti ne zavedamo, kaj nas ovira.

Kaj pa vi mislite o tem ?


1.se bojimo ocenjevanja z njihove strani-sramezljivost. x:Ix :inocent:
strmenje v oči v zivalskem svetu pomeni izzivanje, v bistvu branimo svoj notranji svet.

2. eni lazejo, pa skušajo to tako prikriti oz. ne dovolijo da se vanje poglobiš :vio: ....

3. pa še kaj bi se najdlo, npr. tezave z očmi, ki so bile nekoč in mogoče jih sedaj več ni, ampak impulz lahko ostane ...

itd, itd. ni vse črno belo, širina in sprejemanje je na koncu koncev boljša, kot neko ozko, kritično, obrambno ocenjevanje ljudi.


samozavest ni v tem, da premagamo, zmagamo - to je strah, ampak sprejmemo, imamo radi....to je :palec:

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. januar 2005, 11:42

<{POST_SNAPBACK}>Vojko: dober link :palec:

Jz mam pa druge probleme: ljudi prevec gledam v oci, strmim v njih, ko mi kaj razlagajo. Baje. Me je frendica opozorila. To tud ni dobro...Kaze na kaj ze? Na neiskrenost?  xnckrivx


Ja, to pa je laho prav neprijetno.
Pa poglej malo njihovo frizuro, uhelj, pa malo spet nazaj itn.

Si najbrž Temnozeleno drevo 4 po DZKju.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0