Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 8. november 2005, 17:03

Jap ni opravičila.... hehehehe..
Jaz imam tako organizirano, da imam redno tedensko badminton in košarko, pa sem potem nekako "prisiljen", da grem tudi takrat, ko nisem najbolj pri volji, sem pa opazil, da pol ko se orng spojam, je tudi volja in počutje drugačno-boljše. Občasno še rolam (zdaj bo tega manj... bo pa smučanje), sprehodi v naravi pa itak...
Upam, da ti je razmigavanje dobro ratalo...


Ma, saj, tako in tako je najbolje, da si pri športu rezerviraš termin, ki ga potem tudi redno obiskuješ....če nisi sam tako discipliniran, da športaš ne glede na voljo, vreme, čas.....Pač, moraš in pika.....:palec: x^x Ni debate..... x;)x

Ja no, jaz tudi rolam, sem kar pozabila..... x:Ix Oz. takole bom rekla, cela naša družinica rola in potem si večkrat poleti privoščimo rolarski podvig okoli mesta..... x:Dx x8Dx Ja, mimogrede pa kakšen sladoled pade, da bi kakšna kilca slučajno dol ne padla x:px x:px x:px x:Dx

Razmigavanje včeraj uspelo 1A :palec: ........Danes vajo ponovimo......... x^x x^x x^x

Smisel življenja je največja sreča

#27 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 8. november 2005, 19:53

Kdor razume, razume!
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#28 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 8. november 2005, 22:53

Kdor razume, razume!

:palec: xDDx x:Xx jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bonga... x;)x

#29 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 9. november 2005, 11:57

Ma, saj, tako in tako je najbolje, da si pri športu rezerviraš termin, ki ga potem tudi redno obiskuješ....če nisi sam tako discipliniran, da športaš ne glede na voljo, vreme, čas.....Pač, moraš in pika.....:palec: x^x Ni debate..... x;)x

Ja no, jaz tudi rolam, sem kar pozabila..... x:Ix Oz. takole bom rekla, cela naša družinica rola in potem si večkrat poleti privoščimo rolarski podvig okoli mesta..... x:Dx x8Dx Ja, mimogrede pa kakšen sladoled pade, da bi kakšna kilca slučajno dol ne padla x:px x:px x:px x:Dx

Razmigavanje včeraj uspelo 1A :palec: ........Danes vajo ponovimo......... x^x x^x x^x

Ekhmm okoli katerega mesta....
Jaz imam najraši špuro do BTC ja ali pa do Tivolija pa potem v mesto do Prešernovega trga in tam na sladoled.... samo zdaj bo konec tega... za nekaj mesecev seveda....

#30 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 10. november 2005, 20:22

Ekhmm okoli katerega mesta....
Jaz imam najraši špuro do BTC ja ali pa do Tivolija pa potem v mesto do Prešernovega trga in tam na sladoled.... samo zdaj bo konec tega... za nekaj mesecev seveda....


Pri nas v CE greš najprej od našega domeka desno, potem pa naravnost, pa po hribčku dol in po hribčku gor, pa zopet naravnost in prideš do parka, kjer je taka fina stezica za rolat se......potem pa greš levo, pa naravnost na en tak dober sladoled......potem pa zaviješ desno, pa še dva ovinka v levo, zopet un hribček, pa naravnost proti levemu ovinku, ki vodi proti domu..... x^x x:Dx x;)x

Ja, definitivno se je za letos sezona rolanja zaključila xDDx .....je že kar malo premrzlo
(vsaj zame x:Ix )
Smisel življenja je največja sreča

#31 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. november 2005, 23:47

...pa malo na grad, pa do celjske koče, pa je x;)x

#32 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. november 2005, 08:59

Pri nas v CE greš najprej od našega domeka desno, potem pa naravnost, pa po hribčku dol in po hribčku gor, pa zopet naravnost in prideš do parka, kjer je taka fina stezica za rolat se......potem pa greš levo, pa naravnost na en tak dober sladoled......potem pa zaviješ desno, pa še dva ovinka v levo, zopet un hribček, pa naravnost proti levemu ovinku, ki vodi proti domu..... x^x x:Dx x;)x

Ja, definitivno se je za letos sezona rolanja zaključila xDDx .....je že kar malo premrzlo
(vsaj zame x:Ix )


Hmm (se praskam za ušesom...) ja CE pa ne poznam tako, da tisto levo desno in po hribču gor in dol.... no sam da se maste fajn, kajne....

#33 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 11. november 2005, 11:09

Zdravo telo v zdravem duhu

Kolko nam pa to pomen x?x

#34 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 11. november 2005, 13:07

Zdravo telo v zdravem duhu

Kolko nam pa to pomen x?x

Hja meni se zdi tole le obračanje besed eno brez drugega ne gre, ne glede na to katera opcija je prva napisana....

#35 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 14. november 2005, 09:08

...pa malo na grad, pa do celjske koče, pa je x;)x



:eek: :eek: :eek: Z rolarji na nogah......Si predstavljaš kako bi to izgledalo po hribu navzdol...... x:Dx x:Dx x:Dx
Smisel življenja je največja sreča

#36 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 14. november 2005, 12:08

:eek: :eek: :eek: Z rolarji na nogah......Si predstavljaš kako bi to izgledalo po hribu navzdol...... x:Dx x:Dx x:Dx

Ekhm, če ne znaš cik-cak tehnike ali bremzat... potem je to samomorilsko

#37 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 19. januar 2006, 11:59

Hja meni se zdi tole le obračanje besed eno brez drugega ne gre, ne glede na to katera opcija je prva napisana....


Ni nujn. Naš duh ni samo v telesu, ampak ga je nekaj tudi izven njega.
Pa tudi vse funkcije telesa nadzoruje duh.

Samo še vedno ni nekašne mere kaj naj bi veljal za zdravo telo - ali ima lahko to telo vsebuje droge, čeprav se uspešno ukvarja z športom ?

#38 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 27. januar 2006, 20:34

Kdaj je telo resnično zdravo je zlo dobro vprašanje. Verjetno če si (skos) pod stresom, pritiskom, pod vplivom substanc,.. ni to glih zdravo telo.

Frazo "zdrav duh v zdravem telesu" razumem bolj kot to, da si FIT. Da se počutiš lahkega v telesu. Da ti daljsi sprehod, kolesarjenje, šport, vsakdanja opravila,.. ne predstavljajo PREVELIKE ovire.
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#39 Fitgirl

Fitgirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 1. avgust 2007, 08:41

Frazo "zdrav duh v zdravem telesu" razumem bolj kot to, da si FIT. Da se počutiš lahkega v telesu. Da ti daljsi sprehod, kolesarjenje, šport, vsakdanja opravila,.. ne predstavljajo PREVELIKE ovire.


Se strinjam s tabo. Če je telo FIT, pa lahko hitro ugotoviš z enim kardiotestom (za srčno-dihalno kondicijo) v fitnes centru x;)x

#40 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 1. avgust 2007, 09:16

Jaz večkrat uporabljam frazi "zdrav duh v zdravem telesu" in pa "veter v laseh, s športom proti drogi". Dobri sta in imata svoj čar.
Uf, glede športa. Ma ja, sem kar aktivna. Pa se trudim in vztrajam. Pomembni so cilj, vztrajnost, disciplina, samodisciplina... včasih tudi fraza "zdrav duh v zdravem telesu".

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#41 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 4. avgust 2007, 14:20

Jaz večkrat uporabljam frazi "zdrav duh v zdravem telesu" in pa "veter v laseh, s športom proti drogi". Dobri sta in imata svoj čar.
Uf, glede športa. Ma ja, sem kar aktivna. Na začetku leta sem se začela z jogo ukvarjati. Priznam, da sem zlo vesela, da sem se končno po več kot 7-ih letih odločila za to. Enostavno ni bilo nikoli primernega časa za to. En dan v letošnjem letu pa sem rekla: "jutri grem na jogo" in sem šla. Tko, da ... sej sem vedla, da sem gibčna, vendar sem zmeraj na novo presenečena, ko vidim, da se da še bolj narediti kakšno vajo, ko vidim, da moje telo zmore še več. Se pa najde kakšna vaja, ki mi ne gre ravno od rok. Pa se trudim in vztrajam. Tudi vizualizacija pomaga. Ko mi uspe, me preplavi zadovoljstvo . Tko da, trud je pomemben, cilj, vztrajnost, disciplina, samodisciplina... včasih tudi fraza "zdrav duh v zdravem telesu".



Prvic slisim... in gre prav dobro v usesa :palec: :palec: x:o)x
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#42 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 25. avgust 2007, 21:53

http://adultfriendfi...amp;show_city=1

uuuuuuuu




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0