Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Neptun


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
410 komentarjev na to temo

#376 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 6. januar 2015, 12:36

Oj,

tkole je...

Neptun v šesto nosi zmedo v vsakodenvno rutino

lahko se dela  preko noči, v postelji, ali kaj podobnega, vsekakor ni rutine pri delu, lahko postaneš tudi mal bol len, če je natalni N. slabo aspektiran, pa se lahko celo izgubi delo... ni to neka enostavna kombinacija, ker sta si kontra...če imaš podrejene so ti bolj leni, lažljivi, al pa sam zelo čustveni.... 

zdravstvno lahko pomeni več nahodov, več sluzi, kake  alergije...

-.....

 

na dobro lahko obrneš, če nekako pozitivno živiš to simboliko...

kaki  angelčki ( rizbice, kipci...) v delano okolje ali pa akvarij v dom, ribice doma.... smile.png, prineseš kako vijolico v delavno okolje.... 

 

 

:::::::

v pozitivem lahko pomeni, da delaš stvari, ki so za pomoč drugih... tu se neptun pa šesta najboljše povežeta.... uslužnost in sočutje... taka ali drugačna skrb za šibkejše.....

ustvarjalnost mora biti še kje drugje v karti... riba na vrhu šeste ni dovolj, bi bilo treba karto pogledat...

:::::::::::::::

ker imaš ribo na vrhu šeste ti je to vse skupi znano, ti ni tuje...  tko da bo vse skupaj sam okrepilo, ne pa prineslo nekaj povsem drugačnega smile.png

Ker si najverjetneje po ascendentu tehtnica... si že tko mal pasiven, pa MC je najverjetneje v raku... vse skupaj prej kot ne kaže neko pasiven odnos do dela, vse skupi bolj na izi, z občutkom.... razen seveda, če delaš v zdravstvu... potem je lahko energija mal drugačna.... tako da najverejtneje ta vpliv zate ni prov stresen... ne spremeni veliko smile.png

 

Upam, da sem kej koristla.

 

Ja, hvala za odgovor. Ja, si ja. Sej je res. Kakšne pesmice sem že včasih pisala, pa sedaj jih spet. Pa pisala sem stalno, take in drugačne zgodbice ali dnevnik itd. (imam namreč luno 12. (v devici) v trigonu z merkurjem (v 4. v kozorogu)),....  Dispozitor merkurja je pa saturn na regulusu....

Pa ja, sem neke vrste simbolist... pa to, včasih je bilo to bistveno močnejše, kot je sedaj (bolj sem bila navdihnjena in srečna).... k mam sedaj eno tako veliko blokado.....



#377 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. januar 2015, 11:29

Če govorimo o umetniškem ustvarjanju potem je najbolje da gledaš v kakšnem aspektu imaš Neptuna z Merkurjem. Ta je najpomembnejši aspekt, ki kaže na zmožnost ali nezmožnost kreativnega izražanja. Neptun predstavlja sanje in neotipljivo, Merkur pa je planet komunikacije. Aspekt med njima pomeni kako ti percepiraš in komuniciraš stvari, ki jih "navadni ljudje" ne vidijo.

 

Je že res, sploh če sta v konjukciji v 12. pol je kr skoz neotipljivo :P V glavi pa dogaja sto na uro. 

 

Ja, hvala za odgovor. Ja, si ja. Sej je res. Kakšne pesmice sem že včasih pisala, pa sedaj jih spet. Pa pisala sem stalno, take in drugačne zgodbice ali dnevnik itd. (imam namreč luno 12. (v devici) v trigonu z merkurjem (v 4. v kozorogu)),....  Dispozitor merkurja je pa saturn na regulusu....

Pa ja, sem neke vrste simbolist... pa to, včasih je bilo to bistveno močnejše, kot je sedaj (bolj sem bila navdihnjena in srečna).... k mam sedaj eno tako veliko blokado.....

 

Veš, da pr men je bil tud nekaj časa popolni mrk :P zdej se pa spet dogaja. Mi je pa malo "žal", da si nisem vseh pesmic, ki sem jih spesnila zapisala. Se pa teh "danosti" dejansko nisem zavedala dokler mi ena prijateljica ni povedala, da je vsako leto zelo vesela moje čestitke za rojstni dan in novo leto, ker vedno nekaj "izvirnega" napišem. ylflower.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#378 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. januar 2015, 21:58

Jaz nisem neka umetnica, sam sem vseeno pred časem temu junaku napisala pesem...

T Neptun je kvadrural Luno in jaz bi sam spala in bluzila, bla čist v neptunovem svetu... tolk mi je prijeten... ni pa lih koristen vedno... ko je velik dela...prijeten pa vedno :)

V Neptunovem objemu

Utapljam se v sladkem opoju,

ki preveva vse, kar sem in kar me obdaja.

Ljubimec si, ki mu ni enakega,

ljubiš s čarovnijo in ne s telesom,

s čarobnostjo, ki raztaplja realnost,

s šepetom, ki obljublja srečo.

Ostala bi v tvojem objemu,

opustila vse, kar je treba.

Tvoj poljub je slajši

od poljubov drugih junakov,

ko prihajaš k meni

z delfinjo kočijo,

postanem pravljično bitje,

brez mesa, brez bolečine.

Si vedno povabljen,

moj ljubi,

Pridi in odidi, ko te je volja,

Čutim tvojo prostranost,

okušam sladkost,

naj me ne ovije z nitmi želja …

Pridi in odidi, ko te je volja …

V meni si, tudi ko si oddaljen,

in s tabo grem

skozi vse, kar je treba.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#379 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 8. januar 2015, 04:25

Jaz nisem neka umetnica, sam sem vseeno pred časem temu junaku napisala pesem...

T Neptun je kvadrural Luno in jaz bi sam spala in bluzila, bla čist v neptunovem svetu... tolk mi je prijeten... ni pa lih koristen vedno... ko je velik dela...prijeten pa vedno smile.png

V Neptunovem objemu

Utapljam se v sladkem opoju,

ki preveva vse, kar sem in kar me obdaja.

Ljubimec si, ki mu ni enakega,

ljubiš s čarovnijo in ne s telesom,

s čarobnostjo, ki raztaplja realnost,

s šepetom, ki obljublja srečo.

Ostala bi v tvojem objemu,

opustila vse, kar je treba.

Tvoj poljub je slajši

od poljubov drugih junakov,

ko prihajaš k meni

z delfinjo kočijo,

postanem pravljično bitje,

brez mesa, brez bolečine.

Si vedno povabljen,

moj ljubi,

Pridi in odidi, ko te je volja,

Čutim tvojo prostranost,

okušam sladkost,

naj me ne ovije z nitmi želja …

Pridi in odidi, ko te je volja …

V meni si, tudi ko si oddaljen,

in s tabo grem

skozi vse, kar je treba.

 

 

O nova prikazna Mihela...skoraj bi te zgrešila....še zlasti, ker nisem velikokrat  v rubriki Astro .... (se premalo zastopim v povedano...smile.png )

 

In tud, če si Neptunu pesem napisala ( ku nič o njem ne vem )...jo je fajn prebrat....

Upam, da se boš še kaj v kkšno drugo temo oglasila ...in nam kaj tvojega povedala....

Že pogrešam....hypnodisk.gif

 

L.P...

 

(aja...pa fajn brat horoskop v tvojem nahrbtniku...OK-thumb.gif )


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#380 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. januar 2015, 08:15

Oj Živjo Domoljubka,

 

hvala

 

sam iskreno se držim mal nazaj... da se spet ne razpasem povsod :)

 

No ker smo že pri Neptunu ti povem da sem spet začela z jogo... in sem neskončno hvaležna zanjo... :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#381 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 8. januar 2015, 12:07

Oj Živjo Domoljubka,

 

hvala

 

sam iskreno se držim mal nazaj... da se spet ne razpasem povsod smile.png

 

No ker smo že pri Neptunu ti povem da sem spet začela z jogo... in sem neskončno hvaležna zanjo... smile.png

 

 

...Jst pa bl na jogiju ....kt na jogi...se bom mogla mal s tem Neptunom  na randi povabit....icon_smile_tongue.gif

 

....ma ja Mihela....pridi, pridi na pašnike naše ...za družbo...up.gificon_smesko.gif 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#382 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:19

včasih je treba stvari v svoje roke vzet... ker če čakaš na spodbudo od zuni... potem ne veš, če sploh kej bo :D

 

človek z Luno v dvojčkih ni za taka omrežja, hitro preveč pove :) ... bom jaz rajš sam kako po astrološko rekla ... da spet ne naredim kake štale  wink.png

 

vas pa je vse lepo brati... lušni ste... sploh dnevnik :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#383 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 8. januar 2015, 13:54

Ja, dobrodošla nazaj, lepo te je spet brati, Mihela, sploh, ker so astro teme nekako zamrle. 



#384 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2015, 10:21

Boudelika hvala :) in hvala za čestitko :)

Ceres ... tak je Neptun... nimaš kej

ena moja prjatlca je v času Neptunove konjunkcije s Soncem obsesivno igrala računalniške igrice ( v vodnarju je bla ta konjunkcija seveda)

se ti ne splača se preveč z njim boriti ...  razmisli, če bi lahko kej pisala... karkoli, lahko tudi zase.... pa potem iz tega lahko pride kaj lepega...pesmi, pravljice ali pa se vtapljaj v poeziji... sam ne skrbi preveč... mine... :) provi mal uživet v njem, ker kljub temu, da zmede razum tak Neptun ...je treba pazit na cesti, da se ne izgubiš, ker nisi v resnici za volanom :)  si lahko kdaj zaradi njega v enem takem zabluzenem filingu... kot da bi kadil travo... in ti je ravno za vse... tudi to ima nek čar v sebi :) vsaj meni... manjša učinkovitost... sam te spomni da te zunanje stvari niso tko grozno pomembne, kot se ti je zdelo prej :)

 

Zimska predavanja so take teme da lahko pridete ločeno na predavanje, naslednjič je drugi del Luninih vozlov, tako da če nič o tem ne veste je bolje, da ne pridete, govorili bomo o aspektih na vozle, pa tudi o dispozitorjih vozlov in zgodbi, ki jo lahko iz njih preberemo.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#385 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 9. januar 2015, 11:10

Boudelika hvala smile.png

 

Zimska predavanja so take teme da lahko pridete ločeno na predavanje, naslednjič je drugi del Luninih vozlov, tako da če nič o tem ne veste je bolje, da ne pridete, govorili bomo o aspektih na vozle, pa tudi o dispozitorjih vozlov in zgodbi, ki jo lahko iz njih preberemo.

 

Prvi del smo torej zamudili. Se slučajno kaj omenja, poglablja v  Lunine vozle v vrinjenih znamenjih? Nikjer ni nič zaslediti o tem. 

 

Kaj pa pomeni Boudelika? 



#386 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2015, 11:26

Kaj pa pomeni Boudelika? 

 

To sam pomeni, da sem premal pozorna raztresena dvojčica, z rahlo disleksijo in črke včasih mal po svoje skačejo, se zamenjajo, ali pa dodajo... v glavnem sem zelo ustvarjalna z imeni :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#387 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2015, 11:31

ne vem kaj pomeni vozel v vrinjenemu znamenju  ... tudi ne vem če sem že imela tak primer... bom mal razmislila...

 

po teoriji povemi samo to, da je celotni procem malo bolj skrit očem in pride do izraza kasneje v življenju...

 

sam to je teorija... res nimam v spominu nobenega praktičnega primera te vrste :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#388 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 13:26

Vrinjen vozu pomeni, da je njegovo delovanje sprva dost manj očitno kot običajno, da se izpolnjevanje karme, dost dost kasneje uresničuje, da se imetnik tazga vozla dost bl ku je normalno ukvarja s področjem južnjaka, torej področja ki ga pozna iz prejšnjih lajfou, namesto da bi se čimprej posvetu severjaku, področju k ga ma v tem lajfu pravzaprav za obdelat. Zato v takih primerih kar huda razočaranja in delanje napak. Je pa značilno za tako postavitev, da pa ko enkrat pride v nekako pozno mladost, ko karmično dozori, pol je pa kar naenkrat vpliv severnjaka ful močen, celo prevladujoč, zlo očiten, takrat so aspekti tranzitnega severnjaka fucking shit močni, držijo ku prbit kristus na križu. Tut se severnjak takrat sploh ne pustit motit vplivu aspektov drugih tranzitkotou. 

Tko ku je na začetku ograjen, prklenjen na verige, se pol z zrelostjo strga z verige in začne svoj blues. Sploh ko se oseba k ga ma v chartu zave njegove moči. Sploh ko ugotovi, da z njim lahko tut manipulira. Čara.

 

Silica bi pa drgač povedla, da je to tema o Neptunu ne o vozlih.  



#389 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2015, 13:56

No super Omar...  :)

bom opazovala

 

Če ne boš ti redar, bomo počakali na Silico ali pa na uredništvo, kar bo prišlo prej.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#390 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2015, 13:57

Tko ku je na začetku ograjen, prklenjen na verige, se pol z zrelostjo strga z verige in začne svoj blues. Sploh ko se oseba k ga ma v chartu zave njegove moči. Sploh ko ugotovi, da z njim lahko tut manipulira. Čara.

huh.png ph34r.png w00t.gif sorcerer.gif 

 

frog.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#391 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 14:20

Jaz ne vem, kaj naj si o tej vrinjenih znamenjih mislim, glede na to, da npr po Placidusu so, po Kochu jih ni....po moje je treba videt, ali jih človek res občuti kot vrinjena znamenja, se pravi nedozorelo energijo.

Omar, a vedno en sistem hiš uporabljaš?

Ja, vedno sam Placidusa, k je pač vsa moja logika k jo mam v sebi za razumet vplive, prilagojena na ta sistem. Koch je zame preveč uokvirjen, tog, neživljenski. Po Placidusu je važen čas, bl ku protostor in  se mi zdi, da je za naše prostore Placidus najprimernejši. Sam za zlo severne kraje, tm kaj vem, Sibirija, Islandija, Norveška, Finska, mogoče sever Kanade, je še boljši Regiomontanus, ker se zaradi ekliplike tam večinoma vsi planeti naguzijo v sedmo, osmo al pa deveto hišo. Koch je pa pobral sistem po starodavnih Grkih in poglej kam je zej grčija s tem sistemom zajadrala. Tolk da ne gre cela država v stečaj. tongue.png

 

No super Omar...  smile.png

bom opazovala

 

Če ne boš ti redar, bomo počakali na Silico ali pa na uredništvo, kar bo prišlo prej.

Redarja že mamo tu na forumu, jst sm bl za druga področja ustvarjen, kar naj bi ti počasi že vedla. em45.gif

 

Tko ku je na začetku ograjen, prklenjen na verige, se pol z zrelostjo strga z verige in začne svoj blues. Sploh ko se oseba k ga ma v chartu zave njegove moči. Sploh ko ugotovi, da z njim lahko tut manipulira. Čara.

huh.png ph34r.png w00t.gif sorcerer.gif

 

frog.gif

Vsaka podrobnost z resničnimi osebami v resničnem lajfu je zgolj naključna. bucktooth1.gif



#392 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2015, 14:35

Če jaz prav vidim in razumem, potem imam jaz to. Pa je seveda fajn prebrat. Tadrugi delbiggrin.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#393 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 14:40

Če jaz prav vidim in razumem, potem imam jaz to. Pa je seveda fajn prebrat. Tadrugi delbiggrin.png

Pa ja, najbrž da res maš to, pa še uno drugo, pa tut uno tretje. Ni da ni. wink.png

 

Previdno z doziranjem. icon1_blush.gif



#394 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. januar 2015, 14:45

Ja kaj jim je pa zgleda le uspeloicon_smile_wink.gif.

 

Če moram tako dolgo čakati, menda ne bomo potem škrtarilibucktooth1.gif.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#395 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 15:54

Ja kaj jim je pa zgleda le uspeloicon_smile_wink.gif.

 

Če moram tako dolgo čakati, menda ne bomo potem škrtarilibucktooth1.gif.

Nek se vidi raskoš. tongue.png



#396 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 16:13

Jaz pa uporabljam enega ali drugega v odvisnosti, kaj čem videt. smile.png Npr. ko mi gre moja Luna v osmi na živce, koj Kocha nardim, pa je lepo v deveti. smile.png

 

Sicer pa unim severnim ni čudno da vse v osmo pade (v takem vremenu majo velik s sabo za predelat), pa v deveto (ker hočjo od tam spizdet). 

tongue.png Ja točno to sm tut jst razmišlju, kaj pa čejo druzga počet dolge mrzle noči ku se gret ob kakem prijetnem toplem teleščku, tk da jim tut zato pol najbrž vse pade v osmo. Da se bogi mal pogrejejo. icon1_blush.gif Deveta pa ja, tut zato ja, da iščejo način za spizdit v trope. biggrin.png



#397 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 16:23

Jaz pa uporabljam enega ali drugega v odvisnosti, kaj čem videt. smile.png Npr. ko mi gre moja Luna v osmi na živce, koj Kocha nardim, pa je lepo v deveti. smile.png

 Veš kaj tuhtam. Da kako da še nisi odkrila kakga sistema, k ne bi upošteval Satkota. tongue.png Al pa kakga, k bi napopal not enih pet Jupitou. Po mojem bi sam tistga pol še uporabljala. bucktooth1.gif Kolk na izzi bi mela pol ti lajf. icon1_blush.gif



#398 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 9. januar 2015, 16:59

@ Ceres

 

Delam na tem, delam.... 

 

Zdej mi itak ta pederski kastrator (ja, Satko je pravi ime) drži za vrat mojga Jupija... 

 

 

 

biggrin.png Verjemem da delaš in če bo to kdaj možno, vem da boš prva, k bo to v praksi tut uporabla. 

 

 

Drgač pa velja neko pravilo, da v kakršnihkoli aspektih že je Jupi, kdorkoli ga aspektira, je to vedno za neki dobro. In skor nič slabo. Tk da tut če ga pederski kastrator trenutno osvaja, razen pikič pesimizma in neodločnosti drugih orgazmičnih žurov niti ne bo opaznih. Je le enajsta in ti itak nisi za avanture. Pa še T Merkur pa T Venerca tako brihtno in ljubeče trigonirata tvojga kastratorja, da on Jupita sploh opazi ne po mojem. tongue.png



#399 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. januar 2015, 20:52

ne vem kaj pomeni vozel v vrinjenemu znamenju  ... tudi ne vem če sem že imela tak primer... bom mal razmislila...

 

po teoriji povemi samo to, da je celotni procem malo bolj skrit očem in pride do izraza kasneje v življenju...

 

sam to je teorija... res nimam v spominu nobenega praktičnega primera te vrste smile.png

 

Jz sem en tak primer tongue.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#400 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. januar 2015, 21:04

Jaz pa uporabljam enega ali drugega v odvisnosti, kaj čem videt. smile.png Npr. ko mi gre moja Luna v osmi na živce, koj Kocha nardim, pa je lepo v deveti. smile.png

 

Sicer pa unim severnim ni čudno da vse v osmo pade (v takem vremenu majo velik s sabo za predelat), pa v deveto (ker hočjo od tam spizdet). 

 

Ceres tale tvoj način razmišljanja mi je pa všeč...bi ga kr posvojila tongue.png ker men gre tud vsake tok en v 8 na živčke vendar tud pr Kochu noče iz te hiše...se pa kej drugega premakne ;)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0