Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport v letu 2005


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
374 komentarjev na to temo

#51 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 12. februar 2005, 20:26

Bode je model, ja x8Dx

od osterajharjev je pa res še najbolje, da je Raich vsaj riba je x^x

#52 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2005, 17:35

Benkovič svetovni prvak :palec: :palec: :palec:

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 17:40

:palec: :palec: :palec:

Mislim da je riba. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 17:41

<{POST_SNAPBACK}>
CAR!
Bravo tudi Damjanu, braaaaavo  :palec:  :palec:

:palec: xyesx Ja, :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2005, 17:44

<{POST_SNAPBACK}>:palec: :palec: :palec:

Mislim da je riba. x^x


A ta tud, super x:Dx :palec:

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 18:53

x:Dx glej jih spet te slone, kok so dobri!! :) :palec:

Boris, lohk da je tud na meji med ovnom, nisme cist ziher, ampak definitivno tu okol... saj peterka je tud riba... sam da ta ma luno v sco, ce sem si prav zapomnila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2005, 18:59

Pa ima res Rok sonce na 29 st. rib, luno pa v drugi dekadi raka ( 20. 3. 1986 ) x;)x

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:06

pih mam jaz spomin, se mene fasinira! :eek: x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2005, 19:17

Imaš prav Marsa za Peterko, daje tudi riba x;)x

Če pa koga zanima za ostale naše fante:

J. Damjan .....28. 5. 1983....dvojček

R. Kranjec......16. 07. 1981....rak

P. Peterka.......28. 02. 1979.....ribica

P. Žonta..........9. 01. 1979......kozorog

D. Fras...........21. 02. 1973....ribica

B. Norčič.........16. 03. 1981...ribica

J. Bogataj........26. 04. 1985.....bik


Je pa res največ ribic pri nas skakalcev :eek: x;)x


#60 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 19. februar 2005, 21:24

Čestitam Roku, tole je podvig! :palec: :palec:

* * *

Kar se Rib v skakalnem športu tiče, pa ni hudega. Rokovo Sonce je na 29.33 Ribe, če je rojen opoldne, če je zvečer, pa še bolj proti Ovnu. Vsekakor ni močno v Ribah, če upoštevamo starega dobrega Cardanusa. Navzven izgleda kot tipični Rak, samo obrvi, ki so močne in zraščene kot pri Ovnu. Bolj tip Raka in Ovna, kombinacija, ki daje dovolj napetosti, da je lahko tudi uspeh, če ga zna kanalizirati. Očitno ga zna.

Peterkino Sonce je na začetku Rib, a poglejmo njegov pogled, ki je tako izrazito škorpijonski kot le kateri, lus njegova "slaba" leta so bila kot nekek vrste dokazonaje, koliko si človek lahko napravi škode. Precej škorpijonsko, čeprav je nedvomno Riba. Rojstni čas bi v obeh primerih veliko povedal.

Tipična Riba nima niti vztrajnosti niti odločnosti niti zicledra za tako hude treninge. V horoskopu mora biti še kaj močnega. In oba to imata.

Super, fantje! :palec:

* * *

Še najbolj zanimivo pa je, da je Primož Ulaga bil med prvimi zraven, da je hitro očistil smučko, da se je videlo Elan, in da je takoj, ko mu je nekdo telefoniral in ga skoraj očitno opozoril na nekaj, porinil Roku smuče v roke, češ naj jih spet dvigne. x:Dx

Pa je vseeno to velik uspeh. Šele jutri bomo vedeli, kakšen!

:palec:

In sezona je definitivno rešena!

x:)x

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 21:29

:palec: Se strinjam, dobro si povedal za benkovica, tudi peterko, je pa men peterka zelo ribji, posebej po glasu:

Benkovic
Peterka
Pretnar (spela)
vsi zimski sport, vsi ribe (pretnar celo luno v ribi tudi), vsi mevzasto govorijo. :|||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:46

Bravo Benkovič (in Damjan) :palec: :palec: :palec:
tole je bil res izjemen rezultat x!x

In kakor je rekel Gros... ni res,da je izkoristil slab dan favoritov - oni so skočili tako, kot znajo; Benko pa je bil enostavno najboljši ta dan :palec:

Tale uspeh zna dati našim orlom krila, da presenetijo tudi na ekipni tekmi xcrossfingx
na veliki skakalnici bo verjetno težje...

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 10:56

* se nekaj - tamle smo bili pri ribjih polozajih in skakalcih.

Tudi Franci Petek ima potentno ribo - ima Luno v Ribah (se vceraj nisem spomnila, danes pa ga videla v prispevku, pa se spomnila in prisla napisat semle). Sicer je pa dvojcek.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 20:13

Po mojem ni, Silver, meni rpej kot rak ali devica deluje. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 20. februar 2005, 20:26

Matjaž Zupan je ... tehtnica (27.9.1968) x;)x

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 20:34

<{POST_SNAPBACK}>Matjaž Zupan je ... tehtnica (27.9.1968) x;)x

Luna v Strelcu, Merkur v tehtnici (28, 29), Venera v skorpijonu, mars, jupiter pluton v devici (slednja v konjunkciji).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 21. februar 2005, 00:19

Joj fantom je šlo skoka skoka danes vse do zadnjega izdiha Fincev kot po maslu, sončk sije na vse skakalne fane :onfire: :onfire: :onfire:
Ampak dirke še ni konec, naslednji teden ekipo čaka še preizkušnja na veliki skakalnici, držite pesti :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#68 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. februar 2005, 13:35

Ah Bode :cry:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2005, 19:18

:palec: :palec: xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. februar 2005, 18:28

Če že prvim trem objektivno nismo mogli blizu (dva naša skaklca sta kljub vsemu bila malo podpovprečna), pa je četrto mesto vsekakor velik dosežek, saj smo bili pred Nemci, ki niso le skakalna velesila, ki v skakaklni šport vlaga velike denarje, ampak so bili na tej tekmi domačini - ki so iskali vsaj nekak uspeh, da bi ublažili BLAMAŽO. Biti boljši tudi od tega momenta ni od muh.

:palec:

Da ne rečem, da so Poljaki zunaj finala ostali za celih 0,1 točke (449,8 Švicarji, 449,7 Poljaki) !!!

Pozdrav!

x:)x

#71 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 4. marec 2005, 20:55

Blamaža na vsej črti, tale prvi dan atletskega EP. :xx!: :xx!: :xx!:

Edina svetla točka je troskokašica Snežana Vukmirovič, ki je z osebnim rekordom le za 3 cm zaostala za finalom :palec:

#72 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 5. marec 2005, 21:19

<{POST_SNAPBACK}>CELJE PL    :    LEMGO    33  :  29      .  .  . Bravo !!!
[attachment=4784:attachment]

:palec:
uspešen prvi polčas... zdaj je treba še doma potrditi xcrossfingx

#73 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. marec 2005, 08:18

Najnovejša takole navsezgodaj zjutraj pa ni niti rokometna niti bencinska, ampak neka druga senzacija.

Potem ko so Slovaki v Davis pokalu izločili lanske zmagovalce Špance (kar je senzacija kljub temu, da so Španci prišli igrat brez treh glavnih igralcev :eek: ), so HRVATI ponoči izločili še ZDA, in to v gosteh!!

S tem da so se Američani letos pošteno zbrali skupaj, da bi osvojili ta pokal, ki se jim izmika že od 1995. Zato je McEnroe zbral Roddicka, Aggasija in najboljši ameriški par, dvojčka Bryan. Ubijalska postava!

Ki pa je vseeno izgubila, ker sta bila Ančić in zlasti Ljubičić (ki je dobil oba nasprotnika) premočna in preveč srčna.

Ljubičić je zmagal Roddicka v maratonu 3:2. Ko je vodil z 2:1 , je imel Roddick v tie-breaku 6:3 in dva servisa na voljo, a ga je dobil po Hrvatovi grdi napaki šele z 11:9 - ?! Neverjeten set. (Ljubičić ga je v zadnjem potem enostavno povozil - 6:2!)

Se je splačalo malo bedet ... ZEEEH!

:palec:

x:)x

#74 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. marec 2005, 23:25

Tudi jaz navijam za McLaren.  :palec:  x^x


Redno gledas formulo?
Meni je enkratno se butnit na kavc po nedeljskem kosilu in po prvih dveh krogih zaspat x:o)x x:Dx Ceprav ob dretju Alisica je malce tezko.
Pred nekaj leti sem se gledala formulo, v casu Senne, Prosta in Hilla. Potem me je pa minilo. Schumija ne maram.
Vsec mi je, ce zmaga Williams ali pa Mclaren, gane me pa niti ne....

Sem se zmer v smucanju x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#75 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 13. marec 2005, 17:53

<{POST_SNAPBACK}>Škoda za Tino Maze, da ni osvojila 3. mesta.  :sori:


Ma ja!!! :o|o:

Sem pa vesela za mojga fanticka Bode-ja, da je dobil skupni sestevek x^x x:Xx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0