Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nova Slovenska Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
30 komentarjev na to temo

#1 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 13. januar 2005, 13:20

N.A.S.A. je Nova Astronomska Slovenska Astrologija.

Dovolj jodija v možganah garantira da v enem popoldnevu vsak pogrunta primarne direkcije (torej osnove) kentavrje in ta glavne transneptunerje, oziroma kentavrje. Gre se za originalne astrološke sisteme, natančni zodijak (astronomski, 28 konstelacij), asnendente na izhodu (16 jih je) in še veliko originalnih metod. Ne vem zakaj se leta vlečejo po "šolah" pa ne poznajo osnove.

Zakaj se lahko nekaj navadiš?

Zato kar se gre za No #1 www kvaliteto. Mi smo ta hip notr NASA postržnika in vemo vse kaj se dogaja in se bo.

Torej ne rabite engleske improvizatorje in amaterje tipa Alan Leo ali še kaj hujšega. Niti Nostradamusa ne rabite.

Tle imaste vse.

Samo pridno se učit in imaste prav vse.

http://users.tmok.com/~tarant8l /slovenia /NASA /slovenia

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. januar 2005, 13:31

Fajn, spodbudno! :palec:

#3 asa

asa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 31

Objavljeno: 13. januar 2005, 14:09

16 ascendentov- kakšne so karakteristike dodatnih 4 asc???

#4 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. januar 2005, 10:08

Fino! Torej predlagaš (oziroma, kot vidim, da že celo PRIČAKUJEŠ!), da vse od prej lepo pozabimo in začnemo s tole (svetlo) Bodočnostjo Slovenske Astrologije?

Kar pomeni, da so vsi silni astrologi širom sveta, ki imajo kaj povedati in kaj pokazati in se potem zbirajo občasno na kongresih kot kaki filatelisti ali heraldiki - čisto navadni butlji?

Ker ne poznajo "16 ascendentov in silnih kentavrjov"? (S katerimi mešaš ljudi tukaj...)

:vragec:

#5 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 14. januar 2005, 10:15

Ah zakaj pa ne, zaenkrat je Ananta tu edini, ki nam o tem govori, gotovo jih bo sčasoma še več, vsa znanja, raziskovanja na plan, podprto s konkretnimi primeri, menim, da je samo dobrodošlo. Saj je res, kar govori, da ko pogledamo v nočni svod nad nami, ne vidimo le 10 planetov, ampak še cel kup svetlih pikic... sama sem nekaj "pikic" pri sebi preverila in resnično so močno označile moj horoskop.
Najprej preveriti, nato soditi... :inocent:
grem še malo pobrenčati naokol :flower:

seveda začeti pri tradiciji, ampak zakaj ne še poprček, lahko se izkaže, da zelo izboljša recept, izostri sliko

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#6 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 14. januar 2005, 18:42

ni dodatnih ascendentov, denimo gre se za ta prava ozvezdja, izhajajoča
sploh nobene veze z astrologijo kot je bila znana
gre se za nebo kot ga je bog namislel, originalno nebo
torj gre se za natančna ozvezdja /iau

#7 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 14. januar 2005, 18:46

astrologi? a mi najdeš enega da je vedal jer mu je natalno sonce?
ali pa ascendent? gakileo je vedal, in verjetno newton,kepler ?
torej a lahko izhaja oven? gre se za astronomijo katera nobe zveze nima z fantaziranjem. jaz sem na nasa postrežniku, ne na programčeku narnenemu za zabavo. torej nasa ali kaj? vprašaj društvo orion, mb

#8 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. januar 2005, 13:29

Ananta živjo,


eto pojma nimaš kako te cenim in kako hitim brat tvoje poste pa vendar.... kaj
tradicionalna astrologija sploh drži ? Se učimo kup bedarij in bo prišeloz.prihaja čas ko bomo vse pometali v kot, ali je to,kar meniš ti,neke vrste paralelna astrologija.
Pojma nimam in sem v zadregi,saj praktično ne vem če je Luna kjer je in Sonce kjer je itd..... Itak sem Vaga :)

Prosim te ...povej direktno .

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#9 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 15. januar 2005, 18:57

ko bo (če bo) astrologija enkrat priznana veda kot je fizika, kemija, matematika... bomo lahk govorili kaj je prav in kaj ni.... dokler pa ni pa samo ugibamo in se učimo. Jaz verjamem nekaj kar mi nekdo dokaže, če pa dokazov ni... pa adijo teorija, pejt nakladat kam drugam.... x:Dx

#10 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. januar 2005, 19:59

<{POST_SNAPBACK}>ko bo (če bo) astrologija enkrat priznana veda kot je fizika, kemija, matematika... bomo lahk govorili kaj je prav in kaj ni.... dokler pa ni pa samo ugibamo in se učimo. Jaz verjamem nekaj kar mi nekdo dokaže, če pa dokazov ni... pa adijo teorija, pejt nakladat kam drugam.... x:Dx




nooo jaaa :xx!: :eek:

a dobro poznaš astrološke vede,da lahko tole rečeš?

Zbodla je predvsem tvoja beseda'pejt nakladaš' ... :eek: :eek: :eek:


Na forumu si veš, ne med svojimi frendi.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#11 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. januar 2005, 20:11

Jaz pa mislim, da je astrologija že priznana... hm določene definicije v matematiki in fiziki tud nisem razumela, pa sem se jih naučila, tu pa mislim, da smo mi dokaz, da astrologija deluje... moje skromno mnenje...

#12 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 16. januar 2005, 14:52

Čveka še enkrat si preberi v kakšnem kontekstu sem napisala, pa potem komentiraj.... Zmenjeno?

#13 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. januar 2005, 08:35

Saj ni fora v tem, da Ananta ne dela prav ali da ne ve, kaj govori. Fora je drugje.

Na primer v tem, da ima Bernadette Brady čisto možnost, da bi ob svojih spoznanjih o fiksnih zvezdah lahko trdila, da je vse napisano o tej temi v zadnjih cca 2000 letih BREZ VEZE - pa tega ne naredi.
Na primer v tem, da bi Frawley, ki je tradicionalno astrologijo v času "računalniške astrologije" potegnil iz naftalina, spisal knjigo o tem in dobil zanjo cenjeno mednarodno nagrado, lahko trdil, da so vsi ti razni poskusi uporabe Kirona, Quaoarja, Veste, Verteksa itd. itd. (ki jih on ne uporablja, tako kot jih tudi nekdanji astrologi niso) BREZ VEZE - pa tega ne naredi.
Prav tako bi lahko indijski astrologi, ki že po naravi sami planetov in raznih točk večinoma ne postavljajo v ista znamenja kot zahodni astrologi (razlika ayanamshe), imajo pa odlične rezultate (razlage, napovedi) trdili, da "zahodna astrologija ni nič" - pa tega ne naredijo.

Ananta pa ves čas omalovažuje obstoječo - in v našem okolju še vedno veljavno! - "astrologijo", s tem da kao ne vemo, kje imamo kaj, kao da ne znamo izračunati ascendenta itd. itd.

Fora torej ni v sistemu (kjer je Anantov prav tako verodostojen in veljaven kot sistem zahodne astrologije, dyotish, kozmologija DZK ali katerikoli drug sistem), ampak V ODNOSU.

Preglejte malo ton v njegovih postih, pa bo na dlani. (Pa niti ni treba brskati daleč naokoli. Že primarni zapis v tej temi, ki se bo do konca odpiral na vrhu vsake nove strani, je dovolj lep primerek.)

Pa še ena fora je: če na eno zadevo pogledaš z zornega kota kateregakoli od zgoraj naštetih sistemov/principov, da o kakem vedeževanju ne govorimo, dobiš nek rezultat, pri čemer izsledki ne odstopajo tako zelo. Argumentov in dokazov za to je ogromno. Torej bi lahko imeli sistem, ki ga vpeljuje Ananta, za novega, svežega, dopolnilnega, ne pa za uzurpatorskega. Sam ne vidim razloga za to, saj je prostora za vse dovolj, Ananta pa vsekakor.
Torej "nova astrologija" namesto "sedanje, ki ne velja", anede?!

Torej fora ni v takšni ali drugačni astrologiji, ampak v odnosu.

Sorry, čveka in navdušena Stankaa, vsaka čast vajinemu navdušenju, nimam nič proti, daleč od tega, upam si pa misliti drugače. In naziv teme "Nova Slovenska Astrologija" pač pomeni nekaj več kot le tri besede. Če bi se to Ananti samo nekako "zapisalo", bi še nekako bilo, ker pa ima omalovažujoč odnos več ali manj že ves čas, sem pač malo čuden ali pa idiot, samo mene tak naziv in tak odnos motita.

In še, da bi ne bilo različnih nestrpnih in drugih tolmačenj, naslednje: Anantovi principi so zanimivi tudi meni, čeprav za njihov študij preprosto nimam časa. Človek, ki ima znanje za nekaj več v življenju, se uči iz vsega, kar sreča, saj gre za težnjo "znati, vedeti". In sam brez dvoma spadam v ta štos.

Še vedno gre torej samo za odnos.

Lep pozdrav! Tudi Ananti, seveda, zakaj pa ne.

x:)x

#14 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2005, 15:01

živijo pred letoma se začelo gre se za astronomijo nebo kot nebo je tprej se ne zmišljujem nič edino kar je novega so novi objekti

#15 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2005, 15:06

če so dileme vprašate društvo orion saj si ne zmišljujem je vse po iau standardih edini izvir informacij za nove objekte komete oortoide in pravilni iau zodijak ... vsekakor z Groups.google.com najdete vse o sedna orus quaoar varuna ixion green comet in ta glavnimi kentavrjimi kot vse objekte v 2004 denimo če iščeš chariklo najdeš vse o chariklo chariklo je večja kentavrica kot chiron in najbolj znana in je ljubezenska kot venera jaz imam venera pravkrat chaiklo konjnkcijo natalno z zeleno koeto pholus itn

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. januar 2005, 15:46

zanimivo.
s podobnim se verjetno veckrat vprasamo tudi drugi..
ali v postu tega ali onega, ali pristopu in odnosu drugega...
konec koncev pa morda niso vsi konvencionalni kakor mi ali pa celo uvidevni in navsezadnje imajo talent kako pristopiti, pojasniti, predlagati ali povedati in napisati.

tudi v tem je pravzaprav raznolikost dobrodosla do neke meje, ki pa jo hvalabogu rahljamo kolikor moremo in se zavedamo, ter koliko si dopuscamo duhu, da izraza svoj nacin; pa ce ga vidimo ali ne.

zakaj nesprejemanje torej se lahko vprasamo?
ali, kdaj sebe vidimo ali smo prav tako kot nas moti da so drugi?
-------

<{POST_SNAPBACK}>Saj ni fora v tem,...



#17 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2005, 15:59

http://groups.google...=&q=green comet
http://groups.google...ska astrologija
http://groups.google...&q=puck.dhs.org

#18 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. januar 2005, 16:06

<{POST_SNAPBACK}>...Sorry, čveka in navdušena Stankaa, vsaka čast vajinemu navdušenju, nimam nič proti, daleč od tega ...


Ah, kako naj bom drugačna ob svoji natalni konjunkciji Merkurja z Jupitrom, kot da sem kdaj in kdaj zelo navdušena in takrat to tudi prekipeva izpod mojih prstov, ki mi prehitevajo misli... nemogoče, da se to ne bi videlo. x:Ix xnckrivx

Ker je omenjen odnos - zagovarjam lahko le moj odnos do vsega in kakor bi si tudi od drugih in med drugimi ljudmi želela- je zastavljen za večkoga idealistično (že dolgo ga imam zapisanega v podpisu).

Ljudi ne mislim spreminjati in jim dopovedovati, kako se naj spreminjajo na boljše. Čeprav si zelo želim, da bi bilo v medosebnih odnosih na vseh področjih boljše, s tem mislim več tolerance, iskrenosti, povezovanja, ljubezni... skratka svetleje in topleje. Forum je čudovita priložnost, kakor je tudi vsak naš trenutek življenja, od vsakega posameznika je odvisno, kaj bo s tem darom naredil. Svet lahko obračamo na bolje tako, da začnemo pri sebi. In tu se trudim in iz sebe dajem. Ko v sebi čutim navdušenje, veselje, radovednost, ljubezen... rada to tudi delim z drugimi in s širokim nasmehom pogrejem svet.
Ljudi sprejemam v kompletu z vsemi + in vsemi - in ne delam nobenih izjem. Vsi so dobrodošli. Če kdorkoli izraža negativna čustva, vedno to skušam gledati širše, saj so razlogi velikokrat drugje. Tega dolgo nisem razumela, dokler nisem predelala lastnih ran in spregledala...

Trudim se vedno iskati čimbolj pozitivno v vsem in v vsakem.
In negativno čimbolj spregledati, ker to, čemur dajemo pozornost, tisto raste.

Imejmo se radi vsi med seboj! :vio: xsrcx x:)x

Zdaj grem pa iskat tole pridno punco Chariklo... in ta vikend sem tudi posvetila zvezdam, malo urejam in pretipkavam zapiske, iščem konkretne primere, to me najbolj zanima. In tudi midpointe imam še v planu in grško mitologijo čitat, ker je velikokrat povezana z zvezdami in nato je treba vedeti, kateri del zgodbe se bo odvrtel v življenju glede na planet, ki je tam... da bi vse prebrala, kaj šele znala, nima dan dovolj ur, tudi moje življenje ne dovolj dnevov, tudi ves ta čas za hrano in spanje je potrata... x;)x

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#19 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 17. januar 2005, 16:13

May Chariklo be with you! 'maš tudi precesirane direkcije za Chariklo
v listingu. Chariklo je močna v ljubezni, tudi v direkcijah, lahko pomeni poroke!!! Torej je kot Venera, dodatna ( celo močnejša?) Venera v horoskopu!

#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. januar 2005, 16:25

Welcome Chariklo! :2src:
Da bi bilo čim več takih poz."Vener" v horoskopu...

Kaj bi bilo pa tole: NC 1996 sedaj na 23 Škorpijona
(natalno na 26 Bika...)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 18. januar 2005, 12:31

Bern, jaz se popolnoma strinjam s tabo. Je pa res da je Ananta preveč skrivnosten, nedvomno pa zelo inteligentna oseba. Resnično velik ve.... Moti me, ker teh informacij ne prikaže na tak način, da bi bilo mnogim bolj razumljivo.

Sama se precej poglabljam v astrologijo, delam izračune za svoje najbljižje sicer, ampak se trudim vse povedat čimbolj razumljivo, kar ne vem vprašam tule....

Če pa je sedaj moderator tega foruma, potem pričakujem(o) tudi odgovore na vprašanja.

Vsem vse dobro...

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2005, 12:37

<{POST_SNAPBACK}>. Je pa res da je Ananta preveč skrivnosten.

Ni prevec skrivnosten, preprosto je prevec odstekan in v istem hipu ze cisto nekje drugje.

Da je zdaj moderator, ce sem iskrena, najbrz ne bo veliko spremenilo.
Vseno se mi je zdelo cist OK, da imamo te teme, tale poglavja, v svojem specificnem forumu (ki mu ga itak ze vsaj eno leto obljubljam, pa nisem prisla do tega, nenazadnje zaradi neartikuliranega nizanja tem in objav).

Cakte, da se Intruder na sceno uleti. x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 18. januar 2005, 12:56

Pridna Marsa,
lepo, da je na kupu :palec:
ta podforum kot en lovilec anantinih misli, x;)x
nam vsem pa čimveč razumevanja,
čeprav ni vedno enostavno, ker smo vsi tradicionalnih vidikov xrolleyesx

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#24 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 18. januar 2005, 12:57

<{POST_SNAPBACK}>Ni prevec skrivnosten, preprosto je prevec odstekan in v istem hipu ze cisto nekje drugje.

Da je zdaj moderator, ce sem iskrena, najbrz ne bo veliko spremenilo.
Vseno se mi je zdelo cist OK, da imamo te teme, tale poglavja, v svojem specificnem forumu (ki mu ga itak ze vsaj eno leto obljubljam, pa nisem prisla do tega, nenazadnje zaradi neartikuliranega nizanja tem in objav).

Cakte, da se [url="http://"http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=903&hl=*Intruder*"]Intruder[/url] na sceno uleti. x;)x xDDx




ojla,

meni je ,v glavnem, všeč.Itak obužujem svež vetrc.

Aja x?x x?x sem pa bila prepričana,da sta Intruder in Ananta ista oseba samo spremenjen nick.Potem pa prima. Dokaz,da so astrološke vede živ organizem v nenehnem nadgrajevanju,usklajevanju predvsem pa razvoju.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2005, 13:03

Saj sta, sory ce sem tebe pa se koga zavedla...
Mislila sem s tem, cakaj, da se intruderjeve teme spedenam... :sori: :o|o:
(*vceraj mi je vzelo vse popoldne, da sem spedenala 2 strani anantinih tem, ko se spomnim, da je se intruder - katerega tem pa je 4 strani, torej 100 - in mi je vse dol padlo in se lotim kak drug dan).

Saj tud zato sem dala link, ce bi sla pogledat, bi videla...

ja, Intruder in Ananta sta ista oseba - Claudio Zic.

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0