Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

vprašanje o lepotilnih pikah


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
10 komentarjev na to temo

#1 milos

milos
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 15. januar 2005, 17:29

ali obstajajo kaksne kreme ki:
a)ce s kremo namazes ni ve tako vidna
b)ce mazes z doloceno kremo dalj časa nekoliko zbledi

#2 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 15. januar 2005, 17:32

Verjetno se da dobit. Ne vem, kje in kake, ampak verjetno se da.

Pa ne sekiri se ti okol pik. Tak pac si...mas pike...kaj kerga briga...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#3 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 15. januar 2005, 17:46

Obstaja krema od švicarske kozmetike Oriflame,imenuje se Even Out(Dark spot fading cream) Če poznaš koga,da ti jo kupi prav, drugače pa se lahko obrneš tudi name, ker sem zastopnica za Oriflame.

Pri nekaterih z uporabo te kreme pigmentni madeži popolnoma izginejo, pri nekaterih opazno zbledijo. Odvisno je od velikosti in kožne pigmentacije. x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#4 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 15. januar 2005, 17:51

Jaz jih imam kar nekaj in to takih, ko si jih kr hit lahko spraskam... Grem si jih odstranit, sam če ti jih odrežejo, pol se brazgotina pozna, lasersko se pa nič ne, zato grem kr h Fabianu v Kranj, za eno znamenje je 5000 SIT. Drugač je tud možn, da ti zavarovalnica plača, se morem še pozanimat, sam pol ti menda nek v Celju al pa menda tud v Ljubljani. Glede onih, ko pa ne izstopajo ven, pa ne vem... a se jih da tud odstranit, ker jaz jih mam kr velik?

#5 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 15. januar 2005, 18:01

Te laserske posege opravlja tudi Barby Studio v Murglah(ne vem koliko stane zdaj,pred leti je bilo šest tisoč)
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. januar 2005, 18:38

Barby studio :D hehehehe :D pismu sploh ne vem če mam kero lepotno piko :D hm hm bo treba preiskat...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 milos

milos
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 15. januar 2005, 19:38

havla contesti za vse informaicje.a kdo mogoce pozna se kaksno drugo kremo?

#8 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 16. januar 2005, 10:07

Odvisno od tega, kako močna je pigmentacija. V nekaterih primerih močno zbledijo! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#9 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 16. januar 2005, 16:08

Hmm lahko poskusite še nekaj, čeprav je dolgotrajno. Na znamenja si lahko prilepiš za čez noč (če te ne moti tudi čez dan) ognjič (ne kremo, ampak ognjič ,nabran , svež, ga malo stisneš, da spusti sok) ali pa natresk (ga tudi malo stisneš, da spusti sok). To naj bi bilo zelo dobro in znamenja naj bi čez čas zbledela oz. izginila.

Če bo komu uspelo naj pove.
Jaz sem poskusila oz. še poskušam, ampak šele kakšen mesec, traja pa baje do enega leta da izginejo.
xscratchx

#10 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 16. januar 2005, 16:15

Lahko pa se zgodi, da postane ta del kože zelo svetel(skoraj brez pigmenta)in potem imaš bel madež na koži, namesto rjavega! x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#11 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 25. januar 2005, 18:45

A to se lahk zgodi če se mažeš s to kremo?

Na kakšni bazi pa sploh deluje ? Je naravna al kaj?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0