Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Najbolj uspešna dieta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 1 x ocenjeno
470 komentarjev na to temo

#51 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. marec 2005, 11:51

<{POST_SNAPBACK}>Ja, pravzaprav kar precejšnja podhranjenost po indexu telesne mase, ki ga zastopa uradna medicina - 14.7 ... :sori:

Koliko pa si stara, Carol?

http://www.med.over....elesna_masa.htm

13 je stara... x:Ix
Scio mi nihil scire

#52 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. marec 2005, 11:52

Moj ITM je 22... normalna prehranjenost.... (yeah right... :o|o: )
x:Dx x:px
Scio mi nihil scire

#53 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 18. marec 2005, 15:59

Saj piše spodaj, da za otoke to ne velja ravno ... samo pri 13ih telesno nisi več takšen otrok ... :o|o:

#54 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 21. marec 2005, 08:45

Shujševalne izkušnje x:o)x
Objavljena slika

#55 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 23. marec 2005, 06:50

[HI! JAZ SEM SUJŠALA 20 KG. SKRATKA MORAŠ VELIKO PITI, JESTI NAVADNE JOGURTE, KRUHA SKORAJ NIČ, VELIKO KOLESARITI, PO 6. URI PA PITI SAMO VODO. TUDI ČEZ DAN SE JE POTREBNO IZOGIVATI SLADKIM SOKOVOM. NAJBOLJE JE DA PIJEŠ SAMO VODO. PRI MENI JE REZULTAT DELOVAL IN SVOJIH 50 KG DRŽIM ŽE 5 LE x:Dx T. SAJ BO !! :onfire: xokx xsmx

#56 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 23. marec 2005, 10:52

ja res je xrolleyesx

#57 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 25. marec 2005, 09:14

<{POST_SNAPBACK}>Imela sem problem, ker sem veliko hodila v restavracijo z hitro prehrano. Ampak ta zadeva definitivno pomaga.  http://www.shujsajmo.com/yerba.htm Imate še vi kakšne dobre ideje?



alpa tale je uredu
http://www.popestrit...?products_id=35

#58 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 25. marec 2005, 15:14

<{POST_SNAPBACK}>Ma ja...tole je boljše  x:Dx  x:Dx  x:o)x
http://www.siol.net/...105031916514416

x:Dx x:Dx x:Dx xrolleyesx ha ha
Scio mi nihil scire

#59 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 25. marec 2005, 22:02

Electra je dala dober odgovor na to temo. In seal je dobr povedal, da je fajn vključit fitnes, jaz bi pa še sam dodala, da je anaerobni trening res fajn vključit pri hujšanju, ampak če nimaš denarja za fitnes (kjer se da sicer najbolje oblikovat telo), pol se je treba znajt na kak drug način, npr. vsaj vaje z lastno težo telesa, če že ne druga (rezultati so sicer daleč od tistega, kar se da dosečt v fitnesu), če je možno, se nabavi kake uteži za doma, da se jih tud naredit. Vsekakor pa anaerobne vaje zarad ohranjanja mišične mase, ki se je pri hujšanju vsaj nekaj izgubi, prav pridejo. Ko telo kuri kalorije, se namreč porablja nekaj maščobe in tud mišice. Tisti, ki dela karkoli narobe (glede prhrane ali treningov), se zna hitro zgodit, da večinoma kuri mišice in vodoin to je tist, kar nekateri zmotno zamenjujejo za hujšanje (I wish... če bi se res kurilo samo maščobo bi bili vsi popolni.)

#60 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 28. marec 2005, 10:37

Kaj se to vse spomnijo! x^x

To temo je popravil/a anka: 28. marec 2005, 10:38


#61 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 28. marec 2005, 12:07

Jaz sem mela pri 19-ih 39kg pri 165cm...
zaradi salmonele. Iz 51 sem v bolnici shujšala na 43, potem pa še doma... vse, kar sem pojedla, je šlo v tekoči obliki iz mene :xx!:
nikomur ne privoščim takšne izkušnje (bom prilimala slikco, ko jo skeniram) groza, groza in še enkrat groza. Nič menstruacije, nič jošk...

#62 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 4. april 2005, 10:48

bodi močna

#63 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2005, 11:41

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem mela pri 19-ih 39kg pri 165cm...
zaradi salmonele. Iz 51 sem v bolnici shujšala na 43, potem pa še doma... vse, kar sem pojedla, je šlo v tekoči obliki iz mene :xx!:
nikomur ne privoščim takšne izkušnje (bom prilimala slikco, ko jo skeniram) groza, groza in še enkrat groza. Nič menstruacije, nič jošk...

Si se pa kdaj vprašala, zakaj ob enaki infekciji za salmonelo ne zbolijo vsi :8):

#64 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. april 2005, 11:49

jaz sem poleti staknila,pojmanimam kaj....uglavnem hudo drisko ,4dni je trajala.to je bilo za znoret.vsakih pet minut sem morala na wc in iz mene je shlo vse zhivo.sem mislila ,da bom dehidrirala.she dve zhenski sta to staknili in shli po dveh dneh v bolnico zaradi dehidracije,medtem ,ko sem jaz she naslednja dva dni prezhivela na shkoljki :xx!: :xx!: :xx!:
in,stane,ne bos verjel....nisem shujsala niti kile.moj mozh ni mogel verjeti,skozi sva bila skupaj,smo bili na dopustu....3 dni nisem nic jedla,ker nisem hotela se bolj viseti na wc-ju.....vse je shlo iz mene,pa niti ena kila dol.....
pol so se mi pa vsi smejali,chesh ,da bi jaz komot prezhivela vse vojne in lakote...
ker mi telo tko fajn zadrzhuje kile x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#65 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2005, 20:25

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem poleti staknila,pojmanimam kaj....uglavnem hudo drisko ,4dni je trajala.to je bilo za znoret.vsakih pet minut sem morala na wc in iz mene je shlo vse zhivo.sem mislila ,da bom dehidrirala.she dve zhenski sta to staknili in shli po dveh dneh v bolnico zaradi dehidracije,medtem ,ko sem jaz she naslednja dva dni prezhivela na shkoljki  :xx!:  :xx!:  :xx!:
in,stane,ne bos verjel....nisem shujsala niti kile.moj mozh ni mogel verjeti,skozi sva bila skupaj,smo bili na dopustu....3 dni nisem nic jedla,ker nisem hotela se bolj viseti na wc-ju.....vse je shlo iz mene,pa niti ena kila dol.....
pol so se mi pa vsi smejali,chesh ,da bi jaz komot prezhivela vse vojne in lakote...
ker mi telo tko fajn zadrzhuje kile x:Dx

Kaj si sedela na školjki s flašo v roki x:Dx

#66 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 5. april 2005, 09:06

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem poleti staknila,pojmanimam kaj....uglavnem hudo drisko ,4dni je trajala.to je bilo za znoret.vsakih pet minut sem morala na wc in iz mene je shlo vse zhivo.sem mislila ,da bom dehidrirala.she dve zhenski sta to staknili in shli po dveh dneh v bolnico zaradi dehidracije,medtem ,ko sem jaz she naslednja dva dni prezhivela na shkoljki  :xx!:  :xx!:  :xx!:
in,stane,ne bos verjel....nisem shujsala niti kile.moj mozh ni mogel verjeti,skozi sva bila skupaj,smo bili na dopustu....3 dni nisem nic jedla,ker nisem hotela se bolj viseti na wc-ju.....vse je shlo iz mene,pa niti ena kila dol.....
pol so se mi pa vsi smejali,chesh ,da bi jaz komot prezhivela vse vojne in lakote...
ker mi telo tko fajn zadrzhuje kile x:Dx


To se je meni zgodilo na morji, too much drink - no food

#67 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 6. april 2005, 14:35

Change your mind, change your body,...

Tudi sam sem na začetku mislil, da je 90 dnevna ločevalna dieta idealna a hitro ugotovil isto kot mačky, telo rabi vsak dan vse in ne vsak 4. dan.

Žal ali na srečo, je naše telo narejeno tako, da ko ga začnemo stradat, požre najprej vse drugo kot zlate zaloge maščobe, tako da je še toliko težje najti ravnovesje med prehranjevanjem, miganjem, anaerobnim vadbam in dobrim počutjem, seveda...



LP
I.

#68 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. april 2005, 14:43

<{POST_SNAPBACK}>Change your mind, change your body,...

Tudi sam sem na začetku mislil, da je 90 dnevna ločevalna dieta idealna a hitro ugotovil isto kot mačky, telo rabi vsak dan vse in ne vsak 4. dan.

Žal ali na srečo, je naše telo narejeno tako, da ko ga začnemo stradat, požre najprej vse drugo kot zlate zaloge maščobe, tako da je še toliko težje najti ravnovesje med prehranjevanjem, miganjem, anaerobnim vadbam in dobrim počutjem, seveda...
LP
I.


Ja naše telo je kr pametna mašinca, sam mi smo pozabli kk se jo posluša....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#69 *RoCkBeJbA*

*RoCkBeJbA*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 11. april 2005, 16:37

okej. zj sm našla rešitev in sm začela trenirat kickbox. upam da mi bo uspel x;)x držim se tudi veliko pitje vode itd. sm nekej časa nsiem jedla nič krompirja in kruha pa sm zgubila 7 kg xsrcx zj jih morm še več. papa hvala za vaše predloge jih bom upoštevala!

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. april 2005, 17:45

Tole je zlo površen odgovor.
Odvisno od znanja posameznika. Če posameznik pozna prave vaje in metodo kako jih sistematično nadgrajevati skozi daljše časovno obdobje so rezultati lahko bistveno boljsi (tako estetsko, predvsem pa tudi funkcionalno), kot tisti v fitnes centrih.Vsaj glede na vaje ki jih 90% obiskovalcev izvaja v fitnes centrih.
Probaj namest tistih 20 neuporabnih masin recimo delat dva meseca samo chin-upe, enonozne pocepe, variacije sklekov in izometricne kontrakcije za dele telesa ki zaostajajo pa ti garantiram veliko boljse rezultate.
Obisk fitnes centra je bolj družaben dogodek,kot pa resno delo nagrajeno z resnimi rezultati.
Ce pa imas se olimpijski set utezi doma, pol samo cimprej ven iz fitnes centra steci in spoznaj suffer. x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. april 2005, 18:02

Kar se tiče idealne diete..je ni. Vse quick fix diete so long-run failure.
Bistvene tocke vsakega uspesnega zmanjsevanja mascobe so:
1. Bilanca: porabljenih kalorij mora biti vec od zauzitih. Razlika ne sme biti prevelika, oz. mora biti cimmanjsa(hujsala bos sicer dlje, toda, verjetnost yo-yo efekta zaradi porusene homeostaze je bistveno manjsa).
2. Povecaj vnos beljakovin in mascob(po moznosti kvalitenih).Zmanjsaj vnos skrobnih hidratov.Skrobne hidrate jej nepreciscene, se pravi skupaj z vlakninami(otrobi, nepredelani kosmici...)
3. Povecaj vnos zelenjave (po moznosti z negativno energijsko bilanco), ki ti daje obcutek sitosti, poleg tega pa organizem itak porabi vec energije da jo porabi, kolikor jo z zivilom dobi(spinaca, zelje, brokoli...skoraj vsa listnata zelenjava).
4. Povecaj aktivnost, namesto da gres v trgovino z avtom, pojdi raje pes(pa se vsakih 20m nared 20 sklekov...ok, mejckeno pretiravam xDDx ); zveci; vec seksaj, uporabi domisljijo
5. Skrobne hidrate, ki jih omejis v obsegu, razporedis med zajtrk in obrok po treningu, po moznosti naj bost oba zauzita v prvem delu dneva.
6. Enkrat ne teden pozabi na vse to in si privosci vse kar ti srce pozeli, le glej da dnevni score Kcal ne bo vec kot 500Kcal nad vzdrzevalnim nivojem.Ce bos hidrate zelo drasticno omejila, lahko ta dan nastopi pogosteje, toda za zacetek je 1x na teden cisto OK.
7. Vso hrano cimbolj (ampak se vedno razumno) zacini s pekocimi zadevami(pekoča paprika, cesen, cebula...).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 11. april 2005, 20:46

Samson23,

a ti to resno al se mal hecaš, s tem kar si napisal v zadnjih dveh postih?

LP

#73 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. april 2005, 21:07

<{POST_SNAPBACK}>
7. Vso hrano cimbolj (ampak se vedno razumno) zacini s pekocimi zadevami(pekoča paprika, cesen, cebula...).

Točno, toda istočasno z zdravo soljo, pod 65°C!

#74 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. april 2005, 21:16

zaka točno je s tvojga stališča fajn pekoča hrana? jaz mam ful rada, sam da žge, večina ljudi sploh nebi mogla jest č bi jaz po svojmu okusu kuhala za njih x:Dx x:Dx vem da ja baje fajn k vse bacile pa ostale take pizdarije pobije, zato pa u bolj revnih državah, kjer je sama svinjarija(mehika, indija...) samo tako jejo.....me zanima ka ti misliš, a sam zato je fajn a še zarad kaj druga?
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#75 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. april 2005, 21:23

<{POST_SNAPBACK}>zaka točno je s tvojga stališča fajn pekoča hrana? jaz mam ful rada, sam da žge, večina ljudi sploh nebi mogla jest č bi jaz po svojmu okusu kuhala za njih x:Dx  x:Dx vem da ja baje fajn k vse bacile pa ostale take pizdarije pobije, zato pa u bolj revnih državah, kjer je sama svinjarija(mehika, indija...) samo tako jejo.....me zanima ka ti misliš, a sam zato je fajn a še zarad kaj druga?

Če sprašuješ mene, predvsem zaradi povečane vsebnosti biokode v začimbah, pa tudi mravljične kisline, ki draži brbončice na jeziku in vzdolž celega prebavnega trakta, da postanejo bolj senzibilne x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0