Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Fotke (3)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
18827 komentarjev na to temo

#18026 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 29. maj 2013, 06:29

ka si nor...pa toti forum je hujši ko najbolj hot bejbodromem45.gif



#18027 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 29. maj 2013, 09:11

tud jst huh.png


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#18028 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. maj 2013, 11:29

enako chris.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#18029 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 29. maj 2013, 14:10

Ditko si ravno še lahko ogledate na TV2.


... Say what you mean
And mean what you say ...

#18030 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 29. maj 2013, 15:47

Hvala za komplimente, pa moja ni bla tako kratek čas gor tongue.png(sem dala nazaj, ma potem spet brišem)

 

 

Sicer pa - ja - se strinjam - same dobre bejbe so tu gor, ma nekaj manjka..

 

Hmmm bi blo lepo videt kakšno fotko LNF tipov! flirt.gif

 

Ker z objavljanjem štrajka le moški pol! biggrin.png


"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#18031 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 29. maj 2013, 17:02

Točno tko! Fantje, slikce gor! tongue.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18032 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 30. maj 2013, 20:57

*
POPULARNO

...Ekola...sem se sicer misnla prfočkat 7. junija, ob moji dvoletnici L.F...tuki gor ..pa me je hčer danes po tistem , ko sem jo nakregala, da sam neki fotka pa pritiska po aparaturah za kazen ujela in obdelala v fosilno verzijo...icon1_redface.gif

No jutri me ne bo ...nekje do sobote bom out off internet , računalniki ipd...taku...da se me lahko vmes prvoščte...dokler bo še dokazno gradivo na razpolago....icon1_wink.gificon_smile_big.gif

 

 

 

 

Priponke (datoteke)

  • Priponka  7.jpg   31,86K   836 Število prenosov

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18033 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:00

A dej nehi, kakšna pupica.... najsssssss flirt.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18034 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:01

waw domoljubka, lušna ful!pa take iskrive oči maš!


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#18035 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:02

An angel, res! 

...Ekola...sem se sicer misnla prfočkat 7. junija, ob moji dvoletnici L.F...tuki gor ..pa me je hčer danes po tistem , ko sem jo nakregala, da sam neki fotka pa pritiska po aparaturah za kazen ujela in obdelala v fosilno verzijo...icon1_redface.gif

No jutri me ne bo ...nekje do sobote bom out off internet , računalniki ipd...taku...da se me lahko vmes prvoščte...dokler bo še dokazno gradivo na razpolago....icon1_wink.gificon_smile_big.gif


dReAM

 

 

 


#18036 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:06

Lepa lepa so dekleta na LF.......partyy.gif


dReAM

 

 

 


#18037 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:39

icon1_thumbup.gif em45.gif 

Če bi te na cesti videla, ne bi verjela, da imaš otroke! Vse pohvale, prava lepotica... daš recept za čudežni napoj? flirt.gif



 

Si si ga kar zavriskal? biggrin.pngwink.png


dReAM

 

 

 


#18038 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 562

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:46

....Silica, cigančica, none, Lili may....lepa hvala.....icon1_redface.gif ....

 

Ma kaj vem..

Včasih je pa kar malo nerodno, če maš baby face...te marsikdo najprej ne more resno jemat....icon_smile_tongue.gif ...pol pa moraš takuu... mal bevskat kt en pekinezer.. (to ste itak že vajeni pr men, ane? icon_smile_big.gif ) ...da te resno vzamejo....icon_smile_big.gif .....

 

Sicer pa Lili may ...prid k nam na Gorjance...na Gospodično...mamo en izvir mladosti...pa, ko gor pridemo se moramo s tisto vodo zmeraj umit...

Bajka tako pravi.....evo mogoče je pa to kdaj pomagalo...icon_smesko.gif

 

http://www.gape.org/...rjanci_voda.htm


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#18039 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 30. maj 2013, 21:53

Včasih je pa kar malo nerodno, če maš baby face...te marsikdo najprej ne more resno jemat....icon_smile_tongue.gif ...pol pa moraš takuu... mal bevskat kt en pekinezer.. (to ste itak že vajeni pr men, ane? icon_smile_big.gif ) ...da te resno vzamejo....icon_smile_big.gif .....

Znano icon_smile_big.gif

 

 

In - noro dobra fotografija!!


... Say what you mean
And mean what you say ...

#18040 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. maj 2013, 05:09

Jp Domoljubka, carti si icon1_thumbup.gif Si dam v prioriteto, da pridem po čudežno vodo icon_smile_clown.gif



#18041 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 31. maj 2013, 05:33

Domoljubka, so cute flirt.gif, res fajn fotka. Pa res so fajn take velike učke smesko.gif



#18042 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. maj 2013, 07:29

...Ekola...sem se sicer misnla prfočkat 7. junija, ob moji dvoletnici L.F...tuki gor ..pa me je hčer danes po tistem , ko sem jo nakregala, da sam neki fotka pa pritiska po aparaturah za kazen ujela in obdelala v fosilno verzijo...icon1_redface.gif

No jutri me ne bo ...nekje do sobote bom out off internet , računalniki ipd...taku...da se me lahko vmes prvoščte...dokler bo še dokazno gradivo na razpolago....icon1_wink.gificon_smile_big.gif

zadnje čase tu konstantno ostajam brez besed....bom počakal da mi spet pridejo...pa pol kako rečem..od prve bi edino rekel....hud bejbek....svaka čast...da te je življenje tako lepo izoblikovaloem45.gif



#18043 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. maj 2013, 07:35

Domoljubka ... waw! srcoci.jpg  ... enostavno LEPA smile.png

ma kaj lepa...prav sije...že malo nezemeljskoem45.gif ups...že spet malom pretiravam...bo še kdo mislil da spet bejbe tu gor pecambucktooth1.gif



#18044 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 31. maj 2013, 07:52

....Silica, cigančica, none, Lili may....lepa hvala.....icon1_redface.gif ....

 

Ma kaj vem..

Včasih je pa kar malo nerodno, če maš baby face...te marsikdo najprej ne more resno jemat....icon_smile_tongue.gif ...pol pa moraš takuu... mal bevskat kt en pekinezer.. (to ste itak že vajeni pr men, ane? icon_smile_big.gif ) ...da te resno vzamejo....icon_smile_big.gif .....

 

Sicer pa Lili may ...prid k nam na Gorjance...na Gospodično...mamo en izvir mladosti...pa, ko gor pridemo se moramo s tisto vodo zmeraj umit...

Bajka tako pravi.....evo mogoče je pa to kdaj pomagalo...icon_smesko.gif

 

http://www.gape.org/...rjanci_voda.htm

prosim za TOČNE GPS koordinate, sam še škaf v prikolco zavežem, pa hijaaaa (kje je zdej smeško v avtu?)

 

*********

zdej pa resno; kaka simpatična miška nagajiva flirt.gif

luštna love3.gif

nekak sem si te predtsavljala kot starejšo okroglo gospo, tik pred penzijo, rahlo fanatično, s coto v rokah in mačko v ozadju biggrin.png

ampak bi lah vedla že po avatarju, take babe si ne izbirajo pisanih avatarjem hypnodisk.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#18045 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. maj 2013, 07:55

dobro, ti si moški .. vidiš še kaj drugega tongue.png Nezemeljsko privlačnost itd. itd. smile.png

 

Meni je lepa. Ne samo simpatična, ampak lepa smile.png

moški pač gledamo ponavadi iz druge perspektive....malo bolj nizkotnejše....kot ženske...pol pa ni težko nezemeljskega videtem45.gif



#18046 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 31. maj 2013, 09:11

nizkotnejše? zakaj bi blo pa nizkotno, če se ti zdi,  da je privlačna za ... smile.png

sem mislil...nižja perspektiva...moški pač vse s k.......m gledamo....tak si pač ve razlagate ponavadi moške perspektive...u glavnem nebeška....kaj naj rečemem45.gif



#18047 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 31. maj 2013, 09:40

V tole temo ne zavijem pogosto,..zdaj sem pa lepo zadel tajming, da sem še Domoljubko ujel. Zelo simpatična, nasmehec, temne oči. ful lušno no. srcoci.jpg 



#18048 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 31. maj 2013, 09:50

domoljubka, waw, full lepa, lepe lase maš, poteze obraza yes.gif , u glavnem čist huda si tongue.png



#18049 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 31. maj 2013, 20:58

Domoljubka - lepa, luštna, simpatična srcoci.jpgicon1_thumbup.gif  - zgledaš ko en škorc iz srednje šole, res mladostno - če sem prav zasledila (v neki drugi temi ali tukaj) imaš že otroke - no očitno so te pomladili wink.png


"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#18050 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 31. maj 2013, 21:12

...Ekola...sem se sicer misnla prfočkat 7. junija, ob moji dvoletnici L.F...tuki gor ..pa me je hčer danes po tistem , ko sem jo nakregala, da sam neki fotka pa pritiska po aparaturah za kazen ujela in obdelala v fosilno verzijo...xredx
No jutri me ne bo ...nekje do sobote bom out off internet , računalniki ipd...taku...da se me lahko vmes prvoščte...dokler bo še dokazno gradivo na razpolago....:mezik:x:Dx
 
 
 
 

hudo hudissimo. Sem te hotel skurcat,da zakaj dajes gor sliko od hcerke . Zdej pa taku. Nimam besed s katerimi bi opisal kako nimam besed

prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0