Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Reptilijani


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#1 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 3. februar 2005, 12:18

A ste že pogruntali da z nekaterimi enostavno ne gre?

Bush je med njimi. Ime jim je reptilijani, in niso ljudje kot mi.

Mi? Z astrologijo lahko določamo kdo je na levi kdor na desni strani.

Saj Krist pride SAMO PO SVOJE (OVCE). temu se pravi... kdo so pa O5tali???

KRIST je prišel SAMO PO SVOJE: Prav gotovo tako KRIŠNA in O5tali avatarji.

Torej NE VKVARJAJ SE z negativnimi ljudmi SPLOH! Samo se uničiš!

Saj niso od TVOJIH!

Ni tako enO5tavno, ne obstajajo samo dve sorte nas (MI VSI), torej reptilijani imajo cool varijanto. Ananta je reptilijansko ime (Bela Kača NeskončnO5ti, Shivin "oče")...

O reptilijanih najdete na http://groups.google.com

http://users.tmok.co...ant8l/reptilian (500 Kb studija, text)

A ste že slišali za "los voladeros"??? Castaneda omenja ta anorganska bitja.

Januarja devetega 9ga so se reptilijani (negativni) jasno pO5tavili na eno stran, dobri pa na drugo. Saj ste že slišali o SIRIVS? Bush in Slovenija imajo ascendent Canis Minor (SIRIVS).

http://users.tmok.com/~tarant8l /astromatrix /slovenia

Anogranska bitja nimajo telo, pa ga lahko VPORABE...hm hm hm...

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 12:25

grozno... kaj pa ce sem jaz to? :8): :sori:
xscratchx... ker z mano vcasih 'enostavno ne gre'... :inocent: x:o)x
(*pa sem vendo nekak mislila, da pravzaprav sploh nisem clovek, pac pa nekaksen... 'skoraj robot'... kot da nisem s tega sveta, skratka... sam ne na tale kacji nacin :o|o:)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 3. februar 2005, 12:36

No sva ze dva...

Ananta.. ce bi mogoce se kaj napisal, bi lazje kaj komentiral.. Tole je zame preprosto premalo..

OK.. vsak avatar je prisel po svoje ljudi. Mi ki smo ostali smo pa kaj? In zakaj se vedno prihajajo novi?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#4 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 3. februar 2005, 13:25

hm, js pa mislim da mi vsi (tud oni x:Dx ) nismo iz tega sveta. sam trenutno smo pač tuki.

in mislim da smo vsi isto oz. eno in vsi različni.

to da so prišli po svoje, hm, ne vem no x?x x!x x?x

in mislim da negativnih ljudi v resnici ni - da imajo določeni ljudje negativen vpliv na druge - to ja - ampak spet samo za to, ker jim predstavljajo ogledalo. Lepo si pa napisal, da se uničiš (oz. uničuješ) - se pravi sam sebe - ker nihče drug te ne more - uničiti se nas pa sploh ne da - ne tako ne drugače.

kako pa vemo, da smo mi ''samo'' ljudje? oz. človeka mi doživljamo kot zelo omejeno bitje, kar po mojem v resnici ni - ampak vidiš in doživiš samo to kar misliš in verjameš, da je možno, ne res? Sploh pa vemo, da smo samo trenutno ljudje, ne?

loh bi še kej naložila, ampak zaenkrat bo dovolj.

navijam za naše x;)x vsi smo naši x:Dx xsrcx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#5 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. februar 2005, 13:34

s tisto hydro in ostalimi stvarmi, ki so omenjene na linku...a sem tud reptil :C: ?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#6 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 3. februar 2005, 15:07

Zmajčeki so obstajali in obstajajo.

Tudi tisti kateri ubijajo zmajčeke.

Tudi dve sorte zmajčkov-kač (pozemljarska in nebeška) vidi še ascendent (Zemlja) razlago I ching ::::::

:) gre se za napise (knjige) David Icke (Children of the Matrix). Nekatere niso dovoljene v U.S.A.. Fant je delal za C.I.A. pa se ne zdi 100 % tepec. A se počutiš kot ZMAJček ali Svet George (THOR) MIKAL ali karkoli uničevalec zmajev. LJUBLJANA (in Villach...) je vtemeljena na "legendi" o zmajčku. Kaj pa če se ne gre za LEGENDO????

#7 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 3. februar 2005, 15:25

ananta ti se mal hecaš, nede?

the dragon lady x:Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#8 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 3. februar 2005, 15:46

a bi lublančani rajši bili zmajem ali z uničevlcimi zmajčkov?
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 16:35

joj, kok znas ziritirat! xDDx x:o)x
Kaj? sta? kdo?

:irs:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 16:36

jaz sem 'zmajcek' - aja to bo pol! xppx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. februar 2005, 18:29

<{POST_SNAPBACK}>Zmajčeki so obstajali in obstajajo.

Tudi tisti kateri ubijajo zmajčeke.

Tudi dve sorte zmajčkov-kač (pozemljarska in nebeška) vidi še ascendent (Zemlja) razlago I ching ::::::

:) gre se za napise (knjige) David Icke (Children of the Matrix). Nekatere niso dovoljene v U.S.A.. Fant je delal za C.I.A. pa se ne zdi 100 % tepec. A se počutiš kot ZMAJček ali Svet George (THOR) MIKAL ali karkoli uničevalec zmajev. LJUBLJANA (in Villach...) je vtemeljena na "legendi" o zmajčku. Kaj pa če se ne gre za LEGENDO????



pišuka no...enostavno ne verjamem v štorje o groznih zmajih!!!! nikol nisem. v mojih zgodbah so zmaji modri, plemeniti, varuhi časa, modrosti, znanja.....in tako jih dojemam...pa magični, jasno...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 18:34

pa ne ves, ali so ali jih ni. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. februar 2005, 18:55

sploh ni problem v tem...so...sam so na meji med svetovi...čuvaji...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. februar 2005, 19:53

cuvaji.... se mi slisi tko... marsovsko, preferiram pluton pol, ce ze te energije. xyesx :vragec: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 3. februar 2005, 21:20

Itak da navijam za zmaje xyesx

#16 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. februar 2005, 23:36

hm, pomoje gre le za: biti z bozanskim ali ne! odlocitev posameznika (visji nivoji) slediti bozanskemu (dobremu) ali pac ne. Ne pomeni ego. Da pomeni ne-ego.
preprosto

#17 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. februar 2005, 23:42

<{POST_SNAPBACK}>cuvaji.... se mi slisi tko... marsovsko, preferiram pluton pol, ce ze te energije. xyesx :vragec: xDDx


sploh ni problem, tud pluton je med svetovi....

sicer pa, free, smo kar smo, ...sprejeti to kar smo z vsem paketom, je pa tisto ob čemer si zobe brusimo...ne takrat ko bomo svetleči, božanski, svetniški, polni ne vem česa...taki kot smo sedaj...v tem točnem momentu...to je umetnost.... x;)x

cocci... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#18 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 4. februar 2005, 01:06

SIZE=7]

<{POST_SNAPBACK}>
KRIST je prišel SAMO PO SVOJE: .


Niti ne prišel po svoje ljudi, ampak prihaja po svojih ljudeh.


Nauk o otrocih kač in zmajev

"To je velika jezerska kača, ki gre zdaj kot po navadi v viharju na lov; sicer pa je zmeraj v jezerski globini. Ko pa se do sitega nažre, se spet potopi na jezersko dno in pogosto tam obleži več tednov. Ko postane spet lačna, se znova dvigne na površje in tu lovi svoj plen. Če najde v vodi premalo, da bi se povsem nasitila, se splazi tudi na obrežje; tam lovi jagneta in koze, tudi svinje, teleta in žrebeta oslov. Če pride v bližino ladij, imajo z njo teževe, ker kadar je lačna požre tudi ljudi. In zdaj veste, kakšno redko žival ste videli."
...

"Takšna kača je zelo zvita in se zna ogniti vsem grozečim nevarnostim, se zelo hitro giblje da jo najboljša jadrnica ne ujame in je neverjetno močna. Če bi jo kakorkoli stisnili v zanjo nevaren kot, bi planila na sovražnika in ga v trenutku zadušila. Zato ne bi bilo prav priporočljivo, da bi jo zares preganjali. V tem jezeru sta le še dve taki živali in to vodovje jih bo rešeno šele ko bosta izumrli. "
...

"V takih velikih živalih se zbira najbolj surova snov svetnega duševnega življenja, v njih se blaži in nekako zori za prehod v boljšo snov. Ko potem žival nekoč končno premine, preide njeno zbrano življenje v mnoge tisočkrat tisoč višje življenske oblike, v katerih že v krajšem času doseže večjo življensko zrelost, ali še v vodi, ali v zraku ali na kopnem, in to se potem nadaljuje skozi vse življenske oblike navzgor vse do človeka. Toda človeške duše, ki so se razvile po tej poti, so kljub temu na zelo nizki stopnji, stari modreci so jih imenovali otroci kač in zmajev; kljub svoji preproščini so vedeli več o izvoru duš kakor današnji modreci.

To so torej otroci tega sveta; po svoje so zelo pametni, ter zemeljsko bogati in mogočni, toda še zdaleč niso sposobni sprejeti višje, duhovno življenje.

Povsem enakega duševnega izvora so naši kafernaumski trgovci. Še zmeraj hodijo na trgovski lov in so najbolj veseli, če dosežejo res velikanski dobiček. Torej je v takih kačah še zelo veliko požrešne narave in neprenehoma zbirajo zaklade na zaklade, enako kakor ta žival v sebi zbira vsakovrstne življenske snovi zgolj s svojo nenasitno požrešnostjo.

Toda kakor bo ob njenem poginu živali vse vzeto in razdeljeno višjim življenskim oblikam, tako bo tudi po telesni smrti takšnim bogatim in sebičnim čukom vzeto vse in onstran jih bo treba očistiti njihove stare kačje narave z veliko revščino ter z lakoto in žejo. Sicer je grenko in hudo, toda za takšne najnižje življenske oblike ne more biti drugače."

Za lažjo odločitev
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. februar 2005, 11:10

<{POST_SNAPBACK}>sploh  ni problem, tud pluton je med svetovi....

vem, sem ga ze srecala - dobesedno med svetovi. xyesx
Skoraj me je ze 'cez peljal'.....
Ampak se prerodim, prenovim, prebudim - ker sem pac zmaj. x^x ... (in.. x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 4. februar 2005, 11:13

:palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. februar 2005, 11:31

Cakaj tamle, Emmanuel, nisem videla tistega - za lazjo odlocitev pa to. xDDx x;)x

Moram vse prebrat najprej, predno se oglasam...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. februar 2005, 11:39

Hm, ceprav hitro, mal v krchu, ker dobim en obisk, sem prebrala tistole - zelo zamimivo... ampak saj je delno... notri simbolika zmaja, saj zmaj je taksen, zadushi druge, egoisticen in vse tole...
Ne morem se, ce sem cist iskrena, ne strinjati s tistim oz. se v vsaj parih delih ne najti. ampak to ni moja smer... ni pravi motiv oz. jaz ga nimam - takega..
Saj vem, da ni govora o meni, a jaz vedno najprej pogledam vase.
Nisem tolk prvinska... hm, najbrz pa bo to zato, ker se pac v vsaki lastnosti lohk cist eno pikico najdemo... saj sem iz vsega, saj imam tud zelezo v sebi (x;)x). :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. februar 2005, 16:03

men to mal na Harry Potterja vlece.. xwitchx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. februar 2005, 16:21

pa res!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 4. februar 2005, 19:23

Da, se cisto strinjam! :palec:
le da sem jaz to povedal v drugem kontekstu! :vio:
Smo kar smo, toda nas namen sledi ali bozanskemu ali ne, menda!?
To nima prevec veze z sprejeti se ali ne, razen v tem, da recimo ker se ne sprejmemo posledicno zacnemo slediti nebozanskemu... in potem sva spet na zacetku, da po tej logili govoriva isto x:Dx x;)x
----------

sploh  ni problem, tud pluton je med svetovi....
sicer pa, free, smo kar smo, ...sprejeti to kar smo z vsem paketom, je pa tisto ob čemer si zobe brusimo...ne takrat ko bomo svetleči, božanski, svetniški, polni ne vem česa...taki kot smo sedaj...v tem točnem momentu...to je umetnost.... x;)x
cocci... x:Xx






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0