Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Najboljši izgovori


  • Prijavi se, če želiš komentirati
30 komentarjev na to temo

#1 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 15. februar 2005, 14:59

Zadnjič sva s prijateljico razmišljale o vseh izgovorih, ki sva jih deležne s strani moških. Ugotovile sva, da včasih domišljija res dobi krila x:Dx

Od najbolj nedolžnih, te pokličem kasneje -pa seveda ne. In v zagovor sledi, -pozabil, -nisem imel časa, -mama je imela rojstni dan, -moja mačka je asocialna, zato se ji moram več posvečati....

Nekako sva jih razvrstile v par osnovnih kategorij. Šolske, službene, zakonske, otroške, starševski, moški-ženske, ženske-moški, poročeni......

Me zanimajo vaše izkušnje s tem, ko ste nejeverno ostrmeli, če vam je kdo serviral izgovor ali ste pa vi povedali, kakega komaj verjetnega.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#2 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:13

Bom jaz napisala tistega svežega, sem ga že v dnevniku omenila...

Moj gospod (torej spada v zakonske?) pride domov poooooozno ponoči, bil s frendom v Avstriji.Prisveti se z velikim šopkom orhidej...in pravi...

" sori, da sem tko pozen, sem na letališču čakal, da pristane letalo iz bangkoka s svežimi orhidejami"....

:palec: x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:15

x:Dx x:px Kul! x8Dx

A nismo imeli necesa podobnega ze?
Drugac pa dbest tema! :palec:

jaz sem mela ful dobre izgovore. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:30

OJA, TUD JS SM MELA HUDE, SAM ZDEJ VEČ NE PRAKTICIRAM - U GLAVNEM KR POVEM KAKO JE, ČIMBOLJ DIREKTNO - SE NAJBL SPLAČA.

DRGAČ MI JE PA ZANČ MOJ BIVŠI (K ŠE NI BIL BIVŠI) PO 2 DNEH ODGOVORU NA SMS, K SM MELA ŽE SURLO DO PAKISTANA, DA JE PREBRAL SMS, PA NI MEL CAJTA TAKOJ ODGOVORIT IN GA JE MOBITEL TOTALNO ZAJEBU, KER GA NI POL K JE MEL CAJT SPOMNU, DA ŠE NI ODGOVORU - MA KR NEKI NO... :xx!: IN ŠE MISL, DA JE FUL DUHOVIT ZRAVEN :xx!:

NO AMPAK ZDEJ, K SVA NARAZEN PA TUD JS TALE IZGOVORČEK KDAJ UPORABIM, KER VČAS SE MU KR ZROLA IN MI ČIST BOLANE SMS-E POŠILJA, KO NČ NE ODGOVORIM - SM PREBRALA, POL PA POZABLA - SORČI - PA KOMU SE DA DRKAT PREKO SMS-OV x?x x?x x?x

KOK SM NALOŽILA x:Dx x:Dx x:Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:34

Ne saj jaz sem imela predvsem 'solske' pa taksne...
Tipom se nisem nic zgovarjala, sem rekla, ni se mi dalo al kaj tacga, to kar je bilo res, v glavnem. xDDx
Ja, men se tud ne da drkat - ne prek sms-ev ne prek cesa drucga. :)
pa tapkat tam tistega... xrolleyesx :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:35

x:Dx :palec: neki pa bo počasi.
Marsa, ne velja samo, da si jih imela, zdaj jih moraš še obelodaniti :vragec:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:37

saj sem jih ze nekje, saj zato...
Sam jih je se kljub temu, da tolk cudni, 3/4 bilo resnicnih.
Recimo sem zamudila solo, prvo uro, ker sem prisla direkt iz koncerta v ZG ali pa K ni prisla na maturo, ker nisva dobili shtopa. :P
Ampak to je bilo res - iz GO sva zastopali enega franc. tartufarja, ki ni znal NITI NITI ang., tako da sem se tam jaz matrala z njim, K pa cist na trnih, ker cez 36 minut al kolk maturo, midve pa tam cez AQjdovscino sele nekje, al kje. :D
Sorchy, bila na koncertu pa zamudila shtop. :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:38

UH ZA ŠOLSKE ČASE BI MORAL SKOR NOVO TEMO ODPRET x:Dx x:Dx x:Dx

VSAJ KAR SE MENE TIČE x:Dx x:Dx x:Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:40

saj... ;) :P :P

Moja razrednicarka je, medtem ko je pisala OPRAVICENO ('ste vsaj izvirni', je rekla xDDx), zraven tisocpetsto na uro z ocmi zavijala..

Pa da sem, ko sem sopala v solo, padla na ledu oz. v mokroten sneg, plundro, pol sem se morala pa dam preoblect, ker pac ne morem z mokro riitjo v soli sedet. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:41

uh, na tone jih je.............. x:Dx , če želiš, da punca živi v iluziji, da ti je pomenila veliko, potem - z menoj boš nesrečna, nisem te vreden, zame si prezrela in preveč bistra, ne dosegam tvojega nivoja............skratka malo naložiš in sebe v drek namočiš..... x:Dx


tisti ta dnevni pa so lahko - v križ me je uščipnil in te enostavno nisem mogel poklicati.........., zaparkiral me je en idiot................., na šolsko predstavo sem šel gledat' nečakinjo............. seveda ti pridejo v upoštev pri zamujanju ali ko se sploh ne prikažeš............
sicer pa, domišljija je brez meja..............iha x!x

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:42

haha, ribe, bleferji najvecji, a ne? x:px xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:45

x:Dx x:Dx , ja to so pa ribe.............. x;)x

#13 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:46

Sokrates, teli so meni najboljši....predobr/a-o si zame ....ne zaslužim si te ... x:Dx ob takih samo še cepamo. Seveda, jih moraš prej slišati malo morje, da bi jim nehal verjeti x;)x



Ena šolska

Vpraša učiteljica V. kje si pa bila včeraj?

-Je bila taka megla, da nisem našla šole.

p.s. V. je bila edina, ki je manjkala tisti dan. Živela je 300m stran od šole.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:47

glih hotla sem rect, d abi moral imet ful kategorij, recimo 'ribje' izgovore:

'ni bila ta prava svetloba' (astrin jan x;)x x:Dx x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:49

haha, ribe, bleferji najvecji, a ne?


:eek: Ne pa nismo..... mi sam povemo tko kot je..... x:px xDDx x:Dx x:Dx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#16 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 15. februar 2005, 15:51

[quote name='cosma' date='15. Feb 2005 ob 15:47']
<{POST_SNAPBACK}>Sokrates, teli so meni najboljši....predobr/a-o si zame ....ne zaslužim si te ... x:Dx ob takih samo še cepamo. Seveda, jih moraš prej slišati malo morje, da bi jim nehal verjeti x;)x


Ja Cosma, veš, žensk se najlažje znebiš, če ji daš vedet', da je boljš da ni več s tabo, da živi v iluziji, kako je ona predobra zate, če jo ti brcneš na grd način, se je ne boš nikoli rešil, pa še slabo reklamo ti bo delala, zato jaz rajši prevzamem "krivdo" nase...........in si že kaj z mislim, kako sem si jaz želel doseči njeno resnost, odgovornost, čutnost in vse to, samo kaj ko sem jaz obsojen ta no ničnost in povprečnost, zato pojdi v svet brez mene in si najdi enakega................

žensko ne smeš imeti nikoli za sovražnika..................hehehe x:Dx x:Dx

#17 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 15. februar 2005, 16:00

xrolleyesx Sem se spomnila, kak izgovor sem dobila od enga kolega, ko mi ni ful časa nič odpisal na mail...... "sem čist pozabu, ker te ni nič na netu" ???? Ja pa jaz sem bla na netu vsak dan. Halo... čist mim. x;)x x^x x:Dx Raje reči, da ti ni. x^x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#18 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2005, 16:00

;) hihi izgovori... danes je bil čist good old fashion.... čist sem pozabil nate...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#19 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 17. februar 2005, 23:43

Ali pa tale izgovor, ki sem ga jaz doživel.

Sanjala sem da mi je šlogarca, šlogala da je nočem pustit, ker je nočem prizadeti, čeprav imam drugo.

Izgovor s sanjami za ljubosumnost!!!
Ja sam ka mali pao s lipe

#20 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 18. februar 2005, 00:10

Moj mi je na poznonočno surlasto vprašanje že večkat reku... kva pa druzga, kavsu sm... ne eno, dve... zato sm pozen...

Kaj nej mu... ga obtožim za laž al prešuštvo? LOL
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#21 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 18. februar 2005, 08:04

Hm.....veliko jih je bilo,sam najbolj čuden mi je bil pa ta,ko nas je v 3.letniku gimnazije ene 7 šprical fiziko,in to sama prva vrsta(smo se iz tedna v teden presedal,po eno vrsto naprej....kaj češ,če smo mel pa opulenga prfoksa xrolleyesx x:Dx x;)x ),no in sedimo mi v kafiču....pa razmišljamo vmes mal kaj bi rekli razredničarki pa tko.....in pol nekomu pride na misel,da bi rekli da smo se vsi zastrupili s pašteto,da smo bili na pikniku,in da smo isto pašteto jedli.....in pač smo se zastrupli...

......razredničarka,nas je sicer mal čudno gledala,ampak nam opravičila... x:Dx x^x x:Dx x;)x

No,pa še sprva planirane 4 ure,za špricat.....so se raztegnile na 7 ur.... xDDx x;)x xcivx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2005, 08:31

kuko fiziko, a ni to tanarlepši predmet :D tega pa js nkol nisem šprical ;) ;) hihi, uf... drgač so mele pa moje sošolke za italijanščino dobr izgovor... so bli UFO-ti ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 18. februar 2005, 08:44

Moj sošolc je bil pa enkrat očividec prometne nesreče, pa je mogu tam ostat, ker ga policisti niso spustil. :palec: x:Dx :vragec:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#24 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 21. februar 2005, 02:16

Danes sem dobil zelo dober izgovor in to po več kot dvanajstih urah, češ da mi je to nerodno povedal, da sem narobe razumel. Hej halo sej nism direkt iz vrtca prletu, da mi kej tazga pove. Da, da 12 ur je bilo potrebnih da se najde nek dober izgovor, na svoje neumne očitke do mene.
Ja sam ka mali pao s lipe

#25 loncek1

loncek1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 201

Objavljeno: 14. april 2005, 21:40

...pozabil sem, da se je prestavila ura in sem zamudil... :!!:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0