Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

prenizek holesterol


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. februar 2005, 15:57

prosila bi vas za kak nasvet glede zvisanja holesterola,ce je 2.5 pod normalnim.
vecina ima probleme z zvisanim holesterolom in je tudi veliko o tem napisanega kako ga znizati,ne najdem pa kako ga zvisati.
vsak nasvet bi bil dobrodosel.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#2 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 17. februar 2005, 00:10

Hm... Kakšna je tvoja prehrana na splošno? Po mojem se ni ravno treba basat z mastno hrano, ampak dodaš raje živila s kakimi bolj zdravmim maščobami, pa tud kak jajčni rumenjak, čeprav vsebuje nasičene maščobne kisline, itak ni panike, ker ti ga primanjkuje... semena, losos, tuna... Pa če si zelo suha, se moreš mal zredit, povečaš vnos OH...

#3 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:30

nimam jaz prenizkega holesterola,ne sprasujem zase.ena gospa ima ta problem,nima interneta pa me je prosila za uslugo.
sicer pa recimo mlecni izdelki ne pridejo v postev,ker nima dolocenega encima za
prebavo le teh.kolikor vidim nihce ne ve kaj je priporocljivo v tem primeru.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#4 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:35

macky,hvala za tvoj komentar.sem sporocila gospe to kar si napisala.je rekla da bo poskusila.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#5 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 17. februar 2005, 23:51

Aha, mleka kr velik ljudi ne prebavja... Tud mene včasih kr mal zvija. Je pač tako, da prvotno ni namenjeno ljudem, ampak dojenčku od krave x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0